TPT ÕPETAJAD ALATES 1915 AASTAST

Tallinna Polütehnikumi ja selle eelkäijate õpetajate nimed on toodud tähestikulises järjekorras.

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Õ Ö Z

  1. Paul Aarne joonestamine, sanitaartehnika 1953-1957
  2. Hugo Aasmäe side eriained, ökonoomika 1951-1952
  3. Eve Aasrand (Jakobson) automaatika eriained 1981-1985
  4. Maria Aavasalu ajalugu 1953-1957
  5. Paul Abramson eesti keel 1918-1919
  6. Salima Ader füüsika 2013-2014
  7. Johannes Alaots matemaatika 1951-1952
  8. Elmar Alas praktika 1953-1961
  9. Helgi Albi polügraafia eriained 2004-2008
  10. Õilme Alekõrs kehaline kasvatus 1955-1957
  11. Tatjana Aleksandrinina vene keel, ajalugu 1946-1952
  12. Jaan Alender arvutiõpetus, side eriained 2004-
  13. A. Aljak geograafia 1915-1916
  14. Hendrik Allpere tööstusmasinad 1945-1946
  15. Eduard Alt raadio eriained 1951-1953
  16. Endel Altpere tehniline mehaanika 1949-1951
  17. Aado Andreimann raadiotehnika, elektrimõõtmised 2004-2006
  18. Larissa Anissimova inglise keel 1990-1992
  19. Endel Anniko telegraafitehnika 1947-1955
  20. Lembit Annus praktika 1970-2012
  21. Jüri Annusson looduslugu 1916-1920
  22. Meelis Antoi infotehnoloogia eriained 2013-
  23. Nikolai Antonov tehniline mehaanika 1958-1959
  24. Ants Arak matemaatika1981-1998, 2002-2004
  25. Viktor Arak füüsika, matemaatika, mehaanika1944-1948
  26. August Arike praktika1953-1960
  27. Ruts Asper raadiovastuvõtjad 1951-1952
  28. Eha Asu (Jürisoo) füüsika, matemaatika 1963-1991
  29. Vera Augas vene keel1954-1955
  30. Lea Auksmann ökonoomika 1971-1985
  31. Erich Aun ajalugu 1920-1921
  32. Evald Aver joonestamine 1964-1965

algusesse

  1. Nikolai Bajuškin vene keel 2004-2013
  2. Irina Baškirova joonestamine, elektrimaterjalid 1965-1989
  3. Ija Batarina vene keel 1953-1954
  4. Vladimir Bažanov kehaline kasvatus 1979-1989
  5. Nikolai Belokon elektrotehnika, nõrkvoolutehnika 1938-1947
  6. Konstantin Bilozor telekommunikatsiooni eriained 2010-2014
  7. Vladimir Bodrov füüsika 1960-1962
  8. Ruvim Boicvar telefonitehnika 1951-1952
  9. Valeri Bondarenko sõjaline algõpetus 1986-1987
  10. Lidia Bondareva vene keel 1951-1955
  11. Heinrich Brakman ehitusmaterjalid 1928-1934
  12. Aivo Brenner trükitehnoloogia praktika 2015-
  13. Triin Brenner inglise keel 2002-2008
  14. Vera Bugera vene keel ja kirjandus, ajalugu 1950-1978
  15. Konstantin Bölan hoonete ehitus 1932-1940

algusesse

  1. Sarra Chevalier vene keel 1949-1951
  2. Vladimir Christiansen loodusteadus, geograafia 1920-1924

algusesse

  1. Igor Davõdov elektrimõõtmised, tugevusõpetus 1953-1954
  2. Arkadi Didõk laevade teooria 1958-1959
  3. Igor Djomkin ehituse eriained 1956-1957
  4. Faivits Dobrõs 1954-1955
  5. Karl Donner usuõpetus 1915-1918
  6. Salme Dordett matemaatika 2007-2010
  7. Ljudmila Dudinova bioloogia 1995-2004

algusesse

  1. Lembit Eeljärv joonestamine 1950-1995
  2. August Egel füüsika 1960-1962
  3. Ülle Ehatamm inglise keel 1989-1990
  4. Juhan Elgas raadio eriained 1947-1950
  5. Maria Eljas vene keel ja kirjandus 1960-1979
  6. Õie-Mesike Ennist keemia 1960-1985
  7. Leena Ennus keemia 1961-1994
  8. Viktor Erleman matemaatika, füüsika, tehniline mehaanika 1927-1939
  9. Erika Erm saksa keel 1965 – 1967
  10. Hugo Ernesaks masinaelemendid, tööstuse organiseerimine 1944-1945

algusesse

  1. Scharl Feigin telekommunikatsiooni eriained 1964-1991
  2. Nadezda Feodosijeva vene keel 1952-1953

algusesse

  1. Aleksander Gelb automaatika eriained 1964-1972
  2. Irina Georgievskaya füüsika, tehnikaained 2013-2014
  3. Stiva Gerasimov sõjaline algõpetus 1953-1955
  4. Aleksandr Gerzon automaatika eriained 1989-1993
  5. Woldemar Glanman inglise keel 1922-1930
  6. Anna Glotova vene keel 1915-1920
  7. Nelja Gluškova matemaatika 2004-
  8. Gavrill Greciskin vene keel 1952-1955
  9. Peeter Grigorjev matemaatika 1964-1965
  10. Aleksander Gronski ajalugu 1948-1950
  11. Hendrik Gross side ja elektroonika eriained 2013-
  12. Villem Gutman tugevvoolutehnika 1936-1937

