LÕPETANUTE NIMEKIRJAD 1921-2016

Tallinna Polütehnikumi ja selle eelkäijate lõpetanute nimekirjad on toodud sorteerituna lõpetamisaastate, õppevormide (päeva-, õhtu- ja kaugõpe ning töökohapõhine õpe) ja erialade (harude, osakondade) kaupa tähestikulises järjekorras. Kui õppevormi pole esitatud, on tegemist päevaõppega. Õhtune õppevorm on tähistatud tähtedega Õõ, kaugõpe Kõ, töökohapõhine õpe Tõ. Kiitusega lõpetanute nimed on poolpaksus kirjas.

NB! Aastail, mil erialasid ei ole tähistatud, ei olnud lõpetajail kitsamat eriala kui kooli nimest näha.

Tallinna II Reaalkool
1921 1922 1923 1924 1925 1926

Tallinna Tehnikumi Eeltehnikum
1923 1924 1925

Riigi Tehnikagümnaasium
1927 1928 1929 1930 1931

Tallinna Tehnikum
1932 1933 1934 1935 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1942 1943 1944

Tallinna I Tööstustehnikum
1945

Tallinna Elektromehaanikatehnikum
1946 1947 1948 1949 1950 1951

Tallinna Kommunaal-Ehitustehnikum
1952 1953 1954 1955

Tallinna Polütehnikum
1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

Tallinna II Reaalkool

1921:

Artur Anderson, Martin Ers, Richard Grenberg, Paul Haberland, Gotfried Janno, Johann Kadak, Voldemar Liivental, Harald Liping, Valentin Malinkin, Georg Noor, Vassili Peet, Kerl Petersel, Arnold Redlich, Bernhard Reinhov, Adalbert Reisa, Hans Riiberg, August Ruut, Artolio Soonik, Alfred Turfeldt (Turve), Richard Valter, Evald Viikman, Harald Ühtegi (22)

algusesse

1922:

Lõpetajaid polnud seoses üleminekuga uutele õppeplaanidele

algusesse

1923:

Karl Booman, Voldemar Ernesaks, Karl Hirsch, Arved Jäme, Konstantin Klein, Kustav (Kusti) Kurg, Ferdinand Liller, Richard Meikar, Bruno Nuudel, Paul Randpõld, Oskar Rechveldt, Mihkel Reiman, Oskar Saar, Artur Tamm, Arnold Vain, Arnold Veiderman, Helmut Veisberg (17)

algusesse

1924:

Aleksander Adolf, Juhan Bersman, Verner Eier, Evald Ernesaks, Harald Haberman, Erich Hülman, Ernst Ilison, Paul Kikerpuu, Feliks Kutser, Hendrik Kärner, Oskar Lassman, Egon Meibaum (Meipoom), Karl Paldrok, Paul Piira, Verner Põlts, Voldemar Riiberk, Leo Sein, Valentin Soo, Valentin Strauss, Richard Tribman, Karl Veeber, Viktor Verus (22)

algusesse

1925:

Karl Aavekukk, Richard Bibikov, Karl Brinkman, Hans Esterman, Valter Grant, Karl Iman, Jaanus Kaik, Herman Kilmberg, Ralf Klumberg, Karl Kristal, August Lepik, Arved Liivak, Artur Obervelthut, Voldemar Pihlak, Evald Porman, Eduard Rebane, Alfred Rosimannus, Helmut Rudsit, Oskar Ruut, Jaan Rõuk, Eduard Saar, Hugo Tribman, Leopold Veiler, Feliks Vesterstein (24)

algusesse

1926:

Leo (Leopold) Anvelt, Boris Dikman, Voldemar Eller, Voldemar Errit, Martin Klenner, Hugo-Albert (Uku) Masing, Valter Nackman, Feliks Poola, Edgar Puksman, Heins Siiman, Arnold Sonn, Gustav Steenman, Valter Tomberg (Toompark), Evald Trilbor-Trilberg, Voldemar Uustalu, Olaf Vahtrik (16)

algusesse

Tallinna Tehnikumi Eeltehnikum

1923:

Reinhold Abel, Johannes Brenner, Johannes Eier, Aleksander Gustavson, William Kaasik, Elmar Kotkas, Feliks Köönisberg, Vladimir Mutt, August Osolin, Aleksander Rüütel, Karl Timm, Karl Utsal (12)

algusesse

1924:

Jaan Arro, Harri Bader, Arnold Ervak, August Habenicht, Alfred Holert, Edgar Jakobson, Boris Johanson, Alfred Kehva, Herbert Kihlfeldt, Oskar Lillepea, Johannes Miller, Voldemar Pihlakas, Alfred Ratnik, Evald Reinsaar, Evald Robinson, Osvald Russman, Rudolf Siiman, Hugo Toom, Erich Uhlberg, Georg Vakman, Herman Vesterblom, Arnold Viitman (22)

algusesse

1925:

Arnold Kuusemets, Valter Kärp, Rudolf Lauri, Valter Liivak, Hugo Luuk, Roman Neudorf, Jaan Puuman, Lidia Tagam, Erich Tomson (9)

algusesse

Riigi Tehnikagümnaasium

1927:

Evald Aalbaum, Boris Antoniv, Arnold Arakas, Hilda Baumverk (Ilda Pranno), Paula Holts, Ernst Inthal, Erna Jaanman, Valdeko Kaik, Johannes Kanter, Ilmar Laasi, Paul Leithammel, Anton Matverk, Richard Palvin, Albert Rosenbenk, Hans Ruubel, Johannes Steinman, Elma Tombach (Toomiste), Erich Tomberg, Arnold Tomingas, Eugen Treiburg, Arnold Veerbaum, Rudolf Vesman (22)

algusesse

1928:

August Blundt (Ain Hiiesalu), Aleksander Bürger, Julius Dikman, Hans Einberg, Elmar Epner, Hugo Ernesaks, Gustav Ernesaks, Herbert Essabel, Harald Fried (Taidre), Artur Hanzov, Johannes Idnurm, Harald Iir, Karl Jõeleht, Johannes Jõhvert, Rudolf Jõhvik, Lembit Jõhvikas, Elmar Kereman, Aleksander Kiirats, Herbert Kikerpuu, Arnold Kroon, Artur Kuuskman, Endel Laasi, Herbert Landberg, Hugo Lett, Elmar Liiver, Johannes Liiver, Edgar Luik, Vladimir Mäekask, Julius Mölder, Heinrich Nettan, Oskar Nurst, Aleksei Nuut, Hans Püss, Voldemar Rebane, Ernst Rekentin, Oskar Stamberg, Johannes Sõster, Jaan Säärekõnne, Reinhold Thalberg, Artur Tiido, Hans Trautman, Karl Triipus, Erik Tuikman, Aleksander Ufer, Heinrich Velga, Herbert Vesiloik, Leonhard Võrk (47)

algusesse

1929:

Endel Are (Davidov), Johannes Anderveide, Ilo Aurik, Evald Berg, Heino Besfamil, Osvald Ernesaks, Nikolai Hekk, Alfred Ilves, Oskar Kikkas, Feliks Kirkman (Tarmo Randvee), Arno Kodanipork, Evald Kullissaar, Elmar Leetma, Reinhold Lepik, Armas Luige, Elmar Luikmel, Roland Lutter, Elmar Miller, Ulrich Mõtus, Arnold Niiler (Ants Niilre), Karl Niilus, Voldemar Offenbach, Evald Paarman, Evald Rebas, Leonid Reinhold, Jaan Schaurup, Heino Sein, Johannes Stamm, Karl Tamberg, Heiki Tammets, Valentin Tapper, Jakob Tartu, Feliks Tikanof, Lembit Treiblat (Lehis), Louis Treiman (Tarandi), Aksel Vaik, Karl Vanaveski, Valfried Veanes, Ottomar Velbach, Karl Verus, Voldemar Vägin (41)

algusesse

1930:

Edgar Arumeel, Arnold Bruus, Richard Espenbaum, Voldemar Essi, Albert Heimar, Ralf Herman, Johannes Jaagus, Friedrich Jüris, Artur Keskül, Hugo Kimberg, Herbert Kirsman, Arnold Koldits, Gunnar Koppel, Viktor Kruusamägi, Hans Laube, Georg Liik, Voldemar Madis, Harald Martinov, Osvald Medlas, Arved Moor, August Piin, Heinrich Piin, Evald Reinde (Reintee), Paul Reinu, Arnold Reits, Udo Riga, Herbert Riisenberg, Valfried Saarman, Edgar Sau, Magnus Simonlatser, Edmund Tudeberg, Ernst Vaho, Voldemar Vaho, Herman Vahtrik, Harald Valk, Oskar Vöörman (36)

algusesse

1931:

Arnold Adelbert, Eugen Buchort, Ilmar Enok, Erich Funk, Gustav Haas, Voldemar Hussar, Feodor Kanger, Eugen Kask, Karl Kask, Adolf Koop, Herbert Kulm, Albert Kutpri, Heinrich Kuuli, Harri Lehtmets, Erich Limmer, Georg Lindeman, Fladimir Maltis, Villi Mäetamm, Nikotai Oman, Paul Püss, Arnold Pillerberg, Edmund Poom, Voldemar Palm, Raimond Olup, August Roosenbaum, Johannes Saadjärv, Herbert Sarapuu, Arseni Seiman, Raimond Tiisel (Valgre), Boris Trilbor, Herbert Tuur, Augustin Uesson, Feodor Vahter, Arnold Valdson (Valdsoo), Elmar Valpi, Eduard Valpret, Fridolin Vildt (37)

algusesse

Tallinna Tehnikum

1932:

* Ehitusharu, -osakond * Lembit Kalmet (Kalbach), Karl Kevalik, Heinrich Kuusman, Hugo Köhler, Aleksander Lindebaum, Hugo Miilverk, Oskar Mäeküngas, Eduard Pakostan, Arnold Papp, Adolf Parktal, Arnold Pesti, Igor Pitka, Harri Russman, Ilmar Tomson, Richard Vaarman, Elmar Veskimäe (Veskberg) (16)

* Masinaehitusosakond/tehnikaharu * Paul Borell, Mihkel Ester, Helmut Heiberg, Eduard Heinrichsen, Arved Jooneratas, Oskar Kala, Harald Kareva, Aleksander Kaskneem (Kabanov), Karl Liederstük, Voldemar Loigo, Harri Martson, Olaf Mihkelson, Artur Miller, Endel Mäng, Voldemar Neljandik, Evald Piksarv, Hans Rehtlane, Raimond Rossman, Endel Sulg, Harald Tannebaum (Tammeraid), Karl Teiman, Helmut Tiisel (Valgre), Edmund Tikerpäe, Leo Traks (24)

algusesse

1933:

* Ehitusharu, -osakond * Nikolai Alumäe (Janson), Richard Amann, Hugo Eerman, Ole Eheland, Johannes Grepp, Elmar Hausman, Hugo Hausman, Eduard Hepner, Erich Jaago, Grigori Jomm, Voldemar Kiisler, Adolf Koks, Ottomar Kuljus, Evald Liivik (Liuberg), Lembit Liivoja, Aleksander Pärg, Richard Unt, Boris Valdre, Aleksander Vapper, Georg Vieveger (20)

* Masinaehitusosakond/tehnikaharu * Peeter Feldman, Heinrich Kirsch, Elmar Kross, Alfred Kull, Edgar Kulman, Johannes Maasik, Erich Tibner, Aksel Trees, Heino Tross, Voldemar Unt (Hunt) (10)

* Elektri-elektrotehnikaosakond * Karl Hindreks, Verner Kirkman, VIadimir Kärk, Jüri Luiker, Georg Oja, Artur Pranno, Aleksander Pärnpuu, Kaspar Rebane, Konrad Rõngelep, Martin Terts, Viktor Toom, Vsevolod Vilnit (12)

algusesse

1934:

* Ehitusharu, -osakond * Arnold Grüner, Evald Jaagus, Ilmar Kalve (Klenner), Arnold Lepner, Boris Lomp, Theodor Melts, Aleksei Muuga, Arnold Mühlberg, Gunnar Müürisepp, Karl Palm, Johannes Prisson, Edgar Randus, Boris Saame, Raimond Saariste, Emil Vaine (Pertman), Albert Vreinthal (16)

* Maamõõtmine-kultuurtehnika * Otto Hamburg, Edvard Hurt, Karl Jürgenson, August Kriisman, Evald Pobul, Heino Printsman, Alfred Põldnurk, August Treier (Agu Aarna), Martin Värk (9)

* Masinaehitusosakond/tehnikaharu * Heindrik Alpre (Ahlbert), Erich Haarband, Adolf Kanepi (Konopinski), Alfons Lessin, Arkadi Makke, Johannes Maltis, Johannes Mäeots, Arnold Müüle, Konstantin Rand, Alfred Roodi (10)

* Elektri-elektrotehnikaosakond * Albert Erg, Hartvig Hellman, Arnold lirak, Elmar Karin, Viktor Koop, Leo Kuusik, Elmar Kändler, Ilmar Merivälja (Martson), Arnold Mikomägi, Valter Puskar, Eduard Raabe, Voldemar Saard, Friedrich Sallo, Boris Schmidt, Heino Voit (15)

algusesse

1935:

* Ehitusharu, -osakond * Arnold Kask, Heinrich Kuuli, Eduard Luke, Leo Raamat, Leopold Reinaru (Reinberg), Boris Salu, August Talvik, Erich Tammissaar, Augustin Uuesson, Boris Valma, Ervin Varamäe (11)

* Maamõõtmine-kultuurtehnika * Erich Järvamäe (Grünthal), Endel Kalvik (Klandorf), Vladimir Kiislar, Raimond Kikerpuu, Viktor Kuuli, Heino Pedy, Georg Poolma (Plooman), Arseni Siiman, Georg Villand (9)

* Masinaehitusosakond/tehnikaharu * Feliks Jõemets, Elmar Kadak, Stanislav Kaidma (Godunski), Valeri Mathiesen, Johannes Seks, Johannes Tomson, Otto Uudeväli, Jüri Vahur, Eduard Vähk (9)

* Elektri-elektrotehnikaosakond * Arnold Adelbert, Aleksander Espe, Otto Hagelberg, Herbert Kotkas, Harri Luke, Edgar Mittenpaul, Erich Puusepp, Mainzer Paulson, Johannes Roes, Herman Sõgel, Evald Traugott (11)

algusesse

1936:

* Ehitusharu, -osakond * Endel Kalmet, Enn Koduveski, Harri Korrovits, Toivo Leet, Erich-Rudolf Lepner, Armas Luige, Villi Mäetamm, Vladimir Pavlov, Heinrich Piin, Artur Põld, Voldemar Põlm, Vello Rebane, Raimond Ringvee, Oivo Siim (14)

* Maamõõtmine-kultuurtehnika * Ants Ahtama, Edgar Arumeel, Are Kull, August Raudsepp, Jüri Sildmäe, Vladimir Viljak (6)

* Masinaehitusosakond/tehnikaharu * Aleksander Karjahärm, Vello Kopli, Riido Meristu, Erich Mustkivi, Rudolf Mõtus, Oskar Nurmse, Vambola Oras, Osvald Raud, Harald Taidre, Enn Tamre (10)

* Elektri-elektrotehnikaosakond * Anatoli Hein, Oleg Holts, Evald Koots, Enno Laanepere, Johannes Oljum, Enn Rebane, Jüri Riitsalu, Endel Uiga, Heimuth Velsberg (9)

algusesse

1937:

* Ehitusharu, -osakond * Jakob Adila, Rudolf Ardma, Väino Halla, Aleksander Mihkels, Theodor Mälk, Eugen Ojamaa, Evald Otjak, Adolf Pehme, Enn Pill, Feliks Savi, Rudolf Tombach, Valter Trell (12)

* Maamõõtmine-kultuurtehnika * Mart Kuum, Evald Parma, Arnold Pärnama, Oskar Reinsalu, Jaan Rähni, Evald Salk, Voldemar Vainomäe, Jüri Vanakesa (8)

* Masinaehitusosakond/tehnikaharu * Hugo Alumäe, Arkadi Hagel, Konstantin Hint, Robert Juhe, Helmut Nurmela, Arnold Potisepp, Tann Raamat, Berthold Roosberg, Voldemar Terase, Karl Tubalkain, Oskar Uusimaa (11)

* Elektri-elektrotehnikaosakond * Johannes Jair, Arved Kingissepp, Johannes Laansalu, Karl Loit, Erik Meriloo, Erik Okas, Stuard Peipman, Ferdinand Plaks, Armin Tamm (9)

algusesse

1938:

* Eduard Abro, Eelar Ardula, Eduard Attims, Lembit Esko, Olav Irik, Eduard Jakobson, Aksel Joala, Hugo Joost, Endel Kaik, Heino Karro, Raul Kivi, Karl Koppel, Edgar Krünbach, Georgi Kull, Karl Känd, Heinrich Köster, Albert Laigna, Evald Laurik, Harri-Etienne Luke, Karl Lukk, Teodor Malk, Raul Mardial, Meeme Ojasalu, Eduard Olmre, Eduard Raave, Selgur Randaru, Viktor Rantsik, Eduard Raus, Aleksander Reinmäe, Eerik Rikand, Riho Rõigas, Harald Sepp, Aksel Tali, Ülo Tambre, Valter Tellik, Kalju Toome, Oskar Toon, Georgi Trofimov, Kaljo Urke, Ott Uustare, Einar Vaik, Edgar Vannas, Endel Veskimets, Vello Vilimaa (44)

algusesse

1939:

* Ehitusharu, -osakond * Enn Aaspere, Tarmo Elgas, Valdur Joonsoo, Bernhard Jürgenson, Kalju Kasvandik, Rudolf Kaur, Raimond Laidna, Johannes Leppik, Lembit Luusepp, Tiit Mere, Eino Orulepa, Villem Palias, Peeter Palu, Sulev Peerland, Kaljo Randma, Endel Rehe, Leopold Remme, Kirill Sklei, Karl Tammis, Paul Teeäär, Tiit Varang, Ilmar Veelaht, Esko Viljarand, Erich Väljaots (24)

* Maamõõtmine-kultuurtehnika * Kustav Arukaevu, Eugen Elševitš, Noel Iir, Asa Killar, Thomas Messer, Gneomar Pajus, Meinhard Palmiste, Vjatšeslav Palvar, Kalju Pilli, Heino Purre, Robert Tambla, Kalju Tamre (12)

* Masinaehitusosakond/tehnikaharu * Endel Kajar, Richard Keer, Vello Keerend, Richard Leevet, Harri Liiberg, Elmar Luige, Lembit Raid, Leonid Raid, Heino Raudsepp, Raimond Reidna, Ants Saar, Lembit Saarse, Aksel Siil, August Siimson, Heinrich Verder, Julius Vähi (16)

* Elektri-elektrotehnikaosakond * Kalju Aidla, Väino Ainsalu, Peeter Karro, Aleksei Katmann, Eero Kõressaar, Edmund Lasman, George Orm, Endel Peedo, Väino Taev, Juhan Vabamäe, Feliks Vanaveski, Erich Vilumets (12)

algusesse

1940:

* Ehitusharu, -osakond * Arnold Heinoja, Hugo Kihu, Endel Kuremaa, Harri Kuusing, Henno Liivoja, Hans Lupp, Bernhard Mäekask, Voldemar Nurmik, August Palias, Arnold Puur, Arnold Sangast, Apollo Tomingas, Paul Veigel, Kuno Viitra (14)

* Maamõõtmine-kultuurtehnika * Ottomar Alas, Elmar Heinsaar, Oskar Krupp, Johan Lippert, Roland Müürisepp, Louis Nei, Herbert Särev, Leenart Tikerpuu, Karl Toomla, Helmut Vapris, Alfred Vilba (11)

* Masinaehitusosakond/tehnikaharu * Raivo Kalamäe, Eerik Kasari, Ilmar Laast, Kalevi Lautre, Ülo Lehtmets, Raimond Linnus, Endel Läänemets, Johannes Madise, Arvo Maidla, Endel Parbo, Voldemar Piip, Robert Rahumeel, Edgar Rakaselg, Ilmar Reimets, Erich Riives, Endel Sõmer, Lembit Tohvri, August Tähepõld, Helmut Udusaar (19)

* Elektri-elektrotehnikaosakond * Ahto Aasa, Leo Alumäe, Eduard Arengu, Voldemar Kanne, Viljam Kivimägi, Evald Krupp, Paul Laht, Lembit Lall, Aleksander Leitmäe, Raimond Loigo, Lembit Mere, Arnold Raid, Otto Raudoja, Endel Rebane, Jaan Roosnupp, Raimond Siirak, Karl Säde, Boris Tolbast, Juhan Tõrv, Armand Vatsel (20)

algusesse

1941:

* Ehitusharu, -osakond * Feliks Ambros, Valentin Dondukov, Endel-Lembit Erm, Viktor Gluškov, Villem Jaakson, Vambola Joller, Karl Kaal, Robert Kalde, Evald Kasesalu, Emil Kingissepp, Alfred Kivirähk, Karl Künno, Enno-Lembit Laidre, Egon Lee, Endel Luik, Vambola Marmor, Einar Pajur, Arnold Pilli, Kalju Pullerits, Kalju Puskar, Boris Raie, Vallot-Johannes Rannik, Heinrich-Paul Talmre, Endel Toomoja, Osvald Vilde (25)

* Maamõõtmine-kultuurtehnika * Harri Kull, Juhan Reidak, Ilo Sildmäe, Hans Ulk (4)

* Masinaehitusosakond/tehnikaharu * Feliks Eerma, Paul Kanger, Endel Kõöp, Boris Matsalu, Aleksander Parma, Adolf-Albert Rajavee, Erich-Vilhelm Seiler, Viktor Seppel, Alan Seus, Jaan Sild, Kalju Sild, Udo Soo, Arnold Sooveer (13)

* Elektri-elektrotehnikaosakond * Väino Aare, Oleg Bõstrov, Ülo Elangu, Enn Ennis, Eugen Härms, Oleg Janson, Herbert-Vambola Jemmer, Lembit Laidver, Edgar Ligi, Ervin Maisloo, Kalju Meristo, Meinhard Nurmest, Valdek Orund, Albert Pensa, Arvi Sõmeri, Johannes Saun, Juho Taeva, Harald Tammik, Endel Torim, Ülo Volms (20)

algusesse

1942:

* Ehitusharu, -osakond * Raimond Ehala, Ella Järv, Ilmar Looväli, Valeri Palver, Hans Purje, Ilmar Rooni, August Rätsepp, Olev Saar, Harry Sepp, Lembit Tampere, Vapras Urke (11)

* Maamõõtmine-kultuurtehnika * Kalju Hallismaa, Endel Helemaa, Kaunileid Hõrak, Valdek Raiend, Vello Teder, Ülo Tensuda (6)

* Masinaehitusosakond/tehnikaharu * Peeter Aaloe, Ants Adler, Endel Ilves, Harald Kasemaa, Villi Kivisild, Leon Mets, Harald Olmet, Leo Rätsep, Paul Saar, Kaljo Tammik (10)

* Elektri-elektrotehnikaosakond * Eduard Elblaus, Ilmar Helmet, Vambola Jürgenson, Hans Laasi, Lembit Nurme, Jaan Otstaavel, Arnold Priuhka, Ülo Raabe, Hugo Raiend, Hartvig Soe, Kaarel Tali, Georg Thomson (12)

algusesse

1943:

* Ehitusharu, -osakond * Lembit Kala, Heino Krabu, Uno Laupa, Paul Nei, Manivald Noor, Arved Raudkivi, Adolf Romot (7)

* Maamõõtmine-kultuurtehnika * Lembit Kaljo, Ando Kallis, Herbert Keibar, Albert Krinpus, Ants Martin, Harald Mägi, Harri Põlluaas, Heino Talu (8)

* Masinaehitusosakond/tehnikaharu * Artur Altmets, Enn Alumäe, Enn Armäe, Jaan Aua, Heino Aun, Gunnar Eeman, Vello Gnadenteich, Leo Jõekallas, Olaf Kontkar, Lembit Käärmaa, Toivo Laevastu, Harri Möllits, August Nõmme, Jüri Pere, Raimond Pundi, Helmut Rakk, Vello Saag, Villo Teinvald, Georg Tirmann, Illar Tomingas, Reinhold Uustal, Endel Varam, Arseni Viires (23)

* Elektri-elektrotehnikaosakond * Theodor Hiet, Eduard Järss, Hartvig Kivisoo, Heino Laikask, Ilmar Leitmäe, Helga Lemsalu, Arvo Muda, Herbert Ott, Hugo Pajuste, Jüri Parik, Heino Puurand, Turven Rebane, Valter Väli, Viktor Väli (14)

algusesse

1944:

* Ehitusharu, -osakond * Emeljan Dolgov, Viktor Kull, Harald Laupa (3)

* Maamõõtmine-kultuurtehnika * Edgar Ainsoo, Ilmar Eisen, Jüri Kuum (3)

* Masinaehitusosakond/tehnikaharu * Kuido Gering, Arnold Noodla, Voldemar Prii (3)

* Elektri-elektrotehnikaosakond * Harri Laan, Georg Pobul (2)

algusesse

Tallinna I Tööstustehnikum

1945:

* Ehitusharu, -osakond * Hugo Jõekäär, Vahur Järvela, Heili Kalve, Endel Kraaving, Maria Kull, Virve Kurvits, Uno Mitt, Illard Põldoja, Raimund Riomar, Gerta Terasmäe (10)

* Masinaehitusosakond/tehnikaharu * Eino Alt, Emst Kiis, Üllar Linask, Meinhardt Pille, Leo Reissar, Alfred Urb, Guido Vahtrik, Vambola Veinla (8)

* Tugevvoolutehnika * Artur Kalberg, Lembit Kübar, Edgar Nero, Felix Oorn, Osvald Pehlak, Valdeko Raig, Eino Sarapuu (7)

algusesse

Tallinna Elektromehaanikatehnikum

1946:

* Masinaehitusosakond/tehnikaharu * Harry Aarelaid, Erich Ahven, Evald Austa, Aleksander Eisler, Valter Jõgi, Ants Karemaa, Alfred Korba, Jaan Külvja, Lepold Külvja, Evald Lani, Johannes Lorens, Endel Luik, Heinrich Maasikas, Väinö Paasik, Kalju Parkel, Vaito Raag, Arnold Ree, Eerik Rei, Aleksander Saarem, Guido Saarits, Hans Siim, Paul Tammiste, Erich-Endel Tross, Leo Valdma, Arnold Valner, Endel Varam, Jüri Võsoberg (27)

* Metallide lõiketöötlemine * Arnold Kahu, Hugo Kurg, Erhard Kuusik, Vello Rannamaa, Albert Rajaste, Richard Süvala, Edgar Tähe (7)

* Nõrkvoolutehnika * Eino Õunamaa (1)

* Tugevvoolutehnika * Ernst Ilo, Raimond-Karlos Ingeland, Konstantin Junkur, Raul Kuutma, Heino Mihkelsoo, Arvy Naber, Igor Padrik, Richard-Eduard Polt, Aksel-Karl Ronk, Olav Sammal, Hillar Sild, Ilmar Tamm, Osvald Uusküla, Udo Vanamölder (14)

algusesse

1947:

* Metallide lõiketöötlemine * Kuuno Allikvee, Aleksei-Joonas Hõbemägi, Voldemar Jõepera, Paul Kaasik, Edgar Kuusk, Roland Nurk, Ants Paulus, Erich-Helmut Puusaag, Evald-Voldemar Raimiste, Karl Rudi, Evgeni Takjas, Aksel Tikermann, Ilmar-Uno Tilga (13)

* Tugevvoolutehnika * Hubert Alurand, Aleksander Annus, Jaan Ester, Vaidek Hansmann, Hans Jürmann, Elmar Kaukis, Raul Kippasto, Herbert Laanmets, Endel Laansalu, Udo Luht, Valter Pihl, Uno-Raimond Pilvre, Paul Sõmer, Lembit Valtin (14)

Õõ/ * Metallide lõiketöötlemine * Bruno Eek, Agu Eeljärv, Martin Kala, Ülo Kaljut, Friedrich Kraubner, Karl Loopmann, Meinhard Purret, Endel Sipria (8)

Õõ/ * Tugevvoolutehnika * Lembit Ahven, Edvin-Viktor-Friedolf Ambrosen, Elmar Kivi, Arnold Kütsen, Eugen Roomet, Georg Samolevski (6)

algusesse

1948:

* Raadiotehnika * Kunnar Allikvee, Aare-Allan Anso, Neeme Eeljõe, Vladimir Heinrichsen, Viktor Jõgi, Kaljo Kattago, Richard Läkk, Einar Marist, Ago Vaino (9)

* Elektrijaamade soojusosa * Vello Gnadenteich, Verner Hinnov, Viktor Järv, Ants Kippar, Kalju-Erich Koht, Arvo Kull, Eerik Kurvet, Uno Kutsar, Ilmar Milliste, Ilmar Puistama, Helfer Rosberg, Heino Ruubel, Helmut Sui, Edgar Tamme, Ilmar-Heinrich Uus (15)

* Tugevvoolutehnika * Arthur Arakas, Verner Ernits, Eino Heidmets, Heino Kriggulson, Johannes-Fred Kuljus, Herbert Laanmets, Endel Laansalu, Ülo-Nikolai Leppik, Heiki Loorits, Harri Moikov, Ülo Mumma, Leonhard-Johannes Nestor, Erich-Eugen Niinemäe, Ottomar Randloo, Enno Riive, Harry Rooks, Kaarel Sööt, Kuno Tanne, Valdur Vellendi, Mihkel Viese (20)

Õõ/ * Metallide lõiketöötlemine * Evald-Johannes Aver, Karl-Voldemar Matto, Lembit Riis, Feliks Särgava, Elmar Vendel, Aleksander Videmann (6)

algusesse

1949:

* Raadiotehnika * Udo Kallas, Guido Karu, Ermi Kett, Heino Loosaar, Valdeko Metsina, Skone Pallo, Endel Puntso, Alfi Põldmäe, Evald Reimers, Heinrich Reinsalu, Johannes Riismäe, Ervin Rinnak, Lembit Saluste, Olev Seffers, Ferdinand Sirel, Kalju Tamm, Votele Tõsine, Heino Türk, Kalju Vainola, Hillar Vainov (20)

* Masinaehitusosakond/tehnikaharu * Ernast Kiis, Ernst Maasikas (2)

* Autotranspordi ekspluatatsioon ja remont * Kalju Kalmet, Eino Luide, Jakob Malmi, Theodor Palusalu, Ilmar Paukson, Ülo Reitelmann, Aare Salum, Uve-Hillar Soodla, Arvi Tomingas, Udo Uusküla, Arne-Rennart Velström (11)

* Metallide lõiketöötlemine * Adolf-Erich Abreldal, Roland Hiiemägi, Hugo Jäätma, Rein-Meinhard Kalmin, Mairold Kesa, Alfei Lahevee, Ilmar-Olaf Leirost, Eino Lilleorg, Kaljo Soosalu, Hubert Uustalu, Henno Viidasmaa, Endel Õunapuu (12)

* Tugevvoolutehnika * Udo Grau, Valdek Hansmann, Harri-Voldemar Kallaspoolik, Hubert-Guido Kukk, Rene Kukk, Raul Kutma, Uno Kõuts, Lembit Kübar, Kaljo Lagemaa, Elmar Leemets, Georg Orub, Richard Pajur, Osvald Pohlak, Harri Preiverk, Harry-Richard Rosenberg, Erich-Ferdinand Saarik, Jüri Tonisson, Henno Ustav, Osvald Uusküla, Uno Vaitmaa, Jaan Viik, Kaljo Viiroja (22)

Õõ/ * Metallide lõiketöötlemine * Johannes Kavart, Erich-Johannes Kull, Aleksander Laasik, Evald Maalust, Karl Raidma, Heino Sooma, Endel Spirka (7)

Õõ/ * Nõrkvoolutehnika * Nikolai Gunjašin, Endel Kiil, Felix-Heinrich Tannvert, Hugo Urbla (4)

algusesse

1950:

* Raadiotehnika * Ilmar Arol, Aleksander Grossberg, Albert Klaas, Harri Kramm, August Niit, Arti Pajula, AIfred Prits, Gunnar Prits, Heino Prääm, Olev Rahuoja, Jüri Raudsepp, Ahto Saarne, Tõnu Salong, Eduard Schultz, Heino Siim, Peep Tamm, Vahur Tursmann, Kalju Uibo, Aleksander Višnjov (19)

* Autotranspordi ekspluatatsioon ja remont * Hans Allasoo, Eduard Eessaar, Villem Hanser, Väino Ilimar, Heikki Karuauk, Artur Kauge, Ülo Künstler, Lembit Lahi, Arthur Müülman, Erich-Valter Pello, Paul Pern, Jakob-Voldemar Reintam, Gleb Romanovski, Endel Soosalu, Sulev Uus (15)

* Metallide lõiketöötlemine * Lembit-Endel Eeljärv, Priidu Kesa, Enn Krist, Meinhard Leidur, Villi Lomp, Daniel Märtmaa, Herbert Meresma, Johannes Pedari, Eldur Raik, Viktor Rebane, Hans Tammäe, Allan Õunapuu (12)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Georgi Buuts, Nikolai Čerepanov, Georgi Hmelnitski, Vladimir Kohver, Lev Konstantinov, Kalju Kukk, Valerian Semjonov, Georgi Sokolov (8)

* Tugevvoolutehnika * Igor Davõdov, Erich Enno, Otto Isak, Lembit Kaljumäe, Mihkel Kalm, Elder Kand, Ülo Korjus, Hans Kruus, Jaan Loit, Olev Pruuden, Ilmar Pullerits, Uno Puusepp, Jaan-Arved Pärn, Bernhard Reinlaid, Harald Salm, Harry Sauemägi, Georg Suntja, Johannes Sutt, Leo Taimsoo, Eliot Tamm, Endel Toome, Lembit Tori, Fred Trui, Oskar Täll, Arno Uusküla, Udo Veeremäe, Jüri Vilk (27)

Õõ/ * Metallide lõiketöötlemine * Eerik Aasjärv, Erich Ihuma, Kaarel Keerme, Johannes Kirs, Charles Luht, Enno Rattur, Endel-August Vita (7)

Õõ/ * Nõrkvoolutehnika * Jaan Ana, Bernhard Hobustkoppel, Endel Järve, Vello Kiis, Harry Laht, Heldur Langemets, Heino Nagel, Erich-Elias Paarmaa, Endel Palm, Heiti Pedajas, Erich Rannat, Hudo Soilts (12)

algusesse

1951:

* Raadiotehnika * Ülo Allik, Ago Hiiop, Ärni Järvik, Kalle Kaljuläte, Uno Kalle, Kalju Kallikivi, Endel Kolmar, Martin Koppel, Heino Kuld, Endel Kübarsepp, Leopold Maigre, Hillar Raag, Einar Raie, Bruno Saul, Gunnar Simanson, Karl Sults, Helmut Uusoja, Alo Valk, Eimar Vaus, Kaupo-Lauri Varandi, Arti Viilas (21)

* Autotranspordi ekspluatatsioon ja remont * Enn Jõul, Väino Kadarpik, Kaljo Kobrusepp, Vilju Kuulpak, Ülo Kõlamets, Juhan Pugatšev, Endel Põllumäe, Ants Rõuk, Villiam Uustani (9)

* Metallide lõiketöötlemine * Hans-Eduard Heinsalu, Pekka Hämäläinen, Edgar Kallasvee, Aulin-Endel Kaps, Elmar Kaukis, Otto Kiisa, Ilmar Kivistik, Uno Kottav, Karl Lehtmets, Adolf Lõps, Vello Meentalo, Eino Rämmel, Aare Teemaa, Harald Terasmaa, Johannes Tohver, Harri Vahter, Lembit Veermets, Viljam Villems (18)

* Elektrijaamade soojusosa * Kalju Kaljukivi, Arvid Laansoo, Lembit Nauts, Raimund Noormaa, Olav Oldermann, Raul Rahumägi, Uuno Rant, Heldur Saarme, Ülo Salm, Heino Taukar (10)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Dionissi Fomin, Aleksei Gruznov, Sila Hoch, Vladimir Kann, Bali-Libert Kantor, Vladimir Kriisa, Aleksander Muravjov, Elmar Müllerbek, Tatjana Rassamakina, Svetlana Rubailova, Georgi Sasko, Ilmary Sepman, Bemhard Sepp, Karl Sommer, Anastassia Tihhomirova, Aleksander Vassiljev, Friedrich Vissart (17)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Sõhur Alehodžin, Eldur Andrep, Rein Ebber, Argo Kalberg, Harry Kalle, Rein Kauküla, Jüri Kristjuhan, Lembit Kukk, Harald Kullerkann, Hans Laansalu, Evald Lepist, Jüri Mõttus, Heino Oide, Hugo Otsalu, Ülo Raie, Voldemar-Viktor Reiman, Vladimir Renser, Olaf Roosimägi, Ants Siimsoo, Johannes Suursöödi, Paldor Teekel, Kalju Treier, Hans-Olav Unt, Ants Veldt, Heino Velleste, Leonhard Verte, Olav Viires, Heldur Viliste (28)

Õõ/ * Metallide lõiketöötlemine * Arvid Aguraiuja (1)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Jaan Lepa, Otto Nittim, Alfy Vaher, Endel Veem (4)

algusesse

Tallinna Kommunaal-Ehitustehnikum

1952:

* Raadiotehnika * Valter Ackermann, Helmut Erastus, Einar Hiiemäe, Endel Kaljuläte, Endel Kummel, Hans-Voldemar Käit, Raissa Looper, Ants Männiko, Feliks Ney, Endel Org, Jüri Pääro, Uno Raspel, Ranno Sepp, Egon Tormi, Alfei Tross, Matt Tähemaa, Are Vinkel (17)

