Nikolai Kann 26.08.1915 – 01.12.1915

Herman Kopvillem 01.12.1915 – 27.02.1916

Jüri Annusson 27.02.1915 – 01.08.1918

Ernst Pezold 01.08.1918 – 07.11.1918

Voldemar Raam 14.11.1918 – 14.02.1919

Aleksei Tarkpea 14.02.1919 – 23.04.1919

Voldemar Raam 23.04.1919 – 01.07.1919

Viktor Päss 01.08.1920 – 01.08.1925

Nikolai Neuhaus (Enn Nurmiste) 01.07.1919 – 20.09.1941

Leo Ruumet 20.09.1941- sügis 1944

Enn Nurmiste 04.10.1944 – 05.02.1946

Vladimir Põhjane 05.02.1946 – 05.12.1946

Viktor Ladusev 21.11.1946 – 20.03.1968

Jaan Tiigi 01.07.1968 – 23.03.1970

Leonid Tšerkassov 25.06.1970 – 30.04.1988

Matti Palu 01.07.1988 – 20.08.2000

Lembit Kukk 21.08.2000 – 15.03.2001 (kt)

Kalle Sammal 16.03.2001 –