algusesse

  1. Jaan Haand tööstusmasinad 1946-1948
  2. Enseta Habicht ökonoomika 1949-1969
  3. Gottfried Hacker elektrotehnika 1926-1927
  4. Otto Hagelberg autoasjandus 1947-1948
  5. Johannes Hakman inglise keel 1921-1922
  6. Jakob Hansen matemaatika 1915-1919
  7. Vello Hanson automaatika eriained 1963-1965
  8. Bruno Hasselblatt usuõpetus 1918-1919
  9. Kalju Hein praktika 2004-2011
  10. Adelheid Heinrichson keemia 1923-1939
  11. Virve Helimets ökonoomika 1988-1991
  12. Aare Helinurm masinprojekteerimine, arvuti eriained 1996-2014
  13. Jaak Hiisjärv praktika 1972-1973
  14. Evi-Mare Hollo matemaatika 2004-2007
  15. Ralf Härm mehaanika eriained 1947-1961
  16. Irina Härsing keemia, materjaliõpetus 1994-2011
  17. Nils Härsing arvuti eriained 2010-2012

algusesse

  1. Ilmar Ilinõh automaatika ained 2011-2017
  2. Natalja Iljassajeva keemia 1986-1989
  3. Ervin Ilves sõjaline algõpetus 1940-1941
  4. Arnold Isotamm telekommunikatsiooni eriained 1951-1966

algusesse

  1. Eduard Jaanimets üldtehnilised ja mehaanika eriained, masinprojekteerimine 1954-2008
  2. Richard Jaanus joonestamine, nõrkvoolutehnika 1930-1938
  3. Jüri Jakk joonestamine, tehniline mehaanika 1948-1950
  4. Valfried Jakobson laulmine, orkester 1926-1941
  5. Erich Jakoby hoonete ehitusprojektid 1932-1939
  6. Jüri Jakubovitš energeetika eriained, praktika 1958-2009
  7. Arnold Jannus terviseõpetus 1995-1998
  8. Boris Jarantsev matemaatika 1953-1954
  9. Raul Johanson majandusõpetus, masinjoonestamine 2011-
  10. Aare Joon kehaline kasvatus 1989-1991
  11. Joosep Judeikin matemaatika 1964-1990
  12. Viktor Juhmen telekommunikatsiooni eriained 1977-1980
  13. Jaan Jutt nõrkvoolutehnika 1931-1941
  14. Sigurd Jõerüüt joonestamine 1959-1979
  15. Richard Jõgi inglise keel 1954-1957
  16. Rudolf Jõuram sõjaline algõpetus 1956-1959
  17. Mart Jänes elektroonika, elektrotehnika 2009-
  18. Aldo Järve inglise keel, telekommunikatsiooni eriained 1986-1992
  19. Toivo Järvekülg elektrimaterjalid 1968-1973
  20. Jüri Jäälaid arvutiõpetus, arvuti eriained 1999-2000
  21. Otto-Herman Jürjendi (Jürgens) geodeesia, meteoroloogia, kultuuritehnika 1930-1941