* Metallide lõiketöötlemine * Arnold Kõiv, Enno Orasi, Harri-Endel Pauming, Harri Pääsuke, Vello Randmäe, Harri Roosmann, Heino Rätsep, Harri-Eduard Saarestik, Kalju Saster, Heiki Sillari, Elmar Sireli, Evgeni Takjas, Jaak Tartlan, Heino Tomingas, Enno Tross, Endel Valbet (16)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Ješaje-Jakob Brenner, Scharl Feigin, Jevgeni Kaljundi, Valentin Kudrjavtsev, Palmira Osepp, Georgi Ruljov, Oleg Selov, Timofei Žukov (8)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Elmar Aljas, Erich-Raoul Beluhhin, Aksel Eilart, Harry Heinrichsen, Mihkel Kose, Viljam Linder, Toivo Luhari, Raul Luks, Ülo Niinoja, Harri Peeba, Valdo Pere, Rein Pook, Aadu Poldra, Jüri Reisberg, Arne Saaberg, Herki Tipp (16)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Endel Haabu, Endla-Elfriede Hark, Valter Kajak, Sulev Kivimäe, Kalju Klaas, Endel Koiksoo, Arved Koppel, Lembit Leinpere, Tiit Lepamäe, Kalju Luuk, Heino Peärnberg, Laur-Üllar Sameli, Enn Sepaste, Raoul Toomela, Georg Tümanok, Enno Vanaveski (16)

Õõ/ * Metallide lõiketöötlemine * Edgar Aasa, Heino Didvig, Endel Hirvesaar, Vsevolod Koseveer, Voldemar Mets, Kaljo Piirits, Olev Rehemaa, Adolf Sepp, Jüri Tamm (9)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Guido Kirk, Ralf Kuusk, Viktor Maimre, Gunnar Murd, Ilmar Peedu, Kalju Tammik, Valter Vool (7)

algusesse

1953:

* Elamuehitus ja -ekspluatatsioon * Helmuth Aamis, Harvi-Eduard Aro, Kunnar-Johannes Jõgi, Marta Krull, Sulev Kundrats, Heimar Kurgpõld, Heino Lember, Boris Ling, Lembit Matt, Vambola Mätas, Harry Nuum, Arno Sooäär, Enn Tamm, Lea Tammsalu, Olev Teelem, Erik Viskus (16)

* Raadiotehnika * Ilmar Intso, Eino Ivask, Arvo Kaldma, Vello Klanberg, Evald Kruus, Johannes Kõiv, Ülo Lepane, Harri Mägi, Vello Mänd, Kaljo Möls, Toivo Olveti, Robert Otsman, Vello Preiner, Aadu Rast, Paul-Vello Rebane, Rein Ruudi, Ülo Rätsep, Udo Soha, Ants Tamme, Inno-Valdeko Varandi, Silvar Vesingi (21)

* Metallide lõiketöötlemine * Jüri Aaremäe, Elmu Eitar, Sirje Ild, Raivo Kuusik, Martin-Johannes Küla, Martin Lell, Helfart Mae, Einar Mardik, Eino Mark, Ants-Peep Mikk, Kalju Mälletjärv, Enn Müristaja, Udo Nõmmik, Heino Piile, Karli Rebane, Jako Remma, Johannes Romul, Aksel Tikkermann (18)

* Metallide lõiketöötlemine * Adolf-Ferdinand Kallas, Evald-Voldemar Ranniste (2)

* Elektrijaamade soojusosa * Ando Arumäe, Oskar Johanson, Eino Klaamas, Kusta Kusmin, Uljam Kuusla, Heino Muul, Alvar Nugismann, Hillar Rooraid, Uno Teder, Ivar Tunnel (10)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Albert Georg, Maria Hiekkanen, Sergei Ispravnikov, Simon Krehhov, Sereon Nikolajev, Aleksei Pekarev, Jüri Poljakov, Lydia Rodionova, Julia Russanova, Ludmilla Siirak, Angelina Sizova (11)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Ilmar Ebber, Heino Einseli, Kalju Kohjus, Helgi-Astrid Olt, Aino Saarik, Enn Silgo, Johannes Tarjus, Eino Unt, Leo Vöörtman (9)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Kalle Kaljuste, Väino Kruuspak, Tõnu Otti, Enn Piiroja, Vello Saatpalu, Efraim Sirkel, Heldor Sisask, Ilmar Talbak, Tõnis Talimaa, Lembit Talvet, Rein Talvik, Arvi Tamberg, Kalju Tammesalu, Uno Taumann, Endel Titt, Ülo Trahv, Uudo Usai, Leo Vaigla, Hanno-Siegfried Valker, Kalju Vensel, Hillar Viil, Mikk Viirlo (22)

* Elektrienergia ülekandmine ja jaotamine * Rein Haamer, Juhan Hinn, Eino Koppel, Väino Kõppo, Rein Martma, Ilmar Nurger, Neeme Poll, Ants Pungas, Harry Põldma, Arno Riisalu, Leevi Tamm, Endel Taube (12)

Õõ/ * Metallide lõiketöötlemine * Elmar Alas, Elmar Kanne, Adelius Kauksi, Erich-Kalju Lillemäe, Romeo Masso, Olev Palta, Arvo Pommer, Herbert Rasso, Ülo Remmel, Ants Tamm, Endel Vahter, Richard Ventsel (12)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Raimond Auli, Hermann Aunapuu, Viljo Liik, Erich Murs, Ferdinand Senna, Rein Tuulik, Paul Vurma (7)

algusesse

1954:

* Elamuehitus ja -ekspluatatsioon * Manivalde Ader, Paul Kainel, Helmut Kippak, Endel Linask, Uku Lipu, Aleksander Maripuu, Voldemar Nuut, Raul Ots, Ein-Endel Pauts, Imanta Sink, Heino Tambur, Heldur Trei, Kalju Vikat, Ilmar Vorms (14)

* Raadiotehnika * Enno Augjärv, Illar Ivask, Oksa-Raul Kokuta, Lennart Komp, Arvo Kriisa, Aime Lauri, Jaan Looman, Viljar Mumm, Tenno Nõlvaku, Ilmar Pihlak, Bruno Siiner, Arnold Sõggel, Joosep-Jaan Šadeiko, Valde Tamlak, Heino Tamm, Toivo Tanner, Ants Tender, Mai Roosenthal, Otto Valdma, Silvia Valmet, Lea Viira, Enno Välk (22)

* Autotranspordi ekspluatatsioon ja remont * Matti Aru, Ahto Eigo, Arvo Filippov, Lembit Hinn, Rein Kaera, Kalju Kasearu, Rein Roosi, Henno Seiler, Mati Vender, Jaan Temmin, Ants Väliste (11)

* Metallide lõiketöötlemine * Illis Aedver, Vello Asmu, Jaan Elb, Hillar Elving, Alfred Essast, Ain Kaasik, Ülo Katt, Rein Kull, Rein Metsaru, Endel Mölder, Märt Rebane, Valdur Rohtla, Raimond-Johannes Zober, Lembit Teesalu, Arvo Uukkivi, Vladimir Valter, Rein Vares, Viljar Veere, Janso Viilop, Mangu Väljas (20)

* Elektrijaamade soojusosa * Heino Kriel, Andres-Mikk Lepp, Aado Liblikman, Ilmar Pohlak, Enno Põllu, Eino Ravell, Jüri Sarv, Jüri Sepp, Tõnu Sõlg, Rein Teimann (10)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Anatoli Baškirov, Svetlana Dmitrijenko, Ivan Erohhov, Anna Krupnova, Heinrich Latt, Sulo Pennie, Leonid Smirnov, Vulf Umov, Vladimir Valiser, Vladimir Volkov (10)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Ants Altjõe, Kaljo Arakas, Georgi Kamratov, Valdek Kuusk, Rain Lahtmets, Osvald Liht, Enn Maripuu, Mait Mikomägi, Jaan Minn, Rein Paesüld, Rein Randma, Einar Saar, Riho Sepaste, Aado Sõödi, Uno Taimla, Uljas Tamm, Jaan Vaitmaa, Lembit Vaus, Jüri-Hannes Vermes (19)

* Elektrienergia ülekandmine ja jaotamine * Rein Annik, Herman Ark, Jaak-Enn Bitter, Emst Bombe, Enno Gross, Erich Kulliste, Endel-Eduard Lehtsaar, Jaak Loov, Kaljo Merilo, Mart Nuga, Aare Orb, Vootele Pakkas, Peep-Mati Purre (13)

Õõ/ * Metallide lõiketöötlemine * Paul Ehatu, John Einberg, Ülo Kirik, Hjalmar Märska, Ülo Palu, Alfred Pärni, Ain Raid, Eino Tommingas, Kalju Vent (9)

Õõ/ * Elektrijaamade soojusosa * Arvo Estrik, Vello Ritso (2)

Õõ/ * Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Stanislava Danilova, Feliks Mulin, Nikolai Ragni (3)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Fedor Fedorov, Olaf-Uno Gehrke, Valentin Jakovlev, Kalju Jõgis, Valdur Kask, Jaan Kilp, Peeter-Johannes Koitjärv, Elmar Peetrimägi, Artur Sipelgas, Avald-Verner Sulakatko, Aare Unt, Aldo Viinap (12)

algusesse

1955:

* Elamuehitus ja -ekspluatatsioon * Ants Kasemaa, Erdnin Lepik, Ilmar Paiste, Jaan Pihlas, Olev Säkk, Elvi Tang, Enno Trei, Uno Truu (8)

* Raadiotehnika * Ants Aaspõllu, Toomas Alliksaar, Endla Elmre, Ants Erendi, Heido Jänes, Uno Kadakas, Aare Kees, Hermiine Kreevs, Ants Kukk, Enn Kuusk, Mihkel Kärner, Mai Külvet, Lembit Laur, Igor Lebedev, Mait Leeman, Enn Ling, Arnold Loorits, Maia Milits, Vahur Mägi, Mati Nõgols, Heino Pirk, Enn Purre, Kalju Pärn, Vambola Pärtel, Konstantin Reinsaar, Rein Ristjan, Hillar Ristmets, Jaan Salm, Peeter Silma, Dennis Simenson, Jaan Tiigi, Enno Turnas, Tõnis Uuemaa, Orvo Vapris (34)

* Autotranspordi ekspluatatsioon ja remont * Veeliks Aamisepp, Enn Benno, Ivo Hange, Aadu Järve, Jaan Järvsoo, Vello Kalamees, Toivo Kiipus, Lembit Kiviloo, Imant Kuimet, Aadu Kusmin, Henno Munak, Rein Paas, Enno Piibeleht, Lembit Sahtel, Koit Sinivee, Jaan-Peeter Taklaja, Henno Tarm, Ilmar Trestip, Arne Ritson, Aadu Viik, Ilmar Viik, Enn Viira, Valdek Ööpik (23)

* Metallide lõiketöötlemine * Arne Ahlberk, Margus Allik, Peip Jõekallas, Elmot Kivistik, Väino Kriesenthal, Edur Kuuskmäe, Eini Lepa, Valdur Lunts, Enno Mullat, Toivo Naaber, Orm Paldre, Jenn Piik, Mihkel Pikner, Avo Rammus, Avo Ranne, Rein Rähn, Lembit Säin, Ülo Tammis, Tõnu Telgma, Mart Tori, Adolf Uisk, Hendrik Uukkivi (22)

* Elektrijaamade soojusosa * Enn Asandi, Raul Aumaa, Jüri Eesaru, Peep Kasesalu, Heido Karu, Vello Koha, Enn Komp, Toivo Krims, Arne Lauringson, Jüri Loring, Heiki Lubi, Ants Miller, Jaak Pirn, Ardo Raudsepp, Mart Sassian, Jaan Selg, Ants Soone, Ants Tamme, Jaan Tomingas, Elmet Tulp, Jaks Vapper (21)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Maria Antonova, Margarita Berezina, Svetlana Djatlova, Berta Häkli, Nikolai Kaak, Ivan Klõpa, Galina Kuznetsova, Svetlana Kõtina, Taisja Latt, Lidia Lavrentjeva, Vladimir Pavlov, Vladimir Pipujev, Polina Polšina, Nikolai Šitihhin, Genri Tearo, Margarita Uljanova, Anatoli Vitjuk (17)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Helgur Abrams, Ain Einberg, Uno Hans, Ants Härma, Ülo Jaanimägi, Aare Jõgi, Heldur Kask, Kalle Kesküla, August Kilk, Kalju Kukk, Raivo Lattik, Arvi Maasik, Ilmar Muuga, Urhan Nisamedtinov, Toomas Oost, Elmo Ots, Kusta Reinsoo, Jüri Sihiveer, Valdek Spirka, Jaan Surva, Ants Tark, Hugo Tartlan, Rein Tuisk, Peeter Varrak, Eino Võsu, Endel Vürst (26)

* Elektrienergia ülekandmine ja jaotamine * Ants Haabu, Ukku Halberg, Roomet Hausmann, Kaubo Jakobson-Valton, Avo Kivilo, Tõnu Koil, Kalju Kroon, Ülo Köster, Kalju Leppik, Ants Liiv, Mai Liiver, Eino Mikk, Loit Mägi, Enno Okk, Ants Pungas, Vello Puusepp, Endel Pärlin, Endel Põdrus, Otto Saarmets, Vambola Simla, Olev Tammis, Kalju Tarkmees, Raul Tiisaar (23)

Õõ/ * Metallide lõiketöötlemine * Uno Aasrand, Kalju Eluri, Sergius Fokin, Vambola Kallas, Kalju Künrus, Vello Olberg, Sinaida Pellis, Rudolf Sepp (8)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Roman Karlep, Helmut Lainvee, Harald Martinsoo, Endet Pihlakas, Mihkel Purka, Lembit Reimal, Heino Tamberg, Erald Tammet (8)

Õõ/ * Elektrienergia ülekandmine ja jaotamine * Mati Tuutmaa (1)

algusesse

Tallinna Polütehnikum

1956:

* Linnade gaasimajandus * Arvi Arro, Ilmar Arumäe, Illar Ebrus, Jüri Juhandi, Heiti-Tarmo Järvsalu, Peeter-Jaan Kolk, Eimar Laigna, Vello Laud, Risto Leis, Tõnis Mauer, Guido Müürsepp, Kalju Ree, Arpi Remmelgas, Harald Tupits (14)

* Linnade gaasimajandus * Galina Andrejeva, Georgi Braše, Ella Dovranovitš, Vladimir Eidel, Andrei Fill, Eduard Golovtsov, Sergei Gomon, Leo Inno, Artur Koho, Sergei Kontšakov, Lidia Nikolajeva, Tatjana Rajevskaja, Nikolai Rjabov, Galina Savenko, Raissa Šostak, Arnold Trull, Vassili Ulimov, Vladimir Vassiljev (18)

* Hoonete remont ja ekspluatatsioon * Taimi Aavik, Peep Angast, Ülo Eesmets, Otto Haljak, Valdar Hiienõmm, Ants Jaansoo, Ants Joesaar, Rein Kartau, August Kõrbe, Avo Kõrber, Vello Lepp, Vello Mass, Vello Meier, Harry Miller, Anne Ottisaar, Guido Pihtje, Priit Ristal, Ants Rütel, Hargo Saabas, Ants Saar, Merike Vaas (21)

* Hoonete sanitaartehnikaseadmed * Kaarel Aasamets, Hinno Ainumäe, Kalle Ait, Koit Annus, Aksel Argel, Ants Ebrok, Avo Einard, Vello Eisenberg, Hans Hinto, Enno Kallaste, Ilmar Kasikov, Madis Kask, Tiit Kullas, Ants Lauk, Priit Liesment, Endel Niinepuu, Loit Part, Tõnu Põder, Ülo Saarepera, Ülo Schumann, Ülo Siidirätsep, Ants Sinisoo, Enn Soasepp, Vello Sukk, Rein Tammeraja, Heino Trilljärv, Peep Tuisk, Karri Vabrit, Jaak Vospert (29)

* Metallide lõiketöötlemine * Peep Erik, Vaido Kald, Enno Kasearu, Heldur Kopper, Avo Koskel, Leonhard Kuslap, Aldo Kärt, Vello Lind, Arved Lindvest, Erich Linnusaar, Villu Loo, Toomas Lutvei, Lembit Mäetalu, Ants Palgi, Aado Parik, Enno Pero, Ants Pärnapuu, Hugo Saviauk, Jüri Siider, Rein Silla, Tarmo Sirkel, Aleksander Tepomees, Vello Treimann, Eduard Vaino, Lembit Vainu (25)

* Raadioside ja -levi * Kalle Arnover, Vladimir Bodrov, Viivi Daum, Udo Haug, Arvo Jaanson, Viktor-Aarne Jaroslavov, Ants Joller, Aino Kivi, Kalju Kurepalu, Endel Lainurm, Enn Paavo, Einu Palmiste, Tiit Pikka, Hilma Puumets, Jüri Robert, Ants Rohtla, Lauri Sarap, Paul Tamm, Üllar Tamm, Arvo Tammer, Toivo Tandre, Allan Tapner, Lembit Tapver, Mart Tarmas, Tõnu Vetela, Lembit Viilop, Ülo Vohnja, Mari Voltri (28)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Igor Aksjonov, Evgenia Belogorskaja, VIadimir Divakov, Niina Feklistova, Nikolai Ivanov, Boriss Jakovlev, Militina Jurjeva, Helmi Kessel, Alla Komarova, Anatoli Kožemjakin, Vladimir Krutilin, Tatjana Lehmas, Klaara Lepikult, Valentin Morozov, Anani Muromtsev, Sergei Nevstrujev, Irina Nikitina, Tamara Oništšenko, Ludmilla Selezneva, Gennadi Smirnov, Jüri Smirnov, Niina Sokolova, Ludmilla Sumova, Vladimir Tokarev, Zemfira Tulina, Feodor Tulupijev, Lidia Vaher, Zalman Vigderhaus, Svetlana Vitus, Vladimir Volkov, Niina Volkova (31)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Rein Aavik, Ants Eskor, Juhan Jalakas, Toomas Juss, Valter Jämsa, Arvo Jüristo, Allan Kask, Toivo Kääparin, Maido Leesmaa, Rein Loo, Aivo Maiberg, Maia Mölderkivi, Märt Nurges, Ivar Pärk, Aarne Raidmaa, Enno Randma, Tiit Ranne, Juha Reima, Vello Rekk, Ain Relo, Tõnu Roondi, Hillar Suurkask, Alar Sõster, Kalle Tiits, Ants Tomson, Heinar Toom, Ants Villo (27)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Valev Aluvee, Toomas Einborn, Urmas Kesküla, Tiit-Andres Kuremaa, Mati Kuris, Ants Kõrts, Urmo Känd, Juhan Laugis, Kalju Liiv, Ülo Lindve, Olev Loo, Lembit Ojasson, Agu Pärt, Kalju Rannula, Ants Rohtmets, Villi Siirmann, Alar Solvak, Eino Suurjaak, Dmitri Zvinev, Elvo Talvik, Urmo Tammesalu, Mati Tarma, Ants Turp, Malle Vaaderpass, Riho Väliste, Ants Väravas (26)

Õõ/ * Elamute ja kommunaalhoonete remont * Ants Toom (1)

Õõ/ * Hoonete sanitaartehnikaseadmed * Ilmar Truusalu (1)

Õõ/ * Masinaehitusosakond/tehnikaharu * Erik Rei (1)

Õõ/ * Metallide lõiketöötlemine * Jaan Ellervee, Heldur Kopvillem, Villem Kuulberg, Hugo Kärt, Hugo Lahe, Karl Martsoo, Evald Sooväli, Roland Zobar, Ilmar Talbak, Lembit Vei, Enn Vitsut (11)

Õõ/ * Metallide lõiketöötlemine * Heiki Loo (1)

Õõ/ * Raadioside ja -levi * Jüri Kajari, Ants Raja (2)

Õõ/ * Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Galina Akimova, Nikolai Blinov, Janis Gorenko, Peeter Guskov, Viktor Kanšin, Ilgvaš-Rudolf Katinš, Aleksei Krupenin, Nadežda Latšigina, Nikolai Lavšonok, Margarita Mendelman, Lev Pavlovitš, Aleksandr Poljakov, Juri Poltšinski, Andrei Punger, Veera Soboleva, Viktor Sokolov, Robert Talts, Ivan Torba, Mihhail Udeltsov (19)

Õõ/ * Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Viktoria Sidorenko (1)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Eugen Kivimaa, Heiti-Johannes Kurvits, Tõnis Raudsepp, Feliks Toomla, Arnold Urm (5)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Ants Ivari (1) >

algusesse

1957:

* Linnade gaasimajandus * Vello All, Koit Heinmets, Elmut Kiik, Rein Kivistik, Matti Linamäe, Jaan Ojasaar, Vello Raus, Arno Saare, Aleksander Uibukant, Hanno Vapris, Andres Vohta (11)

* Linnade gaasimajandus * Evgeni Berezin, Galina Kolonina, Ludmilla Kutsenko, Zoja Leonova, Niina Lipinskaja, Larissa Mjasojedova, Alla Naumova, Valentin Novožilov, Ljudmila Poddubskaja, Anna Russakova, Olga Zalitova, Julia Zujeva, Lidia Zujeva, Jalina Štštserbunjajeva, Lidia Tšernova, Niina Tšertilina, Alina Viktorova, Robert Villlemson, Albina Volõnskaja, Jedson Võsenski (20)

* Hoonete sanitaartehnikaseadmed * Udo Asmus, Uno Holm, Matti Juhat, Heiti Kikas, Arvo Koovit, Udo Lall, Tõnu Lang, Paul Leinasaar, Vello Liiva, Rein Maalberg, Jüri-Olev Merits, Mati Noor, Ülo Nuggis, Heinar Oppi, Ants Pärl, Henn Reispass, Kalju Saard, Vello Saarmets, Endel Sillajõe, Endel Tamm, Heldur Tammsaar, Jaan Tartin, Arvi Vaarik (23)

* Tööstus- ja tsiviilehitus * Taimi Edovald, Endel Hallikivi, Vello Jenas, Jüri Jürisson, Vello Käbin, Heino Liivik, Heldur Lilleveld, Arvo Metsoja, Vello Mägi, Hans-Rein Puhk, Enn Ruus, Endel Saarva, Jüri Säde, Aime Tamm, Bernhard Teeäär, Urmo Vakker, Raivo Vitsur, Mart Võsu, Toomas Ütt (19)

* Metallide lõiketöötlemine * Andres Aruvald, Toivo Asmu, Riho Aug, Ilmar Eek, Mati Karits, Toomas Kerem, Are Kärblane, Adolf Lindvest, Elmu Loit, Juhan Mets, Vallo Pauming, Jüri Põld, Rein Raidla, Ants Rebane, Ivo Ree, Arvo Rooraid, Elmar Saa, Aarne Saimla, Toomas Sallert, Jüri Sarandi, Joosep Sits, Aarne Vahemäe, Peeter Vellemäe, Toivo Voll (24)

* Raadioside ja -levi * Heino Abro, Eve Ahlberk, Taima Annus, Vello Burmeister, Laur Ess, Üllo Halgma, Juhan Hundt, Eva Kippar, Erich Klaas, Mart Kollom, Uudo Kornel, Vello Krist, Endel Kroon, Toomas Lepp, Otu Lilleberg, Vaike Maa, Enn Maasik, Illar Mardim, Enno Olup, Rein Pentus, Ain Pilt, Enn Roose, Eevi Salurand, Aime Seepa, Urve Tomingas, Udo Veevo (26)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Viktor Andrejev, Nadežda Dmitrijeva, Žanna Ditina, Ivan Erohhov, Juri Grobovski, Larissa Kovõko, Irina Matjašina, Niina Mihhalkina, Anatoli Panfiljonok, Maria Petrova, Aliffia Pogosskaja, Valentina Solovjova, Niina Štšekoturova, Nelli Verte, Lilia Vešnjakova, Juri Vladimirov Dina Volkova, lIja Volõnski (18)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Jaak Ahelik, Tamara Dementjeva, Kalli Holland, Eino Holunder, Heino Kall, Raul Kanne, Jüri Kerem, Aavo Kivisild, Ülo Kreeps, Ants Loosaar, Viive Norvaiš, Kaljo Olli, Arvi Otsep, Olev Paade, Aarne Pajusaar, Jaak Peterson, Arvo Pettai, Tõnn Pitkve, Sepo Reispuk, Kaarel Roose, Vello Simm, Enn Sinioja, Peeter Sülla, Ülo Taal, Enn Veski, Enno Õigus (26)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Illar Agur, Peeter Dubkov, Vambola Eik, Uno Kalm, Aleksander Kivimäe, Aarne Koitsaar, Albert Koort, Vello Lambut, Leon Liib, Arvi Masing, Jaak Meiesaar, Jaan Mölder, Tiit Nurk, Riho Poim, Enn Pedak, Heinar Pikksaar, Endel Raudkivi, Anatoli Reppo, Märt Ringmaa, Arvo Roosimaa, Kalvi Schilf, Aadu Sillak, Heiti Sõgel, Eino Tikerpuu, Rein Unnuk, Jüri Uutsalu, Ülo Veermets, Virve Voodla (28)

Õõ/ * Tööstus- ja tsiviilehitus * Harri Konga, Mika Metsala, Endel Must, Kiira Pärt, Ilmar Sinirand (5)

Õõ/ * Metallide lõiketöötlemine * Helmuth Buschmann, Vambola Kapten, Gustav Kiviku, Artur Kliimar, Evald Kukk, Heimar Lember, Arvid Lukk, Rene Mättas, Adolf Nurst, Einar Räämet, Toivo Pops, Endel Pärnits, Tõnu Sau, Bernhard Sillaots, August Sõero, Vello Torjus (16)

Õõ/ * Raadioside ja -levi * Nikolai Abramov, Ernst Ekker, Raissa Ivannikova, Anatoli Jakovlev, Niina Jakovleva, Pavel Jaaska, Sergei Jegorov, Raymond Kangro, Juri Kondratjuk, Vitali Kozanov, Aleksei Krupnov, Lev Kulkin, Väino Maiberg, Pavel Nikolajev, Anastassia Novikova, Voldemar Nugis, Nikolai Putilin, Evgeni Šelomanov, Firsan Tšernakov, Vladilen Veršinin, Stanislav Vinogradov (21)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Lembit Koppel, Kristjan Linnap, Harden Madson, Fred Neeme, Aarand Pihu, Armin Pomrenig, Arved Tammik, Evald Viidas (8)

algusesse

1958:

* Ehitussideainete ja keraamikatoodete tehnoloogia * Evald Aart, Ants Adamson, Raivo Ereline, Ene Laurits, Velju Paju, Väino Põldma, Enn Pärt, Raivo Ranne, Jaan Sarap, Rein Taggel, Leili Vari (11)

* Tööstus- ja tsiviilehitus * Vello Aguraiuja, Mati Haljand, Eino Harjo, Mati Kahn, Ülo Kaljumäe, Eduard Kanep, Eerik Kruus, Mati Kull, Ants Kärssin, Jüri Labent, Ralf Laurent, Juhannes Lifländer, Jaan Loks, Markus Pruul, Enno Raimla, Leo Rodionov, Kusta Rohtla, Tiit-Olav Roos, Adu Roosipuu, Arne Suvi, Oivo Urv, Ado-Tiit Väljataga (22)

* Tööstus- ja tsiviilehitus * Matti Bollverk, Valur Bäärt, Ülo Derjagin, Endel Kaljusmaa, Roomet-Avo Kikerpill, Jüri-Anno Kirs, Arvo Kulm, Arvo Nukke, Kalev Oldekop, Jaan Orav, Raivo Poom, Valdo Ranne, Ants Rei, Valle Rootsi, Madis Saar, Lembit Saarlaid, Vello Saatla, Ants Sildmäe, Henn Sokk, Ülo Taimre, Ülo Tohvert, Enn Tänav, Maido Uuk, Jüri Valdre, Enn Vernik (25)

* Tööstus- ja tsiviilehitus * Ivo Aavik, Mihkel Alak, Enn Arnus, Ilmar Biin, Iivo Funk, Jaan Ilisson, Thea Jaanits, Arvo-Vello Jalakas, Rein Joller, Malle Kapsta, Arvo Kari, Heino Kinkar, Jaak Kippar, Eeva Kääp, Jaan Laas, Jaan Leis, Maive Link, Arvi Pais, Rein Pajuri, Heino Preismann, Toomas Rein, Vello Roosi, Valdu Saega, Kaljo Silm, Ülo Toomingas, Rein Toompärg, Anna Vaher, Leili Voot (28)

* Tööstus- ja tsiviilehitus * Ljudmila Gornaja, Niina Ivanova, Valentina Jurjeva, Elena Kalinina, Robert Koho, Ženja Lang, Arnold Matjunin, Valentina Mihhailina, Žanetta Nakaznaja, Nadežda Nazarova, Margarita Reihh, Ljudmila Savvina, Antonin Semjonov, Zjune Šknevski, Alina Žuravljova, Margarita Teterina, Valentina Toivokainen, Ernest Tšernikov, Larissa Vinokurova (19)

* Autotranspordi ekspluatatsioon ja remont * Mihhail Jurkanov (1)

* Metallide lõiketöötlemine * Viktor Bezzaborkin, Raido Eigi, Märt Juusu, Tiit Kaljaspoolik, Aare Kukk, Jaak Lauri, Vello Lember, Kalev-Jaan Nurme, Karl Ojaver, Tiit Paju, Eilar Ploompuu, PeeterKaido Pruul, Toivo Ruutu, Tõnu Rähn, Villu Rästas, Jaan Rüga, Jaanus Sepp, Kalju Talvis (18)

* Raadioside ja -levi * Vello Hiieleek, Mart Kappet, Ervin Kirss, Ülo Lall, Rein Lang, Mart Lepik, Peeter Lilienthal, Hugo Loik, Olev Mihklisaar, Raivo Neudorf, Uudo Niglas, Albert Noor, Ants Paalberg, Mati Palm, Hillar Pappel, Arvo Parras, Ants Pihlak, Ago Randmäe, Ants Reemer, Manfred Rillu, Jüri Roosilill, Elmar Rüstern, Mati Saluoks, Aarne Sarapuu, Sulev Saul, Jaan Suuroja, Valdar Süld, Jüri-Rein Tamm, Juhan Teller, Maie Tiri, Peeter Tärn (31)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Valentina Aleksejeva, Niina Aule, Vladimir Bogatšev, Valentina Bogdanova, Gennadi Denissov, Zinaida Djatlova, Gennadi Egorkin, Leonid Eršov, Vladimir Grjaznov, Valentina Galavtina, Svetlana Ivanova, Lidia Jegorova, Maria Jegorova, Mihhail Kalinin, Igor Klenov, Meinart Kobelik, Irina Konovalova, Galina Kovaljova, Eduard Laurson, Zinaida Leonova, Irina Malinovskaja, Margarita Mitrofanova, Galina Müller, Valentina Obolonina, Tamara Potepalova, Valentina Purõtina, Nikolai Smirnov, Ljudmila Sokolova, Evgenia Suslonova, Lidia Zaitseva, Anatoli Zamatajev, Alentina Tihhomirova, Valentina Toporova, Valentina Tšalova, Ljudmila Vlassova (35)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Ants Härma, Lembit Ilves, Jaan Järvik, Tõnu Kruus, Toomas Laurand, Kaljo Liiv, Aado Lugus, Ain Maade, Enno Metsmaker, Inno Mäsak, Mart Orn, Matti Orumaa, Kalju Pajusaar, Enn Parvoja, Arvo Prits, Alar Raba, Peeter Raesaar, Jaan Roone, Tõnu Roosileht, Arvi Sammelselg, Teet Soots, Heinar Tint, Hillar Torn, Jaak Unts, Elmar Vakker, Arne Valdt, Linnar Väling, Vello Õunapuu (28)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Ants Alender, Elmu Evestus, Kalev Jäälaid, Hillar Jõeleht, Toomas Kitsing, Valmar Kokkota, Kalju Kornel, Helle Kotka, Ilmar Käbi, Tarmo Linamägi, Ants Ling, Jaan Mikk, Endel Paal, Tiit-Olav Pagel, Taivo Pais, Ants Pillov, Aleksander Prems, Olev Puhasmägi, Jüri Puusaag, Ain Reis, Enno Rüütelmann, Vello Saarepera, Juhan Seinberg, Arvo Siimumäe, Vello Tamm, Olav Toomla, Gunnar Toomsoo, Toomas Varrak, Rein Ölluk (29)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Raul Eddor, Kalpi Häelme, Endel Lehepuu, Jaan Lätt, Aare-Olev Lätte, Jaan Meiel, Heino Mäesalu, Ivo Mäll, Enno Mölder, Agu Paju, Toomas Paul, Priidu Peetso, Enn Pettai, Jaan Pikkur, Mart Raudmäe, Harvei Rosin, Sulev Sarapuu, Hillar-Hennit Seiler, Mati Tähisma, Aare Verrev, Ülo Villip (21)

Õõ/ * Tööstus- ja tsiviilehitus * Valentina Bobrova, Aleksandra Bogatšova, Veera Boiko, Lore Botškareva, Ludmilla Egorova, Tamara Frolova, Aleksandra Geškina, Pavel Griskov, Antonina Išina, Maia Jakovleva, Viktor Lidmets, Lidia Passetškina, Mihhail Petsiner, Dina Popova, Ants Rauam, Žanna Revo, Lukia Rusnak, Gennadi Sahharov, Albina Sahharova, Niina Semtšenkova, Sinaida Sirotkina, Galina Svintsova, Galina Svirina, Vera Zabelina, Galina Zagordnjajeva, Robert Zulitov, Toomas Viiksten (27)

Õõ/ * Metallide lõiketöötlemine * Uno Aava, Mihkel Aitsam, Olav Israel, Egon Jõeleht, Arvo Jürken, Laine Kaselo, Hans Kulm, Jüri-Lembit Simm, Ilmar Vabamägi (9)

Õõ/ * Metallide lõiketöötlemine * Erta Baum, Ksenja Drozd, Reginald Duka, Geiza Feber, Aleksei Ivanov, Mihail Kossatšev, August Laksberg, Grigori Levandovski, Anatoli Mjassin, Egon Petrõkin, Pjotr Plotnikov, Vassili Prohhorov, Jefim Smoljanitski, Mihhail Zagaba, Andrei Zubtsov, Viktor Tomassov, Ivan Torba, Viktor Tšilikin, Ernest Tšinjan, Boriss Ušakov (20)

Õõ/ * Raadioside ja -levi * Mihhail Adamjuk, Juri Anderson, Valentina Babitš, Evgeni Bogomolov, Nikolai Demin, Aida Filipovitš, Viktor Grednev, Aleksei Kadilin, Niina Kollo, Adolf Krapivin, Vassili Levtšenko, Nikolai Lõssenko,Gennadi Mokrov, Vassili Nuždin, Bolislav Savenko, Fedor Sidorenko, Margarita Surkova, Paul Särgava, Aleksei Šadrin, Boriss Ševtšenko, Jevgenia Ševtšenko, Veniamin Žukov, Tiina-Mai Taklaja, Arvo Tölpt, Mihhail Verhola, Mihhail Vinokurov (26)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Voldemar Adamson, Leon Eglon, Erich Moikov, Richard Mõistlik, Arvi-Hindrik Paesüld, Toivo Roosimaa, Viktor Rosenberg, Udo Tõnisson, Jaan Vaiksalu (9)

algusesse

1959:

* Laevaehitus * Paavel Braše, Vitali Fedorov, Aleksander Gussev, Dmitri Issakov, Juri Jankovski, Evgeni Kartavin, Anatoli Komissarov, Peeter Krasnov, Nikolai Kudrjavtsev, Pavel Leontjev, Nikolai Ostrijko, Pavel Petrovitšev, Fedor Sirotkin, Georgi Štšukin, Aarne Tikerpuu, Andrei Trokša (16)

* Laevamasinad ja -mehhamismid * Nikolai Abramov, Dmitri Belaš, Ivan Beljajev, Mihhail Bogdanov, Evgenia Braše, Mihhail Dultsev, Vitali Garaburda, Vladimir Gorevalov, Vladimir Jatskevitš, Anatoli Kollo, Konstantin Kondakov, Matvei Leontjev, Veniamin Markov, Fedor Mastikov, Lazar Mogilevski, Georgi Smirnov, Boriss Urussovski, Nikolai Vjalov (18)

* Metallide lõiketöötlemine * Kalev Benno, Peeter Jakobson, Hain Jüristo, Aarne Keerd, Meeme Kivikangur, Riido Kivistik, Enn Limberg, Vaido Lindve, Peeter Lust, Hanno Must, Igor Ovtšinnikov, Toivo Paenurm, Priit Pardla, Andres Penner, Rein Raude, Eino Selg, Indrek Sukk, Ants Taube, Jüri Tohver, Jüri Tombak, Kuldev Vaas, Reino Väinsaar (22)

* Elektrimaterjalitööstuse seadmed * Vello Ets, Nikolai Ivanov, Eenok Järg, Uno Kaha, Lembit Kink, Enn Luts, Aare Metsur, Jaan Mõttus, Madis Nemvalts, Väino Paldra, Mart Pärn, Jaak Päären, Henn Tennosaar, Eino Vares, Ants Velling, Jaak Võsu (16)

* Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Leida-Sirje Aarna, Jaan Allikmaa, Väino Danilas, Jüri Eelma, Rein Karm, Mart Kivisalu, Aarne Laube, Helle Männik, Arno Peiromaa, Villu Pärs, Jaan Ruul, Mati Räbovõitra, Aavo Seeblum, Toivo Suvemaa, Elmet Tammesson, Vello Tikerpalu, Uno Toode, Olev Toomingas, Sven Turnau, Ülo Ummus, Ants Valm (21)

* Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Ludmilla Aganitš, Viljam Aleksejev, Vladimir Aleksejev, Anna Astahhova, Jakov Bauman, Margarita Drobjazko, Ludmilla Filimonova, Iza Filippova, Niina Ipatova, Johannes Kaarna, Marju Kaselaid, Liia Kesk, Ljudmila Kironen, Boriss Kolupajev, Ninel Kornijenko, Valeri Košelev, Roza Kurotškina, Galina Kuznetsova, Tamara Matafonova, Ljubov Monitš, Rudolf Neiman, Juri Nikitin, Nikolai Sizonenko, Gennadi Starikov, Arnold Stepanov, Jakov Tavtõn, Vladimir Trutnev, Alina Tšubakova, Niina Vainonen, Eleonora Vassiljeva, Larissa Vinogradova (31)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Mait Aru, Ira Einama, Ago Haiba, Rein Heide, Heino Heinsoo, Uudo Helmar, Tõnu Hiietamm, Jalmar Hirvonen, Rein Irs, Orvu Karuks, Rein Kasela, Viktor Kekkonen, Toivo Kirs, Tõnis Kotkas, Jüri Kresmer, Taivo Kruus, Tiit Kuusik, Voldemar Kütt, Rein Küttner, Leevi Lember, Jüri Lichfeld, Rein Luus, Peep Martverk, Peeter Meister, Elmar Mühling, Raivo Oert, Matti Paapstel, Jaan Parve, Vladimir Pottsep, Jüri Raudsepp, Enn Ree, Aivo Reiner, Jaak Roondi, Mati Roosileht, Toomas Saaret, Urmas Saaret, Rein Sassian, Ülo Sepping, Ants Taevere, Taivo Tali, Ants Tammaru, Gennadi Terri, Kalju Tiik, Juhan Triibmann, Rein Valdna, Tiiu Veel, Taavet Vilumets (47)

Õõ/ * Metallide lõiketöötlemine * Raimo Hint, Heinrich Ihoma, Lembit Kruus, Vello Kuusemets, Ants Laan, Kalju Metsmaa, Vello Nurkse, Hillar Peegel, Ivar Põder, Uno Seenmaa, Väino Uussalu (11)

Õõ/ * Metallide lõiketöötlemine * Jaak Allmere, Olga Ammas, Elena Bakina, Valentina Brõkova, Vassili Dorožkin, Anatoli Grigorjev, Viktor Kalinin, Lidia Kirejeva, Vassili Kisselkin, Aleksei Krjukov, Elena Lakovštšikova, Leonarda Lepina, Aleksandr Lustšenko, Valentin Plešakov, Nikolai Rassadkin, Ivan Safronov, Gennadi Solovjov, Larissa Silnikova, Pjotr Zolnikov, Arnold Veiderpass, Lev Volodin (21)

Õõ/ * Raadioside ja -levi * Nikolai Andrejev, Viktor Babajev, Ivan Bajev, Elena Balõtševtseva, Sergei Blohhin, Zoja Denbrova, Lilia Dorohhova, Aleksandr Efimov, Boriss Gurevitš, Grigori Kopjev, Nikolai Kozlov, Larissa Letoško, Ivan Ljausov, Olev Mahlapuu, Ivan Morozov, Viktor Petrenko, Ivan Popov, Arkadi Pribõltšenko, Maria Rožova, Aleksei Šalõgin, Aleksandr Šerekin, Valentin Žgun, Vsevolod Tereškovitš, Konstantin Ustimov, Valentina Vagina, Natalia Vorobjova (26)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Hans Noormaa, Leo Roosimets, Elmo Sillasoo, Aleksandr Skorodumov, Enno Soosaar, Gennaro Toppi, Valdur Vagane, Georg Voronin (8)

algusesse

1960:

* Autotranspordi ekspluatatsioon ja remont * Jaak Ilves, Rein Karumaa, Sulev Kihu, Matti Kurvits, Kaljo Loos, Jaan Männasoo, Aare Nurm, Tiit Pajos, Arvo-Vello Pihlak, Toomas Puuraid, Arvo Rand, Ants Rist, Harry Saaret, Juhan Säde, Enn Tali, Enn Vare, Jaan Viitpomm (17)

* Metallide lõiketöötlemine * Nikolai Alamöldri, Avo Engman, Ain Jaakson, Enn Järve, Toivo Järve, Priit Kallikivi, Villu Karjus, Boris Kirpu, Jaan Kogermann, Jüri Koort, Eego Luik, Leonid Mark, Agu Märk, Toomas Nurklik, Tiit Pukk, Ülo Ratnik, Jüri Saaremäel, Nikolai Suhhanov, Toomas Talving, Aadu Toiger, Anton Vapper, Vilma Venne (22)

* Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Jaan Alender, Ilmar Arro, Tiit Endre, Huko Eslon, Aleksander Grünstam, Jaan Heinmaa, Mati Kalde, Ülo Kaljurand, Rai Künnapas, Helgi Liivak, Henn Maripuu, Sulev Mägi, Tiit Naur, Eino Opp, Ülo Pihela, Ants Piik, Maile Prost, Mai Ränk, Priit Sandla, Peeter Tammepärg, Ants Tarve, Tõnis Teder, Vello Toom, Valdo Treier, Andres Viks, Rein Õuemaa (26)

* Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Nikolai Arteimov, Boriss Baranov, Aleksandr Bogdanov, Albin Elissejev, Nadežda Emets, Niina Fomina, Kaarel Hansing, Vladimir Ivanov, Natalia Knjazeva, Olga Kravtšenko, Ljudmila Laletina, Nadežda Ljašenko, Žanna Matvejeva, Viktor Petrov, Enno Silvet, Raissa Sitova, Mihhail Zolonin, Alja Timofejeva, Ljudmila Vassiljeva, Sore-Selda Veršovskaja, Larissa Volkova (21)

* Postiside * Malle Alles, Ants Hallaste, Ants Holter, Reet Idavain, Viive Innos, Enda Kristal, Vello Lamp, Virve Leeduks, Anne-Reet Leisner, Aino Lest, Ene Luik, Mare Puis, Eha Pärna, Eeva-Maria Raus, Luule-Koidula Saariste, Lidia Tamme, Maria Vinogradova, Aili Väli (18)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Pääro Aasrand, Aavo Aaving, Ivo Arakas, Kalle Dulder, Rein Eensalu, Nikolai Ester, Heino Harak, Jaan Hiiv, Volli Härms, Rein Iva, Vahur Kaalep, Vello Kaasik, Kalle Keernik, Ted Kibuvits, Enn Klaar, Rein Klaus, Toomas Kleesment, Rein Kurs, Peeter-Enn Kägu, Aavo Laan, Jüri Laanes, Rein-Ilmar Laantee, Kuldar Lipp, Jaan Lugus, Enn Maasepp, Rein Neemre, Ellen Nurk, Vello Nurm, Enn Ott, Endel Paju, Lembit Pakosta, Valeri Parman,Inge Pohlak, Eino Rannu, Gennadi Raus, Juhan Rõigas, Enn Sell, Georg Sooberg, Enno Soomer, Heino Sulger, Mati Särglepp, Jüri Talts, Tiit Tammvee, Jüri Tatrik, Neeme Teder, Raivo Toomingas, Arvi Tops, Endel Turro, Endel Tõruvere, Jaak Udras, Aarne Udusaar, Voldemar-Rein Uik, Johannes Unt, Vello Unt, Karl Usgam, Jüri Uusma, Hans Vaaks, Jaak Valem, Rein Vals, Voldemar Veskilt, Peeter Vilborn, Arvo Vill (62)

Õõ/ * Laevaehitus * Jevgeni Bankov, Aleksandr Buhharov, Vladimir Krasikov, Vladimir Mirzojants, Georgi Muhhin, Dmitri Ovsjannikov, Leonid Petrov, Aleksander Repp, Alfei Ruhlov, Ivan Sašunkin (10)

Õõ/ * Laevamasinad ja -mehhamismid * Anatoli Abramov, Vassili Aleksejev, Anatoli Antonov, Ivan Eršov, Jüri Grozdov, Andrei Hobotov, Viktor Kassihhin, Aleksandr Kisselev, Juri Kozin, Nikolai Kudrjašov, Nikolai Kurõšev, Aleksandr Mihhailov, Vassili Mihljuk, Semjon Novikov, Valdeko Ott, Vassili Ponomarjov, Vladimir Prašek, Aleksandr Romantsov, Arnold Saar, Leonid Savitšev, Aleksandr Tolmatšev (21)

Õõ/ * Metallide lõiketöötlemine * Ülo Aaren, Ülo Ambos, Heino Kauküla, Levi Keller, Jüri Mõisamaa, Donald Ojasalu, Voldemar Pipar, Ants Promet, Heino-Gerhard Rass, Kalle Riive, Villu Rüütle, Ants Sallo, Voldemar Timuska, Arne Tõnus, Ivar Vilde, Raul Viner (16)

Õõ/ * Metallide lõiketöötlemine * Niina Afanasjeva, Viktor Aništšenko, Jüri Antropov, Nikolai Bugrejev, Mark Furman, Viktor Grintšak, Juri Guštšin, Uno Jaanson, Vitali Krõžanovski, Aleksandr Kuznetsov, Aleksandr Lazarev, Oleg Leškin, Gennadi Lukin, Nadežda Opaleva, Ivan Ossinski, Viktor Paršin, Valentina Piilman, Galina Rossohhina, Aleksandr Rozanov, Voldemar Sikk, Nelli Smirnova, Vassili Steptšenko, Ivan Zalja, Leonid Zelandovski, Aleksandr Tsuiman, Arkadi Unukovitš, Magija Vekliševa (27)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Reemi Ilbi, Väino Jantson, Aili Kangust, Viljar Kenapea, Hans Linnap, Viktor Malinovski, Enn Metsandi, Valter Mändmaa, Feliks Prodo, Paul Putk, Richard Rassild, Kalle Ruven, Harry Ränne, Heino Sinimäe, Edmund Zarans, Heiki Udso, Kalju Vaksmann (17)

algusesse

1961:

* Metallide lõiketöötlemine * Ott Epner, Maidu Heilu, Mati Kalamees, Mati Kalvik, Boris Kirt, Ants Kuriks, Mati Kurves, Ants Künnapuu, Aari Lember, Harri Liiv, Avo-Rudolf Luik, Kalju Mägi, Ülo Niklus, Jaan Muru, Ants-Eduard Park, Harri Parts, Valdo Pällo, Ants Rästas, Toivo Tomingas, Kalle Tuulpärg, Ivan Vadi (21)

* Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Karl Aare, Ain Areks, Henn Kallas, Ülo Kangur, Uno Loog, Vladimir Lupanov, Heino Luurmann, Jaan Mägar, Märt Liivik, Rein Praks, Jüri Puhang, Matti Raie, Tarmo Roosalu, Mati Ruut, Mihhail Taivere, Leonhard Tammik, Rein Toomsalu, Enn Trei, Vello Vanem, Tarmo Viira (20)

* Raadioside ja -levi * Aarne Akerberg, Jaan Baum, Ants Eesmaa, Heinar Eesmaa, Vello Kangur, Rein Kikas, Endel Kolga, Tõnis Kroon, Elmo Kurval, Margus Kõrvits, Endel Käo, Taimo Märtik, Juhan Paju, Aarne Pihla, Helle Priks, Viivi Rahumäe, Hendrik Reemet, Jaan Soontalu, Kalju Zeemann, Mati Truuvert, Aadu Tüli, Mare Valdmäe, Ants Vernik (23)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Ants-Uno Anderson, Uudo Kaar, Väino Kivilo, Vello Kütt, Jaan Lobjak, Reinu Naarismaa, Heino Ojaste, Maidu Pail, Tiit-Kaarel Pebre, Heino Pihotalo, Johannes Presmann, Mati Pungas, Henn Pärn, Jüri Püssim, Ülo Rätsep, Henn Sarand, Ilmar Sarapuu, Riho Suurkuusk, Mati Säde, Johan Tepper, Rein Tomson, Venda Ziugmann, Kuno Veervald, Lauri Võrk, Eino Värinen (25)

Õõ/ * Laevakereehitus * Nikolai Jakovlev, Nikolai Krassilnikov, Viktor Laus, Vassili Šestakov, Pavel Žukov (5)

Õõ/ * Laevamasinad ja -mehhamismid * Venjamin Batejev, Valentin Buhharin, Juri Dobkin, Juri Emeljanov, Anatoli Galanov, Vladislav Gluhhov, Juri Gontšarov, Aleksei Hrustalev, Lidia Kuznetsova, Aleksandr Kuvšinnikov, Mihhail Lapkin, Vladimir Martõnjuk, Mihhail Minevski, Vitali Orjol, Vassili Platonov, Andrei Sidorov, Ivan Zabolotski, Viktor Zaitsev (18)

Õõ/ * Metallide lõiketöötlemine * Vladimir Balõšev, Oleg Baranov, Nikolai Finagin, Maria Freidlinova, Peeter Frolov, Nikolai Fursov, Anatoli Gordijenko, Julia Gustjakova, Andrei Jazepov, Boriss Jegorov, Aleksandr Kisselkin, Vassili Kozoris, Lev Kulkin, Jakob Kuusik, Arvo Laur, Ain-Holdur Lepamäe, Stepan Lukjanov, Sulev Lukk, Orvo Maasing, Kalev Magus, Artemi Maidel, Sulev Maldur, Valdek Marandi, Toivo Maripuu, Boriss Maslov, Leonid Molomolski, Anatoli Nemetskov, Eldur Oinas, Boriss Opaljov, Prokop Piskunov, Mihhail Poznahirko, Oleg Retjunski, Kalle Saareste, Rudolf Sadovski, Kirill Sergola, Leonid Simenson, Nikolai Stepnoi, Vassili Štšerbakov, Mihhail Tarassov, Uno Tenter, Ants Tomson, Kaljo Tooming, Vassili Trubatšev, Rostislav Trutnjev, Vladimir Tšaika, Viktor Tšudov, Kadõr Vafin, Endel Vann, Vassili Vassilkov, Aleksandr Venkov, Edmund Veski, Henn-Jüri Veski (52)

Õõ/ * Kõrgtrüki tehnoloogia * Juta Anso, Aino Püü, Aino Rebane, Irlanda Sarap, Enno Urva, Helle Uudemets (6)

Õõ/ * Laeva-elektriseadmed * Aleksandr Aleksandrov, Ilja Bujakov, Nikolai Drobotov, Ivan Fedotov, Nikolai Harin, Abram Grossman, Tamara Karenina, Ivan Kondratjuk, Vladimir Losjatinski, Vladimir Lukovka, Nikolai Makarov, Nikolai Pantelejev, Anani Prokopenok, Andrei Revenko, Grigori Romanov, Nikolai Šabalin, Anatoli Šepeljov, Valentin Talalov, Villiam Tšernjavski, Ali Vassipov (20)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Ennu Einama, Elmar Kaiklem, Ernst Malon, Tõnu Paeraid, Tõnu Tüksammel, Eino Vaus, Heldur Voog (7)

algusesse

1962:

* Raadioside ja -levi * Toomas Aarna, Rein Ader, Joosep Hintsov, Jüri Jürivee, Jakub Karjus, Ivar Kokk, Aksel Kuusna, Arvo Luus, Alo Maidre, Aime Palmeos, Enn Putnik, Rein Puudersell, Mati Rannu, Ivo Rist, Andres Ristkok, Maido Saaliste, Matti Tamlak, Rein Telliskivi, Toivo Torn, Jaak Umborg, Marje Vellenurm (21)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Romet Ajangu, Taavi Argel, Ülo Joost, Lembit Jõekalda, Kaarel Kaare, Tõnu Kaldoja, Vello Kasela, Ants Krieg, Venda Lindla, Vello Mooste, Teet Nurmoja, Juhan Poom, Allu Sepping, Vello Simpson, Toomas Tiido, Olev Trei, Sulev Tähelepp (17)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Arvo Eller, Jaan Haga, Jaan Hindriks, Mihkel Jakobson, Koit Jürgens, Toomas Kaljund, Toivo Kalmo, Arvi Karrist, Ants Kiipus, Priit Kreek, Jaak-Hans Kuks, Martin Laaber, Mati Laaneoks, Andres Liiv, Mati Liivamees, Lembit Maran, Margus Nõlvak, Andres Puur, Uudo Rooba, Rein Runnel, Uno Ruutna, Jaan Seiler, Mati Soomre, Aarne-Peeter Suurväli, Jaan Sääsk, Jüri Treijar, Emma Tillo, Arno Timmermann (28)

Õõ/ * Tselluloosi- ja paberitootmine * Vello Ainsalu, Abram Bam, Liane-Õie Kivimaa, Bruno Paarik, Ülo Raondi, Eevi Tozens, Ervin Tölpus (7)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Jüri Aron, Vjatšeslav Grigorjev, Juhan Laiapea, Viktor Liivamägi, Lembit Millert, Ilmar Pilpak, Kalju Punga, Peep Raidma, Vello Raus, Kalju Roots, Elmar Saaver, Heikki-Joel Sihvert, Heino Udikas (13)

algusesse

1963:

* Elektririistade ehitamine ja tootmine * Sven Adorf, Arno Aron, Peedo Joala, Uno Kalev, Heiki Kivilo, Andres Klaus, Rein Kooli, Sigurd Lint, Eino Saar, Mihkel Pärt, Toomas Reinsalu, Ülev Rodendau, Rein Sillaots, Peeter Smitt, Tiit Tomson, Koidu Topasia (16)

* Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Elgi Altjõe, Anu Eichhorn, Rein Heibre, Illar Karm, Eha Kiss, Juta Koger, Jaan Kuus, Oskar Käär, Peeter Laur, Raimond Lääne, Ilmar Martinson, Tõnu-Aarne Must, Kaidu Noorhani, Johan Paavel, Jaak Post, Lembit Põder, Avo Sadrak, Olev Säde, Väino Zupsman, Rein Talli, Peeter Tomp, Leili Toru, Jüri Valk, Tõnis Vunder (24)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Ants Jõeleht, Uudo Kristel (2)

Õõ/ * Raadioside ja -levi * Eldur Aru, Boriss Bõstrov, Heimar Heidelberg, Kalju Kotkas, Vladimir Makarov, Avo Paistik, Ants Poverus, Simo Vasard (8)

Õõ/ * Kõrgtrüki tehnoloogia * Ann Hiie, Vaike Kann, Helju Kohv, Helje Reinholm, Laine Sepp (5)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Georgi Alajev, David-Hirš Glavanski, Viktor Gulov, Gennadi Jurassov, Otto Kalamees, Aleksandr Kašenkov, Nikolai Koborov, Ivan Kolessov, Pjotr Kotsov, Elmet Loorpuu, Valdur Martin, Alfred Mina, Inga Mosina, Ragnar Palmre, Arvo-Valdur Piin, Arvo-Valdur Prunsvelt, Tõnno Roomets, Eino Saar, Anatoli Serbin, Anatoli Šestakov, Sergei Zolotov, Ivan Tjurikov, Eino Tänava, Olga Uljanova, Kuno Vunder (25)

Kõ/ * Tselluloosi- ja paberitootmine * Erlanda Asperg, Hilda Kaar, Konstantin Kolon, Maimu Lehtma, Alla Lesnaja, Olaf Paurson, Virve Saaremägi, Zoja Sergejeva, Baldor Tiigiste, Niina Volossatova (10)

KÕ/ * Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Iiri Kitsing, Olev Musta, Ülo Palmet, Martin Põldmets, Boris Põlme, Kaljo Tamm (6)

Kõ/ * Postiside * Arnold-Rudolf Allikmaa, Aita Arik, Valdeko Jallai, Aino Kiisk, Ireena Kurepalu, Helle Kuusik, Elmar Lubi, Hugo Lumiste, Ellen Ojakallas, Märt Saksniit, Endel Tuisk (11)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Jevgeni Jantšuk, Peeter Lehmus, Gotfrid-Arnold Niinepuu, Vladimir Orlov, Olev Porila, Aleksandr Ridnõi, Juri Skripnik, Mart Tiitus, Evald Vanamölder (9)

algusesse

1964:

* Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Heiki Aastalu, Saima Aljas, Aleksei Andrejev, Viljo Hänilene, Hilja Johanson, Helda Labi, Oleg Lavrunov, Kalle Leet, Mihkel Melts, Eha Merisalu, Jüri Nittim, Vello Parbus, Peeter Puudersell, Tõnu Pärnamäe, Jaak Raiend, Mart Roosipuu, Agu Seppur, August Tuisk, Eedi Ulla, Jaak Ulman, Raivo Vetka (21)

* Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Ants Einroos, Tõnu Elhi, Enno Jürgnes, Jaan Karlis, Viktor Kessel, Ivo Kibuspuu, Arvo Kreegi, Endel Lepisto, Tõnu Maasar, Hannes Mikk, Hillar Mätlik, Kuno Orglaan, Artur Ots, Arnold Pajumägi, Endel Raud, Peeter Reispärk, Tõnis Soovere, Enn Tandorf, Kaupo Tarvis, Aleksander Terep, Osvald Terep, Avo-Rein Tereping (22)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Rein Aarma, Ain Annus, Urmo Juhkentaal, Kaarel Karbus, Jüri Keller, Heino Laanepuu, Toivo Lepisk, Eduard Nork, Jaan Oll, Kaljo Paas, Allan Pihlak, Laur Ploom, Ants Pärn, Riho Reinap, Hans Saar, Ants Tiivitis, Heino Veinberg (17)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Helle-Õie Annus, Udo Eensalu, Heino Falkenberg, Ülo Kukk, Jaan Kuman, Tõnu Kõiv, Lembit Laas, Matti Mägi, Arvo Neimar, Rein Okas, Vello Pillak (11)

* Põllumajanduse elektrifitseerimine * Tiit Aavoja, Aavo Haavasalu, Ants Karus, Valmar Kösler, Enno Nõlvak, Kaupo Peetmaa, Ivo Raap, Väino Rajangu, Avo Rihe, Olev Sinijärv, Peeter Tõnurist, Jüri Veermäe, Hendrik Väliste (13)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Viktor Baranovski, Vadim Gorobets, Olga Hudjakova, Viktor Karantšun, Jaan Kullas, Uno Kuller, Märt Kupp, Raimu Kärk, Taivo Köster, Vaino Laanoja, Toomas Lutter, Rein Meos, Arteemi Mägi, Raivo Olup, Mihail Ottmaa, Valeri Pajanski-Grozdev, Valdeko Peterson, Toivo Pill, Igor Pissarev, Dmitri Rahman, Viktor Semjonov, Ain Taidema, Jüri Tamm, Tõnu Tamm, Heikki Tikas, Ivar Uipu, Vahur Uueni, Margus Varrak, Jaak Veepere (30)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Juhan Birgholts, Igor-Vladimir Budinkevitš, Peeter Erg, Johann-Voldemar Loidap, Heido Roosma, Vladimir Zurmann, Anatoli Tipanov, Raivo Vesilind, Vello Volmer (9)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Enn Kana, Heinar Klaas, Jaak Kukk, Mati Maalt, Ivo Maasikamäe, Halliki Mändlo, Rein Nigul, Hillar Parmas, Henn Põldma, Ennu Rüstern, Toomas Rohtma, Mati Soode, Rein Tomingas, Olev Tähiste, Madis Vihvelin (15)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Aleksei Batakov, Viktor Burov, Sergei Djakonov, Vladimir Fetissov, Tatjana Glebova, Leonid Grossman, Stanislav Jušinski, Svetlana Karuševa, Juri Makarov, Anatoli Muhhin, Vladimir Nilov, Ljudmila Petrova, Sergei Putškov, Vladimir Sasko, Vassili Sõssojev, Vladimir Šedlovski, Georgi Zarri, Viktor Zarõpov, Leonid Zerlitsõn, Aleksander Teiva, Irina Tšudnovskaja, Vladimir Tugov, Vladimir Valov (23)

Õõ/ * Raadioside ja -levi * Hubert Freirik, Kaljo Karlson, Juho Kekkonen, Ülo Lambut, Väino Puusalu, Kalju Sildaru, Arvo Tenner, Väino Verlin (8)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Anatoli Bakulin, Valeri Beresnev, Fedor Grenko, Lembit Hiiob, Anatoli Iljitšev, Rein Kirspuu, Konstantin Kozlov, Stanislav Kovaljov, Sven-Imanuel Laurits, Jaak Leis, Tõnu Nigul, Eduard Pahk, Virve Palmre, Arkadi Ponomarjov, Erich Poobus, Vassili Sartšenko, Harti Sepa, Rein Siimom, Ivan Zujev, Vladimir Tsõbko, Juhan Vene (21)

Kõ/ * Elektririistade ehitamine ja tootmine * Pjotr Bõlkin (1)

Kõ/ * Tselluloosi- ja paberitootmine * Aleksandra Lindenburg, EIma Meibaum, Rem Poddubski, Elvira Telikson, Niina Tsvetkova, Nadežda Tšmõhhukova, Eve Vallner (7)

Kõ/ * Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Jaak Einväli, Endel Loit, Joosep Naaber, Theodor Ojakäär, Ain Pihlapuu, Meeme Ronk, Johannes Siig, Jossif Strutin, Ants Udu, Hubert Veber (10)

Kõ/ * Postiside * Jelena Arbna, Maria Arold, Astra Aunikova, Asta Bergmann, Janne-Urve Grusdam, Maimu Hommuk, Linda Hunt, Valve Juhkam, Vaike Jürgen, Aino Kaasla, Hilda Kallas, Helgi Kukk, Maie Laursoo, Olga Lumiste, Taso Marjasoo, Paulina Müür, Asta Nurk, Heino Paljak, Viive Pullerits, Erika-Angelika Saame, Ilse Schultz, Alma Slog, Mihkel Tamme (23)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Ülo Altpere, Voldemar Enno, Ellen Kask, Jüri Laurson, Valter Leppik, Lembit Martinson, Rein Sõmer (7)

algusesse

1965:

* Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Anatoli Andrejev, Mihhail Gritsajev, Leonard Klaos, Tatjana Korniltseva, Valentin Kornõšev, Niina Markina, Vladislav Muzõka, Nikolai Opalev (8)

* Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Rein Hanni, Priit Hämarsalu, Tauno Koit, Arvo Kreek, Jüri Kuldkepp, Mare Lumi, Ilmar-Lembit Maasik, Ilmar Maasing, Raul Martsep, Ivar Mett, Karla Nööp, Tõnis Palm, Ennu Põldma, Tiit Randmaa, Jüri Reits, Ülo Saar, Harry Saia, Peeter Schneider, Matti Vaigu, Tiit Vellis (20)

* Kontroll-, mõõte- ja reguleerimisriistad * Tatjana Borzova, Tatjana Botškova, Boriss Homenko, Valeri Jatskin, Boriss Jegoruškin, Juri Keikov, Roman Kononenkov, Vladimir Kornejev, Tatjana Košubo, Jefim Leitin, Aleksandr Maiden, Irina Martõnova, VIadimir Mägki, Boriss Naumov, Oleg Pokorski, Aleksandr Poljakov, Pavel Pulin, Hilda Saar, Boriss Šulkin, Leonti Tsõpov (20)

* Elektririistade ehitamine ja tootmine * Valve Andra, Artur Kungla, Olaf Linnamägi, Aare Lõhmussaar, Johannes Puust (5)

* Tselluloosi- ja paberitootmine * Stepan Kesksaar, Nikolai Kiho, Laine Roosimägi, Taimi-Endla Tipp, Raimond Vahtmets (5)

* Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Leili Kikkas, Valdur Kirst, Voldemar Kranig-Kranich, Anatoli Makarõtšev, Nikolai Narõškin, Voldemar Niglas, Ants Pedak, Eo Perv, Linda Siil, Enno Suuressaare, Henn Taimsoo, Georgi Ussenko (12)

* Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Kalju Kaskpeit, Endel Kirs, Jüri Laks, Ilo Laos, Paul Leidre, Märt Leinpalu, Kalle Lindmaa, Mati Palang, Avo Rommot, Vello Tiirak, Viive Tulmin (11)

* Raadioside ja -levi * Georg Aleksejev, Jaan Altjõe, Taavi Aver, Enn Kaasik, Leho Kalev, Andres Kask, Indrek Koop, Toomas Korbi, Ülo Kubja, Mati Linnamägi, Rein Metsamäe, Harry Metsküla, Kalle Mitt, Ülo Pille, Heino Piisang, Rein Rahuoja, Aadu Rosik, Henn Taidre, Tiit Talisoo, Rein Tiikmaa, Toomas Tõniste, Agu Vaher, Rein Valgma (23)

* Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Jüri Lepp, Märt Luus, Matti Niilus, Rein-Johannes Pillov, Saamu Porila, Kalev Riisberg, Rein-Ando Saar, Toomas Saaremäel, Kalle Seiger, Toivo Seller, Valter Siil, Mart Sosi, Heimar Treier, Mati Vihuri (14)

* Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Ain Aho, Enn Allorg, Tiit Antsmäe, Vello Antsmäe, Tõnu Arike, Mati Aunre, Ants Juhandi, Anne Jõks, Kullervo Karindi, Maidu Karjane, Maie Kesküla, Oskar Kivi, Siim Kivi, Marika Kudrjavtseva, Rein Kukmann, Rein Kurre, Juhan Laas, Helvi Lemmik, Jüri Lumi, Anne Maslenkin, Vello Ojamaa, Toivo Padonik, Priit Palm, Tiiu Parve, Raivo Pikner, Aarne Pärtelpoeg, Jaak Raudberg, Mart Reinsalu, Matti Remmak, Ants Resik, Mart Roondi, Peep Sageus, Raimo Savipõld, Rein Seljamaa, Heino Suursalu, Mati Tamm, Tõnu Taru, Jaan Tuul, Harri Tõll, Elmar Unt, Paavo Untjärv, Aavo Varma, August Virma (43)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Rein Toonekurg (1)

* Põllumajanduse elektrifitseerimine * Avo Lea, Peeter Kaal, Maidu Kivipõld, Arne Koppelmaa, Arvo Kübarsepp, Peeter Praks, Levi Ratas, Jaan Sei, Endel Siplane, Arvo Talv, Madis Tsäko, Aavu Tulvik, Ülo Undo, Lembit Vaab (14)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Jüri Johanson, Ants Kont, Enn Kuusik, Enno Laak, Agu Lehesalu, Heino Lukk, Aavo Mikomägi, Jaak Mägi, Rein Neeme, Raimond Reesen, Valdo Utkin, Andres Veel, Mati Vetevool, Aivo Värv, Ants Väär (15)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Aleksandr Antonov, Vassili Buravetski, Tamara Dadonova, Igor Gorbunov, Vladimir Golubev, Žanna Jevdokimova, Svetlana Karasjova, Vladimir Laktionov, Svetlana Lazarevskaja, Aleksandr Logussov, Valeri Luisk, Valeri Nikolajev, Aleksandr Peregontsev, Vladimir Provorov, Nikolai Põšnõi, Priit Rannut, Vladimir Reznik, Vladimir Rostin, Svetlana Runova, Aleksandr Sobol, Evald Tomberg, Jüri Tugolukov, Jevgeni Vorobjov (23)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Leonti Borissov, Vitali Grištšenko, OIeg Kolomainen, Vladimir Langinen, Vladimir Laurik, Aleksander Lõhmus (6)

Õõ/ * Raadioside ja -levi * Aleksei Beljanin, Mihhail Bobrinski, Nadežda Domrina, Viktor Družinin, Anelia Gromõkina, Levi-Samuel Kohaloo, Anne-Malle Krist, Leonida Levitskaja, Kalju Madisson, Ella Mazur, Maia Mešalkina, Olaf-Rein Pool, Leonhard Puksing, Leonhard Purre, Hans-Endel Sepp, Jüri-Avo Sipper, VIadimir Soldatov, Svetlana Švidkaja, Ljudmila Zjuzina, Julia Zõrjanova, Aleksandr Tokarev, Lilia Tšornaja, Siimo Velgre, Vladimir Volašin, Uku Õunapuu (26)

Õõ/ * Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Vera Abramova, Lelja Beljajeva, Valentina Butõlina, Juri Domašev, Aleksandr Dumtšev, Vladimir Fastov, Valentina Frolova, Galina Gorelova, Larissa Homenko, Valeri Krassovski, Aleksandr Kuznetšenko, Nikolai Mõlnikov, Einari Pals, Anatoli Petrov, Anna Petrova, Lidia Petrova, Feodor Potapov, Viktor Rajapuu, Emilia Rudlak, Vjatšeslav Seredinski, Maria Stšabelskaja, Maria Surnina, Anatoli Tšuvilin, Vera Verbitskaja (24)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Boriss Buldakov, Stepan Gatšenko, Leonid Gerzei, Leonhard Halman, Artur Helde, Koido Kadopa, Anatoli Kaikov, Eino Lillep, Aleksandr Lukin, Aleksandr Mihhailov, Igor Nazarov, Nikolai Poljakov, Lembit Päeva, Hans Pärn, Edgar Püümets, Eduard Raud, Udo-Peeter Siimon, Pjotr Sinitsa, Rein Strahhov, Kalju Sõmer, Klavdia Žigareva, Maria Tarassenko, Aleksei Tjumentsev, Robert Undusk, Aavo Utt, Jaan Vähesoo (26)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Ivan Alpatski, Filipp Beskrovnõi, Nikolai Blinov, Niina Botšarjova, Juri Dodonov, Viktor Garda, Juri Hlõstov, Gennadi Jakovlev, Antonina Korniljeva, NikoJai Kulitšev, Vladimir Ljovin, Sergei Minakov, Lembit Noor, Boriss Novik, Aleksandr Passetškin, Nikolai Petrov, Jevgeni Razinkov, Ivan Semakov, Tatjana Semjonova, Viktor Sobolev, Mihhail Široki, Ivan Tšerenkov (22)

Kõ/ * Postiside * Taimi Elend, Lehte Kask, Õie Kaubi, Virve Kiiver, Valve Kullik, Valve Lankots, Tiina Metsakuru, Selma Paikla, Aino Pärn, Aita Pärnis, Helma Raadik, Aino Raudsepp, Hilja Sell, Ekaterina Tsibernaja, Heino Vaasma (15)

algusesse

1966:

* Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Vello Hansberg, Peeter Harro, Juhan Järve, Enn Keel, Arnold Kimber, Mati Koorep, Agu Koppa, Eldur Kährik, Rein Laanemägi, Jako Lilleberg, Mart Maidre, Raivo Murd, Mart Mällo, Toomas Münter, Tõnis Pais, Jaan Raidma, Kalju Rohtla, Heino Teede, Lembit Vaarik, Naftoli Vassermann, Valter Veesalu (21)

* Kontroll-, mõõte- ja reguleerimisriistad * Irina Belova, Ljudmila Djatšenko, Zoja Gorenitsa, Elmira Grebennikova, Galina Haljand, Valentina Hartšenko, Valdimir Julov, Valeri Kirillov, Viktor Leonov, Pavel Lubenets, Aleksandr Modestov, Tamara Moroz, Vladimir Nesterov, Boriss Pangsepp, Galina Prihhodko, Riina Sidorova, Alla Sinitsõna, Vladimir Smaglenko, Vladimir Sõntšikov, Aleksandr Zõbin, Tatjana Žilnikova, Ljudmila Tolstopjatova, Oleg Tsehhanovitš (23)

* Elektririistade ehitamine ja tootmine * Valter Jakobi, Hele-Mall Kala, Mati Luup, Ants Maurer, Heino Nero, Jaak Nõmm, Heiki Piho, Endel Pugi, Linda Randma, Lembit Rähni, Enn Siimer (11)

* Elektrokeemilised katted * Jüri Jalak, Erika Kotri, Ants Lass, Johannes Männik, Rein Neider, Jüri Piik, Ülo Sepik, Raivo Sillak, Tõnu Taim, Ester Tomson (10)

* Raadioside ja -levi * Valeri Abaškin, Jevgeni Balikov, Valeri Bezrukov, Ljudmila Danilova, Aleksei Djomitšev, Aleksandr Fedorov, Tamara Hallik, Vladimir Jarovoi, Natalja Konjašova, Aleksandr Krivošei, Larissa Lekanova, Irina Majas, Ljubov Makarova, Tamara Mihhailova, Vladimir Mulikov, Jefim Murašev, Boriss Perov, Albert Raud, Natalja Saveljeva, Sergei Sinjagin, Vladimir Smirnov, Helene Šteinbach, Nikolai Zõkov, Valeri Titov, Jevgeni Tsidenkov, Tatjana Vinogradova, Vello Lõks (26)

* Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Mati Hellermann, Viive Kiil, Jaan Kilkson, Mati Klaan, Ruudi Kongas, Heino Koppel, Arvet-Johannes Lambing, Mihhail Larin, Tiit Maar, Helen Peerand, Olav Prits, Milvi Pruul, Hillar Ratas, Tiit Raun, Kalle Rohtla, Artemi Sorgin, Raivo Timm, Tiit Timmermann, Elle Toom, Urmas Uustalu, Rein Õunapuu (21)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Mati Jürgens, Tõnu Kareda, Raul Muide, Hans Noodapera, Helgi Nool, Arno Piil, Matti Truus, Uno Tünder, Vello Valm (9)