algusesse

  1. Konstantin Kaal raudteede üldkursus ja geodeesia 1941-1943
  2. Artur Kaare (Klemm) metallitöötööstusmasinad 1926-1949
  3. Aleksander Kaareste sõjaline algõpetus 1950-1955
  4. Aleksander Kalamees kehaline kasvatus 1938-1940
  5. Urmas Kald joonestamine, automaatika eriained 1983-1994
  6. Ivar Kaljula elektroonika praktika 2011-
  7. Oleg Kalkin ajalugu, politoloogia 1986-1991
  8. Juri Kalmõkov automaatika eriained 1995-2002
  9. Johannes Kalvik praktika 1952-1957
  10. Martin Kand keemia, tehnoloogia 1926-1932
  11. Peeter Kann kehaline kasvatus 1918-1919
  12. Olav Karikosk kehaline kasvatus 1948-1956, 1963-1965, 1976-1979
  13. Eduard Karindi sõjaline algõpetus 1945-1946
  14. Jaan Kark tööstusmasinad 1946-1947
  15. Anna Karuntu vene keel, inglise keel 2011-
  16. Ivar Kaselaid trüki eriained 2008-
  17. Anton Kasemets laulmine, koorilaul 1919-1921
  18. Richard Kasikov maanteed, ehituse alused 1941-1944
  19. Bruno Kask mehaanika eriained 1951-1970
  20. Einar Kask telekommunikatsiooni eriained 1962-1963
  21. Evald Kask energeetika eriained 1967-1981
  22. Karl Kask joonestamine 1944-1945
  23. Rein Kask energeetika eriained 1983-2010
  24. Hilja Kattago ajalugu 2009-
  25. Paul Kaur keemia 1941-1943
  26. Tiina Keel õppekorraldusjuht, muusikaõpetus 2011-
  27. Kurt Kentmann usuõpetus 1918-1919
  28. Jakob Kents maateadus 1926-1934
  29. Jaan Kepnik automaatika eriained, tehniline mehaanika 2002-2008
  30. Osvald Kerem ajalugu 1946-1947
  31. Enn Kerner trükitehnoloogia eriained 2005-2012
  32. Viktor Kiemets tehniline mehaanika, joonestamine 1963-1970
  33. Enn Kiiler matemaatika 1956-1957
  34. Hilda Kiiler matemaatika 1944-1957
  35. Jaan Kiisa joonestamine, tehniline mehaanika 1953-1954
  36. Albert Kiitam matemaatika 1963-1964
  37. Madis Kindsigo telekommunikatsiooni eriained 1977-1978
  38. Katrin Kivisikk (Ojalill) keemia, bioloogia, kehaline kasvatus 2011-
  39. Julia Kjahrenova loodusteadused 2004-
  40. Sergei Klimov energeetika eriained 1976-1979
  41. Raissa Klinova vene keel 2004-2013
  42. Konstantin Koch energeetika eriained 1965-1970, 1976-1992, 1994
  43. Rudolf Koch keemia, füüsika 1945-1946
  44. Mihail Kodres tootmise organiseerimine, kalkulatsioon 1948-1949
  45. Ester Kogermann posti eriained 2004-2007
  46. Anneli Koitmäe matrjaliõpetus 2013-
  47. Evald Kolberg matemaatika 1922-1925
  48. Aleksander Kolibrin vene keel 1915-1918
  49. Anna Kolikova matemaatika 1958-1959
  50. Teet Kolk kehaline kasvatus 1978-1981
  51. Toomas Kollist energeetika eriained 1966-1975
  52. Paul Kommusaar riigikaitse 1927-1938
  53. Freide Kon vene keel 1953-1954
  54. Artur Konasto mehaanika eriained 1946-1961
  55. Meta Koogel inglise keel 1918-1921
  56. Teevi Koor polügraafia eriained 2004-2008
  57. Konstantin Koord energeetika eriained 1947-1980
  58. Oliver Koost soojustehnika, sisepõlemismootorid, tehniline mehaanika 1952-1953
  59. Herman Kopvillem matemaatika, eesti keel, vene keel, maateadus 1915-1919
  60. Manivald Korjus praktika 1962-1963
  61. Johannes Kork matemaatika 1995-1997
  62. Liidia Korotova vene keel 1952-1953
  63. Galina Koržets ökonoomika 1978-1993
  64. Aleksandr Kovaltšuk ökonoomika 1971-1978
  65. Jaan Kristjuhan tehniline mehaanika 1950-1953
  66. Rima Kromskaja inglise keel 2009-2010
  67. Arnold Kroon installatsioon 1939-1944
  68. Elmar Kross graafika, matemaatika 1941-1944
  69. Alvine Krull vene keel 1948-1959
  70. Urmas Krusell arvuti eriained 2004-
  71. Valentin Krutikov joonestamine 1958-1959
  72. Hergi Kruusimaa joonestamine, tööõigus ja -ohutus 1996-
  73. Anne Kruusmaa ökonoomika 1978-1991
  74. Elena Kudashova geograafia, majandusõpetus 2011-
  75. Aleksander Kukk aurumasinad 1944-1945
  76. Ants Kukk telekommunikatsiooni eriained 1960-1962
  77. Jüri Kukk matemaatika, füüsika 1998-
  78. Koidula Kukk ökonoomika 1969-1970
  79. Lembit Kukk joonestamine, esitlustehnika 1998-
  80. Peeter Kukk joonestamine 1972-1979
  81. Rutt Kukk joonestamine, füüsika 1998-
  82. Rudolf Kulbas joonestamine, elektrotehnika 1930-1947
  83. Ferdinand Kull matemaatika 1921-1922
  84. Evald Kulm autoasjandus, sisepõlemismootorid 1949-1950
  85. Aleks Kurvits kodanikuteadus 1929-1930
  86. Väino Kuum keemia 1963-1965
  87. Jaan Kuus side eriained 1992-
  88. Aleksis Kuusik füüsika 1941-1944
  89. Edgar Kuusik hoonete ehitus 1939-1944
  90. Elmar Kuusik ajalugu, majandusgeograafia 1944-1945
  91. Veronika Kuusk eesti keel 2005-
  92. Albrecht Kõuts ehituskonstruktsioonid, joonestamine 1939-1941
  93. Verner Käpp masinaehituse eriained 1948-1949
  94. Adolf Käsper hoonete ehitus 1937-1938
  95. Anna Köhler prantsuse keel 1918-1920

algusesse

  1. Alina Laaneväli vene keel 2011-2015
  2. Eero Laanpere elektrotehnika, elektrivõrgud ja liinid 1948-1949
  3. Jüri Laasimer joonestamine 1965-1970
  4. Jaan Laatspera telekommunikatsiooni eriained 1967-1975
  5. Lembit Lahi praktika 1950-1951
  6. Heidi Laidla inglise keel 2000-2003
  7. Evald Laidre raadiotehnika, elektrotehnika 1947-1948
  8. Gustav Laigna matemaatika 1960-1962
  9. Liidia Laius prantsuse keel 1915-1919
  10. Peeter Laja laulmine 1921-1922
  11. Marina Latõnina matemaatika 2005-
  12. Sirje Laugis eesti keel 1988-2010
  13. Mary Lauk eesti keel 1948-1949
  14. Peeter Laur kehaline kasvatus, kodanikuõpetus 1987-2013
  15. Larissa Leet telekommunikatsiooni eriained 1971-2004
  16. Eha Leibak eesti keel ja kirjandus 1974-1977
  17. H. Leidig inglise keel 1916-1919
  18. Karl Leinus laulmine 1924-1925
  19. Amanda Leinvall võõrkeeled 1931-1932, 1935-1948
  20. Arnold Leinvall jõuvankrid, joonestamine 1931-1941
  21. Valentina Leiting saksa keel 1949-1972
  22. Arvo Lepamaa füüsika 1946-1952
  23. Ivi Lepik kehaline kasvatus 1964-1965
  24. Martin Lepik rahvamajandus, raamatupidamine 1930-1940
  25. Lehte Lett postiside eriained 2004-2006
  26. Marko Levin trüki eriained 2009-
  27. Georg Liideman töömasinad 1926-1940
  28. Georg Liidemann ökonoomika 1971-1972
  29. Tõnis Liin arvuti eriained 2009-2010
  30. Evald Liiv praktika 1960-1979
  31. Ursula Liiv eesti keel ja kirjandus 1963-1964, 1967-1968
  32. Taisto Liivandi ajalugu, politoloogia 1986-1988
  33. Elmar Liiver soojusjõumootorid, joonestamine 1936-1941, 1945-1946
  34. Reeli Liivik majandusõpetus 2011-
  35. Ott Lilleberg telekommunikatsiooni eriained 1967-1978, 1986-2011
  36. Harry Lillemäe sidetehnika praktika 2004-2006
  37. Ilmar Lindpere keemia 1956-1957
  38. Kalle Lindvere automaatika eriained 1999-2012
  39. Malle Ling arvutustehnika eriained 1981-1996
  40. Heino Linnamäe matemaatika 1962-1967
  41. Peeter Linnas automaatika ained 2011-2013
  42. Jakob Linzbach joonestamine 1921-1922
  43. Kuldar Lipp praktika 1968-1969
  44. Harald Lipping maamõõtmistehnika 1941-1944
  45. Igor Litovski elektrotehnika 1958-1959
  46. Tõnu Lohvart energeetika eriained 1989-1993
  47. Lia Loode inglise keel 1996-2001
  48. Oskar Lubi joonestamine 1926-1937
  49. Artur Luhaäär vene keel 1919-1938
  50. Hilko Luhaste vene keel ja kirjandus 1953-1972
  51. Feliks Luhaväli maaplaanide ja projektide valmistamine 1940-1944
  52. Viktor Luigelaht matemaatika, bioloogia 1959-2001
  53. Hardi Luik sõjaline algõpetus 1946-1949
  54. Tiina Luik eesti keel ja kirjandus 1996-
  55. Aleksei Lukašin energeetika ained 2010-
  56. Sulev Lukk praktika 1958-1964
  57. Theofil Lukk matemaatika 1918-1919
  58. Viive Lussmaa asjaajamine, sekretäritöö 2004-
  59. Richard Lutsar geodeesia, maaplaanid 1933-1941
  60. Ljubov Lvova vene keel ja kirjandus 1953-1957
  61. Friedrich Lõhmus 1954-1955
  62. Illimar Lõiv trükitehnoloogia eriained 2011-
  63. Eha Lõoke bioloogia 2004-2012
  64. Lembit Lätt praktika 1939-1940
  65. August Lätti maamajandus, kultuurtehnika 1931-1941
  66. Mihkel Lüdig laulmine 1918-1919