* Põllumajanduse elektrifitseerimine * Anto Allaste, Toivo Ernits, Rein Jõgiste, Jüri-Johannes Lehtmets, Voldemar Linna, Raigo Maasik, Ants Nõmper, Mati Sooaru, Tõnu Tammkõrv, Toivo Teras, Arne Tuisk, Arvo-Aarne Vaherma (12)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Andres Durejko, Tõnu Etverk, Jaan Jupaševski, Aavo Kala, Uno Kasepõld, Peeter Kask, Mati Muldma, Hugo Normak, Peep Pajo, Juulika Rannes, Aare Sirel, Ennu Soodla, Osvald Tahvinov, Aadu Tärk, Arvi Urbla, Karl Veisson, Maidu Vesik (17)

Õõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Maie Aettik, Viivi Hanson, Kalju Kruuse, Reinhard Luhamaa, Hubert Piirsalu, Aleksander Pärnapuu, Lehte Ranniste, Ain Vilkis (8)

Õõ/ * Raadioside ja -levi * Igor Aleksandrov, Valentin Efimov, Olev Jääger, Jutta Kaasik, Mart Kallismaa, Ivar Kompa, Vladimir Kostikov, Viktor Kuznetsov, Illar Lillmaa, Jaak Loo, Rein Mahlapuu, Heino Meigas, Nikolai Mosseikin, Leopold-Johannes Nõmm, Endel Parm, Arthur Pärdu, Vladimir Veressenko, Jaan Vesker (18)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Ago Aasma, Heino Hallikas, Heino Kaljus, Feliks-Vambola Keba, Leonhard Kell, Enn Laikmaa, Tauno Nogo, Feliks Palm, Peeter Poobus, Leo Porman, Vidri Pällo, Aldo Teder, Mati Tomson, Voldemar Valner (14)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Kuzma Abozenko, Robert Aladin, Vladimir Antonov, Vladimir Barõšpol, Gennadi Bondarev, Irina Bussel, Sergei Dronin, Konstantin Dõrko, Aless Homutovski, Vassili Ignatjev, Leonid Janov, Nikolai Kabatšenkov, Dmitri Kolko, Nikolai Krivõškin, Vladimir Kulakovski, Igor Kurtseba, Salomon Lerman, Valerian Lomovski, Vladimir Martõnenko, Vitali Maskov, Vassili Melnitšuk, Pavel Mitin, Aleksei Nešta, Maria Novikova, Vassili Ossin, Gennadi Papušin, Anna Poluhhina, Nikolai Pronin, Aleksandr Põšnjuk, Arkadi Sergejev, Viktor Sergejev, Jevgenia Sergejeva, Nikolai Sidortšik, Fedor Slessarenko, Mihhail Sutenkov, Lidia Sõtš, Ivan Šapoval, Grigori Sevtšenko, Anatoli Tolbuzov, Nikolai Tsapkin, Karl Tuma, Valentina Valtson (42)

Kõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Ants Kuivas, Valentina Nedotšukova, Nikolai Prohhorov, Tamara Pugatšova, Viktor Skljarenko, Maria Žabskaja, Mihhail Taskajev, Tatjana Tšemikova (8)

Kõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Arvi Aasma, Arno Alamaa, Enn Koka, Andrei Lipašin, Viktor Masljakov, Jüri Paal, Valdur Padur, Tiiu Reinpere, Ernst Tohv, Urmas Udras (10)

Kõ/ * Tselluloosi- ja paberitootmine * Aleksei Kudrjašov, Valentina Kudrjašova (2)

Kõ/ * Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Riho Arendi, Jüri Jaaniks, Ülo Krauvärk, Voldemar Loik, Jaan Zirk, Ene Zolk (6)

Kõ/ * Raadioside ja -levi * Harry Hannus, Ülo Niggulis, Gunnar Saarest, Aino Saia, Martin Teeäär (5)

Kõ/ * Postiside * Nikolai Frolenkov, Linda Jaansov, Valeri Jakovlev, Silvia Kase, Meeri Keerberg, Zinaida Keptsova, Salme Kink, Valve Kukk, Urve Kuusmann, Eha Kütt, Luule Lepik, Dmitri Mašegirov, Milvi Ojaperv, Helga Okas, Eha Oru, Elsa Peiel, Inna Rada, Ene Raudsepp, Toini Spelmann, Linda Taela, Maimu Terrepson, Linda Vaher (22)

Kõ/ * Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Leo Batarin, Udo Hamburg, Mati Lapik, Dmitri Matvejev, Valeri Sinitsõn (5)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Paul Ambo, Rudolf Arjasepp, Boriss Bagazi, Jelizaveta Gratševa, Vladimir Karpenkov, Heimar Keinast, Arnold Kessel, Vassili Kleptsov, Udo Kuller, Arved Kuresson, Aago Laaneoks, Leonhard Lauriste, Elmar Leissoo, Anton Misievitš, Erich Müür, Karl Nigol, Anatoli Pahhomov, Vello Papp, Paavel Pašinski, Raimund Pedius, Kassim Pugajev, Aleksei Rõžnekov, Ervin Sats, Voldemar Suursalu, Dmitri Šavtšugov, Kalev Timmermaa, Peeter Tumala, Jevgeni Tšistjakov, Väino Valts, Boris Veršinin (31)

algusesse

1967:

* Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Viktor Babkov, Zoja Davõdova, Juri Djukin, Niina Medoliz, Taissia Parra, Gennadi Proškin, Nikolai Rakutsa, Nikolai Svetlov, Nikolai Šindikov, Jevgeni Štšogolev (10)

* Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Sven Kivistik, Toomas Kohver, Taimi Koppel, Tiit Kralla, Peeter Kreutsberg, Hergi Kruusimaa, Artur Luik, Avo Lukas, Arvo Mägi, Toomas Nurmoja, Anti Penu, Rein Põldoja,Peeter Roosimaa, Jaan Roosioks, Andi Saagpakk, Tiit Siida, Mart Sääsk, Georg-Jüri Zaletajev, Tiit Talver, Märt Tiru, Merike Tomingas, Kaljo Tool, Rein Vahenurm (23)

* Kontroll-, mõõte- ja reguleerimisriistad * Vladimir Aljošin, Faivi Aranovitš, Anna Gusseva, Valeri Kolokolov, Vladimir Kovrov, Viktor Kritševski, Niina Leht, Jakov Mahkats, Aleksandr Makarõtšev, Malle Mardim, Svetlana Mihhailova, Vladimir Mosjagin, Vladimir Obidin, Liilia Okladnikova, Igor Paštšenko, Vladimir Putšnin, Svetlana Pärn, Svetlana Rähni, Natalia Samarskaja, Juri Sinetski, Ljudmila Smorženkova, Liidia Soldatova, Larissa Stepaškina, Niina Toroštšina (24)

* Elektririistade ehitamine ja tootmine * Enn Allikas, Tiina-Mai Hirmo, Kaido Kaljula, Raivo Kaljurand, Tõnu Lauk, Kersti Liinsoo, Jaan Luisk, Jüri Mäevere, Jaak Mähar, Rein Nõlvak, Mare Onton, Leo Oro, Paul Orupõld, Riho Riitsalu,Mati Roosnurm, Heino Ruiso, Lembit Saar, Tõnu Saidermaa, Peeter Sander, Jaan Seeb, Mati Seliste, Evald Teldre, Rein Tohv, Rein Toome, Rain Torn, Rein Võrk (26)

* Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Tiiu Aarna, Peeter Arnik, Väino Aul, Helle Ellamik, Andres Häkkinen, Toivo Jõe, Meelis Karja, Arne Kuusk, Rein Luur, Jüri Malsub, Vello Maripuu, Vello Müller, Raigo Piilberg, Elve-Elviire Pikkur, Arvo Poolgas, Raivo Prikk, Urmas Põldmaa, Kaljo Pärnoja, Märt Raba, Toivo Rühka, Linda Sinivee, Arne Suslep, Endel Sutt, Matti Talver, Valdeku Tensing, Peedu Ulman, Enn Vatsar (27)

* Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Svetlana Badajeva, Gennadi Bõkov, Tamila Fomitševa, Tatjana Gorenkova, Zoja Gusseva, Evod Guzov, Juri Ivanov, Jekaterina Ivaštšenko, Irina Kitšigina, Veera Klimašova, Jevgeni Korobov, Natalja Kotlova, Anatoli Martõnov, Anatoli Mihhailov, Nadežda Mihhejeva, Naum Muhhin, Valeri Muhhin, Marina Ossipova, Vello Pihl, Vjatšeslav Prussakov, Nikolai Putškov, Vjatšeslav Rusmanov, Boriss Rõbak, Olga Sadovnikova, Anatoli Sidorov, Sergei Zagriva, Gennadi Zvonov, Svetlana Žedeleva, Rein Unt (29)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Rein Allikvee, Tõnu Hüüdma, Juhan Kits, Tõnu Kütt, Jaan Laius, Matti Madise, Viktor Maslov, Väino Meresmaa, Rein Mets, Paul Nagel, Jaan Ots, Tuve Ottson, Ott Pikker, Mati Plaat, Priidik Politur, Vadim Tihhomirov, Dorian Tiido, Kalju Trell, Toivo Uustalo, Lembit Vask, Laur Õunapuu (21)

* Põllumajanduse elektrifitseerimine * Vello Alumets, Madis Eller, Vello Kaal, Aksel Kask, Heldur Kiss, Harry Kukk, Eduard Kuldsaar, Rein Lell, Enn Mahlapuu, Avo Misler, Tõnu Nau, Tiit Paalmäe, Hillar Papp, Rein Riiel, Ants Ude, Rein Venda, Vladimir Vilipus, Kalle Vospert, Agu Väljamäe (19)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Arvo Aldoja, Endel Arula, Raul Boberg, Valdeko-Toivo Hirmo, Mati Jõgis, Jüri Jänes, Jüri Kaasik, Mihkel Karja, Ants Karu, Gunnar Knuut, Rein Kotk, Jaan Kõiv, Rein Laanemets, Toomas Luikmel, Peeter Muromets, Vahur Nettan, Aadu Ojasoo, Ott Orav, Väino Pardla, Ardi Reiner, Rein Roos, Leo Sillaots, Tarmo Tsäko, Helju Vaiksalu, Arnold Värbo (25)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Vitali Fjodorov, Vassili Gluhhov, Nikolai Korževitš, Nikolai Kostõgov, Vladimir Ljahhovski, Grigori Mogilnõi, Anatoli Pilt, Jevgeni Zagorski (8)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Lembit Asmann, Enno Eljas, Ülo Kelle, Lembit Kruusma, Harry Kuusik, Aarne Käpa, Ants-Ago Köönvere, Mardo Lepik, Vambola Puru (9)

Õõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Valentin Baburin, Jevgeni Belogurov, Aleksandr Fjodorov, Gennadi Fomitšev, Herbert Frolov, Teodosi Gulda, Galina Guljaitšenko, Rein Hamburg, Aleksei Jašev, Vladimir Jevljuhhin, Frume Järve, Toivo Kinguste, Elina Korpelainen, Jaan Kreek, Tõnu Melsas, Jelena Mihhalevitš, Arvi Narvandi, Sergei Nevmeržitski, Vladimir Nizjaev, Ivan Postol, Kalev Reintam, Juri Zelikson, Nikolai Tšumakov, Galina Tšumakova, Dimitri Varavko, Tõnu Veere, Harald Veersalu (27)

Õõ/ * Kontroll-, mõõte- ja reguleerimisriistad * Igor Hamm, Heino Janu, Ülo Josia, Urve Marist, Ingrid Räni, Rein Sagri, Toomas Viisimaa, Jüri Volar, Tiiu Üksti (9)

Õõ/ * Raadioside ja -levi * Oleg Baranov, Inna Gorbatjuk, Nadežda Norošajeva, Nikolai Kutšerov, Svetlana Miljutina, Tamara Oleinikova, Grigori Ossipov, Vladimir Ovtšinnikov, Ljudmila Paškovskaja, Jaan Simson, Jonas-Vytautas Spudis, Nikolai Strahh, Vassili Vassiljev (13)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Valeri Atškassov, Boriss Baranov, Nikolai Beljajev, Anatoli Bendera, Gennadi Bjalt, Nikolai Dmitrijev, Gennadi Gonozov, Georgi Jegorov, Heino Jõgi, Nikolai Kravtšenko, Leonid Kudrin, Gennadi Kurasjov, Viktor Luganov, Ivan Mihhailik, Jaan Murupõld, Anatoli Nokoljuškin, Aleksandr Ossipenko, Elmar Ploom, Valentin Pogodin, Viktor Pogorelov, Irina Priks, Nikolai Remez, Mihhail Rõžkov, Tiit Samlas, Daniil Serikov, Vladimir Stepanov, Vladimir Šaršin, Aleksandr Tšibanov (28)

Kõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Leonid Fjodorov, Liidia Fjodorova, Juri Kudinov, Valentina Kuzmina, Anatoli Pantšsenko, Anatoli Tšumakov (6)

Kõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Rein Koido, Valdur Mand, Endel Põldmaa, Tiiu Vau (4)

Kõ/ * Kontroll-, mõõte- ja reguleerimisriistad * Valeri Dikarev, Raissa Hatskina, Pavel Jerošin, VIadimir Kotov, Raimo Porroson, Albina Žemkova, Viktor Titov, Ljudmila Tšupova (8)

Kõ/ * Tselluloosi- ja paberitootmine * Inna Pimenova, Galina Žigalina, Ivan Tšepurko (3)

Kõ/ * Tselluloosi- ja paberitootmine * Maie Arakas, Jegor Gerassimov, Gennadi Issakov, Ivan Kirpišev, Uudo Koiduste, Toivo Koppelmann, Ena Martin, Oleg Petrov, Uno Reiljan, Hugo Tamberg (10)

Kõ/ * Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Eevi Jakobson, Viivi Jäe, Arno Hermann, Matti Hollmann, Evi-Helene Kangur, Aino Kontus, Ants Männik, Olaf Raspel, Luule Rebasov, Ira-Ireene Reinsalu, Anne Siitas (11)

Kõ/ * Postiside * Zoja Davõdova, Tiiu Folomova, Aino Hagivang, Maria Kovaljova, Loreida Kriit, Malve Ladva, Reet Liblikmaa, Ulve Mets, Voldemar Punga (9)

Kõ/ * Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Nikolai Aleksejev, Aleksandr Fomin, Irina Kondratenko, Zinaida Luihka, Veera Nikonova, Nikolai Startšenko, Tamara Tšerkassova (7)

Kõ/ * Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Vladimir Andrejuk, Lepold Lippo, Ants Reili, Olga Šelpakova, Aleksei Tepljakov (5)

Kõ/ * Kõrgtrüki tehnoloogia * Helmi Aavisto, Eido Lember, Hella Lember, Selma Paggi, Urve Paia, Ain Puusepp, Peeter Sotnik, Evi Turo, Heino Turo, Tea Tõeväli, Ervin Täks (11)

Kõ/ * Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Johannes Kukk, Harry Liis, Rein Mark, Valter Punnmann (4)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Stepan Abitotski, Stepan Iljin, Nikolai Jušihhin, Valentina Žurbenko, Voldemar Vaino (5)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Ants Lilienberg, Eduard Meema, Vello Pärna, Sulev Rüütel, Hans Tuisk (5)

algusesse

1968:

* Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Ants Aroella, Toomas Beitler-Dorch, Arvi Esko, Sofia Gaivak, Enno Hinno, Zoja Jerjomina, Karli Keerd, Arvi Kaibijainen, Toomas Kirsberg, Vello Klaan, Valentin Kodi, Jaan Koik, Ain Kõuts, Eduard Laanoja, Robert Liivandi, Marjata Mägiläinen, Raivo Mälk, Kalju Männiste, Viktor Nolo, Toomas Parve, Jaan Pilt, Mati Roosalu, Tiit Tarve, Kalju Tedersoo, Arvo Teinmaa, Vsevolod Tšurkin, Arvo Vaab, Virve Vaher, Toomas Viljamaa, Nikolai Vorobjov (30)

* Elektririistade ehitamine ja tootmine * Ülo-Urmas Heinsalu, Peep Juhkam, Rein Kasse, Kalju Kaupmees, Toivo Kaur, Hans Kivit, Ruubreld Kurd, Helve Kuusk, Ain-August Kõrvemaa, Einike Liders, Karl-Aleksander Luigla, Jaan Marnot, Toomas Mõtsküla, Heinrich Mäger, Arvo Palmi, Peeter Priske, Peep Rauk, Raivo Riistop, Ants Rooleht, Sirje Rõa, Enno Saluvee, Jüri Seljamaa, Anni Siruli, Ott Tammaru, Harry Timps, Lembit Tuur, Viiu Valp (27)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Olga Ananina, Svetlana Berezina, Anatoli Bubnov, Mihhail Bõkov, Olga Djakova, Natalja Djomitševa, Boriss Gorlov, Aleksandr Ivanov, Valeri Ivanov, Tatjana Jerjomina, Tamara Karmanova, Vladimir Katajev, Lev Kempa, Jelena Koho, Valentina Krišenevskaja, Ljubov Ljašenko, Jelena Must, Gennadi Orlov, Olga Ossipova, Natalja Poleva, Vladimir Pool, Vladimir Põder, Anatoli Sarnovski, Natalja Serebrjakova, Valeri Timejev, Aleksei Tolstõh (26)

* Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Tatjana Baldina, Svetlana Ball, Valeri Beljakov, Valeri Berdnikov, Vladimir Gavrilenko, Tamara Gorkutsenko, Galina Ivanova, Aleksandr Jevstifjev, Valter Jürgenson, Arnold Kimask, Lidia Komarova, Svetlana Komarova, Valentina Korkina, Aleksandr Krivtsov, Niina Krivtsova, Niina Krõlova, Jüri Leonov-Koršunov, Tatjana Logussova, Eduard Luks, Jüri Maksimov, Niina Moronova, Eduard Panfiljonok, Ljudmila Podogova,Viktor Poretšenski, Ljudmila Semjonova, Tamara Stepanova, Anatoli Suvorov, Vladimir Šibalov, Julia Železnova, Galina Takaleva, Gunnar Taring (31)

* Raadioside ja -levi * Mark Dobrjanski, Andres Esko, Hubert Gutmann, Otto Haidak, Aime Hint, Sergei Kesküla, Jüri Käsper, Mihhail Leoste, Mare Lepasaar, Mati Luhahäär, Juta Mallene, Andres Mesipuu, Ahto Okas, Anne Parve, Heiti Pihol, Helve Pomerants, Edmund Pärtel, Renno Randväli, Vello Reek, Heinrich Rohtsalu, Paul Ruut, Heinar Sepping, Peep Tamm, Tiit Tamm, Hans Toover, Johannes Tõnumaa, Jüri Vood (27)

* Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Ain Aasjärv, Mart Anton, Tiit Avent, Arvo Hinno, Valeria Jutt, Tiit Järvsalu, Rein Kaev, Harri Klemm, Toivo Kotov, Volli Kukk, Olavi Kuuseall, Aimar Kuzmin, Tarmo Laanmets, Jüri Liiv, Juhan Lillepea, Jaan Maasepp, Allan Nurk, Valeeri-Voldemar Pallav, Mati Peri, Tõnis-Koit Pihu, Arvi Pitsner, Endel Põder, Harri Põldsalu, Aivo Saidla, Helgi Sauna, Lemmit Smirnov, Eero Spriit, Matti Talu, Aiki Vilmanson, Jaan Õismets (30)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Avo Altoja, Valter Aman, Arvi Hamburg, Paul Hindriks, Enn Järvsoo, Anti Jundas, Jaan Kaljula, Rein Kiive, Aare Koort, Heiki Kotkas, Vello Siibak, Rein Raidmäe, Voldemar Reinsberg, Artur Soeson, Aadam Suuroja, Kalle Vanamölder (16)

* Põllumajanduse elektrifitseerimine * Mati Haugas, Peep Hein, Aivo Härm, Toomas Kaeramaa, Kristjan Kost, Ülo Kõluvere, Toivo Maripuu, Kalle Paisuots, Riho Pilvik, Tõnu Pomerants, Paul Põllumäe, Johan Raudsepp, Viktor Rjabov, Jüri Sirk, Tõnu Soolepp, Voldemar Tasa, Jüri Teppo, Mati Tõldsepp, Mati Udeküll, Kuulo Uibo, Ado Vingisaar, Toomas Voore, Kalle Õunamaa (23)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Priit Ajando, Jüri Alekõrs, Ivar Eelnurm, Mart Haga, Ülo Jurs, Jannos Kandelin, Jüri Kinkar, Ilmar Kruusmaa, Peeter Kulkov, Mati Kägu, Peeter Lillik, Mart Maasik, Marim Mõttus, Toomas Pukk, Enno Põldoja, Tõnu Rahula, Lembit Saluste, Ain-Erich Sihvart, Andres Soosaar, Veldo Timm, Edur Triik, Peeter Turnau, Kalju Vilu, Jüri Vits (24)

Õõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Nikolai Furmanjuk, Toivo Järvekülg, Vello Jõeäär, Uno Kerma, Leonhard Kukk, Kalju Lillemets, Mati Murd, Endel Oja, Elmur Rikkmann, Heldur Räbbin, Mati Salmas, Eha Teder, Hans Tellas, Juta Teslon, Helju Tutsu, Peedu Õunapuu (16)

Õõ/ * Kontroll-, mõõte- ja reguleerimisriistad * KIavdia Dmitrijeva, Leonid Golovin, Svetlana Krõlova, Ivan Kudinov, Maria Kulešova, Aleksandr Lipsik, Valentina Lipsik, Natalja Makarova, Niina Rumjantseva, Ljudmila Titarenko (10)

Õõ/ * Elektririistade ehitamine ja tootmine * Lidia Druz, Jevgenia Greinoman, Vladimir Markin, Ivan Matus, Ljudmila Saks, Aleksandr Širjaev, Galina Voinilovitš (7)

Õõ/ * Raadioside ja -levi * Tatjana Grobovskaja (1)

Õõ/ * Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Valeri Strativnõi (1)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Tiit Beldsinsky, Vassili Bõtškov, Sofia Dunajeva, Vladimir Fjodorov, Boriss Gladõšev, Igor Gortšakov, Aleksandr Iljin, Heino Jõenurm, Kaljo Kadak, Anatoli Kandõba, Valeri Konski, Anatoli Kovalenko, Gunnar Kütt, Jevgeni Lebedev, Kalju Lootus, Faina Lugovaja, Ivan Lugovoi, Ivan Maiba, Elmo Mäks, Peeter Nettan, Feodor Nõrkovski, Enno Pedriks, Taso Plado, Leonard Proks, Vello Randma, Peeter Rebane, Leo Savila, Antonius Sõlg, Juri Tokar, Vahur Vader, Ants Viisitam, Robert Vill, Nikolai Vjun, Nikolai Vohmjanin (34)

Kõ/ * Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Edgar Kala, Saima Kasemaa, Vello, Leis, Mati Sepp, Viive Taimur, Miili Villers (6)

Kõ/ * Raadioside ja -levi * Olev Ehrlich, Tiia Tammesson, Arnold Tanner (3)

Kõ/ * Postiside * Eha Adamson, Õie Erimäe, Helga Haak, Milda Kaal, Hille Kapp, Asta-Lutsilia Karus, Tiina Kohjus, Salme Narusberg, Helvi Peterson, Milvi Pever, Luule Pungar, Kuulo Tina, Valentina Tkatšenko (13)

Kõ/ * Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Endel-Johannes Aasmäe, Vladimir Gulbis, Kaljo Habakukk, Rein Kasela, Ülo Kesküla, Heiki Kraame, Anastassia Mogilnaja, Ahti Mosna, Ljudmila Pearnberg, Anatoli Pleskatševski, Olav Plinte, Ivan Saglo, Osvald Sinipalu (13)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Vladimir Aleksejev, Jevgeni Aleksejuk, Ivan Dobrov, Gennadi Fjodorov, Johannes Haraka, Lembit Karjus, Hans Kask, Georgi Kozõrev, Aksel Laanest, Aleksei Labanovski, Viktor Liming, Olev Maasik, Vambola Napritson, Valdek Nigol, Jaan Nõmm, Aleksander Nüganen, Aado Oppe, Jaan Parts, Anni Põldmets, Kalju Rõuk, Nikanor Stretenski, Hugo Talli, Ants Talpsepp, Heino Tamm, Rais Tolipov, Oleg Uljanitski, Mihkel Vaher, Ants Vink (28)

algusesse

1969:

* Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Villu Esko, Mati Johanson, Ott Juhkam, Peeter Kuimet, Tõnis Kukk, Arvi Lauri, Olev Lauri, Tiit Lemming, Aivo Lõhmus, Arvo Mikk, Kaido Nilk, Ülle Ojavee, Raimond Paut, Tõnis Puss, Tõnu Raag, Eerik Rahkema, Mati Randoja, Voldemar Reiter, Tiit Sakarias, Viktor Siil, Ago Soots, Kalju Tann, Rein Treial, Uno Veering (24)

* Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Raimond Didrichson, Rein Härma, Mati Jarinen, Ülo Jõepere, Viktor Karp, Toomas Karu, Urmas Karu, Rein Keel, Juss Konks, Valeri Kutuzov, Toomas Laigna, Erik Liim, Aksel Luige, Valentin Puskar, Peep Pärn, Rein Raamat, Rein Ristikivi, Vello Sternhof, Urmas Tamberg, Ain Tamm, Ants Tennison, Vello Uuvits, Viktor Valkiainen, Väino Valkiainen (24)

* Elektririistade ehitamine ja tootmine * Jevgeni Kampus, Maido Kangur, Ruven Katšev, Mart Kolu, Erik Laurimann, Robert Loik, Kalle Lott, Einar Luik, Hudo Maarpuu, Viivi Marder, Rein Mildov, Avo Niinsalu, Arvo Palmiste, Indrek Poola, Tiit Rannaste, Maldo Saanpere, Rein Sias, Sulev Suurküla, Arvi Tenson, Arne Tikerpäe, Ülo Vällo (21)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Valentina Boborõka, Niina Bogatšova, Aleksander Demkiv, Boriss Demkiv, Avo Esnar, Ljubov Gergel, Nelli Gorelaja, Niina Illarionova, Vladimir Judin, Ülo Kivirand, Tatjana Martõnova, Aleksandr Nemkin, Vladimir Nikiforov, Valeri Ofitserov, Tatjana Petrušina, Robert Raat, Aleksandr Repkin, Vladimir Ridnõi, Jevgeni Russetski, Leonid Smirnov, Anatoli Žedelev, Tõnu Timmerman, Ella Timofejeva, Juri Tšerenkov, Armand Uibo, Ženni Vilgelmson, Adu Öpik (27)

* Raadioside ja -levi * Ants Andreas, Jüri Grigorjev, Anne Kaldoja, Kalev Koemets, Tiit Lepisto, Feliks Loit, Kersti Murdalu, Mati Männik, Andres Panksep, Villu Reinart, Olev Reinok, Liivia Sepp, Aare Sild, Tõnu Smidt, Johannes Tasa,Ado Tatter, Riho Tensbek, Jüri Tiitsaar, Verner Tuuha, Tiit Uutar (20)

* Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Anti Ira, Arno Kirikmäe, Ants Koik, Jalmar Kruut, Argo Kukk, Toivo Laagus, Rein Ladoga, Leo Leesalu, Alar Lepp, Taavi Oks, Arvi Mättas, Jaanus Pilv, Ivar Pošlin, Mart Rõuk, Paavo Soots,Toomas Sullakatko, Kuno Tormer, Ülo Tõrs, Rein Unt, Enno Vaher, Jaan Vain, Tiit Valdmann (22)

* Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Eero Aasrand, Otto Danilson, Peeter Gross, Peeter Haljand, Raul Ilja, Aili Jagonov, Jaan Kandimaa, Valdek Kuiger, Toomas Lillsaar, Linda Lopato, Ants Mäemets, Olavi Opper, Jüri Pert, Gennadi Raichmann, Arvo Saluri, Tõnu Tereping, Toivo Toomingas, Mati Treu, Aavo Truup, Erika Unt, Enn Veelmaa, Tiit Villing (22)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Nadežda Filippova, Jelena Grižbenko, Tatjana Horkova, Vera Karasjova, Voldemar Kommer, Nikolai Korotin, Jevgeni Kotšetkov, Aleksandra Martšenko, Gaidar Nevretdinov, Vjatšeslav Sergejev, Vladimir Simagin, Olga Šardina, Nikolai Šikov, Gennadi Zvjagin, Ljudmila Tšertilina, Valentina Voltšenkova (16)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Hans Allik, Jaan Annus, Kaljo Haavandi, Kalju Ilves, Avo Jürgenson, Rein Kaimre, Arne Kikkas, Peeter Kuulpak, Koit Männa, Anton Naat, Mart Onnu, Mati Peekma, Kuldar Pruks, Harry Pähn, Riho Pärt, Rein Ribbul, Jaan Roolaid, Toomas Roos, Toivo Sillaots, Lembit Soolep, Heino Tamm, Jaan Trei, Jaanus Vallaste, Vello Veit, Ants Vissor (25)

Õõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Kiira Anzel, Uku Kalda, Rudolf Lind, Peeter Nuut, Aaser Ots, Aare Pernik, Tõnu Vapper (7)

Õõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Lilia Baidenko, Nikolai Demenko, Vladimir Izmalkov, Tamara Konno, Peeter Melnik, Boriss Morozov, Lembit Nõmme, Mihhail Sapronov, Daniil Zujev (9)

Õõ/ * Kontroll-, mõõte- ja reguleerimisriistad * Anna Krasnjanskaja, Nikolai Navrotski (2)

Õõ/ * Elektririistade ehitamine ja tootmine * Ljudmila Bussel, Anatoli Datsko, Vladimir Djabin, Maria Issajeva, Ivan Kopõlov, Mihhail Nevstrujev, Liira Retjunskaja, Vladimir Sobolev (8)

Õõ/ * Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Kersti Murga (1)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Ülo Aljas, Eo Alliksoo, Ene Känd, Erich Lepast, Vello Lutsu, Enn Paet, Aldur Peetso, Vassili Urvik (8)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Lidia Bestšasnova, Aleksandr Druz, Nikolai Hmelnikov, Svjatoslav Jahhimovitš, Ivan Kotov, Juri Kulakov, Nadežda Kundikova, Anatoli Loss, Aleksei Matvejev, Aleksandr Saltõkov, Juri Sokolov, Nuhh Šaripov (12)

Kõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Raissa Keskküla, Enn Mikiver, Henn-Voldemar Neljand, Arnold Priks, Georg Timberg, Ella Vakrõõm (6)

Kõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Saima Alavee, Tamara Aleksandrova, Zinaida Aleksejeva, Pavel Andrejev, Vladimir Dobõšev, Irina Levkova, Nikolai Sapa, Nikolai Zelinski, Valeri Varfolomejev (9)

Kõ/ * Raadioside ja -levi * Andres Ansip, Reino Kukk, Uno Kukk, Oskar Laanekivi, Rein Mander, Lembit Süüsman, Villu Vahersalu (7)

Kõ/ * Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Ants Juurma (1)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Mihkel Allik, Hans-Leonhard Eelmäe, Kalju Joa, Villem Kelp, Ants Kompus, Ants Lust, Atso Luukas, Olav Napritson, Martin Pettai, Evald Raud, Ralf Rumen, Väino Sooba, Ants Sütt, Anuo Tohvri, Eedi Tõnisson, Vello Virro, Evald Õunapuu (17)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Leonid Dudorin, Meta Dudorina, Vladimir German, Garik Iknojan, Aleksandr Kotov, Nikolai Mazeitšik, Boriss Mošnikov, Nikolai Podkolodnoi, Nikolai Škarbanov, Nikolai Vanin (10)

algusesse

1970:

* Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Toivo Aaloe, Väino Hoomatalu, Arvo Kirsipuu, Priit Lund, Sulev Maiste, Aleksander Matikainen, Mati Migur, Juhan Põldma, Roland Raiesmaa, Arnold Soidla, Jaak Taevas, Olavi Tomson, Vello Vaino, Hans Vingisaar, Peep Võsa (15)

* Elektririistade ehitamine ja tootmine * Peep Aguraiuja, Toomas Eberhart, Ruuben Ivask, Henn Kaldas, Ants Kivimäe, Matti Labi, Peeter Liiv, Vello Maasen, Teet Malsroos, Andres Olup, Aleksander Petrov, Aare Pihelgas, Kalle Rebane, Valdo Roosimaa, Nikolai Roosimägi, Arvo Ruusval, Raivo Saarna, Arvi Saliste, Jaan Siirmaa (19)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Tõnu Aarik, Tõnu Eek, Anti Kaul, Alfred Keskel, Kalle Lehtme, Rein Lätt, Toomas Massov, Tiit Murre, Jüri Mäekask, Oskar Noorkõiv, Gennadi Pentikäinen, Anne Piirmaa, Tõnu Raag, Rein Rebane, Maire Saar, Kalev Uustalu, Ralf Voksepp, Mairold Õunamägi (18)

* Raadioside ja -levi * Raivo Allas, Paavo Annus, Toivo Einla, Jaak Esko, Riho Iga, Jaan Jõgi, Kuldar Kana, Johannes Kask, Tiit Koosel, Eerik Kutti, Ülo Kuusik, Jüri Maasikas, Jaan Meos, Raivo Metsis, Aare Muiso, Rein Munk, Ülo Märtsin, Vaido Nõmmemaa, Edvard Saarma, Ants Viira, Endel Vindi (21)

* Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Reino Allik, Rein Duvin, Endel Junolainen, Ülo Kask, Tõnu Kikerpuu, Aare Kullik, Tiit Kärner, Peeter Lamster, Kalle Lindvere, Ants Lindvest, Ljudmila Losseva, Aare Malsroos, Rein Müürisepp, Uno Põldme, Väino Pärnaste, Leo Seljamäe, Bernhard Sildnik, Vello Simmer, Raivo Suits, Ilmar Tamme, Olev Värkraud (21)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Nadežda Aleksandrova, Taissia Aništšenko, Natalja Bogatšova, Vladimir Homtšenko, Galina Härginen, Eino Kammonen, Svetlana Kargu, Galina Kukuškina, Tatjana Ležanina, Irja Mileiševa, Olga Ostapenko, Marina Polovintšuk, Viktor Pribõltšenko, Vera Proškina, Jevgeni Putšnin, Tatjana Rjadneva, Svetlana Sologub, Aino Sursoho, Larissa Šarkova, Valeri Širjajev, Valeri Štšugarev, Svetlana Tkatšenko, Jevgeni Vassin, Maria Vaskelainen (24)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Helmut Eesmets, Helmut Ehvärt, Elmut Heinaste, Toomas Hõbejärv, Enno Jõemägi, Lembit Kiviberg, Karl Kullerkupp, Boris Lukk, Mati Noop, Jüri Paavel, Elmo Pettai, Aarne Piipuu, Kalju Ploom, Henn Põldsam, Ilmar Randmäe, Aleksander Randvere, Viktor Rüsse, Jaan Stamberg, Vaino Tuur, Boris Vahtre, Urmas Vellamäe (21)

Õõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Artur Kaur, Karl Klaas, Ilmar Koni, Ilmar Laevik, Mati Lillenurm, Rein Lutsoja, Karli Marks, Kalju Markus, Leida Ottis, Arvo Padar, Uudo Paemre, Theodor Püvi, Valeri Roop, Jüri Valgemäe, Ants Veskimäe, Jaan Viikberg (16)

Õõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Igor Aleksašin, Nadežda Aleksašina, Ado Anvelt, Julia Belova, Anatoli Dikalenko, Leonid Feodorov, Gennadi Galašev, Uuno Joost, Margarita Karasjova, Nikolai Lošak, Anastassia Lukjantšikova, Antonina Mohhova, Rudolf Naruzbek, Aleksandr Novikov, Ekaterina Portjanikova, Valentin Savštenko, Galina Stojanova, Veera Zavarzina, Natalja Žurakovskaja, Igor Tsvetikov, Niina Tšalõhh (21)

Õõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Valentina Avonen, Ljudmila Grunina, Valentina Juditševa, Liidia Erlihh, Mihhail Petrov, Eduard Rattas, Georgi Zozulja, Aleksandr Žuk, Inna Žuk, Inna Talpak, Svetlana Tšervjakova (11)

Õõ/ * Elektriliste ja elektron-automatiseerimisvahendite tootmine * Ivan Jurtšenko, Niina Kalatšik, Tamara Komarova, Lilia Korobeinikova, Viktor Kurtženko, Nikolai Litšman, Vladimir Nizovtsev, Irina Panfilovitš (8)

Õõ/ * Elektririistade ehitamine ja tootmine * Maria Vassilenko (1)

Õõ/ * Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Helve Aasma, Liidia Aleksejeva, Vladimir Ermakov, Mihhail Nerubatski, Valentina Panilidina, Ivan Poprjaduhha, Tatjana Stankaninets, Tamara Volgina (8)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Endel Hiiemaa, Alo Hütt, Indrik Kaasik, Aivo Telvik (4)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Carol Beilinson, Anatoli Bogdanov, Boris Burov, Nikolai Golotjuk, Vladimir Ööpik, Georgi Ignatovitš, Nikolai Ivanov, Viktor Karapetjan, Vladimir Kuzmenko, Ivan Kutsev, Gennadi Melnikov, Gennadi Merzlikin, Juri Nikitin, Jossif Nuudel, Vassili Petrenko, Ivan Ratkov, Vladimir Romanov, Mihhail Šaitor, Nikolai Totski, Valentin Trefilov, Vladimir Tsivinski, Boriss Volõnkin (22)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Sofia Aleksejeva, Veera Arrak, Vladimir Berežnõi, Hiisi Joala, Heldur Jõemaa, Klavdia Kazina, Alina Kozlova, Veera Lizarova, Peeter Maljutin, Viktor Sirotkin, Niina Smirnova, Emanuel Ševtšuk, Vladimir Šilo, Leonid Širšov, Rivhat Tarazov, Vassili Urvik (16)

Kõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Vladimir Boltruško, Arvo Lepik, Johannes Luhaäär, Pjotr Nazarovitš, Viktor Pille, Nikolai Smirnov, Eino Viil, Ljubov Vorobjova (8)

Kõ/ * Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Hans Atna, Arvi Eerik, Vello Kants, Priit Laansoo, Helmuth Mets, Meinhard Ojala, Alfred Ormann, Aivar Paabo, Asta Wichterstein (9)

Kõ/ * Postiside * Lila Barsegjan, Jelena Fatal, Malle Helk, Veera Karro, Enn Leinuste, Anne Leja, Lehte Lett, Nadežda Logunova, Laini Marjak, Lia Nagel, Elmar Orgna, Helgi Paap, Mai Soonik, Elle-Mai Suur, Lembi Uttu, Mai Vahter (16)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Eduard Alumets, Taimo Lensment, Olev Loit, Enn-Karl Tääts (4)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Žigmantas Aleksandravicius, Aleksandr Belski, Sergei Gussev, Nikolai Horoško, Nikolai Kirjuhhin, Boriss Mošnikov, Stanislav Pjašinski (7)

algusesse

1971:

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Peeter Aus, Paul Binsol, Taavi Hakman, Harry Kivil, Leo Kukk, Rajur Kund, Mati Lepik, Uno Lõhmus, Ando Nurmik, Neeme Ojamäe, Raivo Pihu, Igor Randmäe, Kalle Ränkel, Paul Teepere, Heino Tuula, Tiit Velt, Peeter Õis (17)

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Tamara Belova, Mihhail Dvoskin, Jüri Jakovlev, Antonia Komarova, Oleg Kudrjavtsev, Juhan Kuusela, Sergei Matrossov, Valeri Neborjakin, Valentina Odnolko, Vladimir Oreško, Anatoli Pissaruk, Ljudmila Savtšenko, Nikolai Soloveiko, Vladimir Suhhorukov (14)

* Elektririistade ehitamine ja tootmine * Guido Eesmaa, Rein Hütt, Ivo Juhkam, Arved Kivirand, Rein Lepp, Tarmo Liias, Heinar Madisson, Enn Magnus, Avo Mändmaa, Toomas Mühlmann, Madis Nittim, Ants Paulus, Harald Raudsepp, Raivo Reisner, Vello Sillaots, Rein Zimmermann, Arne Taevas, Anti Urbala, Endrik Urm, Heino Vaarikamägi, Tiit Virvelaid (21)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Valdek Brankmann, Vaino Ein, Vahur Kukk, Alar Kukkur, Olev Kärme, Tiit Laanesoo, Raivo Lind, Arved Lüll, Enn Ottoson, Rein Parkja, Peedu Post, Uno Saluvee, Tõnu Soa, Vello Tammelaan, Einar Vene (15)

* Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Ain Adams, Lembit Kraav, Endel Kunman, Mairo Kõrve, Jüri Läns, Viktor Muruoja, Marja Mutli, Juhan Oja, Enn Peterson, Pilvi Reiljan, Harry Veide, Marika Voog (12)

* Raadioside ja -levi * Jaan Berg, Valle Hülp, Henn Kase, Toomas Kull, Priit Laanesoo, Tõnu Lembra, Tiina Lepp, Ellen Lett, Talvi Limberg, Jüri Lukitšev, Toomas Osvet, Kalev Palm, Mart Palm, Leo Polt, Päärn Pugats, Lembit Põder, Rein Raudsepp, Juhan Rüngas, Arne Sults, Kalle Torn, Karla Tuim, Peeter Ulpus (22)

* Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Urmas Ansip, Robert Golubev, Artur Ikart, Ants Jõemets, Eerik Kotkas, Urmas Kotkas, Tõnu Kuusler, Raivo Laine, Jaan Leedjärv, Tiit Lehtla, Madis Lutsar, Urmas Nurmela, Jaan Ojarand, Rein Rannamaa, Raimo Ristikivi, Arved Sikk, Tõnu Sipp, VIadimir Smirnov, Jaan Tagaväli, Harri Torn, Jaan Treit, Kuno Vaarmaa, Andi Vaga, Riho Vahi, Raul Visnap (25)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Niina Antonova, Ljubov Assipovitš, Pjotr Batejev, Vladimir Bojartšuk, Larissa Dementjeva, Juri Drogul, Aleksandr Kamõšev, Tamara Knjazeva, Svetlana Kubajeva, Valentina Lankinen, Aleksei Lovtšukov, Juri Mihhailov, Vladimir Noskov, Vladimir Persianov, VIadimir Pismennõi, Veera Plaksi, Vladimir Ptaškin, Margarita Rusmanova, Ljudmila Somova, Juri Sorokin, Jekaterina Šubina, Olga Zuljeva, Ljudmila Žukova, Viktor Tšerednik, Valentina Uvarova, Niina Virkepuu, Natalja Voltšenko, Tatjana Vorošilina (28)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Uno Hiiemaa, Kalju Jõgi, Mati Liivanurm, Jaanus Palts, Enn Pukk, Agu Punnek, Jaak Randmäe, Enn Seppel, Rein Tammik, Heino Valk (10)

Õõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Svetlana Afanassiadi, Peeter Arba, Valdo Eek, Taivo Haabu, Paavo Juga, Henn Kaevando, Elmut Kaju, Villem Kask, Väino Krillo, Maidu Kuuskemäe, Toomas Lilienberg, Enn-Elmet Murumets, Hellero Nelk, Mart Oksa, Enn Pork, Peeter Rull, Kaarel Saluotsa (17)

Õõ/ * Raadioside ja -levi * Valentina Aleksandrova, Ilmar Amjärv, Nikolai Belov, Sergei Filippov, Margarita Firssova, Galina Krugljak, Valentina Mahmutova, Tatjana Mišeleva, Valentin Stepnevski, Nikolai Šikulov, Valeri Ziginov, Aleksei Voronov (12)

Õõ/ * Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Sergei Favorski, Anatoli Fedtšenko, Zoja Fleišman, Olga Godovikova, Vjatšeslav Haštšinski, Ljudmila Izmalkova, Vladimir Kabanov, Nikolai Kalatšev, Ljudmila Kalatševa, Mihhail Konašin, Mihhail Okovitov, Ivan Semjonov, Antonina Silujanova, Valentina Sjasina, Galina Šarova, Jevgenia Tamm, Jaan Tjaptin, Viktor Tšentsov, Marina Volõnkina (19)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Valentin Gorbunov, Aleksandr Grišin, Valentin Karamkov, Aavo Kriisa, Juri Kšennikov, Vladimir Melnik, Jevgeni Mihhailov, Aleksandr Petrov, Ivan Potapenko, Aleksandr Semjonov, Rudolf Suzi, Viktor Tšukanov, Nikolai Vassiljev (13)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Viktor Alet, Valentina Balmassova, Vladimir Finajev, Stanislav Igolkin, Ivan Kalmõkov, Vassili Kisselevitš, Vladimir Kotšurovski, Aleksandr Lebedev, Mjadjut Prokurorov, Jevgeni Zaitsev, Jaroslav Turžanski (11)

Kõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Arvo Altman, Aadu Kaskema, Avo Krünvald, Mart Männing, Kalju Nõgisto, Ott Penek, Hans Tartu (7)

Kõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Valeri Don, Vassili Dušin, Vladimir Ivanov, Margarita Orlova, Franz Paukšto, Vjatšeslav Silin, August Zalitis (7)

Kõ/ * Raadioside ja -levi * Lembit Ader, Heino Andreste, Tiit Kiil, Maire Kreis, Jüri Malmberg, Ants Pehk, Vaike Toomsoo (7)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Ivan Baranetski, Mango Daniel, Ingrid Kuusk, Ahto Pajusaar, Ain Pintsel, Ivan Tarassenko, Ahti Veerpalu (7)

algusesse

1972:

* Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Viktor Annus, Peedo Fiks, Arvo Hirvesaar, Raimond Jakobs, Valdo Jõesalu, Ülo Kadaksaar, Avo Kompus, Toomas Koppel, Vello Laine, Oleg Litvinov, Ülo Nõlvak, Andrus Pruul, Tõnu Salumaa, Veljo Sedrik, Enn Tohvermann, Vahur Valdgof (16)

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Sergei Aleksandrov, Valeri Babošin, Aleksandr Fedjakov, Nikolai Gortšagov, Igor Hristojev, Galina Ivanova, Ljudmila Ivanova, Vladimir Jakovlev, Jelena Jepifanova, Juri Krebets, Tatjana Kudrova, Sergei Lissin, Juri Naumov, Sergei Podjakov, Mihhail Pomozov, Juri Sadovski, Galina Simakova, Vladimir Smekalov, Valentina Zahharenkova, Veera Zmitrovitš, Leonid Tšerepanov, Andrei Urussov, Jevgeni Vlassov, Valeri Vovk (24)

* Raadioside ja -levi * Tiit Annuk, Arvet Avamäe, Sulev Hiiemäe, Ülo Hirse, Üllar Jõgeva, Taavi Jäetma, Harri Maddison, Jaak Matsoo, Peeter Määrits, Eduard Obet, Jaak Parviste, Lembit Plukk, Rein Raudjalg, Jüri Roosipõld, Are Saul, Karl Talvik, Mardo Taniel, Anto Õng (18)

* Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Jaak Anvelt, Jaak Hohensee, Aare Ilves, Valentin Katsuba, Peeter Lillak, Jüri Lipstok, Tiit Lumiste, Rein Mäesalu, Väino Peets, Arvo Sildnik, Valeri Tiivas, Tiit Tolmats, Toomas Tuttelberg, Jüri Umalas, Arvo Ving (15)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Jüri Allikmaa, Sulev Avson, Jüri Grünberg, Jaak Leidorp, Hans Leit, Madis Lepaste, Kalju Lõps, Benno Pille, Ain Reinbusch, Olev Räni, Raimond Siiro, Hugo Suislep, Raivo Sulg, Harald Sõrmus (14)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Valeri Barkov, Oleg Borozdin, Jekaterina Hiltšenko, Jüri Kirejenkov, Konstantin Kohver, Lidia Kolesnikova, Olga Kolokolova, Sergei Mironov, Liidia Prometnaja, Irina Rjabtšikova, Aleksandr Samulkin, Tamara Sirkunen, Tatjana Skorohhodova, Nadezda Šakovets, Raissa Šapošnikova, Vladimir Šestakov, Niina Zimina, Vjatšeslav Zolotov (18)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Eino Altin, Ants Lugenberg, Indrek Luide, Aare Lukman, Endel Muuga, Urmas Mülts, Heino Parksepp, Rein Raadik, Hannes Roomet, Peeter Saarep, Andres Zirk, Jaanus Tabun, Mihkel Timma, Raivo Udris (14)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Leo Arm, Eino Guhse, Gennadi Hunt, Viktor Huuk, Uno Jaksen, Ain Kasesalk, Avo Kibuspuu, Jaan Kitsing, Lembit Kulmar, Ahti Mahlapuu, Priit Mitt, Mati Olde, Arvo Ostra, Rein Peetre, Ants Peterson, Priit Pärna, Ain Randpere, Jaak Soodla, Bruno Sõer, Ain Tark, Toomas Teder, Arnold Vaarpuu, Maidur Vegmann (23)

Õõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Viktor Januskevitš, Olga Kraus, August Kübar, Olga Logunova, Alla Mirošnitšenko, Jevgeni Moskaljov, German Nikitinski (7)

Õõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Sergei Drozdovski, Ivan Gruzdilovitš, Aleksei Kotšnev, Antonina Stepankova (4)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Manfred Aguraiuja, Vello Jänes, Arvi Kokk, Einu Mikk, Anton Ojaste, Hans Ruubas, Mati Tõnus, Heino Vana (8)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Vladislav Bitšuk, Valentina Bõstrova, Nikolai Denkevitš, Nikolai Feskov, Nikolai Gradovitš, Leonid Karai, Anatoli Kolomiets, Aleksandr Krassikov, Nikolai Krivenko, Konstantin Kulikov, Leonid Mazetšenkov, Fjodor Stankaninets, Anatoli Šubin, Nikolai Varvas (14)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Niina Belaja, Vladimir Bogdanov, Svetlana Hrul, Valentina Kaljakanova, Vassili Kornõšov, Kova Koster, Veera Maasik, Juri Nikonov, Vassili Perovski, Jevgeni Peškov, Vladimir Prudovus, Tatjana Salmaš, Boriss Sergejev, Jüri Silin, Zinaida Sokolova (15)

Kõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Valeri Golimbijevski, Ilme Jürgenson, Valeri Kovaljov, Hervin Kraus, Vassili Kravtsov, Anton Križanovski, Oleg Kuropatkin, Esko Kähar, Rimma Lavrentjeva, Niina Lõstseva, Mihhail Malahhov, Jelena Malõševa, Veera Mirzojeva, Valentina Moskvina, Mihhail Nõmm, Aarne Ojaveer, Vitali Sednev, Niina Sõstseva, Vladimir Tšerenkevitš, Enn Uiga (20)

Kõ/ * Postiside * Elle Eensalu, Sirje Kesa, Elli Kirast, Epp Kuzina, Hillar Kõlvart, Anne Laur, Luule Liblik, Vilma Loide, Mare Männik, Milvi Pukk, Viivu Sooba, Reet Vaarend, Lea Ükskivi (13)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Vassili Baluhtin, Nikolai Borunov, Antonina Gamako, Anna Golubeva, Henno Hakk, Jalmar-Ludvig Kivi, Nikolai Kulakovski, Arnold Lepik, Heldur Lipp, Valeri Masjuk, Jevgeni Sass, Evald Siilbek, August Šesterikov, Anatoli Šundikov, Vladimir Tihhonov, Rein Tilk, Vladimir Tolpegin, Mihkel Valvas, Hans Õunmaa (19)

algusesse

1973:

* Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Vahur Dobrus, Toomas Esko, Peep Evart, Ollar Kallas, Vambola Kastemäe, Enn Lainurm, Enn Laurisaar, Jüri Leesment, Paul Peetrimägi, Ilmar Põhjatu, Tõnu Päev, Jaak Sillamaa, Alar Särgava, Ats Tamm, Peeter Toon, Aivar Viiard (16)

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Vladimir Andrejev, Irina Barbašova, Juri Bontšuk, Veera Bukrejeva, Gennadi Dorofejev, Nikolai Golodov, Aleksandr Heimonen, Sergei Hrustaljov, Sergei Jegoruškin, Irina Kalatšikova, Vjatseslav Kennberg, Aleksandr Mitnitski, Mihhail Muhhin, Viktor Naumov, Lidia Parmson, Sergei Perov, Gennadi Potov, Pavel Rupanev, Mihhail Šitenkov, Lidia Šuvalova, Aleksandr Taks, Viktor Tissen, Gennadi Tšalov (23)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Raivo Aun, Andres Kasemaa, Jaan Kauk, Aimar Kull, Aavo Kuslapuu, Hain Lehismets, Allan Martsepp, Aare Nahk, Urmas Paju, Kalju Pruul, Matti Reier, Peeter Riives, Rando Terasmaa, Tõnu Viipsi (14)

* Raadioside ja -levi * Tarmo Aal, Hans Anion, Valdo Brandt, Arno Ellmann, Osvald Floren, Jüri Kaarpalu, Ene Kaselaan, Lembit Korits, Mati Kuusk, Enno Kübar, Traugott Läänmäe, Aivar Miina, Ain Reinok, Andres Riomar, Kaido Ruhvi, Aare Sagar, Sulev Sepp, Mart Simm, Andres Tamm, Neeme Vaher, Juhan Vosu, Igor Õunapuu (22)

* Televisioonitehnika ja raadioreleeside * Andres Arman, Jaan Kepnik, Aarne Kivi, Arvu Meltsas, Neeme Mäekivi, Tõnis Saar, Tiit Saarniit, Tarmo Simson, Toomas Suvi, Toivo Šanõgin, Rein Taada, Tago Tinkus, Väino Veersalu, Heldur Vend, Tiit Voolrand (15)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Gunnar Anniste, Vahur Hrõnov, Kalle Illaru, Kalev Kõnn, Harri Lillemaa, Lembit Lind, Valju Lumi, Toivo Lõhmus, Arne Mantsik, Aimar Nurges, Leo Saaremets, Ralf Siska, Rein Uustal, Avigdor Vassermann (14)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Valeri Akman, Anatoli Aleksejenko, Anatoli Baburenkov, Sergei Botvinov, Svetlana Ivanova, Irina Juress, Viktor Kalbus, Mihhail Kasjan, Vladimir Kohver, Vassili Korotšenko, Vladimir Lissenkov, Gennadi Lukašenkin, Boris Nežinski, Svetlana Petruštšenkova, Säidä Prokurorova, Maria Severinets, Olga Tajurskaja (17)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Harri Aero, Uno Hansberg, Aava Joorits, Aarne Juhanson, Tarmo Kahem, Peeter Listmann, Heino Oja, Eiki Pulk, Enn Rohula, Harri Sarapik, Ülo Sillari, Urmas Suursaar (12)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Andres Eichen, Agu Ilves, Heiki Kodu, Vello Kunman, Ilmar Kurro, Rein Mets, Arno Oselin, Villu Pahrt, Priit Teras, Jüri Tõevälja (10)

Õõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Eduard Ennemuist, Uno Kumpan, Jaan Martson, Allan Pajumäe, Veniamin Parri, Priit Piik, Ülo Pronin, Jüri Reier, Oiva Rikkinen, Silvi Seebald, Heikki Sibul, Rein Vaadumäe (12)

Õõ/ * Raadioaparaatide ehitamine ja tootmine * Leonid Gerassimov (1)

ÕÕ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Aleksandr Dontševski, Anatoli Garbatenko, Nikolai Issajev, Natalia Jegorova, Ivan Katajev, Jossif Kotovitš, Nikolai Krivorutšenko, Jevgeni Malkov, Rein Paidra, Juri Pžavski, Vitali Rubtsov, Igor Sedašev, Peeter Sergejev, Peeter Siilivask, Aleksandr Solovjov, Aleksandr Verhi, Juri Voronin (17)< /P>

Kõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Nikolai Denissov, Ariadna Babajeva, Niina Hitrova, Valeri Ivanov, Niina Jeršova, Svetlana Kuzmina, Olga Lomonossova, Alevtina Nikolajeva, Jevgeni Ošerov, Emilia Šidlovskaja, Ljudmila Širkova, Viktor Viter (12)

Kõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Jaak Aid, Juri Gubin, Vassili Guzenko, Sergei Kozõrev, Pavel Medetski, Sergei Molotško, Jevgeni Natotšijev, Kaljo Potter, Pjotr Šalkovski, Raimo Tiks, Boriss Tomitšik (11)

Kõ/ * Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Elsa Õsur (1)

Kõ/ * Raadioside ja -levi * Anna Amjärv, Gerhard Burmin, Ljudmila Gorbatjuk, Leonti Puzõrko, Nadežda Skorobogatova, Zinaida Zvonkova (6)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Peeter Burdutšenko, Villo Ernits, Tõnu Eschbaum, Matti Kasuk, Jüri Kunsing, Ivo Laanetu, Jaan Pesti, Viktor Smirnov, Arvo Tarmula (9)

algusesse

1974:

* Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Peeter Angerjärv, Ülo Aps, Martin Edro, Tiit Ivarsoo, Eerik Laagriküll, Aivar Lessel, Peeter Soorand, Henrik Zebergs, Valter Tõll, Heido Vilgats, Peeter Väli (11)

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Valeri Afonitšev, Sergei Aljošin, Niina Andrianova, Vladimir Bespalov, Valeri Brügel, Igor Glavatski, Irina Golubeva, Toivo Iljin, Vladimir Larionov, Viktor Lepkov, Nikolai Mironenko, Aleksandr Obrubin, Sergei Poljakov, Aleksandr Poluhhin, Jelena Ponomarjova, Vassili Severinov, Aleksei Skriptšenko, Niina Surnina, Gennadi Šmakov, Aleksandr Zabolotnõi, Valeri Tkatšov, Aleksandr Tšaplõgin, Vladimir Užakin, Jelena Vilgelmson, Ain Vaher, Valentina Volkova (26)

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Juri Anissimov, Galina Astašova, Stahhei Belov, Nikolai Bronzov, Viktor Bunin, Aleksandr Frolov, Viktor Ivanov, Aleksandr Jakovlev, Vassili Kartoškin, Pavel Katin, Aleksandr Kurtsev, Andrei Lilander, Leonid Osnovin, Valeri Sijanovitš, Rafail Smoljanski, Aleksandr Zemtsov, Aleksandr Zlatkovski, Vladimir Toompuu, Juri Tšurkin, Otto Vikerpu (20)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Tõnu Aguraiuja, Reet Heina, Meelik Kattago, Ülo Kihulane, Tõnu Laiakask, Mati Laurits, Vahur Liivak, Jaan Liivand, Sulev Lääne, Mati Pihelgas, Ülle Piirak, Märt Roosaar, Arnis Taltis, Toomas Uljas, Ülo Vahter (15)

* Raadioside ja -levi * Arvo Alandi, Harri Arge, Signe Heinlik, Jüri Helder, Jaak Jõesoo, Valter Kask, Jaak Kuldsaar, Jaak Kusman, Rein Kärner, Tiit Ling, Mati Põder, Aimar Rints, Peep Ristsoo, Mati Tähe, Toivo Uibo, Kalev Üle, Märt Ülper (17)

* Televisioonitehnika ja raadioreleeside * Tiit Annuste, Voldemar Henno, Kaupo Hert, Valju Kalev, Grigori Kivi, Tiit Kohv, Andres Lang, Ants Liimets, Olev Loitme, Kalle Mõttus, Aarne Näär, Ülo Põdramägi, Meelis Pääro, Toomas Rae, Mati Raudsepp, Rein Reis, Arvo Sirel, Valdek Tui, Peeter Tõnson, Mart Vaaks, Veljo Vergi (21)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Larissa Alinkina, Mihhail Beloussov, Ljudmila Bodunova, Tatjana Gavrilova, Natalja Gontšarova, Boriss Ivaništšev, Vadim Jemeljanov, Svetlana Julle, Sergei Kofanov, Aleksandr Kopjev, Aleksandr Kukanov, Svetlana Leontjeva, Olga Ozdoba, Tatjana Prohhorova, Natalja Saješnikova, Tatjana Sergejeva, Nikolai Sobolko, Galina Sorokina, Aleksandr Stüf, Juri Šubin, Valentina Zamšarskaja, Ljubov Trubnikova, Ljudmila Tšerednik, Irina Vešnjakova (24)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Aimar Ebral, Viktor Kasihhin, Aare Larin, Raivo Leppoja, Hardi Loit, Jüri Minnus, Toivo Paut, Priit Poom, Ruth Ruut, Valdur Siilbek, Harri Soosaar, Valdur Soosalu, Sulev Tamm, Joonas Toomson, Tõnu Tursk, Igor Veikolainen, (16)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Raivo Agu, Alar Hülp, Nikolai Jalakas, Raivo Kloch, Ülo Kunder, Aare Labidas, Andrei Lopsik, Kalvi Reisi, Tõnu Saard, Arno Sepp, Enn Sõrmus, Boris Tehnikov, Vladimir Tuvikene, Jaan Vainu, Jaak Veedla (15)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Igor Astafjev, Georgi Denikin, Sergei Dudkin, Vladimir Dudkin, Jevgeni Hatškevitš, VIadimir Hramejev, Natalja Kii, Vitali Kolossovski, Boriss Krõlov, Valeri Makarov, Vitali Malinin, Vitali Mjalkin, Lev Migants, Vitali Mirošnitšenko, Aleksandr Plotnikov, Sergei Sedakov, Sergei Sopov, Valeri Šarenkov, Fjodor Šekunov, Oleg Tšekanov, Vassili Tšerevko, Valeri Višnjakov, Oleg Volkov (23)

Õõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Juri Frolov, Nikolai Komarov, Jekaterina Komarova, Anastassia Konovalenko, Viktor Morozov, Galina Popova, Galina Šišova, Igor Tištšenko, Jüri Tuhkanen (9)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Leonid Baraškov, Aleksandr Jegoruškin, Lembit Kurs, Heinar Muna, Priit Pihelgas, Viktor Privalov, Tõnu Reinans, Dmitri Solovjev, Niina Vjatkina (9)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Galina Fomina, Natalja Iznairskaja, Anna Korotenkova, Vladimir Kovaljov, Raissa Lukjantšikova, Larissa Ossipova, Ljudmila Potepalova, Sergei Serdjuk (8)

Kõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Raivo Junna, Arvo Korn, Kaarel Olesk, Rein Paddo, Ats Samma, Aleksandr Tabri, Vambola Tanksmäe, Villu Teor, Jüri Vaikjärv, Hubert Vertmann (10)

Kõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Niina Baranovskaja, Konstantin Delski, Aleksandr Drozdov, Õie Karila, Georgi Kolomiets, Gennadi Kulkov, Sergei Kutuzov, Jüri Mitrofanov, Andrei Sergejev, Tamara Ševeleva, Juri Topolskov, Anatoli Ušakov, Aleksei Višnjov (13)

Kõ/ * Raadioside ja -levi * Antonina Deništšits (1)

Kõ/ * Postiside * Eva Abel, Hele Ader, Lya Bachfeldt, Laine Kalamees, Ene Kuldorg, Merike Kurusk, Hilje Lindus, Aita-Agate Mosen, Valve Nurm, Helju Osol, Ella Peebo, Aime Peets, Eda Purge, Tiiu Pääsuke, Lea Oras, Tiiu Raun, Helve Zinnatullina, Helgi Viitkin (18)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Riina Anja, Ago Jaanus, Rein Juhandi, Rein Klaos, Nikolai Kletšin, Arvi Lepp, Valter Leppik, Jüri Karus, Harris Rüütel, Alfred Saks, Ilmar Stamberg, Leonid Štein, Ülo Tuhkur, Elon Varik, Erich Vohla (15)

algusesse

1975:

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Mati Aiaots, Jaan Eilart, Aleksander Friedberg, Tiit Haak, Priit Karm, Rein Kruuser, Vambo Käeri, Jüri Lobjakas, Vladimir Pakkonen, Olaf Palumets, Enn Rullingo, Randu Seedre, Jüri Siitan, Silvar Tekkel, Aivar Tumala, Tiit Uttendorf, Tiit Valm, Tiit Veersalu, Udo Viil (19)

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Zoja Demeštšenko, Sergei Derõšev, Ljubov Fomenko, Aleksandr Gordijenko, Sergei Grozdov, Ljubov Hudjakova, Ivan Iljenkov, Valentina Itšetovkina, Viktor Konašenko, Nadežda Korovina, Sergei Kudrjašov, Stanislav Kutsenko, Georgi Mihhailov, Pavel Popov, Grigori Ridnõi, Sergei Rutski, Tatjana Sirotkina, Jevgeni Soldatov, Fjodor Solovjov, Aleksandr Šolohhov, Sergei Tsevilev, Sergei Umerenko,Tatjana Volkova (23)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Peeter Donald, Toivo Kaldoja, Harry Kalma, Heiki Karask, Kalev Kruusmann, Vello Kukemilk, Tiit Kängsepp, Rein Liiva, Tiit Preesalu, Toivo Ridal, Indrek Tamm, Arvo Tammik, Viktor Tarik, Tõnis Tehver, Laivi Tikenberg, Heiki Tuuksam, Toivo Tänover, Vello Viinapuu (18)

* Raadioside ja -levi * Aivo Anton, Valentin Burdjukov, Kalle Kannel, Mati Kohl, Jaan Kork, Ülo Krabbi, Ülo Kriisa, Loore Kärner, Jaan Lahtvee, Jüri Laumets, Einar Lukkonen, Toivo Luuri, Rein Läst, Ants Madissoon, Toivo Meltsas, Toivo Must, Madis Mõtsar, Meelis Neerot, Igor Raadel, Urve Rohtmets, Avo Siren, Aide Zius, Ants Tõnisson, Ivar Vaaderpass, Arvo Vakra, Tiiu Viljamaa, Heiki Vilt, Alar Võtti (28)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Vladimir Holm, Kalev Jõela, Vahur Kruusel, Igor Lehestik, Merika Maurer, Peeter Mõtus, Valentin Raamat, Jaanus Ränk, Raivo Toots, Silvi Velka, Arvo Vibus (11)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Svetlana Akimihhina, Vladimir Bespamjatov, Jevgeni Blinnikov, Olga Bogatõrjova, Valentina Bulavkina, Arkadi Jagnenkov, Tatjana Jermak, Jelena Kisseljova, Mare Lillemäe, Voldemar Lüüde, Voldemar Magus, Lidia Malinovskaja, Tatjana Malõhh, Diana Malõševa, Niina Nepomnjaštšaja, Peeter Praust, Jelena Sinelnikova, Mihhail Simonenko, Viktor Šašin, Sergei Štšerbakov, Nikolai Štenbek, Tamara Zaruba, Mihhail Tšibernõi (23)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Tõnis Harkmann, Viktor Ivanov, Indrek Jõgisoo, Vello Järve, Väino Kees, Aivar Lainet, Leo Lepasepp, Ülo Männiste, Tõnu Nugiseks, Heinar Sakarias, Erki Soomere, Peeter Uisk, Mati Umal, Kalle Vanatoa, Ants Võsuri (15)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Kalev Erm, Sven Hohnsbeen, Aavo Järs, Mart Kiilaspea, Vello Laanenurm, Guido Lõhmus, Heiki Must, Aleksander Märss, Jüri Müller, Andrus Müllner, Feliks Platacis, Lembit Römer, Toivo Savi, Toomas Terno, Juhan Valtin (15)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Aleksei Baranov, Valentas Bitšel, Jüri Bogdanov, AIeksandr Borovkov, Viktor Ivanov, Aleksandr Kalõškin, Viktor Kisseljov, Vladimir Kolomar, Aleksandr Krivenko, Anatoli Kuzmin, Gennadi Kuznetsov, Valentina Kuvšinova, Niina Mihhailova, Mihhail Orlov, Jevgeni Ratanov, Jevgeni Romanov, Natalja Romanova, Vladimir Smirnov, Viktor Solodki, Aleksandr Tereštšenkov, Eevi Timofejev, Mihhail Timonen, Vladimir Tokarev, Vladimir Vassiljev, Vassili Verhovodko, Juri Vlassov (26)

Õõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Veera Dubnitskaja, Natalja Kardel, Zinaida Kirsanova, Ludmilla Kossenkova, Mihhail Krivtsov, Ivan Putškov, Liidia Vaher, Peep Veelmaa (8)

Õõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Ilme Akk, Enn Kabal, Vello Kalvik, Koit Kaup, Aino Mäeots, Anti Mägi, Lembit Palkov, Otto Steinberg, Jaan Tomp, Jaan Valdt, Villu Vipper (11)

Õõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Ljudmila Beljajeva, Natalja Dmitrijeva, Valentina Fjodorova, Georgi Lissakovski, Valeri Nedolgi, Aleksei Objektov, Ljubov Ossipova, Vassili Pištšelko, Sergei Saltõkov, Vladimir Šišov, Mihhail Škroba, Valeri Šmakov, Juri Zverjako, AIeksandr Vorobjov, Andrei Vorobjov (15)

Õõ/ * Raadioside ja -levi * Tatjana Andrejeva, Raissa Borovik, Jevgeni Gorelikov, Vitali Konstantinov, Alvina Kurganskaja, Svetlana Kuznetsova, Boriss Linde, Tiina Michelson, Vjatšeslav Novikov, Svetlana Šipitsõna, Ruslan Tkatšenko, Aleksandr Tšerepanov, Tatjana Veremei (13)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Jevgeni Abramov, Aleksandr Babenko, Nikolai Baranov, Viktor Bojev, Pjotr Duran, Ivan Fomin, Vladimir Frolov, Viktor Manilkin, Vladimir Medved, Rem Mišin, Natalja Podalinskaja, Tatjana Pušmina (12)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Viktor Aleksandrov, Vjatšeslav Baburin, Ljudmila Dunajeva, Viktor Gavrikov, Liidia Ignatjeva, Nikolai Kniga, Nikolai Krupa, Niina Sotnikova, Valentin Suhhanov, Rafik Zabirov, Tamara Tšermošentseva, Aleksei Tõrv, Valeri Unukainen (13)

Kõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Vladimir Nikolajev, Elmu Tõevere, Valeri Verbat (3)

Kõ/ * Raadioside ja -levi * Anatoli Baburin, Jegor Kartežnikov, Andrei Kolmkant, Robert Kähar, Kalju Luikmäe, Arvo Mändalu, Vassili Ossipov, Alli Ossipova, Valeri Pankratenkov, Tamara Petrun, Toivo Reimo, Vladimir Tširkov, Dmitri Vassiljev (13)

Kõ/ * Postiside * Eha Ader, Juta Argel, Reet Kerge, Meelis Lain, Ene Ojavee, Sirje Pruel, Mai Sinivee, Tea Sool, Alli Stamm, Reet Sussi, Malle Türk, Sirje Uuspuu (12)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Arved Kade, Jüri Kastein, Ilmar Koemets, Villu Naan, Endel Põld, Kalju Seppen, Olav Tabur, Mare Tuulis, Vello Umberg, Anne Võsa (10)

algusesse

1976:

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Alar Aasma, Tarmo Binsol, Kaido Ehasoo, Juhan Hendrikson, Vello Hunt, Allan Ihaste, Urmas Kaldmaa, Peeter Keller, Fred Kesa, Ülo Lants, Viljar Mõtus, Jaan Olesk, Einar Pogoretski, Aleksander Posti, Rein Püü, Ants Riivits, Andrus Sau, Heinar Saukas, Gustav Sakkeus, Vambola Troost, Ülo Viisut, Ilmar Villido, Aivar Võsar (23)

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Igor Beljajev, Sergei Bizjukov, Juri Borissov, Aleksandr Bušujev, Artur Dite, Sergei Dratšev, Jevgeni Feditškin, Viktor Grudkin, Vadim Harkov, Sergei Ivanov, Klavdia Junkina, Andrei Karpov, Vladimir Korotkihh, Aleksandr Lutškin, Ksenja Rementsova, Vjatšeslav Revertski, Viktor Ruditš, Igor Saprõkin, Vladimir Semjonovski, Valeri Sosnovski, Vjatšeslav Sosnovski, Oleg Zmeikin, Irina Vill, Vladimir Viter (24)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Vaido Ellen, Urve Hanson, Tõnu Kamsakann, Väino Kull, Mall Lomp, Avo Metsik, Innar Reismaa, Merike Rembel, Meinor Ressar, Lembit Sasi, Antti Soomaa, Suido Suursalu, Voldemar Talv, Toivo Tarien, Jaan Ustno, Roland Vatko, Toomas Viitamees, Aare Vutt, Jüri Õiemets (19)

* Automaatelekterside * Aleksandr Baranov, Svetlana Belogubova, Ljudmila Gorbatševa, Valentina Gusseva, Svetlana Kartaševa, Jelena Meštšenskaja, Natalja Nahvat, Valentina Reneiskaja, Veera Reštšikova, Ljudmila Rjabinina, Galina Saklonova, Valentina Solovjova, Emilia Säästa, Irina Zaitseva, Alla Vihrova (15)

* Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Jüri Hindrimä, Albert Jalakas, Lembit Joonas, Aivar Kadak, Heino Lõuke, Aare Mustkivi, Sulev Nagel, Jaan Palu, Kalvo Proode, Aare Randalu, Ülo Rihma, Toomas Riisikamp, Ants Risto, Tõnis Rõõmus, Andres Saukas, Jaanus Sepp (16)

* Paljukanaliline elekterside * Ljudmila Bordjukova, VIadimir Boroznjak, Natalja Gorbatševa, Gennadi Jelissejev, Sergei Kanušin, Oleg Karajev, Viktor Karasjov, Olga Konopljova, Valeri Kopõlov, Viktor Korjus, Vladimir Krjutškov, Leonhart Krus, Olga Kurotškina, Tatjana Nikolajeva, Säit Prokurorov, Oleg Skrjabin, Sergei Solovjov, Ljudmila Strekatš, Ljudmila Zagorulko, Stanislav Žuravljov, Jevgeni Tšeremissinov, Sergei Voronin (22)

* Raadioside ja -levi * Jüri Edur, Toivo Iljin, Peeter Kallas, Leo Karafin, Tõnu Kattai, Andres Kits, Aivar Kontkar, Harri Lass, Mihkel Liivand, Uno Looris, Vello Marosov, Enno Meiusi, Arne Märtson, Rein Mätlik, Ennu Papper, Arne Pukk, Raivo Rand, Aivar Reivik, Andres Riiberg, Neeme Takis, Ahto Tisler, Harri Vainomaa, Elisei Verev, Aivar Visse, Endel Vuller (25)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Hillar Bakoff, Anti Heinlik, Toivo Kaljula, Tõnu Kark, Matti Laine, Halvart Lett, Mati Millert, Tiit Millert, Lempu Pärand, Jaan Sinka, Rein Tasane (11)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Jüri Ananitš, Aare Bubnov, Eduard Gering, Tarmo Kanuš, Henry Kasch, Taivo Kivirand, Viktor Orr, Vello Salusaar, Leo Sammelselg, Peeter Soomet, Juri Tubalkin, Tõnu Tõevälja, Tõnu Viinapuu (13)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Viktor Agejev, Boriss Azik, Aleksandr Jasõk, Vassili Kirjatšenko, Ivan Konoplev, Aleksandr Kotik, Oleg Matvejev, Aleksandr Mendak, Gennadi Moltšakov, Olga Orlova, Pavel Pahhutši, Nikolai Pavlotšev, Vladimir Rostovtsev, Gennadi Smirnov, Andrei Šmelin, Aleksei Zaitsev, Sergei Zaitsev, Anatoli Ufimtsev (18)