algusesse

  1. Ülar Maalinn telekommunikatsiooni ained 2011-2013
  2. Johhanes Maasik matemaatika 1918-1919
  3. Tarmo Maasikamäe matemaatika, informaatika 1989-1991
  4. Paul Madivere (Madisson) matemaatika 1926-1939
  5. John Maffucci inglise keel 2011-2015
  6. Pille Maffucci inglise keel 2013-2016
  7. Elina Malleus fotograafia eriained 2013-
  8. Maimu Mahlamets eesti keel 2004-2005
  9. Vladimir Makejev vene keel ja kirjandus 1987-1988
  10. Berta Mattney inglise keel 1918-1919
  11. Martin Mehine elektroonika, elektrotehnika 2009-
  12. Herbert Meipalu praktika 1960-1962
  13. Egon Meipool (Meibaum) kanalisatsioon, veevärk, ventilatsioon, ehituskonstruktsioonid 1933-1944
  14. Ege Meister inglise keel 1993-2005, 2006-
  15. Jelena Melkumova ajalugu, poliitökonoomia 1960-1962
  16. Lembit Melles inimeseõpetus, klienditeenindus 1992-2010
  17. Ants Merilaht praktika 1962-1986
  18. Villem Merilai kehaline kasvatus 1964-1967
  19. Anu Merilo matemaatika 1999-2003
  20. Jüri Mickfeldt füüsika 1987-2001
  21. Tõnis Mihkelson joonestamine 1926-1932
  22. Jaan Miilberg praktika 1960-1965, 1971-1978
  23. Adolf Miso sõiduõpetaja 1958-1959
  24. Johannes Mitnits seadistamine 1933-1944
  25. Emma Mitt saksa keel 1919-1920
  26. Johannes Mohrfeldt matemaatika 1920-1923
  27. Valentina Moskvina masinakiri 2004-2008
  28. Uno Muiste joonestamine, mehaanika eriained, masinprojekteerimine 1956-1959, 1995-2014
  29. Helmut Multer fakultatiivained 1950-1951
  30. Aap Mumme telekommunikatsiooni eriained 1968-1969
  31. Ants Mutt trükitehnoloogia eriained 2004-2012
  32. August Mutt mehaanika eriained 1944-1946
  33. Leena Mõru ajalugu, eesti keel 1919-1924
  34. Elmar Mõttus sillad 1931-1944
  35. Elmo Märtinson füüsika, programmeerimine, elektroonika alused 2004-
  36. Eino Mäesalu automaatika eriained 1964-1969
  37. Aime Mäeunt arvutiõpetus 1997-2001
  38. Johannes Mäevälja füüsika 1947-1949
  39. Anton Mägi maalapid 1935-1937, 1941-1944
  40. Marje Mägi elektroonika, matemaatika 1971-2009
  41. August Mänd elektrotehnika, telefonitehnika 1946-1950
  42. Eva Männiko (Tooming) saksa keel 1975-1995
  43. Anastassia Mölder-Matsujeva loodusteadus 1921-1925
  44. Konstantin Müür kehaline kasvatus 1927-1947

algusesse

  1. Mihkel Naams mehaanika eriained 1960-1961
  2. Jüri Nael energeetika ja automaatika eriained 1960-2016
  3. Ernst Nagel tehniline mehaanika 1953-1957
  4. Aleksei Narusberg arvuti eriained, programmeerimine 2000-
  5. Marina Neem vene keel 1956-1957
  6. Silvia Nei eesti keel ja kirjandus 1970-1977
  7. Henn-Voldemar Neljand praktika 1998-2012
  8. Kirill Nelus arvuti eriained 2005- 2010, 2012-
  9. Edgar Nero energeetika eriained 1949-1985
  10. Raivo Neudorf automaatika, elektrotehnika 2010-
  11. Paul Ney ehituse eriained 1956-1957
  12. Karl Niggol tervishoid, kooliarst 1926-1927
  13. Elma Niglas matemaatika 1964-1985
  14. Evgenia Niits ajalugu 1950-1952
  15. Alfred Nirk kodanikuteadus 1920-1921
  16. Otto Nittim praktika 1965-1999
  17. Virve-Aino Nuka eesti keel ja kirjandus 1983-1996
  18. Enn Nurmiste (Nikolai Neuhaus) matemaatika, füüsika, mehaanika 1919-1949
  19. Karl Nutter-Tammik matemaatika, keemia, füüsika 1919-1921
  20. Kaupo Nõlvak telekommunikatsiooni ained 2010-
  21. Jüri Nõmmiksaar füüsika 1960-2001

algusesse

  1. Lembit Odres praktika 1965-1967, 1971-1972
  2. Enno Oinus eesti keel 1956-1957
  3. Eda Oja inglise keel 1995-1996
  4. Eve Oja muusikaõpetus 2004-
  5. Frits Oja maamõõtmine 1926-1941, 1946-1949
  6. Andres Ojalill side eriained, elektrotehnika 2004-
  7. Helen Ojamets eesti keel 2011-
  8. Eerik Okas tugevvoolutehnika 1944-1948
  9. Friedrich Olbrei raadiotehnika 1955-1958
  10. Konstantin Ollik tehniline mehaanika 1944-1945
  11. Ernst Olving masinate tundmine 1941-1944
  12. Felix Oorn energeetika eriained 1949-1990
  13. Valdur Orav praktika 1975-1976
  14. Vassili Orav ajalugu 1918-1919
  15. Nikolai Orlov joonestamine, tehniline mehaanika, traatside 1948-1951
  16. Madis Orulaid praktika 1978-1990
  17. Aleksander Osberg orkestrimuusika 1922-1927
  18. Sergei Ostrovski loodusteadus 1920-1921
  19. Tiiu Otsus majandusõpetus, geograafia, ajalugu 2004-2008
  20. Tiina Otto saksa keel, inglise keel 2001-2014
  21. Ilmar Ottoson praktika 1966-1967

algusesse

  1. Georg Paalandi praktika 1951-1965
  2. Heldur Paavel praktika 1962-1994
  3. Heino Paenurm joonestamine, mehaanika, ehitusmaterjalide tehnoloogia 1935-1941
  4. Rein Pajur praktika 1975-1977
  5. Eedu Pallase sõjaline algõpetus, ajalugu, politoloogia 1988-2008
  6. Hans Palm kodanikuõpetus 1922-1925
  7. Virve Palm joonestamine 1961-1995
  8. Kaja Palu ökonoomika 1992-1995
  9. Matti Palu vene keel ja kirjandus, ajalugu, politoloogia, majandusgeograafia 1959-2009
  10. Luisa Pani infotehnoloogia ained 2011-2014
  11. Peeter Parker erialatehnoloogia 2004-2005
  12. Aleksandr Paškov bioloogia, inimeseõpetus 1999-2008
  13. Artur Pedajas 1941-1944
  14. Konstantin Pedusaar tervishoid, kooliarst 1916-1918, 1922-1925, 1941-1944
  15. Otto Peil aurukatlad, joonestamine, termodünaamika 1938-1945
  16. Elle Pent kunstiõpetus, esteetika 2004-2009
  17. Otto Peterson kodanikuteadus 1927-1929
  18. Evald Petmanson praktika 1966-1967
  19. Roman Petrašvili praktika, elektrotehnika, energeetika eriained 1999-
  20. Alfred Petulai autoasjandus 1948-1949
  21. Ernst Pezold saksa keel, ajalugu 1918
  22. Helmo Pihl kehaline kasvatus 2004-2005
  23. Reet Pihl kehaline kasvatus, psühholoogia, inimeseõpetus 2004-
  24. Juta Pihlamägi eesti keel ja kirjandus 1952-1966
  25. Nigul Piht automaatika eriained 1964-1966
  26. Enno Piibeleht autoasjandus 1960-1961
  27. Anu Pikmets masinakiri 2004-2009
  28. Arvi Pitsner telekommunikatsiooni eriained 1976-2003
  29. Ferdinand Plaks elektrimasinad, alajaamad, elektrivarustus 1946-1950
  30. Aleksander Polivko automaatika eriained 1980-1985
  31. Mati Poom praktika 1974-1976
  32. Natalia Popova elektrotehnika, automaatika eriained 2003-
  33. Oskar Pork joonestamine, arhitektuur 1952-1957
  34. Toivo Praakel telekommunikatsiooni eriained 1981-1993
  35. Toomas Priimets praktika 1995-2013
  36. Valentin Prikladov sõjaline algõpetus 1976-1985
  37. Andry Pruul telekommunikatsiooni eriained 1981-1985
  38. Helle Pruul füüsika 1976-1984
  39. Jüri Puhang arvuti eriained 2001-2015
  40. Karl Puidak joonestamine, tugevvoolutehnika 1935-1944
  41. Jaan Pulk kodanikuteadus 1938-1941
  42. Ülo Purde ajalugu 1954-1966
  43. Vladi Purro automaatika eriained 1964-
  44. Gustav Puu usuõpetus 1923-1927
  45. Albrecht Põdrus raadiotehnika, telekommunikatsiooni eriained 1936-1957, 1965-1966
  46. Vladimir Põhjane energeetika eriained 1944-1972
  47. Helen Pärk matemaatika, majandusõpetus, õigusõpetus 2002-
  48. Lembit Pärlin energeetika eriained 1965-1966
  49. Toivo Pärnpuu infotehnoloogia ained 2011-
  50. Elmar Päss eesti keel 1944-1950
  51. Helene Päss eesti keel 1946-1950
  52. Viktor Päss matemaatika 1926-1928, 1932-1934
  53. Ilmar Pütsepp matemaatika 1953-1977