Õõ/ * Automaatika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Artur Ivanov, Ljudmila Palaus, Tatjana Solovjova, Irina Zujeva (4)

Õõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Lenon Abramovitš, Viktor Annus, Valeri Kaldussov, Vladimir Nikitin, Ljudmila Perepelitsa, Aleksandr Pokrovski, Nikolai Ruban, Anatoli Semjonov, Juri Šuhhalov (9)

Õõ/ * Raadioside ja -levi * Ljubov Anohhina, Galina Baranova, Sergei Gurbitšev, Elmar Ilves, Sergei Kisseljov, Nikolai Mamonov, Vladimir Ponomarenko, Vjatšeslav Rõbin, Antonina Soldatova, Margarita Žukova, Valentina Timofejeva, Antonina Tšauss, Viktor Tšerenkov, Ljudmila Tšernogorova (14)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Ralf Adler, Selma Igel, Jaanus Kaart, Jaan Ots, Merike Riet, Robert Tamberg (6)

Kõ/ * Paljukanaliline elekterside * Margit Adams, Ruth Antov, Kaie Limanova, Eha Mätas, Alii Nafthal, Tiit Realo, Arnold Sell, Maie Tiirats (8)

Kõ/ * Raadioside ja -levi * Vassili Dolženkov, Gennadi Fjodorov, Anatoli Golovko, Anatoli Kljukin, Valentin Krekov, Aleksandr Nikišin, Vladimir Pavlov, Kalju Plado, Jüri Romanenkov, Endel Sinilaan, Ivan Sokiriski, Aleksandr Štõkov, Aleksei Zubkov (13)

Kõ/ * Postiside * Merike Aleksejeva, Marika Allas, Malle Ježova, Urve Koobas, Ene Kreintaal, Ester Lippo, Anne Lodjak, Eeva Maripuu, Aino Müürisepp, Viivi Raamat, Taissia Slessareva, Aime Zimmer, Evi Vesik (13)

Kõ/ * Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Nikolai Dmitrijev, Aleksandr Ivanov, Pavel Koršunski, Georgi Ovtšinnikov, Vjatšeslav Smolin (5)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Ülo Irs, Jaak Kongi, Rein Peebo, Matti Pukari, Samuel Talts, Jüri Tänavsuu (6)

algusesse

1977:

* Elektriliste ja elektron-automatiseerimisvahendite tootmine * Alver Bataškov, Arvo Davel, Ants Kaevand, Kaljo Karell, Üllar Kerme, Lembit Lääne, Einar Meister, Eini Nurst, Paul Paas, Ain Pae, Jaan Paltser, Olav Pärkson, Guido Pärn, Aarne Saarma, Heiki Saimla, Aare Sõrmus, Kalle Tammai, Vello Vesk (18)

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Aleksandr Afontšenkov, Vadik Antonov, Arkadi Brakovski, Aleksandr Danilov, Aleksandr Demjanov, Larissa Dovbnja, Aleksandr Firsov, Aleksei Fofelejev, Nikolai Grunskoi, Rahimžan Hamidov, Jefim Ivanitski, Sergei Jeržov, Valeri Kamaskin, Viktor Kisseljov, Anatoli Krestovnikov, Aivars Mintals, Ilgvars Mintals, Apolinaria Mitrofanova, Sergei Peštov, Juri Petrov, Olga Reim, Aleksei Rogozin, Anatoli Savin, Sergei Sizov, Anatoli Sotnikov, Valeri Žgun, Sergei Tšaplõgin (27)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Ago Aasma, Aldur Ihaste, Aare Kaaristo, Andrus Kirss, Rein Kravtsev, Leo Kukk, Kalle Liivamagi, Kalev Ojasalu, Erich Olup, Olev Peets, Kalev Siim, Matti Simmer, Raimond Tennokese (13)

* Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Viivo Berg-Jürgens, Kaupo Jalasto, Peeter Jürisson, Tõnu Kullamaa, Vambo Kullerkann, Hans Mäeorg, Arvo Oja, Peeter Pihelgas, Rein Pungas, Priit Rooleht, Ingvar Slet, Albert Särg, Mart Tare, Esti Tees, Hillard Tiido, Gunnar Tilk, Riho Tooma, Tiit Tuisk, Roland Unt, Luule Valge (20)

* Paljukanaliline elekterside * Rimma Alimova, Margarita Avetissova, Svetlana Drobotova, Nadežda Drozdova, Irina Fjodorova, Igor Konopljov, Alla Kurilskaja, Olga Lantseva, Vladimir Lavrinenko, Vjatšeslav Manko, Tatjana Nikitina, Tatjana Pimenova, Tatjana Popova, Olga Staritsõna, Natalja Storoženko, Ljubov Šapovalova, Lilia Trifonova, Ljubov Volkova (18)

* Raadioside ja -levi * Mati Hollo, Jaan Kaevats, Mati Kiholane, Roman Knoll, Anne Kull, Rein Käbala, Tarvo Lass, Hans Maidla, Raivo Nigul, Olev Niinas, Allan Olesk, Valter Orav, Olev Ottas, Ants Paju, Eno Pertman, Paul Põldme, Aimur Raja, Robert Remmet, Ralf Rohtla, Mall Käbala, Aivar Sagevus, Urmas Sepp, Vello Teinemaa, Ants Toompere, Aare Toon, Aimur Valtin (26)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Sergei Andrejev, Rudolf Ardel, Aleksandr Bašmakov, Viktor Belokonov, Jüri Dmitrijev, Gennadi Fadejev, Jüri Gatsillo, Valentina Goroško, Galina Hmõrova, Irina Jutštšenko, Ljudmila Koržova, Anna Kovaljova, Viktor Kuleš, Svetlana Lukovaja, Sergei Moržakov, Natalja Ossipova, Pjotr Petker, Olga Salehhova, Jelena Samorukova, Viktor Smolenkov, Irina Stoljarova, Klaara Šarifzjanova, Niina Šilova, Dzintra Zamovs, Valeri Tšepikov, Marina Tšornaja, Valentina Tumanik (27)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Valdur Aarike, Jüri Keerd, Kalev Kruus, Toomas Leetna, Martin Mittal, Endel Nuusberg, Aavo Orasmaa, Aavo Pintson, Hando Põldsaar, Rein Roosmann, Urmas Tee, Peedu Ventsel, Raivo Õesso, Aivar Ärm (14)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Emil Ader, Raivo Annus, Ants Grünbaum, Rainer Kallas, Udo Kallis, Aivar Lüiste, Tiit Magus, Ilmar Mikk, Ivar Mõts, Kalmer Männik, Vello Naru, Elmar Pajula, Toomas Priivits, Urmas Pärnsalu, Rein Rähk, Tõnu Salumäe (16)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Valeri Aljonkin, Igor Andrejev, Sergei Busko, Viktor Bõstrov, Nikolai Ivanov, Aleksandr Kirejev, Viktor Kroon, Valeri Makagon, Sergei Melnikov, Igor Mihhailov, Vjatšeslav Monahhov, Andrei Nefjodov, Andrei Nikonov, Viktor Nikulin, Sergei Ovsjannikov, Anton Popov, Anatoli Potšepko, Nikolai Pronjagin, Aleksandr Sazonov, Oleg Silin, Viktor Spiridon, Valentin Zadumov, Georg Tjutjunnikov, Juri Uvarov, Oleg Verbitski, Sergei Venikov (26)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Kalev Ausmeel, Vladimir Avilov, Nikolai Gaidukov, Vello Heinat, Aleksei Utenkov, Jüri Vets (6)

Õõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Mait Amas, Jüri Banko, Tiit Hinnov, Paul Hänikene, Johannes Preegel, Mart Puusepp, Ülo Raidma, Koit Sillamäe, Eino Tali (9)

Õõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Zinnur Abdullin, Igor Grozovski, Nikolai Harinov, Niina Hohlova, Maria Jantšik, Sergei Jegorov, Vladimir Kapajev, Anatoli Klementjev, Aleksandr Kleštšenok, Svetlana Konjuhh, Andres Kruusmaa, Tatjana Lagun, Anna Modestova, Natalja Nikolajeva, Viktor Priigi, Vladimir Prištšenko, Sergei Semtšenko, Vladimir Smirnov, Ljubov Zakomalkina, Zinaida Žuk, Elmar Tamm, Vladimir Tjurin (22)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Vassili Andrejev, Ivan Bratšuk, Valeri Habustov, Viktor Hünninen, Valentin Kolga, Viktor Kozin, Oleg Kraus, Anatoli Laptev, Mihhail Lõlõk, Anatoli Ldinin, Vassili Rusmanov, Aleksandr Somov, Vassili Stepukov, Ivan Stoljarov, Valentin Žigailov (15)

Kõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Nadežda Ahonen, Naim Azizov, Nikolai Bolbatov, Aleksandr Fjodorov, Niina Jakovleva, Arvo Jürgenson, Aleksandr Lossan, Georgi Nikanorov, Tiit Piibar, Vladimir Polkovnikov, Ivan Reptsik (11)

Kõ/ * Paljukanaliline elekterside * Jevgeni Andrianov, Jüri Eljas, Johannes Kruus, Enn Kuusk, Olav Laumets, Aare Põldma, Rein Raudsepp (7)

Kõ/ * Raadioside ja -levi * Feliks Habalainen, Aksana Kudenko, Lembit-Adolf Laanemaa, Jaan Mänd, Aleksandr Šadrin, Rin Tsahkna, Ljudmila Tsigler, Toivo Uusimaa, Vladimir Vološin, Valentin Volovik (10)

Kõ/ * Postiside * Tamara Grigorjeva, Mare Haldma, Kaja Helleng, Helle Hunt, Reet Isküll, Galina Jegorova, Malle Kaal, Kaja Kuntsel, Maive Laanela, Mare Lai, Kaie Mets, Silvi Nau, Liilia Pedmanson, Natalja Solovjova, Helgi Talv, Rosina Tartes, Anne Titov, Anne-Marie Tomson, Helle Valdmann, Ene-Lii Veski (20)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Arnold Alla, Andres Hansen, Toomas Hanson, Avo Keba, Jakob Lein, Rein Noorte, Ülo Pals, Paul Päll, Rein Ruuto, Henn Soodla, Boris Stern, Rein Zirk, Vello Tanseri (13)

algusesse

1978:

* Elektriliste ja elektron-automatiseerimisvahendite tootmine * Avo Aasma, Agu Algpuus, Peeter Birk, Heldur Eltermaa, Toivo Gross, Aleksander Jakobson, Sulev Jakson, Urmas Kald, Rein Mägimets, Tiit Männikus, Tarmo Omler, Ulvi Paljasmaa, Ilmar Pauk, Tiiu Sandvik, Riho Sarapik, Peeter Toom, Aivar Urboja, Peeter Viik (18)

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Gennadi Balašov, Viktor Bašilov, Gennadi Buiko, Aleksandr Davidovski, Irina Delgtjarjova, Vladimir Gulevitš, Igor Koltinov, Fjodor Krehhov, Valeri Kulikov, Aleksandr Maksimov, Juri Mark, Aleksei Nikitin, Aleksandr Osjolkin, Sergei Ostanenko, Aleksandr Pavlov, Igor Pleškanov, Oleg Rogatšev, Viktor Savtšenko, Anatoli Sobol, Gennadi Šatski, Aleksandr Zaitsev, Igor Vanin, Valeri Vlassov, Aleksandr Volõnski (24)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Andrus Areng, Aivar Hödemann, Hillar Jaagus, Arved Kosk, Raivo Kukk, Olav Lillmann, Urho Mondonen, Aare Noormaa, Aavo Puuste, Heiki Pärnalaas, Tõnu Raudsepp, Toomas Reinart, Urmas Rillo, Arno Saar, Urmas Sepp, Hasso Veske, Mati Virves (17)

* Automaatelekterside * Nikolai AIeksejenko, Tamara Alhimina, Tatjana Bobõleva, Jelena Bujanova, Nadežda Daniltšenkova, Anatoli Dorofjev, Irina Dorošenko, Aleksandr Gulevitš, Anton Kikurov, Leili Kirsipuu, Niia Kniga, Artur Konovalov, Olga Kovaljova, Oleg Kudrjavtsev, Nadežda Kuts, Igor Medvedjev, Svetlana Seleznjova, Juri Sõssojev, Svetlana Sõssojeva, Vladimir Šesterikov, Aleksandr Zabeida, Igor Žeglovski, Galina Tihhomirova, Galina Tuganova, Jekaterina Vassiljeva, Tatjana Verbitskaja (26)

* Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Neeme Hamburg, Heino Ida, Vambola Itter, Priit Kaigu, Peeter Kaljuste, Aldo Kanepi, Aavo Koogas, Aivar Kull, Rein Leht, Peeter Lõhmus, Tõnu Maripuu, Viktor Melnikov, Olav Mäepea, Juhan Pihl, Eevi Põlluste, Kalju Pärnamägi, Indrek Riivald, Peeter Romanov, Ullas Sau, Avo Tepaskind, Toomas Viikna (21)

* Raadioside ja -levi * Priit Annus, Jaanus Hiis, Toomas Isat, Jüri Jaanus, Andrus Kuusik, Holger Lai, Arvo Lass, Raivo Lindsaar, Nikolai Metus, Kulno Muidik, Märt Murumaa, Hillar Nigol, Peeter Nuutman, Arvo Ojaperv, Paul Pukk, Tõnu Püssim, Õilme Roosmets, Aili Roosileht, Agu Vijar, Toomas Õunapuu (20)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Aare Vildak (1)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Taavi Kivi, Kalle Käärik, Arvi Mägi, Aleksandr Nazarov, Olev Reiljan, Mart Raudsepp, Arvo Roosipuu, Kulno Talvistu, Hagur Tamm, Aleksander Toming, Ülo Torgla, Vladimir Volkov, Mait Väljaru (13)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Aleksander Grossmann, Felix-Anton Grossmann, Aivar Grünberg, Villu Holm, Helmer Kruusamägi, Ain Lätti, Enno Naska, Kalev Piirsalu, Jüri Randmäe, Urmas Sui, Andres Taluri, Peeter Tilk, Heiki Tooma, Enno Vakra, Olavi Vint (15)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Tatjana Bogatšova, Boriss Denikin, Juri Ganetski, Oleg Gavrilov, Valeri Jagupov, Andrei Kapralov, Igor Maksimov, Pavel Masing, Vladimir Nikolajev, Irina Nikolajeva, Valeri Nuždin, Sergei Oleinik, Galina Poprotskaja, Artur Rodnov, Aleksandr Rostovtsev, Olga Selitskaja, Sergei Serov, Sergei Stahhovski, Aleksandr Šeiko, Aleksandr Šitenkov, Sergei Štšelkanov, Olga Timitševa, Viktor Trifonov, Viktor Tšernjak, Sergei Tšhhirnikov, Vladimir Vjun (26)

Õõ/ * Elektriliste ja elektron-automatiseerimisvahendite tootmine * Vladimir Burlak, Sergei Demidov, Anatoli Grištšuk, Aleksandr Grudev, Svetlana Karnaušenko, Tatjana Krassavina, Mihhail Kurguz, Raivo Lume, Vladimir Malinin, Oleg Nazmutdinov, Tatjana Pavlova, Valeri Romanenko, Aleksandr Špak, Jevgeni Timofejev, Boriss Tšernõsev (15)

Õõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Juri Anikin, Galina Bukanova, Vladimir Kalabin, Ljubov Kolesnik, Irina Lukina, Zinaida Malberg, Toomas Priimets, Pavel Zelenov, Sergei Zimin, Vjatšeslav Tšernov, Kaido Veersalu (11)

Õõ/ * Raadioside ja -levi * Antonina Baškirova, Anatoli Dunajev, Viktor Dvoinev, Vassili Gurin, Ljudmila Gurova, Gennadi Melnikov, Jüri Mäesalu, Viktor Omeltšenko, Viktor Razživin, Galina Ulimova (9)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Aare Aljas, Aleksander Kairo, Einar Kõrve, Heldur Pakker, Kalle Puusepp, Fredi Türner (6)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Larissa Barinova, Pjotr Boikin, Tatjana Demidova, Oleg Grozovski, Sergei Hlõstov, Fjodor Kudrjavtsev, Aleksandr Misjurov, Aleksandr Pleskatšev, Ljudmila Staritsina, Valeri Žmarjov, Aleksandr Vlassov (11)

Kõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Ariadna Gribkova, Viktor Gävgänen, Juri Jeršov, Jelena Jürisson, Pernalt Kingisep, Vjatšeslav Koretski, Juri Loss, Tatjana Ostrouhh, Valeri Petrov, Bogdan Pupik, Jüri Tamm, Ljudmila Vanifantjeva, Tatjana Vassiljeva (13)

Kõ/ * Paljukanaliline elekterside * Matti Jaanikesing, Maidu Kottise, Mart Kübarsepp, Garry Sau, Valdek Toming, Kalle Tõnisma, Virve Tõnnov (7)

Kõ/ * Raadioside ja -levi * Aare Allikhein, Tamara Artjomenko, Tamara Boiko, Valeri Koreškov, Gennadi Mitrofanov, Pjotr Prihhoži, Aleksandr Rastorgujev, Oleg Sarvilin, Fjodor Startšikov, Aleksandr Vederin (10)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Rein Alvet, Jaan Arulepp, Olavi Eller, Jaan Ilumets, Rain Krabi, Avo Liivamägi, Tõnu Lutter, Kalju Puusepp, Ilmar Raidalu, Raivo Raudsik, Ülo Summa, Tiit Sepp, Veiko Ulmal (13)

algusesse

1979:

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Aleksandr Bizjukov, Sergei Bojarin, Larissa Denissova, Aleksandr Deništšev, Oleg Eltsov, Lidia Gladkova, Oleg Gribovski, Nikolai Gorihhin, Oleg Gussarev, Leonid Ivanov, Gennadi Jakovlev, Sergei Januškevitš, Tatjana Kirpitšnik, Aleksandr Kozlovski, Galina Lebedeva, Valeri Mets, Aleksandr Nikušin, Elena Novikova, Elena Plešova, Vladimir Savostkin, Anatoli Slisikov, Sergei Tjulenev, Raissa Tolkatšova, Jevgeni Tšopenko, Viktor Tšernušitš, Marika Tõnismäe, Lilia Vesselova (27)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Illimar Einaste, Riivo Hammer, Margus Hinn, Tarmo Jõgeva, Raivo Kriiva, Andres Lepik, Rein Nigul, Sirje Niidukivi, Ville Remmer, Elar Saar, Pearu Tamm, Tiina Tamm, Ivo Timoštšuk, Meelis Vainomäe, Tõnu Viilmann, Jüri Villand, Rudolf Villenberg, Arvo Volrat (18)

* Automaatelekterside * Aleksandr Bogdanov, Irina Borissova, Igor Didenko, Natalja Gordejeva, Jevgeni Kiur, Pjotr Kohtov, Niina Litvinova, Niina Makarevitš, Vladimir Muhhin, Nadežda Nikolajeva, Ljudmila Petrova, Sergei Popov, Alla Stepura, Vladimir Solovjov, Igor Šibalov, Maria Šmutova, Elena Šuvalova, Svetlana Zaikina, Vadim Žigalov, Nikolai Trofimov, Irina Tsvetkova, Vitali Tšuhman, Natalja Vesselova, Viktor Vorobei (24)

* Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Meelis Antoi, Toomas Braun, Harri Hamburg, Toomas Jakobi, Madis Kütt, Peedu Pajur, Andrus Pihel, Gunnar Podnek, Urmas Põldver, Hillar Soosalu, Riho Tali, Hillar Tiido, Anrus Tomingas, Arved Viidik, Aldo Vinkel (15)

* Paljukanaliline elekterside * Andrei Andrejuk, Gennadi Baranov, Svetlana Denissova, Galina Dmitrijeva, Svetlana Glebina, Veera Jegorova, Irina Markova, Natalja Maslova, Nina Novikova, Irina Ovtšarenko, Svetlana Paršinova, Marina Pustovalova, Natalja Satšuk, Gennadi Šabalovski, Irina Zabegajeva, Aleksei Zakussilov, Tatjana Vassiljeva, Tatjana Vinnik, Sergei Volovin (19)

* Raadioside ja -levi * Udo Aas, Jaanus Alliksoo, Toivo Armand, Kaio Holsting, Urmas Jagomann, Urmas Jalasto, Ülo Karro, Vaido Kokla, Arne Külaots, Urmas Laidmäe, Urmas Maantoa, Andres Mikkiver, Urmas Paldrok, Jaan Palgi, Liidia Pirjo, Mihhail Pupart, Veiko Raiste, Hillar Ruup, Vello Tiitson, Kalev Timuska, Lembit Tulp, Aado Tõemets, Urmas Väljak (23)

* Televisioonitehnika ja raadioreleeside * Toomas Aasver, Urmas Antje, Urmas Eiche, Tiit Gross, Rait Joosing, Aivar Jõemaa, Aivar Karu, Ain Kärme, Vahur Lehtmaa, Gunnar Lemba, Arvi Miilberg, Andrus Mikenberg, Aarne Pajula, Aivar Paloson, Kalle Pürjemaa, Riivo Raudlam, Urmas Riga, Ilmar Rohi, Kalju Tammsaar, Heino Tippel, Uno Tükk, Alari Volf, Kuuba Õnnis (23)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Ants Järavere, Vello Kalliste, Kalju Kuusk, Peep Praun, Olev Saare, Harry Salme, Uno Sutermäe, Elmar Talts, Hillar Tiidu, Alar Vaikre, Ago Õispuu (11)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Jaanus Kadari, Veiko Kasepalu, Jüri Koit, Harald Kübarsepp, Toomas Kümnik, Vello Mänd, Jüri Põder, Toivo Pruuli, Valdo Raidma, Peeter Rand, Riho Reinola, Kalmer Reisenbuk, Valdur Salupõld, Andres Teppor, Urmas Tingas, Valdek Udris, Urmas Uusmees (17)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Irina Batalinovskaja, Sergei Belokurov, Gennadi Bezuglov, Vladimir Borzenkov, Vladimir Kaljagin, Oleg Kozlov, Aleksandr Malõšev, Sergei Menkov, Valeri Oleinik, Aleksei Papinov, Mihhail Patrakov, Aleksander Paukson, Juri Petuškov, Igor Sadikov, Pavel Sudajev, Gennadi Šeiko, Boriss Talisainen, Raivo Tamm, Igor Tkatšuk, Sergei Tšornenki, Igor Vassiljev (21)

Õõ/ * Elektriliste ja elektron-automatiseerimisvahendite tootmine * Velta Aleksandrova, Tatjana Baženova, Roza Katajeva, Anna Kisseljova, Tatjana Kovaljova, Vjatšeslav Sokolov (6)

Õõ/ * Raadioside ja -levi * Aleksandr Ivanov, Gennadi Kivisikk, Galina Krõlova, Sergei Kuzmenko, Aleksandr Peskov, Viktor Presnjakov, Viktor Smirnov, Nikolai Svjoklin, Vladimir Želudov, Vassili Ustimenko (10)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Johannes Braun, Sergei Gilvanov, Galija Gilvanova, Aleksandra Jermolovitš, Tatjana Kisseljova, Galina Koch, Leonid Kurmõza, Galina Kuzmenkova, Rein Liblikman, Sergei Monakov, Evgeni Ossinin, Jaanus Poom, Leonid Priisalm, Ljudmila Rjazanova, Loit Saare, Tatjana Zahharova, Vladimir Zamkovoi (17)

Kõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Pavel Arutin, Albert Bers, Vassili Fjodorov, Polina Fjodorova, Maria Kazak, Natalja Kolesnikova, Tatjana Mitrakovitš, Rene Murov, Vladimir Smirnov, Olga Tjapuškina, Boleslav Tšernjavski, Aleksandr Ušanov (12)

Kõ/ * Paljukanaliline elekterside * Kalle Peikolainen, Jüri Selli, Vaino Tammjärv (3)

Kõ/ * Raadioside ja -levi * Aleksandr Firssov, Gennadi Gontšarenko, Natalja Kolossova, Nikolai Nikitenko, Jelena Nimkina, Vjatšeslav Rõbjev, Vassili Sudak, Georgi Tšumak (8)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Jaan Eamets, Aarne Eiche, Matti Hüsse, Rein Kalder, Veikko Laidmaa, Hillar Paas, Henn Sepp (7)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Galina Baglikova, Valeri Boitsov, Sergei Gnutov, Vladimir Gunko, Nikolai Jeskin, Aleksandr Konašin, AIeksandr Linkonen, Vladimir Plotnikov, Juri Sidorenko (9)

algusesse

1980:

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Tatjana Belevitš, Igor Beljakov, Aleksei Belkin, Viktor Gutorov, Jüri Ignatjev, Andrei Ivanov, Aleksandr Konenkov, Vjatšeslav Kratovitš, Sergei Lašin, Vladimir Litvinov, Aleksandr Mets, Sergei Nikandrov, Irina Petrova, Jelena Prisjuda, Galina Raud, Tatjana Rožkovskaja, Jelena Rusmanova, Nikolai Saloženkin, Boriss Simaško, Svetlana Sorokina, Tatjana Šabanova, Aleksandr Zahlinjuk, Vjatšeslav Tšekatovski, Aleksandr Tširko, Julia Turkina, Valeri Valikov, Juri Vesjolov (27)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Kalle Hamburg, Jüri Jäälaid, Urmas Kann, Ivar Karu, Rein Leitaru, Ivar Meris, Enn Ollino, Kaido Põlluste, Urmas Raudsepp, Heiki Raun, Aivar Riba, Aivar Saar, Tiit Siitam, Alar-Ants Smirnov, Andrus Suurväli, Aivar Telling, Priit Tilga, Tõnu Toom, Arne Valdson, Tiit Varang (20)

* Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Aleksander Allas, Andres Butuzov, Paul Herman, Andres Johanson, Väino Keerup, Aarne Kilter, Mati Kinkar, Ivo Koost, Aivar Kott, Jüri Noskov, Toomas Piik, Aivar Tigason, Ahti Tomingas, Hillar Toots, Oskar Toover, Ahti Truus, Tõnu Tõnisalu, Mati Valdaru, Jüri Väärtnõu (19)

* Raadioside ja -levi * Margus Allikmaa, Toomas Haabu, Ülar Heinoja, Margus, Hõbemägi, Voldemar Jaanus, Kalev Jakoobi, Aivo Jürgenson, Arne Keerup, Urmas Maidla, Riho Nool, Urmas Objartel, Raivo Ots, Vaino Rada, Joel Roos, Mart Seppel, Ermo Soon, Peeter Vaha, Arvo Viirsaar (18)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Tatjana Agruzova, Julia Fedtšenko, Olga Gurejeva, Svetlana Kaližuk, Irina Kavrigo, Svetlana Kiur, Galina Kokareva, Irina Kulikova, Marina Kulikova, Tatjana Kurapova, Ljubov Logunova, Valentina Maksimenko, Gennadi Maksimov, Irina Nikitenko, Ljubov Nilova, Oksana Okipnjak, Jelena Pokrotnieks, Viktor Põlenok, Svetlana Ratšitskaja, Irina Sova, Olga Stepanova, Ilgonis Zamors, Sergei Žitšenko, Jevgeni Žukov, Svetlana Žuravljova, Aleksandr Tatrik, Ljudmila Timofejeva, Marina Timohhova, Sergei Tkatšenko, Elvira Vassiljeva, Andrei Viks (31)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Tõnu Janno, Rein Janov, Sulev Kaldaru, Ivo Kunder, Rein Maandi, Edgar Madalik, Ants Opmann, Alar Polt, Mati Preitof, Priit Põhjatu, Arvo Raja, Ain Rikberg, Ahto Soo, Mati Tamkõrv, Ülo Tepaskind (15)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Oleg Antipjev, Vladimir Batehha, Igor Bernhardov, Igor Bragin, Andrei Denkevitš, Natalja Gavrilova, Igor Goltjajev, Natalja Grigorjeva, Sergei Ivanov, Vjatšeslav Jasjukevitš, Aleksandr Kazakov, Andrei Kravtšenko, Oleg Krivonogov, Vladimir Kuznetšik, Svetlana Lugina, Lilija Maslova, Sergei Nagovitsõn, Aleksandr Nenašev, Aleksandr Nevelski, Edik Pauts, Vladimir Pozdejev, Andrei Razmõslov, Viktor Sibul, Sergei Sumin, Roman Troitski, Mihhail Tšigileitšik, Valeri Viršitš (27)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Gennadi Azarov, Aarne Jääger, Elle Kokla, Ants Kruus, Mart Lepik, Margus Martens, Riho Matiisen, Andres Rohtla, Anne Tamm, Lembit Tammepõld, Toivo Vilpo (11)

Õõ/ * Elektriliste ja elektron-automatiseerimisvahendite tootmine * Aleksandr Arhipov, Robert Avakjan, Galina Birkos, Leonid Navin, Svetlana Ostaptšuk, Valdemar Põldnev, Valeri Ratner, Aleksandr Safonov, Viktor Seleznjov, Galina Vinogradova (10)

Õõ/ * Raadioside ja -levi * Vladimir Antonov, Ivan Bazenov, Vjatšeslav Borovkov, Valerian Jagorodni, Romualdas Legenis, Leonid Potapov (6)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Irina Baženova, Anatoli Dmitrijev, Svetlana Dmitrijeva, Tatjana Dolgina, Aleksandr Jerša, Mati Kiop, Aleksandr Kononov, Vjatšeslav Lissenkov, Valentina Mihhailova, Niina Mihhailovskaja, Irina Raube, Aleksandr Sokolov, Mati Veersalu (13)

Kõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Valeri Beljajev, Viktor Budarin, Aleksandr Hartšev, Ivan Klimov, Vassili Korobeinikov, Anatoli Kravtšenko, Igor Krivitski, Vahur Laater, Edmundas Radvilavicius, Viktor Prunbahh, Vadim Šošin, Valentina Zagriva, Juri Trefov (13)

Kõ/ * Paljukanaliline elekterside * Evi Pluk, Rita Pärnsalu (2)

Kõ/ * Raadioside ja -levi * Juri Gontšarov, Ants Hunt, Uno Laanemets, Andres Leedo, Vladimir Sahharov (5)

algusesse

1981:

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Aleksandr Aleksandrov, Boriss Bebtšik, Sergei Grjadovkin, Sergei Jurassov, Irina Jussilo, Valentina Karnitskaja, Jelena Karpušina, Oleg Kolkanen, Galina Komarova, Sergei Kovtonjuk, Igor Kuznetsov, Vadim Labun, Oleg Litvinov, Anatoli Marhotka, Anatoli Mišin, Juri Odegov, Natalja Oskina, Ilja Perevai, Svetlana Šatalova, Jelena Šmudze, Gleb Šturm, Jelena Zubovitš, Mihhail Terehhov, Mihhail Utjonkov (24)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Ain Aidala, Arvo Heinla, Riho Jalundi, Aare Kaar, Toomas Kalme, Lembit Kosk, Kalle Kägu, Annely Küünarpuu, Tarmo Leht, Ivo Ollema, Urmet Paumees, Andres Puusepp, Mati Pärnamägi, Toivo Saar, Urmas Savi, Urmo Sõer, Bruno Šipunov, Mati Talmar, Guido Tammisaar, Janoš Tšerepanov, Raivo Tähis, Koit Variksoo, Ilmar Viinak, Uuno Viirlaid (24)

* Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Mihkel Anni, Tarmo Erop, Lev Himonen, Üllar Kaljuma, Priit Kiivit, Ülev Leht, Rein Licht, Enn Liiva, Fred Metsur, Heigo Nabbi, Maidu Plõks, Toivo Põltsam, Arvi Raud, Lembit Roosileht, Arvo Sepp, Koit Talve, Ove Tiits, Toomas Tursk, Allan Ventsel, Jüri Ventsel (20)

* Paljukanaliline elekterside * Alla Arhipova, Irina Danilova, Jelena Denissenko, Tatjana Dubrovina, Andrei Ilnitski, Svetlana Ivanova, Rita Jakovleva, Natalja Karpjuk, Sergei Kolerov, Irina Koroljova, Niina Kukina, Jüri Kunttu, Nikolai Lukjanov, Andrei Maštšenko, Žanna Menkova, Mihhail Mišin, Jelena Ošarina, Marina Rajapu, Bela Savenok, Natalja Sveridova, Gennadi Šutov, Marina Zobel, Nadežda Zubkova, Artur Tammemets, Sergei Truljov, Svetlana Tsvetkova, Aleksandr Vassin, Natalja Veressova, Anatoli Veretennikov, Irina Vodopjanova (30)

* Raadioside ja -levi * Jüri Jõemaa, Marko Kaabel, Larvo Klaos, Aare Kookmaa, Aivar Kuhi, Maie Kuklane, Marko Kulakov, Urmas Kuusik, Vahur Leetmaa, Andu Lõhmus, Arne Maidla, Mati Pajupuu, Heiki Pajussaar, Ants Rimm, Taivo Sepp, Jaan Sirp, Oole Sulepi, Rein Tamm, Anton Teras, Jaak Tormis, Raivo Valm, Avo Virnas, Väino Ülendi (23)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Andrus Danilson, Allar Erik, Arne Eskla, Raul Herkül, Riho Jakobson, Arvi Kutsar, Aivar Küüle, Andres Laanest, Tõnu Lohvart, Heiki Mikomägi, Jaan Naanu, Arvo Nei, Alar-Abel Ollermaa, Tõnu Pert, Valmar Rooden, Robert Sarap, Ervin Sestverk, Ülo Sihiveer, Aivar Tomingas, Kalle Usk, Ain Uusna, Kaido Uustalu, Mati Vaarma, Meelis Viikmann, Raivo Väinsaar (25)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Sergei Arrak, Oleg Bessonov, Valeri Garmaš, German Geller, Andrei Gojainov, Nikolai Gussev, Sergei Hlabov, Gennadi Kruglõi, Aleksandr Kulakov, Vladimir Kurkov, Igor Latõšev, Juri Mamedov, Viktor Mihhailov, Aleksei Nikitin, Marina Nikolajeva, Sergei Podorski, Aleksandr Polikarpov, Juri Sabelnikov, Aleksandr Sašilin, Stanislav Štšukin, Igor Tiškevitš, Valeri Tselik (22)

Õõ/ * Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Mihhail Baravik, Viktor Borzõkin, Svetlana Bratulina, Sergei Hrapunov, Aleksandr Kamakin, Igor Kurjanov, Veera Moroz, Mihhail Petrov, Aleksandr Sinski, Juri Sviridtšenko, Anatoli Šerbatjuk (11)

Õõ/ * Raadioside ja -levi * Aleksandra Agapova, Juri Artemjev, Valeri Boitšenko, Vladimir Gljuzdin, Oleg Grom, Tatjana Grom, Sergei Kabajev, Ljudmila Karnapova, Natalja Kralle, Nikolai Krassikov, Ljalja Kurjanova, Viktor Petšnikov, Galina Rõbinskaja, Sergei Zamardujev (14)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Rein Aasa, Riks Danilson, Galina Fadejeva, Oleg Gridnev, Viktor Jakovlev, Ivan Jalajev, Niina Kolos, Sergei Krjukov, Stanislav Moškov, Sataperjan Naurzalijev, Jelena Obrazujeva, Juri Omeljantšuk, Aleksandr Ostapenko, Nikolai Pavlov, Arnold Puk, Tiit Pärna, Riho Saksniit, Ivan Skljarov, Viktor Želšin, Heino Uring (20)

Kõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Nikolai Baiberov, Jevgeni Dorohhin, Willy Ginter, Nikolai Lõzin, Nikolai Mänd, Juri Paršikov, Nikolai Popov, Leonid Samohhin, Vassili Saponov, Nikolai Truimotalo (10)

Kõ/ * Paljukanaliline elekterside * Katrin Heinmaa, Aili Jääger, Tiit Jürgenson, Jaan Lohu, Külli Part, Raivo Raudsepp, Uku Rähni, Osvald Tikko (8)

Kõ/ * Raadioside ja -levi * Ivo Helm, Raivo Kirkma, Harry Rikk, Kill Truu (4)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Ivan Artemtšuk, Juri Bogdanov, Aleksandr Borissov, Viktor Davõdov, Vladimir Guljajev, Ahto Isakanne, Alfi Kaar, Jelena Kisseljova, Aarne Peel, Rein Riisalu, Lev Smimov, Viktor Stepanjan, Nikolai Truupõld, Andrei Tupitsõn (14)

algusesse

1982:

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Igor Abukarov, Sergei Babkin, Jelena Bolšakova, Larissa Borovik, Aleksandr Demidov, Andrei Ganuzin, Jelena Goršakova, Natalja Kaljuta, Sergei Kauts, Tatjana Kozlova, Ruben Oganesjan, Vassili Sarantšuk, Eduard Šehvatov, Ljudmila Tšernõštšuk, Igor Tšursin (15)

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Igor Fedotov, Igor Fjodorov, Vjatšeslav Ivanov, Aleksandr Jegorov, Oleg Jeremejev, Oleg Latsepov, Tatjana Lomonossova, Eduard Lukjanov, Dmitri Mahlenkov, Vladimir Novikov (10)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Erlend Aedmaa, Urmas Ebruk, Aadu Heiste, Rein Kaasik, Martin Kolkanen, Kalle Köömnemägi, Tarmo Meier, Juri Nikitin, Ago Nilson, Aleksandr Polõnski, Merle Raja, Kalle Sammal, Tiit Tagam (13)