algusesse

  1. August Raadik ajalugu 1952-1954
  2. Voldemar Raam saksa keel 1915-1919
  3. Valentin Raamat praktika 1979-1997
  4. Raivo Raidam energeetika eriained, riigi ja õiguse alused 1980-1984
  5. Edgar Raidma eesti keel ja kirjandus 1960-1979
  6. Ilmar Raiend üldtehnilised ained 1948-1975
  7. Jaak Raja füüsika 1965-1966
  8. Liidia Raja (Balabina) vene keel ja kirjandus 1979-
  9. Voldemar Rakles joonistamine, joonestamine 1919-1925
  10. Tiina Randalu eesti keel 1954-1957
  11. Rein Randmann automaatika ja soojustehnika eriained 2000-
  12. Urve Randmeri eesti keel 2004-2009
  13. Juliette Rannit ajalugu 1948-1961
  14. Uno Raspel telekommunikatsiooni eriained 1952-1966
  15. Anton Rassõlkin energeetika eriained 2009-
  16. Kalev Ratassepp matemaatika 1938-1945
  17. Karl Ratassepp füüsika 1950-1955
  18. Väino Ratassepp keemia 2004-2007
  19. Kristjan Raud joonistamine 1918-1919
  20. Paul Raud joonistamine 1915-1918
  21. Ilmar Raudma kodanikuteadus 1937-1938
  22. Rein Raudsepp matemaatika 1964-1966
  23. Valter Raudsepp 1941-1942
  24. Kalle Rea kehaline kasvatus, kodanikuõpetus 1978-
  25. Hugo Rebane 1946-1950
  26. Karl Rebane matemaatika 1960-1962
  27. Otto Rebane sõjaline algõpetus 1940-1941
  28. Paul Rebane elektrotehnika 1927-1934
  29. Mihhail Reial sõjaline algõpetus 1971-1976
  30. Teejar Reima füüsika, matemaatika 1952-1999, 2002-2007
  31. Lembit Reimal matemaatika 1963-1965
  32. Endel Reiman matemaatika 1952-1998
  33. Olev Reintalu (Reinthal) kodanikuteadus 1931-1937
  34. Verner Reitelman raudteed, maanteed, ehituskonstruktsioonid 1930-1940
  35. Aleksei Remmel 1941-1942
  36. Ljubov Repetskaja vene keel ja kirjandus 1989-2014
  37. Rein Richard joonistamine, joonestamine 1926-1947
  38. Jaan Riives (Rivis) joonestamine 1964-1970
  39. Valeri Rinne arvuti eriained, ühiskonna- ja majandusõpetus 2004-2013
  40. Marge Robam trükitehnoloogia eriained 2013-2017
  41. Rain Rohtla trükitehnoloogia eriained 2008-2009
  42. Marina Romanova inglise keel 2004-2008
  43. Jakob Roonemaa (Roosson) metallide tehnoloogia 1930-1937
  44. Kaisa Roosileht inglise keel 2004-2008
  45. David Rootsman matemaatika, füüsika 1918-1919
  46. Alfred Rosenberg joonestamine 1918
  47. Elfrida Rosenfeld matemaatika 2005-2009, 2011-2014
  48. Elmar Rossman laulmine 1922-1924
  49. Lembit Ruga matemaatika, tehniline mehaanika 1958-1961
  50. Galina Rumjantseva elektrimaterjalid 1989-1990, 2004-2005
  51. Rumma loodusteadus 1918-1919
  52. Peeter Russow trükitehnoloogia praktika 2011-2015
  53. Hans Ruubel masinate üldõpetus 1937-1944
  54. Leo (Leonid) Ruumet (Leonti Grumm) matemaatika 1930-1944
  55. Alice Ruusmaa laulmine 1948-1956
  56. Jüri Ruzu füüsika, arvutiõpetus 2000-2004
  57. Anatoli Rõbakov kehaline kasvatus 1983-1987
  58. Dmitri Rõbakov ajalugu 2009-2015
  59. Fjodor Rõmar sõjaline algõpetus 1986-1991
  60. Juhan Rõuk joonestamine, jõu- ja tööstusmasinad 1932-1944
  61. Olle Rõuk materjaliõpetus 2011-
  62. Gerhard Rägo matemaatika 1941-1942
  63. Richard Rägo kodanikuõpetus 1919-1920
  64. Hugo Rähni praktika 1960-1966, 1980-1985
  65. Ott Rünk matemaatika 1944-1945

algusesse

  1. Ado Saar eesti keel, matemaatika 1915-1920
  2. Alfred Saar betoonvesiehitused 1944-1945
  3. Olev Saar joonestamine, ehituse eriained 1952-1957
  4. Ain Saaret tehniline mehaanika, tööohutus 2000-
  5. Mario Saarik masinjoonestamine, infotehnoloogia praktika 2013-
  6. Elena Safiulina matemaatika 2005-2008, 2012-2015
  7. Siiri Salin eesti keel 1996-
  8. Aare Salum joonestamine, autoõpetus 1951-1954
  9. Kalle Sammal arvutitehnika eriained 1993-
  10. Sergei Samsonov laevaehituse tehnoloogia 1958-1959
  11. Erich Sari mehaaniline tehnoloogia, soojusmootorid 1937-1945
  12. Eva Saul matemaatika 2013-
  13. Tatjana Saul telekommunikatsiooni eriained, elektroonika 1962-1989
  14. Ernst Schiffer mehaanika, soojusõpetus 1926-1927
  15. Herman Seidelberg 1932-1934
  16. Ivar Seitam telekommuniktsiooni eriained 1967-1970
  17. Nelli Selge energeetika eriained 1981-1991
  18. Mihhail Senetski elektrotehnika 1953-1957
  19. Elmar Sepp tehniline mehaanika 1951-1952
  20. Viktor Sepp energeetika eriained 1973-1976
  21. Olga Sergejeva trükitehnika eriained 2004-2007
  22. Mikhail Shenkin elektroonika eriained 2012-
  23. Helle Sibul inglise keel 1995-2001
  24. Helene Siiberg eesti, saksa ja vene keel, ajalugu 1919-1920
  25. Evi Sikk eesti keel ja kirjandus 1968-1983
  26. Kaie Sillaste eesti keel, saksa keel 2004-2008
  27. Herman Silmet saksa keel, vene keel 1935-1941
  28. Anatoli Simonenko termodünaamika 1958-1959
  29. Tatjana Sinelnik infotehnoloogia ained 2011-
  30. Andres Sinisalu matemaatika 1993-1994
  31. Konstantin Sinkel energeetika eriained 1972-1975
  32. Tõnu Sipp praktika 1978-1979
  33. Ivan Sizov ajalugu 1958-1961
  34. Nikolai Skvortsov joonestamine 1965-1966
  35. Pjotr Smoljakov elektrotehnika 1964-1982
  36. Thea Sogenbits infotehnoloogia eriained 2012-
  37. Sokolov vene keel 1918-1919
  38. Natalia Sokolova vene keel 1956-1957
  39. Heino Soomaa praktika 1949-1950
  40. Artur Stamm joonestamine, polügraafia eriained 1963-1967
  41. Pavel Starostin energeetika eriained 1978-1979
  42. Irina Stassenko inglise keel 2013-
  43. Strobel muusika 1918-1919
  44. Gustav Suits eesti keel 1915-1916
  45. Piret Suitso arvutustehnika eriained 1968-1981
  46. Arnold Susi eesti keel 1918-1920
  47. David Susi matemaatika 1947-1949
  48. Ella Susi vene keel, ajalugu 1947-1948
  49. Leonid Sutt kehaline kasvatus 1959-1979
  50. Eha Suuressaar keemia 1967-1970
  51. Kaarel Sõmera füüsika 1956-1982
  52. Mati Särglepp telekommunikatsiooni eriained 1969-1970