* Automaatelekterside * Vladimir Astahhov, Niina Aristova, Marina Bartšenkova, Aleksandr Filippov, Svetlana Fomina, Natalja Generalova, Vladimir Isaakjan, Jelena Jašinina, Marina Jelissejenko, Svetlana Jessina, Svetlana Kuhhareva, Tatjana Kurbat, Galina Kurilenko, Žanna Kurmõza, Jelena Kurtseba, Ljudmila Kutsenko, Natalja Len, Irina Ljubimova, Jelena Novosjolova, Aleksander Paal, Nadežda Sabenina, Svetlana Savitskaja, Andrei Sokolov, Andrei Sõrojedin, Oleg Zazorovski, Irina Tuptši (26)

* Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Endel Jõgi, Vallo Jõks, Urmas Kaaleste, Indrek Kasemaa, Olev Koemets, Kaldi Kotkas, Margus Kreisman, Vello Laane, Raivo Lustmets, Einar Nutt, Holger Oppi, Tarmo Paate, Ain Rebas, Toomas Sõelsepp, Riho Tänak, Harry Viikberg, Aivar Viirlik, Märt Viisileht (18)

* Raadioside ja -levi * Peeter Abrams, Aavo Annuk, Üllar Eistre, Valdeko Helvik, Andrus Kahk, Kalle Kalbus, Aivar Kallo, Urmo Kapp, Süisi Kriisa, Sulev Kullerkupp, Üllar Leppik, Kaido Oden, Lui Piirsalu, Urmas Proos, Tiit Puidet, Tiit Põhjakas, Margus Raud, Ola Rääk, Tarmo Suur, Artur Tamberg, Terje Tammsalu, Herki Udikas, Ain Vasli, Urmas Villemson (24)

* Televisioonitehnika ja raadioreleeside * Guido Kivimaa (1)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Peedu Ulman (1)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Nariman Alimov, Juri Antipov, Sergei Bajev, Natalja Borzova, Tatjana Fomina, Valeri Jakovlev, Inna Kaljumäe, Olev Kirs, Andrei Kolesnikov, Andrei Mjagkov, Nikolai Murašev, Andrei Ovsjankin, Alla Poprjaduhha, Viktor Tsarenkov, Andrei Tšernušitš, Svetlana Vassiljeva (16)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Paavo Alev, Heinar Kivi, Ivar Kukk, Margus Kõrven, Allan Mill, Räni Parts, Aivar Pastimäe, Andrus Pool, Aavo Sarap, Marko Sepsivart, Aarne Siimon, Vello Siirmann, Urmas Suursaar, Arvi Velk (14)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Vitali Aleksejev, Viktor Amelin, Aleksandr Andrejev, Jevgeni Bukin, Pjotr Bukin, Vadim Bulõtšev, Viktor Dmitrijev, Pjotr Gertsen, Aleksei Janšin, Oleg Jermolenko, Igor Komarov, Juri Koroljov, Juri Kuznetsov, Juri Lebedev, Igor Lekarev, Aleksandr Lissov, Eduard Lootsmann, Sergei Matvejev, Niina Mihhailova, Aleksandr Moltšanov, Eduard Palm, Alla Papševa, Dmitri Petrov, Vladimir Streltsov, Igor Samohhin, Inna Strõgina, Mati Šmuul, Aleksandr Zaitsev, Aleksandr Vlassov (29)

Õõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * lonas Baukis, Nadežda Egorova, Sergei Eltšenko, Georgi Ozilevitš, Jevgeni Pugatšov, Aleksandr Savtšenko, Jevgeni Slavski, Aleksandr Teterev, Vladislav Tihhomirov, Ljubov Trupikova (10)

Õõ/ * Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Valentin Burov, Galina Gumina, Vjatšeslav Hohholko, Sergei Ivakin, Aleksandr Krasnov, Niina Krassota, Pavel Kurkov, Olga Kuzmenkova, Vitali Prigorovski, Andrei Zaostrovski, Irene Zolotova (11)

Õõ/ * Raadioside ja -levi * Igor Antonov, Hillard Balovnev, Ljudmila Borovik, Natalja Dameljuk, Valeri Grib, Natalja Klimenko, Juri Kostitsin, Aleksandr Kozlov, Robert Kuldkepp, Ljudmila Lebedeva, Nikolai Leonov, Valeri Samoilov, Anatoli Sõtšov, Sergei Tkatšenko, Juri Tuženski (15)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Nikolai Beljajev, Aleksei Fotškin, Viktor Kärkinen, Nikolai Pestov, Arkadi Popov, Marina Popova, Robert Soerd, Valentina Zahharova, Vassili Tabolkin (9)

Kõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Jelena Aksjonova, Irina Belova, Viktor Beljajev, Nadežda Beljajeva, Vadim Markov, Ljudmila Pogorelova, Vjatšeslav Polivajev, Tatjana Rodtšenkova, Vassili Tartijenko, Ivan Tolstopjatov, Nikolai Tšerlin (11)

Kõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Mihhail Ester, Pavel Jazõkov, Peeter Lille, Antoni Mošarov, Enno Nõmm, Madis Teller, Ants Urm (7)

Kõ/ * Raadioside ja -levi * Küllu Kuusküll, Peeter Lauri, Toivo Leppik, Ene Tüki (4)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Ando Arengu, Fred Aleksandridi, Rein Kaasik, Viktor Kukk, Avo Kuusk, Avo Kärner, Harry Riim, Peeter Siilaberg, Kalju Tambaum, Aino Tatrik (10)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Valeri Borodin, Igor Häikeläinen, Irina Kuzmitšova, Vassili Künnapuu, Sergei Posudievski, Viktor Sapožnikov, Gennadi Umnikov, Jelena Vassiljeva, Vjatšeslav Vassin (9)

algusesse

1983:

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Oleg Davidovitš, Alla Denissova, Viktor Djatšjun, Sergei Dubrovski, Sergei Dudko, Viktor Frolov, Jelena Gusseva, Andrei Igolnitsõn, Aleksandr Kisseljov, Radik Kolpakov, Marina Kornišina, Marek Kovalkov, Sergei Lapin, Konstantin Lauer, Edgar Makarov, Valeri Petrogradov, Anatoli Porohnjuk, Viktor Salalui, Tatjana Tjuleneva, Anžela Tšernjuk, Igor Zabinin, Albert Zahhariitšenko, Igor Zahharov, Vladislav Zenkov, Sergei Zjuganov, Juri Žutšenja, Mihhail Narut, Vladimir Ulmer (28)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Andres Angelštok, Tarmo Kadakas, Peep Kubber, Ain Kuuser, Ben Kõrgemäe, Kalle Käo, Tõnu Liivoja, Olev Luhaäär, Ülo Metsar, Aivar Mihhailov, Toomas Männik, Toomas Palusoo, Toomas Paumets, Anne Puusepp, Ants Ratso, Arvo Sabalotni, Andrei Sults, Ivar Tõkke, Inge-Marina Tõnberg, Allan Valner, Ilma Veski (21)

* Automaatelekterside * Olga Andruškevitš, Isabella Danilova, Larissa Guljajeva, Nadežda Ignatova, Nadežda Kolomijets, Galina Kulikova, Elena Kutšerenko, Svetlana Lihhodedova, Rimma Lukomskaite, Larissa Rjabova, Sergei Serb, Aleksandr Serov, Svetlana Sivovol, Galina Šiškina, Andrei Šuvalov, Anna Šuvalova, Alina Vinnitšenko (17)

* Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Peeter Elvelt, Raivo Galetin, Rein Kapak, Urmas Kesküla, Alvar Kluust, Tiit Laanesoo, Andres Maddison, Raivo Marjapuu, Kaido Nelis, Karl Pukk, Heini Raasman, Indrek Reili, Alari Roosileht, Andres Sillak, Kalle Taimla, Mati Tamm, Harri Tomker, Urmas Veskis, Marko Võimla, Margus Värav (20)

* Raadioside ja -levi * Aare Alamaa, Argo Buinevitš, Villu Gildemann, Jüri Hansen, Heiki Heinoja, Raul Kahver, Kuido Kool, Heinz Kroon, Jaane Lend, Raivo Lippus, Urmas Malm, Meelis Murumaa, Heikki Mutso, Arno Poks, Rene Puusepp, Hando Riisikamp, Jaanus Rooden, Aimar Sahk, Igor Tšedreki, Tarmo Tõnnison, Priit Urbala, Heiki Visnapuu, Hannes Voomets (23)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Juri Aksjonov, Tatjana Baranova, Valdimir Bilozor, Juri Bronnikov, Galina Flegantova, Galina Fomitševa, Gleb Galanin, Andrei Iljitšov, Olga Ippolitova, Irina Jampolskaja, Vladislav Japinin, Jelena Karpušina, Ljudmila Kossenko, Svetlana Krotova, Elena Litovskaja, Sergei Makarov, Ella Malõševa, Jelena Rodionenko, Tatjana Sitnikova, Svetlana Šarapina, Marina Šibina, Marina Truljova, Tatjana Volõnkina (23)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Eduard Brindfeldt, Andres Laevalind, Riho Laurit, Räni Metste, Andrei Mihhelson, Urmas Müller, Mihhail Nazarov, Urmas Tangsoo, Arvo Uuselu, Olav Õismaa (10)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Juri Andrejuk, Oleg Burkov, Konstantin Derevjanko, Sergei Fesko, Sergei Gull, Renat Hussäinov, Andrei Jegorov, Valeri Kasevitš, Stanislav Koptjajev, Sergei Kroštšenko, Boriss Kukk, Andres Liivamägi, Jüri Liivas, Jevgeni Lototski, Roman Lukin, Sergei Lukomski, Eino Musakka, Andrei Nitšiportšik, Aleksandr Prihhodko, Vladimir Protsin, Stanislav Simakov, Valeri Šestavin, Valeri Šilov, Valeri Šušpanov, Valeri Žuravljov (25)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Indrek Habak, Aivo Jahu, Riho Kalev, Mati Kast, Ivar Kihulane, Tarmo Kreeps, Andres Leemet, Ivo Liiv, Toomas Luite, Endel Malberg, Andres Mäll, Jüri Pajo, Jaan Poska, Alar Põllu, Jüri Raud, Andres Roosson, Heido Saaver, Valdo Sepp, Mati Soots, Guido Tõnson (20)

Õõ/ * Elektriliste ja elektron-automatiseerimisvahendite tootmine * Viktor Botšarov, Svetlana Hrapunova, Aleksandr Orlov, Valeria Past, Viktor Past, Dmitri Plešanov, Larissa Plõševskaja, Ljudmila Zarri (8)

Õõ/ * Metallide lõiketöötlemine * Ülo Kaljut (1)

Õõ/ * Raadioside ja -levi * Andrei Ratškov, Vladimir Šimarev, Natalja Šiškova, Aleksei Zahharov (4)

Õõ/ * Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Koit Riis (1)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Natalja Aksjutina, Igor Batassov, Aleksandr Džumm, Aleksandr Karjagin, Tatjana Kravtšenko, Urmas Kullang, Anatoli Lupanov, Aleksei Petrõkin, Evgeni Rõmarov, Aleksei Tsivatõi, Svetlana Vengerova, Kaimo Üle (12)

Kõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Mati Altküla, Vladimir Andrejev, Aavo Kapp, Jekaterina Karasjova, Aleksandr Kempi, Konstantin Kivinen, Lidia Kolganova, Urmas Kruse, Ljudmila Lavrentjeva, Toivo Leinpere, Viktor Leppik, Helena Mihhailova, Leonid Rõbakov, Aleksandr Semenenko, Irina Šunina, Juri Žarov, Olga Tokalova, Aleksandr Ufeld (18)

Kõ/ * Raadioside ja -levi * Olev Alman, Maia Arus, Valeri Kaljagin, Urmas Kessel, Veljo Külaots, Igor Moren, Meelis Pahkla, Eduard Silm, Ingrid Sui (9)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Henn Anier, Vjatšeslav Filatov, Grigori Halin, Mihhail Jevžakov, Irina Kolesnik, Ljudmila Lebedeva, Sergei Logunov, Mait Meister, Jüri Tsõgankov, Galina Tšornaja (10)

algusesse

1984:

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Natalja Boldina, Vjatšeslav Drobov, Galina Falalejeva, Gennadi Fomitšov, Vadim Hansing, Igor Ivanov, Irina Kiskul, Vladimir Kivrin, Valeri Kondrašov, Arkadi Krõlenkov, Andrei Lossev, Irina Marintšenko, Svetlana Nesterova, Valeri Perštuk, Igor Petrov, Sergei Pronitšev, Mart Seling, Anton Sokolovski, Mihhail Sotšivko, Eva Zvereva, Aleksandr Žmatšenko, Vassili Žolobov, Vadim Trofimov, Tatjana Tsimbalist, Oleg Tšaikovski, Erika Vainjärv, Vello Vinnal (27)

* Televisioonitehnika ja telemehaanikaaparatuuri tootmine * Aivar Koppel (1)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Martti Aarop, Margus Daum, Ilmar Ebruk, Hannes Eesalu, Villu Hansalu, Magnus Kanter, Aavo Kask, Toivo Kiho, Olav Kilter, Guido Kogermaa, Kalle Kopli, Urmas Kubre, Verner Laigar, Lembit Luts, Kalle Mägedik, Märt Oja, Argo Ojasalu, Raivo Pilt, Urmas Reinaste, Agu Rohtla, Margus Sokk, Ain Soodla, Raul Tarma, Ivo Uukkivi, Veiko Vladimirov (25)

* Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Tarmo Aarelo, Avo Asi, Valeri Buntsev, Aivar Hein, Jaanus Joa, Rein Juurik, Tarmo Kell, Toomas Kibus, Toomas Kool, Ain Kruusmaa, Kaido Mihklepp, Urmas Siidirätsep, Vaino Talts, Toomas Vaikmaa (14)

* Raadioside ja -levi * Andres Aulik, Aleksei Avikainen, Roland Esop, Ivar Hellaste, Heiki Hääl, Märt Jüristo, Raivo Kalda, Teet Kehlmann, Priit Kinks, Ilmar Lehiste, Heiki Liiv, Urmas Lorvi, Arno Madisoo, Meelis Mõisaäär, Ilmari Mäng, Meelis Pungas, Toomas Põõsaste, Urmas Reikop, Andrus Reisko, Jaak Rämson, Toivo Savi, Kaido Simmermann, Peeter Sipp, Ain Sõber, Viljar Talviste, Ülo Uibu, Marko Vabrit, Ahto Võhma, Riho Västrik (29)

* Linnadevaheline elekterside/telefoni-telegraafiside * Elena Litovskaja (1)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Jaanus Aasov, Tõnu Dorch, Tiit Kangur, Lauri Kivilo, Vahur Laurik, Kuido Lehtmets, Tõnu Liibert, Kalle Läll, Arne Reinup, Valeri Roos, Marko Rumm, Hans Sistok, Raul Särg, Urmas Tahk, Jüri Tsirna,Anton Tõnnisson, Peep Veermets (17)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Džan Afanasjev, Andrei Atškassov, Andrei Baikov, Vadim Belõi, Aleksandr Bjalt, Sergei Gerassimenko, Vladimir Jašinin, Konstantin Karpov, Aleksandr Kepa, Vadim Kirikov, Aleksandr Lopatnikov, Andrei Maksatšov, Sergei Melnikov, Igor Orlov, Roman Raikov, Eduard Reiljan, Sergei Safranov, Viktor Solodovnik, Valeri Zolotarjov, Viktor Tšopkovski (20)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Sergei Borissov, Valeri Bussel, Nanuli Dadajan, Vladimir Ignatjev, Irina Ivanova, Valentina Jevljuhhina, Olga Kaptsova, Viktor Mitlevski, Andrei Nassonov, Mihhail Nesterenko, Juri Novikov, Oleg Ponomarjov, Juri Portnov, Igor Rebrov, Ljudmila Rõbakova, Kira Sapronova, Igor Sokolov, Andrei Šelamov, Svetlana Titova, Vadim Tiškevitš, Vladimir Toropov, Pjotr Viholainen (22)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Vladimir Goroškov, Aleksandr Inozemtsev, Fjodor Jerohhov, Sergei Kravtšenko, Vladimir Merkurjev, Viktor Ossatšuk, Sergei Šabanov, Sergei Zubkov (8)

Õõ/ * Elektriliste ja elektron-automatiseerimisvahendite tootmine * Marina Aleksandrova, Igor Bogutski, Alla Filippova, Svetlana Grigorjeva, Mihhail Kiski, Mihhail Kononov, Anatoli Kutuzov, Natalja Zahharova (8)

Õõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Sergei Bardin, Anatoli Gratšov, Sergei Kovalevitš, Vladislav Krassavtsev, Igor Lakissov, Vladimir Mišenkin, Vladimir Popelnjuk, Viktor Rjumin, Ivan Urbanovitš (9)

Õõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Tatjana Ameltšenko, Aleksandr Bil, Svetlana Bulgarina, Svetlana Ivanova, Ljuba Kopõtova, Vitali Lomaško, Igor Petrov, Jelena Poškrebneva, Aleksandr Prokofjev, Ljudmila Tal, Sergei Trofimov, Olga Tšusjavtjanova (12)

Kõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Nadežda Ješkova, Veera Kalašnikova, Juri Kljutšnikov, Aleksandr Malinin, Gennadi Pavlov, Ljudmila Pavlova, Juri Šakirov, Ljudmila Ševljakova, Viktor Tšernõšev, Irina Ulassevitš (10)

Kõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Lev Dvoskin, Ljudmila Fenina, Tatjana Gorenkova, Sergei Gussarov, Kiira Karzubova, Anna Kotlova, Svetlana Mihhailova, Jelena Oolo, Aleksandr Rogatšov, Pjotr Saltanov, Viktor Sokolov, Jelena Šuvalova, Oleg Žolobov, Juri Terro, Gennadi Timofejev, Jossif Vahter (16)

Kõ/ * Paljukanaliline elekterside * Vello Hansen, Andrus Kokarev, Rein Männo, Aleksandr Petruševski, Viljar Pindis, Peeter Põldver, Vello Šihhov, Robert Utter, Olev Valk (9)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Peeter Kõiv, Ants Laur, Viktor Lello, Lembit Mägi, Avo Niinepuu, Leo Randla, Vahur Sikk, Toivo Silm, Aleksandr Svintsov, Ivo Veske (10)

algusesse

1985:

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Oleg Baljasnikov, Jana Bedina, Irina Bespamjatnova, Jelena Filonitš, Oleg Fjodorov, Sergei Gurnik, Inna Klimnik, Igor Kondarev, Viktor Mironov, Aleksei Molotkov, Igor Netšunajev, Aleksandr Pappel, Oleg Savin, Vladislav Semjonov, Vladimir Starikov, Eduard Terehhanov, Sergei Troitski, Nikolai Tšebanov, Sergei Vorošilov (19)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Erkki Ehrlich, Kuldar Hansding, Einar Jaanimäe, Jaanus Kiho, Guido Koitmets, Hando Laanet, Peeter Leidre, Allan Lembit, Raimond Moosel, Sulev Natka, Urmas Ojamäe, Andi Pajuväli, Alar Pappel, Heikki Puhk, Meelis Pukk, Ranno Põldme, Veiko Rätsep, Aivar Sarapik, Toivo Siibe, Arvo Sulg, Margus Toobal, Olev Toper, Tauno Vaaderpass, Aivar Vaas, Toomas Vajak (25)

* Automaatelekterside * Ljudmila Fjodorova, Igor Golitsõn, Jelena Gorjunova, Leonid Guritšev, Irina Habilainen, Andrei Hodõkin, Andrei Jurtšenko, Oleg Karabanov, Olga Kondratovitš, Irina Kotjužinskaja, Alla Koturbaš, Margarita Kovbasjuk, Irina Krassevitš, Svetlana Lohu, Sergei Okrut, Irina Ossiptsova, Žanna Randmaa, Sergei Savitšev, Irina Savkina, Galina Semjonova, Eduard Suvorov, Svetlana Šarina, Olga Zahharova, Svetlana Zaitseva, Tatjana Utina (25)

* Rajooni elekteriside ja radiofikatsioon * Aivar Arro, Andrus Asi, Hillar Faltis, Aare Fedorov, Andres Haidla, Tarmo Kärson, Ülar Maalinn, Raivo Mosona, Anti Mäeots, Ardi Oras, Rein Palling, Toomas Peterson, Jaanus Rein, Aivar Ruus, Jaan Räni, Aivo Salo, Peeter Saunpere, Aarne Suits, Juhan Tombu, Illar Toode, Tarmo Tuulik, Toomas Türkson, Terje Valba, Tõnu Viibur, Ville Viiron, Ago Välimäe (26)

* Raadioside ja -levi * Ivo Anni, Peeter Aruhein, Varmo Ehrbach, Meelis Hiiemäe, Erik Jankovski, Olav Karro, Viljar Koppel, Kalle Käärik, Gunnar Manglus, Marko Martinsen, Rein Mänd, Reimo Nagel, Kalle Nelis, Vello Oinus, Eino Ojasalu, Andres Plaado, Arne Reiman, Heiki Reinfeld, Ago Sepp, Lauri Stroom, Irene Znamenskaja, Andrus Tamm, Peeter Tobbi, Arvi Tross (24)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Ando Adamson, Illimar Anton, Erik Badendick, Andrus Bork, Harry Himberg, Jüri Joller, Toomas Kariste, Aare Kaur, Aivar Kisant, Meelis Kõiv, Kalle Kõpp, Alari Kõrgemaa, Jaak Küla, Vaido Lahtmaa, Arbo Lõoke, Tarmo Muld, Andres Puussaar, Tõnu Saks, Arvi Tukia, Agu Värs (20)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Aleksandr Aksjonov, Sergei Burlaka, Aleksandr Gorlanov, Vassili Gussev, Vladimir Jarmoljuk, Regina Karčiauskaite, Igor Kreiter, Sergei Kurganov, Vadim Lukjanov, Andrei Matin, Igor Menšov, Andrei Merzelkin, Sergei Mihhailov, Toomas Nuut, Stanislav Samoilovski, Valeri Suzdalev, Pavel Zemljakov, Aleksei Ždanov, Sergei Tverskoi, Vitali Ušakov, Sergei Vitšenko (21)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Igor Alpatski, Viktor Arna, Oleg Belogubov, Olga Borovkova, Vjatšeslav Burov, Žanna Gazilova, Viktor Hobta, Vitali Ignašenkov, Eduard Ivanov, Oleg Jagupov, Vladimir Kapitonov, Andrei Kissil, Andrei Kolk, Oleg Konvisar, Aleksandr Kutšerenko, Juri Lefanov, Stanislav Martõnenko, Marina Naumtšuk, Sergei Privodkov, Peep Randviir, Rustam Sagijev, Igor Savastejev, Oleg Savtšuk, Igor Sidortsev, Vladimir Sirenko, Juri Sterslev, Oleg Svežintsev, Gennadi Šlekta, Vitali Zubkov, Valeri Valov (30)

Õõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Vladimir Bereznjov, Irina Dobrjakova, Tatjana Hirškovits, Konstantin Markušev, Andrei Ostatšuk, Anatoli Podmazov, Tatjana Purro, Aivar Rubin, Erika Tovt, Vjatšeslav Tšepikov, Aleksandr Tšilikin, Arvo Vene (12)

Õõ/ * Raadioside ja -levi * Sergei Garbuzov, Valeri Gorškov, Artur Koltsov, Valentina Krivtsova, Vladimir Kugot, Tamara Kurtšinina, Jelena Kuvšinova, Galina Moskaljova, Svetlana Särgi, Aleksandr Šrubkovski, Aleksandr Zaitsev, Viktor Tsukker, Albert Vajessov (13)

Õõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Igor Agafonov, Aleksandr Brussilov, Tamara Glebko, Valerija Konovaltseva, Aleksandr Korolenko, Jevgeni Lavrinovski, Irina Maskova, Svetlana Mavrova, Svetlana Novoselja, Sergei Suprun, Vladimir Švetsov, Julia Turkina, Valentina Vaskina (13)

Kõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Valentina Birina, Grigori Blinnikov, Elsa Butõlkina, Igor Dudin, Andrei Feklistov, Elena Filina, Jelena Gromova, Gennadi Grunenko, Alla Jakovleva, Juri Karpekin, Ljudmila Kivit, Vladimir Kondratjev, Nadežda Korotajeva, Tatjana Kotova, Galina Kukanossova, Vladimir Lapšin, Pavel Leksudeiev, Ljudmila Medvedeva, Jevdokia Motehernak, Liidia Šapovalova, Natalja Šiganova, Sergei Šilov, Mark Teitelbaum, Natalja Tolstobrova, Andres Tõnismäe (25)

Kõ/ * Raadioside ja -levi * Anton Kruuse, Harry Luts, Raivo Mõistlik, Aadi Mäe, Mardo Pajulaid, Eino Parts, Jaan Puusik, Viljar Tammekivi (8)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Marina Engels, Sergei Guštša, Natalja Issajeva, Ivan Kapitan, Inna Kosinets, Vladimir Kopõltsov, Vjatšeslav Lanjev, Lembit Mägi, Aleksei Tikovenko (9)

algusesse

1986:

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Dmitri Domašev, Sergei Dratšuk, Sergei Druz, Maksim Hopjorski, Irina Iljina, Eduard Jakovlev, Vladi Jakovlev, Valeri Jelizarov, Sergei Karpilo, Inna Konstantinova, Vadim Koroljov, Igor Kosman, Lev Lihhogrud, Viktor Lukjanov, Igor Matskevitš, Andrei Melnikovski, Valeri Mikurov, Tatjana Nitšiportšik, Vladimir Pljuško, Georgi Poljakov, Marina Pulina, Veera Radtšenko, Svetlana Rigonen, Vladimir Romanovitš, Aleksandr Sinjakov, Oleg Smolski, Robert Šakirzjanov, Vadim Šornikov (28)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Ants Aimsalu, Kari Arumeel, Hendrik Arunurm, Tiia Gildemann, Andrus Jauk, Ivo Jürgenson, Eero Karu, Hannes Kiiver, Siim Klanberg, Ene Lääne, Rain Maruste, Vladislav Melenets, Allan Parmand, Hillar Pauk, Svet Peterson, Jaanus Rahuoja, Andres Rooste, Raivo Roots, Peeter Schultz, Tarmo Suss, Sven Sutermäe, Toomas Tamlak, Tarmo Tammsaar, Hanno Thomson, Tarvo Tiits, Tarvo Trei, Ain Urboja, Enn Veem, Leho Västrik, Emil Rutiku (30)

* Automaatelekterside * Alar Jäätes, Andres Kivistik, Aimar Kubber, Allan Lahe, Ain Liias, Ülev Lilleorg, Peeter Loit, Mati Palm, Härmo Pant, Vello Randmäe, Mart Rätsnik, Väino Saarelaan, Tõnu Valgelin, Avo Väliste (14)

* Automaatelekterside * Jelena Baikova, Sergei Dragunov, Igor Dubnov, Jaan Eensalu, Alla Janina, Konstantin Jevtukov, Jelena Kabrits, Natalja Kabrits, Olga Kavaliauskaite, Jelena Kovaljova, Andrei Krehhov, Olga Krotova, Natalja Kondratjeva, Jevgenia Kukuzova, Larissa Kuzmina, Valentin Kuvõrtalov, Jelena Mazina, Tatjana Nassonova, Irina Obunova, Svetlana Petkevitš, Viktor Petrogradov, Ellina Simakova, Valentina Švab, Oleg Trunov (24)

* Raadioside ja -levi * Aare Abrams, Andres Antsmaa, Tarmo Erik, Olavi Erit, Tarmo Gede, Toomas Helistvee, Arne Jaanimäe, Aivar Kahre, Richard Koorits, Enn Kunglamäe, Kalle Kuusik, Meelis Laansoo, Urmas Laur, Arvo Maasikas, Mati Nurmik, Ranno Ojaperv, Ruttar Olesk, Jaanus Peet, Urmas Pilt, Andres Pung, Andrus Reck, Indrek Seiler, Toomas Tammjärv, Toomas Tava, Allan Teetlaus, Rein Türkson, Margus Varend (27)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Andrus Arba, Hannes Arm, Kalev Kaldaru, Kaupo Kaupmees, Toomas Kutser, Peeter Künnapuu, Lauri Laansoo, Aivar Mesikäpp, Hannes Metsma, Aivar Norvaiš, Marko Nõlvak, Mart Rebane, Margus Roosi, Tõnis Seos, Tõnu Sepaste, Aivo Sepp, Toomas Tisler, Arvet Tõe, Indrek Tääkre, Veiko Värk (20)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Andrei Akimov, Jaan Hatto, Rait Kaplan, Margo Meri, Veiko Mölder, Remi Olesk, Olavi Orgmets, Tõnu Puidet, Toomas Ranniku, Veiko Rooba, Priit Saega, Tarvo Teller, Reimo Toom (13)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Andrei Aleksandrov, Eduard Anufrijev, Oleg Artjomov, Igor Bil, Albert Jekimov, Aleksei Kuvõrtalov, Vladimir Larjuhhin, Andrei Meleško, Vitali Možeiko, Leonid Petmanson, Georgi Popov, Juri Proškin, Juri Rõžov, Oleg Savruk, Roman Sidorenko, Aleksandr Skorodumov, Igor Zinets (17)

Kõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Marina Aleksejeva, Aleksei Bolšakov, Valeri Dežkin, Sergei Guljajev, Ljubov Kolenko, Igor Koltsov, Jevgeni Krivošei, Olga Lõssak, Enn Oppi, Nikolai Patrakov, Veera Safonova, Sergei Sottšenko, Venjamin Tarasjuk, Andrei Tšepeljuk, Vladimir Tšertov, Nikolai Tšudnov (16)

Kõ/ * Automaatelekterside * Andrei Stepanov (1)

Kõ/ * Raadioside ja -levi * Janno Ainsoo, Vambola Aras, Ivar Kadaja, Ilmar Kästik, Margus Rammus, Einar Soo, Väino Tael, Jüri Tamm (8)

Kõ/ * Raadioside ja -levi * Ljudmila Agapova, Anatoli Andrejev, Aleksandr Frantsov, Andrei Izmalkov, Artur Korotajev, Natalja Košenskaja, Anatoli Savtšuk, Regina Stepanova, Nikolai Tšelnokov, Gretel Veber, Irina Voltškova (11)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Andrei Baklanov, Viktor Gul, Eduard Jemeljanov, Sergei Kamõšan, Juri Korolkovas, Lidia Krupa, Fjodor Kurotškin, Vladimir Ljapin, Viktor Mamontov, Aleksei Melnikov, Juri Menson, Oleg Mihhailov, Aleksandr Mügonen, Nadežda Nikolajeva, Anna Orljuk, Sergei Popov, Roman Sokolov, Nikolai Sudarnikov, Olga Štšetko, Larissa Telpt (20)

algusesse

1987:

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Svetlana Abukarova, Sergei Bereznev, Viktor Drobov, Aleksei Frolov, Oleg Gabenko, Stanislav Halin, Vitali Hmelevski, Eduard Ivanov, Andrei Juhno, Ruslan Korol, Sergei Korol, Aleksei Kossarev, Jüri Krušinin, Jevgeni Kulinitš, Andrei Kuznetsov, Juri Nužnõi, Igor Ponomarenko, Anatoli Pristaitšuk, Sergei Pugatš, Sergei Sikorski, Sergei Sireli, Sergei Šmakov, Juri Štatnov, Aleksandr Tolpegin, Aleksandr Voronkov (25)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Eero Einmann, Antti Juusu, Mati Kadu, Kulno Kallasmaa, Jaak Kanter, Aarne Kildemaa, Toomas Kumer, Kalle Lõhmuspuu, Olavi Martverk, Olev Mikkor, Tauno Muide, Ats Nõmm, Tõnu Paldrok, Hasso Palits, Aavo Piispea, Ants Ratas, Ivar Reimann, Villu Soosalu, Arvi Särkinen, Toomas Tammik, Teet Tulver, Andres Vaakmann, Ivo-Priit Varda, Veiko Volar (24)

* Automaatelekterside * Žanna Andrejeva, Juri Baškirjov, Vitali Beletsi, Julia Drozdova, Galina Fedoritš, Olga Fjalka, Andrei Fomin, Jelena Fomitšova, Igor Homtšenko, Tatjana Jürgens, Tatjana Katsefan, Natalja Nikonova, Ella Oleinikova, Vladlen Pogodin, Natalja Semjonova, Aleksandr Tšeban, Larissa Tšernat, Violetta Tšernõšova, Julia Udaljova (19)

* Automaatelekterside * Rein Aare, Marko Erman, Alar Heikla, Allan Jurman, Argo Jõgis, Tõnu Kerge, Toomas Koitla, Mait Kommel, Kalle Kroon, Arvo Kruusel, Andres Kääramees, Leino Laurimäe, Ivo Lausmäe, Andi Lükk, Neeme Michelson, Ülar Puhm, Jaan Sagar, Marko Sepp, Jaanus Siller, Argo Tuisk (20)

* Raadioside ja -levi * Ivar Hansen, Alar Ilves, Aivo Kassin, Aivar Kender, Kaido Kivi, Aivar Laagemann, Sulev Lindlaan, Kalev Nõgel, Alar Pikkorainen, Tarmo Puudist, Aire Raadik, Valdur Randoja, Toomas Salm, Margus Tenner, Juhan Till, Ove Uhtlik, Veiko Veskaru, Andres Viisemann (18)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Ago Altjõe, Arnet Arakas, Arti Arakas, Artur Granström, Urmas Helenurm, Urmas Leet, Roland Lepik, Laur Lobjakas, Urmas Mülla, Mauno Nurm, Kaido Puksand, Guido Põldkivi, Artur Rahamägi, Urmas Remmelgas, Karl Rohtla, Mart Saar, Margus Sild, Ain Sööt, Silver Tees, Andres Uska, Ivar Viita (21)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Pjotr Aleksandrov, Eduard Bajev, Andrei Batrak, Vassili Botšarov, Igor Gluškov, Mihhail Iljin, Roman Iljin, Igor Ilkiv, Eduard Ivankin, Igor Ivlev, Vadim Kainelainen, Jevgeni Kozlov, Vadim Krivoruka, Aleksandr Moissejev, Igor Nikiforov, Jevgeni Serebrjakov, Aleksandr Solodov, Juri Solovei, Andrei Solovjov, Aleksandr Strukov, Aleksandr Šutõi, Jevgeni Zlobin, Sergei Tokar, Pavel Viljanski (24)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Aleksandr Andrejev, Sergei Antonov, Igor Boitsov, Roman Boldõrev, Aleksandr Burov, Jevgeni Bõstrov, Vladimir Denissov, Aleksandr Grafov, Oleg Ilnitski, Aleksandr Jermakov, Eduard Kaljadin, Aleksandr Kovardejev, Vladimir Kuhi, Vassili Mitrinjuk, Ruslan Petko, Vladimir Ponomarjov, Leonid Rumjantsev, Vadim Sjomin, Juri Smirnov, OIeg Sokk, Jevgeni Ševtšenko, Oleg Skroba, Andrei Trifonov (23)

Kõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Irina Bubnova, Irina Budarina, Svetlana Borovik, Nadežda Aguraiuja, Nikolai Golman, Mihhail Grigorjev, Veera Ivanova, Vladimir Jablotškin, Valeri Jerjomin, Aleksandr Jurevitš, Natalja Karzubova, Sergei Kazakov, Ljubov Katšajeva, Galina Kisljakova, Juri Klazer, Vladimir Kondra, Aleksei Levin, Aleksandr Lomakin, Vjatšeslav Lorvi, Nikolai Loskarjov, Vitali Luihka, Nadežda Mazina, Nikolai Novikov, Juri Popõrin, Niina Sapožnikova, Natalja Savitskaja, Natalja Sergejeva, Aleksandr Smirnov, Nikolai Sozinov, Aleksandr Zahharov, Natalia Zorina, Rein Talsen, Nikolai Uksov, Sergei Umarov, Nadežda Voilokova (35)

Kõ/ * Raadioside ja -levi * Mati Bammer, Igor Botškarjov, Vladimir Ivanov, Hillar Kollom, Vladimir Lotõšev, Valeri Petrov, Tõnu Purga, Mihkel Päeva, Anatoli Šedlovski, Mirgo Tähiste, Mati Vambola (11)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Aleksandr Bortnik, Vjatšeslav Ivanov, Alla Mamontova, Juri Mitrahhovitš, Tamara Oršadskaja, Viktor Panekov, Boriss Vesselov (7)

algusesse

1988:

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Sergei Doman, Vadim Feoktistov, Jevgeni Fogel, Jelena Furajeva, Valeri Gaitšonok, Valeri Gluzd, Irina Gratsianskaja, Vladimir Homenko, Juri Kudessov, Anželika Küpper, Juri Makarov, Sergei Musesov, Jüri Ottmaa, Andrei Popov, Igor-Leonid Popov, Eduard Prjadun, Roman Provodin, Oleg Raletnev, Boriss Sukatšov, Pavel Suvorov, Konstantin Žuravljov, Artur Teterevkov, Aleksandr Tšušenko, Igor Votin (24)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Meelis Ahu, Rain Järvelaid, Arvo Kastein, Armin Kõomägi, Raivo Lepmets, Edgar Liim, Aivar Lindam, Andres Maas, Toomas Nõgisto, Ivar Ots, Raul Pirson, Robert Popov, Tarvi Raasuke, Peep Rada, Urmas Rannu, Margo Savipõld, Priit Saviste, Mart Zova, Tõnu-Lauri Taliku, Sven Tammeri, Priit Tiis, Urmas Udu, Madis Valk, Eero Ülavere (24)