algusesse

  1. Feliks Taal vene keel ja kirjandus 1964-1966
  2. Paul Tae (Toombach) joonestamine 1932-1964
  3. August Tael praktika 1948-1949
  4. Tiina Taevere inglise keel 1971-1976
  5. Harald Taidre tolerantsid ja tehniline mõõtmine 1945-1946
  6. Theodor Tallmeister usuõpetus 1920-1923
  7. Rein Talvik masinaehituse eriained 1953-1960
  8. Konstantin Tam-Stamm saksa keel 1926-1932
  9. Lembit Tamberg sõjaline algõpetus 1969-1970
  10. Eduard Tamm kehaline kasvatus 1956-1979
  11. Jaak Tamm informaatika 1995-1996
  12. Mihkel Tammelaan füüsika, tehniline mehaanika 1962-1963
  13. Felix-Heinrich Tammeorg (Tannvert) telekommunikatsiooni eriained, praktika 1948-1977
  14. Marje Tammert trükitehnoloogia eriained 2012-
  15. Inna Tammet inglise keel 2004-
  16. Leonhard Tammik telekommunikatsiooni eriained, energeetika eriained 1964-1965, 2005-2009
  17. Helene Tammwerk majandusgeograafia 1933-1938
  18. Aldo Tampere joonestamine, füüsika 1953-1957
  19. Kaarel Tamre kehaline kasvatus 1962-1967
  20. Edgar Targo joonestamine, masinaelemendid, tehniline mõõtmine 1944-1957
  21. Aleksei Tarkpea loodusteadus, füüsika, maateadus, puutöö 1918-1932
  22. Ksenja Tarmisto ajalugu, poliitökonoomia 1965-1967
  23. August Tars riigikaitse 1937-1940
  24. Hugo Tartlan energeetika eriained, psühholoogia 1965-2012
  25. Eha Tassa ajalugu, politoloogia 1964-1985
  26. Jaan Tassa 1932-1934
  27. Artur Teder metallide tehnoloogia, raudteede ehitus 1950-1951
  28. Tarmo Teder infotehnoloogia eriained 2013-
  29. Aide Teetlaus asjaajamise alused 2000-2002
  30. Äli-Hanna Teeääre inglise keel 2011-2016
  31. Aivar Teinveld elektromontaaži praktika 2005-
  32. Johann Teiss usuõpetus 1918-1920
  33. Eduard Tenmann eesti keel, usuõpetus 1918-1919
  34. Olga Terentjeva küljendus 2004-2016
  35. Heiki Terras multimeedia eriained 2012-
  36. Endel Teske praktika 1962-1965
  37. Jaan Tiigi telekommunikatsiooni eriained 1968-1970
  38. Richard Tiitso joonestamine, kultuuritehnika 1939-1944
  39. Mai Tikas eesti keel ja kirjandus 1951-1973
  40. Marten Tikman infotehnoloogia eriained 2013-2015
  41. Raivo Timm praktika 1971-
  42. Valter Timo telekommunikatsiooni eriained 1949-1957, 1967-1984
  43. Rain Tirul fotograafia eriained 2004-
  44. Eha Tivas füüsika, tööohutus 2004-2008
  45. Evald Tominga kultuuritehnika 1937-1944
  46. Juhan Toomaspoeg aurumasinad 1941-1944
  47. Toivo Toomela kehaline kasvatus 1971-1978
  48. Doris Toos elektrotehnika, digitaaltehnika 2004-2005
  49. August Topman laulmine 1915-1919
  50. Jüri Trei ühiskonnaõpetus, riigikaitse 2010-
  51. Velda Treial (Konasto) inglise keel 1960-1988
  52. Gerhard Treuberg ehituskonstruktsioonid 1927-1934
  53. Vilhelm Treuer saksa keel 1920-1925
  54. Toivo Treufeldt arvutiõpetus, õigusõpetus, ehituskonstruktsioonid 2004-
  55. Olga Trik saksa keel, vene keel 1989-1990
  56. Olga Trofimova (Kaevats) ajalugu 1946-1966
  57. Albert Trull energeetika eriained 1958-1964
  58. Voldemar Truumägi joonestamine, tehniline mehaanika 1946-1948
  59. Zosja Tsenter ajalugu 1963-1965
  60. Leonid Tšerkassov üldtehnilised ja mehaanika eriained 1960-1997
  61. Natalja Tšurkina energeetika eriained 1977-
  62. Silvi Tui prantsuse keel 1958-1959
  63. Ellen Tulev vene keel ja kirjandus 1960-1961
  64. Aksel Tuul automaatika eriained 1964-1967
  65. Veronika Tuul (Kürsa) majandusõpetus, inimeseõpetus 2004-2009
  66. Rein Tuulemäe ajalugu, politoloogia 1986-1997
  67. Leida Tuulik saksa keel 1996-2001
  68. Alla Tulvik keemia 2012-2015
  69. Vladimir Tõkke ökonoomika 1966-1970
  70. Heiki Tähis matemaatika, arvuti eriained 2002-2010, infotehnoloogia ained 2011-2013
  71. Kaldi Töeväli matemaatika 1960-1961

algusesse

  1. Voldemar Uik sõjaline algõpetus 1956-1975
  2. Arvo Ulla energeetika eriained 1964-1967
  3. Arnold Unt elektrotehnika, joonestamine 1940-1946
  4. Valeri Urb tehniline mehaanika, joonestamine 1971-1991
  5. Uudo Usai automaatika eriained, elektroonika 1963-1975, 1994-2011
  6. Theodor Ussisoo joonistamine, ilukiri 1915-1919
  7. Heinrich Uuemõis aurukatlad, joonestamine 1929-1938

algusesse

  1. Villem Vaher elektrotehnika 1946-1947
  2. Villem Vainsalu (Brikman) riigikaitse 1932-1940
  3. Uno Vaitma elektrotehnika 1956-1957
  4. Aimi Vajakas ökonoomika, majandusõpetus 1995-2012
  5. Peeter Vakman maateadus 1921-1922
  6. Julius Vaks muusika 1919-1920
  7. Asti Valamaa joonestamine, arhitektuur 1941-1945
  8. Helene Valdur eesti keel 1947-1948
  9. Lembit Vali energeetika eriained 2013-
  10. Eino Vallaste elektrotehnika, elektrimasinad ja võrgud 1950-1958
  11. Anette Vanaveski 1946-1947
  12. Vello Vanem telekommunikatsiooni eriained 2002-2012
  13. Endel Varam praktika 1960-1962
  14. Kaupo Varandi telekommunikatsiooni eriained 2002-2005
  15. Anastassia Varda keemia 1939-1961
  16. Kaarel Varda keemia, tehnoloogia 1941-1960
  17. Remeo Varema ehitusmaterjalid 1952-1953
  18. Kristina Vatter arvutigraafika 2004-
  19. Eduard Veber sõiduõpetaja 1951-1952
  20. Vadim Veeremaa programmeerimine, arvuti eriained 1996-
  21. Veevo usuõpetus 1915-1919
  22. Herta Veiderman matemaatika 1919-1920
  23. Vambola Veinla mehaanika eriained 1949-1954
  24. Albert Vendelin telefonitehnika 1951-1952
  25. Bruno Veros saksa keel 1918-1919
  26. Paul Vesilind 1941-1944
  27. Jaan Vesker telekommunikatsiooni eriained 1986-1991, 1998-2006
  28. Endel Veskimets elektrotehnika, elektrivalgustus 1946-1955
  29. Jakob Vestholm usuõpetus 1915-1919
  30. Lembit Vihula informaatika, elektrimaterjalid 1989-1992
  31. Aleksander Viideman praktika 1948-1965, 1978-1989
  32. Marta Viidik prantsuse keel 1918-1919
  33. Eero Viil õigusõpetus 2011-
  34. Endel Viik autoasjandus, joonestamine 1959-1961
  35. Martin Viik usuõpetus 1918-1919
  36. Harald Viikmann ehitused, päevapildistus 1926-1944
  37. Oskar Viires ehituse eriained 1956-1957
  38. Juhan Vilms tervishoid, kooliarst 1927-1941
  39. Endel Vint taimekasvatus 1932-1944
  40. Galina Virolainen vene keel ja kirjandus 1956-1991
  41. Grigori Vohmin ajalugu, politoloogia 1961-1985
  42. Klaudia Voitk inglise keel 1946-1965
  43. Paul Volmer geomeetria 1921-1922
  44. Natalja Vološina arvutustehnika eriained 1990-1992
  45. Olga Volodenko vene keel ja kirjandus 1954-1977
  46. Lev Volovik joonestamine 1959-1961
  47. Allan Vurma telekommunikatsiooni eriained 1978-1981
  48. Ferdinand Võsu 1941-1942
  49. Vladislav Võšinski 1965-1966
  50. Artur Väkram gaasivõrkude ehitus, ehitusstaatika 1956-1957
  51. Joosep-Kristjan Välk arvuti eriained 2005-2008

algusesse

  1. Anu Wahar bioloogia, geograafia 2008-2013
  2. Robert Wichman võimlemine 1921-1927
  3. Hans Wõrk elektrimasinad 1932-1936

algusesse

  1. Anton Õunapuu võimlemine 1915-1919
  2. August Õunapuu eesti keel, matemaatika, ajalugu 1918-1944
  3. Elli Õunapuu eesti keel, saksa keel 1918-1920
  4. Karl Õunapuu eesti keel, saksa keel, mõtteteadus 1919-1931, 1944-1955

algusesse

  1. Armin Ööbik võimlemine 1920-1921

algusesse

  1. Valeri Zagorski energeetika eriained 1975-1977
  2. Vanda Zelinsky prantsuse keel 1921-1924
  3. Ljusja Zimakova inglise keel 1993-1994
  4. Leonti Zirnov matemaatika 1960-1962
  5. Vladimir Znamenski automaatika eriained 1964-1987
  6. Marina Zotikova inglise keel 1993-
  7. Nikolai Zverev matemaatika 1958-1959
  8. Aleksei Zõbin vooluvarustus 1958-1959

algusesse