* Automaatelekterside * Sergei Beljuškin, Mati Endla, Martin Kuivallik, Alvar Kusma, Peeter Lainde, Kalev Lepistu, Uno Linke, Tanel Loo, Raimo Luurmann, Margus Neudorf, Andres Parts, Reimo Prants, Urmas Prikk, Pille Puskar, Erki Põlme, Toomas Tihaste, Andrus Valdru, Emil Villemson (18)

* Automaatelekterside * Marina Bespamjatnova, Andrei Borissov, Margarita Germanovitš, Vladimir Gordjuk, Svetlana Habelaine, Dmitri Ivanov, Jelena Jefimova, Svetlana Jestina, Marina Kudrjavtseva, Svetlana Kuzina, Svetlana Kuznetsova, Marina Lapitševa, Edgard Matvejev, Juri Moskalenko, Jevgenia Nippolainen, Elina Rjasanen, Diana Savtšuk, Svetlana Sotšivko, Olga Šedlovskaja, Oksana Šerbakova, Igor Zabavin, Vadim Troitski, Ruslan Tsõganov, Veronika Tširkova, Helle Tõemets, Jelena Vassiljeva (26)

* Raadioside ja -levi * Aivo Antsman, Rain Elmik, Alari Heinla, Andres Heletuli, Urmas Häälme, Vahur Krouverk, Rein Kärk, Mart Linnamägi, Veiko Maandi, Lembit Okspuu, Priit Plado, Ain Post, Koit Prants, Hannes Sakk, Allan Soikonen, Andres Sulg, Mai Süld, Aivar Tooming, Robert Toomingas, Juho Toomsalu (20)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Meelis Aedma, Maidu Behrs, Rain Berezin, Arne Grinberg, Allar Hirv, Uku Jõgiste, Veiko Kesksalu, Leho Kriisa, Lembit Luhter, Tõnu Miilvee, Arved Perelštein, Ain Post, Toomas Raudsepp, Eke-Rait Roosioks, Argo Saare, Margus Valk, Kaur Vollmann (17)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Aleksandr Borissov, Viktor Bušujev, Stanislav Demjanenko, Juri Derjugin, Valeri Dulger, Dmitri Jantsevitš, Gennadi Kononenkov, Aleksandr Kutšerov, Andrei Lazovski, Alfred Ljagu, Gennadi Maksimov, Juri Maksimov, Jelena Mordik, Aleksandr Šavrin, Igor Šemjatkov, Vjatšeslav Šuljakov, Vladimir Timakov, Vadim Ussov (18)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Igor Aniskovitš, Vladimir Bondarevitš, Oleg Gromov, Oleg Gussarov, Sergei Gussev, Alfred Hasjanov, Juri Ivanov, Mihhail Kahnovski, Pavel Kolomijets, Andrei Kuznetsov, Vitali Mandal, Sergei Samotškin, Aleksandr Stassevitš, Valeri Škarbanov, Igor Švets, Oleg Vagin, Jevgeni Vain (17)

Kõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Aleksandr Aleksahhin, Sergei Bõkov, Aleksandr Dubinkin, Veera Dubinkina, Sergei Dubrov, Tamara Galuško, Roman Kalus, Rein Karu, Tatjana Kazakova, Galina Kondratjeva, Jüri Koppel, Dmitri Kostenko, Nikolai Krivihhin, Kalev Kübarsepp, Jelena Lapitševa, Kalle Orro, Lembit Pajula, Valentina Pavlenko, Valeri Romanov, Jüri Saal, Ljubov Sokolova, Robert Timofejev, Aleksandr Tšernov, Vjatšeslav Voloskov (24)

Kõ/ * Raadioside ja -levi * Riho Arus, Jaak Asmer, Erik Eiduks, Anna Gečaite, Valeri Gurjanov, Angelina Kaftaikina, Georgi Lazarevitš, Toomas Lehker, Maria Pokormjahha, Pavel Rõžnikov, Aleksandr Spaštšanski, Tatjana Štšisljonok, Avo Unnuk (13)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Aleksandr Adamson, Igor Arbuzov, Valeri Hlopovski, Valentina Iljanova, Sergei Ivanov, Aleksandr Jemeljanov, Jevgenia Kalko, Mihhail Katajev, Jelena Kovaljova, Jaroslav Krentsiv, Viktor Ladin, VIadimir Poimanov, Irina Rigonen, Nikolai Tšerepannikov, Lidia Vassiljeva, Vladimir Vassiljev (16)

algusesse

1989:

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Valeri Anikeitšik, Oksana Astašina, Ilja Boiko, Igor Borissov, Eduard Djukin, Oleg Dolinin, Aleksandr Giatsintov, Roman Gutsuljak, Nikolai Jakovlev, Andrei Järve, Sergei Konovalenko, Grigori Kotjužinski, Nikolai Kulakevitš, Anatoli Lebedev, Lilia Maltseva, Roman Orehhin, Marina Orehhina, Anatoli Pavlov, Sergei Povh, Veiko Reinberg, Žanna Rumjantseva, Dmitri Sinitsõn, Sergei Šabrov, Aleksandr Žentšenko, Vitali Timofejev, Vadim Tolmatšev, Mihhail Tšudakovski (27)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Ville Allikvere, Vahur Annsoo, Märt Bauvald, Aimar Kann, Kaido Karbi, Kalle Kask, Tarmo Katmuk, Rain Kindlam, Arvo Kusmin, Indrek Lelumees, Erkki Luuk, Eero Noor, Gunnar Palm, Peeter Pirn, Urmo Plado, Margus Puust, Andres Rähni, Maarja Sink, Urmas Tutt, Tarmo Tõnismägi, Gunnar Vilk (21)

* Automaatelekterside * Heiki Allik, Margus Karu, Tarvi Kebbinau, Kaidar Kukk, Raivo Laansoo, Andres Lembinen, Hans Lillemets, Villu Luga, Hannes Mäe, Üllar Mäekala, Meelik Mändma, Reedik Niilus, Tõnu Pannal, Imre Pärnsalu, Indrek Sepp, Toomas Uibo, Unnas Vainsalu, Andrus Veeleid (18)

* Automaatelekterside * Oksana Dikušina, Edgar Glušin, Lilia Goldman, Vladimir Issakov, Liina Kangur, Jelena Koptjakova, Artur Kopõtin, Oksana Levina, Tatjana Merkulova, Vateria Nartova, Larissa Pjatkova, Jelena Polozova, Liia Proškina, Anžela Sergijenko, Tatjana Zahhalina, Igor Tamilin, Aleksandr Titov, Sergei Tugov, Ilona Uusmees (19)

* Raadioside ja -levi * Ain Asu, Egon Avent, Gunnar Hallikäär, Indrek Konsa, Margo Laanemets, Meelis Lehismets, Margus Leoste, Sander Linikoja, Koit Pauts, Peep Põder, Meelis Rahuoja, Arvi Saarelaid, Kaido Seema, Robert Sulumäe, Vambola Tuisk (15)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Artur Gešele, Tõnu Janter, Meelis Keller, Tõnu Keller, Allan Krain, Aivar Kullang, Reino Kuusiku, Jaan Kõiv, Andres Laaneoks, Jaan Lember, Robert Mandelkorn, Allan Mülle, Jan Osa, Margo Pajuste, Raul Peedel, Margus Plaser, Rene Riisenberg, Ahti Sillat, AIlan Sinijärv, Andres Uulma (20)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Dmitri Ban, Vitali Burdakov, Jevgeni Filippov, Jevgeni Kepa, Sergei Kondrat, Maksim Krjukov, Andrei Kuzmin, Oleg Kuzmin, Ruslan Leidmaa, Vassili Lobanov, Timur Mamedov, Aleksandr Mitkaljov, Arvid Parik, Juri Petšjorski, Oleg Pidoritš, Aleksandr Plohhihh, Aleksander Roik, Vladislav Rusmanov, Sergei Savin, Vadim Sirkel, Pavel Skladnov, Andrei Zimarin, Andrei Tomilov, Juri Tsvetkov, Anatoli Vedenin (25)

Kõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Viktor Onegin, Jelena Ošeka, Anatoli Sova, Ljudmila Unukainen (4)

Kõ/ * Automaatelekterside * Ahto Jõhvik, Mati Metsjõe, Marko Miso, Andres Saaremäel, Andrus Teras (5)

Kõ/ * Raadioside ja -levi * Dagjanus Abassov, Ilmar Arpo, Kuno Blum, Sergei Gorbunov, Olavi Kass, Sergei Kozlov, Oleg Kulkov, Koit Kulmar, Andrei Logatšov, Aleksandr Matjaševski, Igor Privalov, Vladimir Prokofjev, Zinovi Risman, Heino Roosik, Valentin Rumask, Valdo Saar, Nikolai Savin, Margus Sõlg, Vladimir Udalov, Natalia Valina (20)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Anatoli Andreikov, Alim Fatkulin, Aleksandr Kirpitšov, Viktor Nossõrev, Juri Sizonov, Viktor Zavjakovski (6)

algusesse

1990:

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Inga Antonova, Kira Bukanova, Andrei Dzežik, Aleksandr Falilejev, Jevgeni Gaav, Livi Golovkova, Dmitri Jegorov, Juri Jestin, Valeri Kalnitski, Natalja Kirkova, Dmitri Klimas, Sergei Kreiter, Dmitri Lištšenko, Sergei Maistrenko, Aleksandr Malõšev, Andrei Molotkov, Andrei Moskaljuk, Romek Nõmmiste, Vjatšeslav Potomstvennõi, Kirill Põšnograjev, Valdek Saar, Vadim Sõsojev, Vadim Šehvatov, Andrei Šelenjov, Dmitri Šerstjuk, Aleksandr Zagriva (26)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Riho Antsmäe, Kalle Arula, Veikko Danilas, Veikko Eha, Gabriel Elkind, Aivar Guitar, Alo Hõim, Roland Kalda, Tanel Kompus, Janek Laev, Mati Luik, Raivu Merirand, Janek Metsallik(hõbemedal), Tarmo Narvandi, Toomas Ojasoo, Egon Padjus, Hando Penu, Tauri Pikpoom, Giro Povilaitis, Villu Püümets, Raul Rebane, Jaano Rosin, Toomas Sert, Oleg Smolski, Taniel Suvi, Indrek Tammiste, Tarvo Terras (27)

* Automaatelekterside * Ruslan Dadelov, Maido Hannus, Raimond Kadak, Priit Keskra, Kalev Kivistik, Leino Kuslap, Ivar Kõvatomas, Margus Laanep, Mait Lember, Veljo Madiberg, Indrek Nugis, Tarmo Nurmela, Mihkel Ojasalu, Riivo Papp, Andres Pihor, Raivo Reilson, Jaak Roht, Ahto Saks, Reigo Šetskov, Riho Taring, Andres Tinno, Armand Vaalma, Marek Velling, Roman Ventsel (24)

* Automaatelekterside * Svetlana Abramova, Andrei Bašinov, Ljudmila Boikova, Irina Botšarova, Irena Eensalu, Larissa Eller, Jelena Gulko, Veronika Iljina, Jelena Ivanova, Tatjana Pankratova, Ljudmila Skladnova, Oksana Stetsjuk, Natalia Šerstjuk, Svetlana Šerstobitova, Irina Šmeljova, Olga Titova, Aleksandra Vaksman (17)

* Raadioside ja -levi * Illart Aasna, Ago Eller, Ivo Fridolin (kuldmedal), Erki Hallingu, Omar Jõpiselg, Toomas Kallas, Aivar Kamm, Rain Kattai, Olle Koert, Vahur Kotkas, Marko Kurvits, Tanel Kurvits, Martin Laubre, Indrek Lepik, Andres Loit, Lauri Läheb, Rain Oro, Andrus Paats, Janno Palts, Imre Pralla, Margus Rikkolas, Margus Rohtla, Jaanus Sõrmus, Taavi Tagel, Ervi Teearu, Aldo Vaino (26)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Ekke Einberg, Mart Landsberg, Peeter Leetmaa, Sven Liinev, Jaak Lond, Olavi Merisalu, Tiitus Paldrok, Andrus Pavlov, Olavi Peedel, Baldur Pilden, Anre Prei, Raigo Rannaväli, Lembit Raud, Jaan Rohtla, Reimo Rüütelmann, Aivar Sild, Aivar Toms, Madis Torim, Veiko Veskilt, Erko Voolens (20)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Oleg Artemjev, Mihhail Bajandurov, Sergei Belozjorov, Vladimir Džumkov, Vladimir Gruzdilovits, Roman Hasjanov, Andres Hatiašvili, Aleksandr Ivtšik, Oleg Jagirski, Eduard Kozlov, Vladimir Kukolev, Aleksandr Kutepov, Sergei Ljubobratets, Sergei Muhhin, Vladimir Nikitenko, Juri Obodov, Valeri Parubok, Valeri Podpaskov, Pavel Seduhhin, Oleg Sobol, Artur Šivko, Sergei Zagodirenko, Roman Tam, Viktor Tisler (24)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Vadim Afanassenko, Eduard Aleksašin, Andrei Andrejev, Oleg Bereznjak, Igor Borissov, Vladimir Fjodorov, Sergei Fomin, Andrei Jessin, Pavel Jessin, Deniss Korolkov, Sergei Lapitsev, Vladislav Pahhomenkov, Anton Prikaztšikov, Vitali Sahharov, Aleksei Sandalnov, Dmitri Saveljev, Andrei Simonov, Mihhail Štšerbakov, Andrei Terentšuk, Igor Vassiljev, Vjatšeslav Vonsevitš (21)

Kõ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Vladislav Berov, Aleksander Bussel, Lev Goor, Galina Jakovleva, Igor Kožanov, Viktor Kudrjavtsev, Ildus Nasõrov, Pjotr Ždanovits, Vladimir Tolopilo, Ivan Tšernolobov, Nikolai Vohmjanin (11)

Kõ/ * Raadioside ja -levi * Nelli Korzunova, Eleonora Kurnikova, Svetlana Mirošnitšenko, Nadežda Pavlova, Niina Pugatš, Nikolai Prošin, Vladimir Radtšenko, Dmitri Romanov (8)

Kõ/ * Postiside * Ljubov Baženova, Tiina Haak, Ingrit Juganson, Tõnu Kink, Anne Kõre, Olga Smorževskaja, Ellen Viiberg, Külli Ööpik (8)

Kõ/ * Ofsettrüki tehnoloogia * Meeli Alas, Lea Arumägi, Anu Erik, Viljar Kaljura, Tiina Rahula, Heli Reest, Maire Reiljan, Maarika Solovjov, Ingrid Vahu (9)

Kõ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Viktor Habibulin, Mihhail Krõnin, Anatoli Kuvšinov, Anatoli Mihhailov, Aleksandr Mitin, Tatjana Nasalskaja, Nikolai Poptšuk, Vladimir Rakitin (8)

algusesse

1991:

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Ruslan Bogomol, Dmitri Borissov, Vitali Borovikov, Valeri Gorbatševski, Andrei Golotovski, Sergei Grudkin, Oleg Homtšenko, Jevgeni Inomzonov, Aleksei Jestin, Robert Judin, Tatjana Kovrova, Vadim Kudrjašov, Andres Lepassaar, Andrei Lozkin, Juri Matiitsin, Aleksandr Moissejev, Dmitri Perelivski, Sergei Platonov, Sergei Provorov, Ruslan Pozdejev, Sergei Puzin, Sergei Romanets, Roman Saulenko, Andrei Sergejev, Dmitri Zabasta (25)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Vahur Ahu (kuldmedal), Rene Bertšenko, Ivo Hiis, Aavo Hussar, Ahti Irs, Tiit Kukk, Eero Liiv, Hannes Ling, Marko Mägi, Ain Pariis, Jüri Pihlak, Vladas Radvilavičius, Risto Pikkner, Valdo Raudsepp, Aivar Ribelis, Rommi Roosimaa, Argo Rosin, Alar Savipõld, Vendu Suurmann, Aare Vain, Rene Valner, Jaanus Veldre, Veiko Vilu (23)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Linnar Edesi, Erkki Iliste, Ervin Kaselaid, Kristjan Klementi, Ivar Kõivastik, Arvo Laane, Andrus Lang, Indrek Lepp, Hando Liblikman, Ergi Marks, Margus Raudjalg, Tarmo Sepp, Peeter Toomsoo, Madis Tuulpärg (14)

* Automaatelekterside * Tatjana Alimova, Jelena Baluškina, Igor Bereznoi, Albina Bondar, Aljona Braun, Aleksei Djomin, Elena Filippova, Jelena Hrenova, Olga Ivanova, Julia Kolpakova, Oksana Kudrjavtseva, Andrei Kuriko, Alla Martõnova, Svetlana Maletskaja, Artur Peterson, Aleksei Reinvald, Erich Samoilov, Irina Sarantšuk, Jelena Ovtšinnikova, Jelena Stepanova, Anna Tarassevitš, Katrin Tihhonova, Irina Trubitsõna, Natalja Tulina, Olga Untilova, Andrei Višnjakov, Oksana Vodolagina (27)

* Raadioside ja -levi * Tarmo Ausing, Ergo Hiius, Maarek Kalju, Ardi Kiivit, Marko Kolks, Aldis Krüüts, Arles Laigu, Andres Lepik, Ranno Märtson, Eero Orehov, Gunnar Perker, Peep Päll, Tõnis Reimo, Henrik Reindla, Henry Saar, Indrek Salumaa, Irina Šavõrina, Ilmar Tamm, Villu Tiitsen, Paavo Vaikla, Meelis Veismann, Raul Õuemets (22)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Hannes Juks, Indrek Krist, Ahti Laos, Jaanus Ojasoo, Harmin Pang, Taago Pähkel, Arne Reimand, Kalle Tilga, Jaak Turja (9)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Valeri Abrossimov, Sergei Arefjev, Aleksandr Arjutin, Dmitri Demidov, Aleksandr Glinskihh, Vitali Gluboki, Andrei Guštšin, Vjatšeslav Ilkov, Sergei Karpenko, Grigori Kisseljov, Dmitri Kozõrev, Anatoli Ljalko, Igor Leidmaa, Ivan Malev, Valeri Malinin, Junir Nizamov, Vladislav Petrogradov, Aleksandr Poskatsev, Dmitri Sibirjanov, Jevgeni Šitov, Konstantin Tšernjak, Ilja Voroztsov (22)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Valeri Dratšuk, Stanislav Filin, Vitali Golub, Gabriel Karuse, Aleksandr Klimenko, Igor Krupenko, Sergei Kulik, Boriss Loktionov, Nikolai Malõšev, Vassili Mihaljov, Andrei Moiski, Jevgeni Nitšiporuk, Vladislav Pantšuk, Andrei Safronov, Vadim Safronov, Aleksandr Sitnikov, Konstantin Solovjov, Valeri Sutškov, Viktor Timofejev, Valeri Vohromejev (20)

KÕ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Vadim Bezan, Sergei Junkin, Gennadi Lapanogov, Igor Maksimenko, Vladimir Paškov, Jevgeni Poberuhhin, Vladimir Semjonov (7)

KÕ/ * Raadiotehnika * Gennadi Blinnikov, Niina Derevjanina, Igor Kabanov, Riho Kõomägi, Kauri Kürsa, Svetlana Nikitina, Robert Rozenkov, Oleg Tomašov, Nikolai Vassiljev (9)

KÕ/ * Postiside * Doris Kesler, Maia Leola, Malle Mets, Aili Maiste, Anu Muska, Silvia Mürk, Ene Rebane, Pille Viigipuu, Anneli Viikmann, Ülle Viinapuu (10)

KÕ/ * Ofsettrüki tehnoloogia * Vadek Jaago, Ene Kivestu, Anne Kivikangur, Lembit Kivilaan, Heli Lepik, Vaike Linamäe, Malle Mätas, Valentina Pipar, Elle Tenno, Jaanika Valter (10)

KÕ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Sergei Gurinovitš, Aare Jalajas, Anton Jekimov, Jaan Kartau, Jüri Künap, Mati Lõhmus, Leonid Maksimov, Toomas Mägi, Igor Zautin, Tanno Vaatmaa (10)

algusesse

1992:

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Mihhail Apalkov, Dmitri Butusov, Dmitri Gruševski, Vjatšeslav Ivanov, Vjatšeslav Jegorkin, Vladimir Kontsov, Sergei Kozlov, Juri Kotškin, Andrei Mozeiko, Maksim Ovtin, Sergei Ponomarenko, Andrei Puškin, Oleg Sedõšev, Manolis Šehali, Sergei Semjonov, Mihhail Siletski, Andrei Štšeberin, Vladislav Svintsitski, Igor Zujev, Valeri Timofejev, Roman Tšupilo, Aleksandr Vorontsov (22)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Märt Keskküla, Rene Kontson, Allan Mölder, Gunnar Ottenson, Varno Porovarde, Marek Piller, Miko Raud, Martti Seppadeus, Priit Sipelgas, Kalev Soikonen, Raoul Suvi, Silver Veevo, Meelis Õisma (13)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Roman Afanasjev, Roman Bogomazov, Konstantin Fjodorov, Galina Gaidamakina, Vitali Gaitšonok, Oleg Gužov, Jelena Kalinkina, Maksim Kalistratov, Jelena Kondrašova, Nikolai Klinduhhov, Dmitri Ljutkin, Boriss Malkin, Ilja Mitrofanov, Jelena Monohhina, Mark Pakin, Inna Prigoda, Aleksei Razvarov, Sergei Šarapov, Dmitri Siilak, Sergei Šiškin, Dmitri Špinjov, Maksim Zvjagin, Svetlana Titova, Andrei Tšvankin, Vitali Vunš (25)

* Automaatelekterside * Ivo Eggi, Tatjana Filippova, Endrik Kull, Kaur Noormets, Romet Pärn, Aleksei Suzdaltsev, Indrek Slavski, Hillar Teravä, Kristjan Tiik, Andres Veskimeister (10)

* Raadioside ja -levi * Kuno Hellermann, Andres Hurt, Urmas Hinn, Mart Järv, Urmas Kongo, Hannes Kärsna, Rein Laul, Hillar Leoste, Gerd Lindma, Ojar Oss, Priit Paldis, Veiko Pitkanen, Tarmo Rätsep, Urmas Ruus, Tõnis Terve, Jaan Tšadurjan, Margus Vettik (17)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Taimo Kurist, Toomas Lepik, Martin Naber, Andres Piir, Marko Priks, Marko Petron, Margus Rannamaa, Raivo Reiman (8)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Marina Dorofejeva, Anatoli Gusakovski, Oleg Gorodnov, Eleonora Japinina, Oleg Kalašnikov, Janek Karpovski, Natalja Korosteljova, Dmitri Krupin, Igor Kuznetsov, Aleksei Mištšinski, Sergei Muzakko, Oleg Ponomorjov, Oleg Salmaš, Sergei Simagin, Robert Zulitov (15)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Viktor Anastasenkov, Sergei Dudnetšenko, Konstantin Isov, Sergei Karpovitš, Dmitri Kudrjavtsev, Ilja Levanov, Anton Naumov, Maksim Rõbakov, Timur Sagdulajev, Andrei Svidritski, Vitali Šumilin, Andrei Taratuhhin, Aleksei Titov, Leonid Tkatšenko, Gunnar Vaivod, Igor Vassiljev, Sergei Vlassov (17)

KÕ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Vladimir Bezverhhi, Sergei Krupnov, Valmar Kuresson, Vladimir Kurinnõi, Dmitri Lenski, Valentina Sinenko, Olga Sudol, Georgi Rjabov (8)

KÕ/ * Raadiotehnika * Olga Andrejeva, Aleksandr Buzovkin, Fjodor Deren, Andrus Holz, Olga Kiritšenko, Jelena Ludikova, Igor Mitjakin, Natalja Netšajeva, Andrus Post, Nadezda Sõsjuk, Oleg Tšaussov, Jaak Vaabel, Mart Vain (13)

KÕ/ * Postiside * Tiina Kosenkranius, Marina Kööp, Dagmar Laanisto, Kaja Laine, Svetlana Popova, Maire Rudenene, Valentina Semmel (7)

KÕ/ * Tööstusettevõtete elektriseadmed * Vladimir Batšinski, Teet Paap, Sergei Podzigun, Svetlana Šajevskaja, Aleksandr Širokov (5)

algusesse

1993:

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Aleksei Arefjev, Dmitri Bezdrobnõi, Konstantin Bražnõi, Vitali Fomenko, Aleksandr Gorjunov, Igor Iljin, Igor Ivanov, Aleksandr Ivaskevitš, Oleg Klokov, Aleksei Malinin, Viktor Matenjov, Dmitri Matsuk, Dmitri Okunev, Sergei Panasjuk, Nikolai Pissanov, Vladimir Popov, Jan Savinski, Anna Sitnikova, Ilja Smorodkin, Maksim Snjatkov, Aleksandr Sarlo, Sergei Šešukov, Aleksandr Zimin, Roman Tarassov, Andres Terro, Tatjana Totšinova, Aleksandr Trojakov, Indrek Truu, Aleksandr Tretjakov, Sergei Valujev (30)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Ott-Mattias Aaloe, Janno Aser, Meelis Kuris, Urmas Leet, Aivar Luste, Riho Raassild, Kaido Rätsep, Reimo Salumets, Sulev Sirkel, Tarmo Turgan, Aimar Trankmann, Virko Virkunen, Indrek Viikmaa (13)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Dana Aranovitš, Natalja Bulatova, Juri Burdutšenko, Aleksander Durov, Vladimir Fomitšenko, Sergei Golubev, Nelli Gorbatjuk, Leo Heinaru, Albert Meštšerski, Vladimir Morozov, Julia Morozova, Natalja Okuneva, Irina Petrova, Jelena Petruk, Gennadi Ritšnjak, Irina Rogozina, Aleksander Sokolov, Vladislav Šarlo, Igor Sõksa, Svetlana Zagriva, Alla Timofejeva, Alla Tšernjak, Andrei Tšuprin, Boris Tšuttšev, Rostislav Tsaljuk, Sergei Vinokurov (26)

* Automaatelekterside * Vallo Jõeorg, Karl-Rainer Jänes, Eedi Kirves, Valjo Meister, Indrek Paju, Priit Plaado, Kaido Pääsuke, Eduard Stetski, Kalle Tedre, Rene Visnapuu (10)

* Raadioside ja -levi * Argo Aavik, Ott Aunre, Priit Erg, Tanel Kaljulaid, Tõnu Kõrvemaa, Neeme Laanemets, Aleksandr Leonov, Meelis Leppik, Leho Liivamäe, Alar Raudsepp, Avo Reinap, Raigo Rommot, Rauno Rütkinen, Janek Suvi, Vahur Pajomägi, Rene Talviste, Hillar Velks, Kaido Villems, Raido Viinapuu (19)

* Raadioside ja -levi * Andres Arukivi, Urmas Kirotar, Alari Kõpper, Raivo Kuu, Jelena Ivanova, Tiit Meos, Meelis Napp, Raivo Olesk, Aivar Palm, Peeter Puusepp, Tarmo Rannak, Ants Seiler, Tauno Sillaste, Irina Špakova, Mati Saul, Urmas Urva (16)

* Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Ahti Asala, Andres Aav, Margus Ernits, Siim Kadai, Richard Kirch, Martin Kristjankroon, Andrus Laumets, Vjatšeslav Mihhailov, Olavi Moor, Andrei Norkko, Ilja Popovitš, Imre Reipõld, Sergei Saldõbajev, Hannes Sappinen, Kristjan Soodla, Tarvo Tammkõrv, Priit Talu, Jaanus Toomsalu, Egon Valge, Toomas Vilik, Andre Ükskivi (21)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Oleg Aitman, Dmitri Aleksejev, Dmitri Budõlin, Jevgeni Davõdov, Vladimir Dubljak, Aleksandr Hodakov, Sergei Ivanov, Sergei Jegorov, Aleksei Jessakov, Vitali Kamašin, Georgi Karpov, Aleksei Ljussin, Vitali Matvejev, Vladislav Nossov, Igor Osmakov, Viktor Raletnev, Maksim Semjonov, Aleksei Sitnikov, Aleksander Solujanov, Maksim Staršov, Viktor Stepukov, Oleg Tšub, Dmitri Veritsev (23)

KÕ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Aivar Harkma, Anatoli Kovrov, Jaan Mägin, Vita Stoma (4)

KÕ/ * Raadiotehnika * Aivar Altmäe, Jelena Druž, Andrei Gorškov, Juri Hunt, Gennadi Olonen, Igor Tšausovski, Valeri Vergeles (7)

KÕ/ * Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Igor Aleksejev, Vadim Mastjugin, Mihhail Simanovitš (3)

algusesse

1994:

* Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Aleksei Bobrov, Andrei Bolobolkin, Irina Borissova, Dmitri Bostan, Aleksandr Gužov, Sergei Gluhhov, Igor Iljin, Sergei Jepifanov, Dmitri Korotkov, Vadim Koškin, Ivan Kuptsov, Vladislav Kurassov, Jevgeni Kuznetsov, Roman Kuzmin, Andrei Kuzjomin, Aleksander Merzlikin, Mihhail Pakin, Aleksander Pilipišin, Roman Raemets, Maksim Savtšenko, Vladimir Sikorski, Aleksandr Želesko, Sergei Žiženkov, Julia Zõkova, Pavel Tretjakov, Andrei Vunš (26)

* Elektronarvutusmasinad ja -seadmed * Andres Bauvald, Kristina Brekotkina, Gamal Elhuveig, Anna Ivleva, Jaanus Leoste, Kristjan Lind, Viimar Lindau, Margus Nõmmik, Martin Ojala, Kalev Rand, Ain Simsalu, Koit Sõrmus, Eveliina Zuravljova, Erki Tammeleht, Jüri Unnuk, Ville Vels (16)

* Automaatelekterside * Danek Juhkam, Sergei Kopajev, Jaanus Kosemaa, Aivar Kriisa, Roland Laht, Arbo Lindma, Toomas Liiva, Andres Luks, Valdo Romulus, Mikk Sepp, Indrek Sildam, Toomas Vahi, Uve Üksik(13)

* Raadioside ja -levi * Rene Sakkeus, Kaius Karon, Indrek Kruusa, Tõnis Krünberg, Gert Lootus, Arvet Raudjalg, Aivar Rea, Andrus Sinisalu, Kalvi Trei, (9)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Ilar Gustavson, Raivo Piirsalu, Vahur Teder (3)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Aleksei Beljajev, Juri Bogretsov, Vjatseslav Eestalu, Roman Gotovtšikov, Igor Golikov, Pavel Jastremski, Oleg Konski, Vladislav Mihhailov, Viktor Mironov, Andrei Nikitšenko, Vitali Oljuskevitš, Viktor Perepjolkin, Jelena Pogodina, Denis Postovalov, Jevgeni Strelets (15)

* Tööstusettevõtete elektriseadmed * Pavel Aal, Andrei Batejev, Oleg Dubovski, Dmitri Ilnitski, Ilgiz Jagudin, Andrei Koljanda, Pavel Lebedev, Dmitri Mediantsev, Sergei Moiski, Oleg Pavlov, Dmitri Slepovitšev, Aleksei Sovpenets, Andrei Ždanov, Aleksei Živodjorov, Andrei Trofimov, Aleksander Uljanov (16)

KÕ/ * Kontroll- ja automaatikasüsteemide montaaž ja seadistamine * Grigori Demidov, Aleksander Eglit, Eduard Jefimtšenko, Sergei Kuzmin, Mart Raudsepp, Ardi Säde, Igor Voronov (7)

KÕ/ * Raadiotehnika * Andrei Boiko, Igor Borodatšev, Larissa Maslova, Oleg Retš-kalov, Oleg Šuljev, Olga Tsvetkova, Svetlana Votina (7)

KÕ/ * Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Viktor Borzdõnski, Oleg Burov, Andrei Dijev, Ivar Landberg, Pavel Provorov, Valeri Sustikov (6)

algusesse

1995:

* Telekommunikatsiooniseadmed * Karel Hallikäär, Peeter Karbus, Andres Kurbatov, Rene Liivak, Vilmar Morel, Ando Nurklik, Reimo Olev, Teet Raudsepp, Ivory Rea, Jaanus Rootalu, Pjotr Žirnov (11)

KÕ/ * Raadiotehnika * Ard Hellamaa, Oleg Kotov, Mark Soroka (3)

KÕ/ * Elektrijaamad, -võrgud ja -süsteemid * Alla Dudaševa, Vjatšeslav Degtjarov, Viktor Kossenkov, Jevgeni Georgijev, Vladimir Jeskin, Igor Nikolajev, Jüri Kotov, Sergei Graf (8)

algusesse

1996:

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Lembitu Aaslepp, Martin Käärma, Romer Laidsaar, Sven Lehtmets, Heimar Leoste, Tarmo Lumiste, Vello Luts, Pjotr Malinin, Markko Sakkos, Reimo Tangsoo (10)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Andrei Beljavski, Aleksei Gnutov, Vladislav Jarantsev, Viktor Kapitonenko, Jüri Kasnikov, Mark Korkkinen, Andrei Koroljov, Vadim Ljutov, Dmitri Malinov, Juri Molev, Igor Naumov, Feliks Paškovski, Stanislavs Rumjancevs, Svetlana Solovei, Dmitri Stepanov, Dmitri Taleiko, Aleksei Urussov (17)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Sven Aluste, Fred Pajusaar, Heiki Korba, Toomas Kõuts, Kulno Kägu, Vallo Laurimaa, Heiki Michelson, Hannes Nõlvak, Andres Raude, Toomas Ropsler, Marti Toropov, Kaarel Undusk (12)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Ivar Aasav, Raivo Bergmann, Valmar Gilden, Fred Martinson, Marko Piirsoo, Velvo Prants, Jaanus Saar, Kaido Saul, Hannes Tedvig (9)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Valdur Kirpu, Andrus Kullamaa, Mihkel Ristal (3)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Ivan Doinikov, Lev Fisenko, Aleksandr Kovaljov, Albert Miklos, Sergei Nikitin, Vadim Rõbakov, Juri Samohhin, Sergei Svetlov, Ruslan Targonski, Ruslan Tjulinov, Igor Kisselenko, Mark Zaharov (12)

Kõ/ * Telekommunikatsiooniseadmed * Dmitri Jakovlev, Pjotr Ljalkov, Sergei Novikov, Dmitri Podgornõi, Andres Prink, Jelena Šakalene (6)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Kert Abermann (1)

algusesse

1997:

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Ilnur Baširov, Juri Danieljan, Igor Dmitrenko, Andrei Doroš, Erich-Anton Erkmann, Andrei Gontšarov, Deniss Jevstratov, Eduard Komissarov, Aleksandr Konjušenko, Jevgeni Kupin, Sergei Maikov, Dmitri Sagatš, Juri Spirenkov, Igor Tihhejev, Aleksei Vaskin (15)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Ermo Hüüdma, Tarmo Jammer, Indrek Jõgimar, Priit Kaskel, Ain-Hanno Kook, Rudek Kopti, Jaanus Kuusler, Sulev Leoste, Priit Mihkelson, Iljas Muzaffarov, Jüri Napp, Teet Piile, Viljar Poopuu, Ilmar Rillo, Kaido Strööm, Viljar Vallner, Veiko Vanem (17)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Allan Arro, Taavi Kitsing, Vahur Kull, Anti Liiva, Marko Luks, Hardo Rannamägi, Anti Silde, Andres Teppo (8)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Jevgeni Gružov, Konstantin Jakobson, Roman Petrašvili, Nikolai Rassadkin (4)

Kõ/ * Telekommunikatsiooniseadmed * Vladislav Lagašin, Sergei Tšekatovski (2)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Jaanis Jaup, Andrei Smirnov, Guido Kolmer, Urve Truubon (4)

algusesse

1998:

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Viktor Gabenko, Deniss Heina, Ljudmilla Kuzmin, Valeri Kuzmin, Ilja Levin, Valeri Oliferuk, Deniss Podjakov, Sergei Šubenkov (8)

* Personaalarvutid ja arvutivõrgud * Mati Agukas, Juri Eslon, Jaanus Hass, Kaido Kert, Martin Kumari, Jaanus Lang, Meelis Lang, Indrek Lääne, Aivar Mänd, Andrus Osi, Vladislav Peregontsev, Lauri Pukk, Ivo Tamm, Ergo Tars, Kristjan Võrk (15)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Rando Kruuse, Mario Lootus, Priit-Urmet Lõhmus, Marek Miiter, Meelis Mägi, Silver Ots, Marek Pallav, Kaido Polt, Tarmo Priisalm, Madis Reivik, Reimo Virkus, Rene Välik (12)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Elar Ehasalu, Ivo Kaskema, Illar Klaup, Aleksandr Kostin, Leo Leon, Sven Pekkenen, Risto Rosimannus, Svetlana Ždanova (8)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Kaido Kroon, Heiki Mallas, Ahto Ojasoon, Martin Saagpakk, Viljar Vahemaa (5)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Dmitri Barõšnikov, Maksim Bolšakov, Ruslan Janakov, Denis Krupin, Deniss Melikov, Sergei Morozov, Andrei Plehanov, Aleksander Pronkin (8)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Oleg Bogdanov, Andrei Nenagljadov (2)

Kõ/ * Telekommunikatsiooniseadmed * Aleksei Raud (1)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Mihhail Bušujev, Harri Hiiesalu, Anne Kanketer, Imbi Kivi, Renee Kuusler, Jan Lukki-Lukin, Roland Põld, Ain Talts, Enno Vähk (9)

algusesse

1999:

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Stanislav Demidov, Igor Didenko, Valeri Girlin, Anton Hajenko, Vladislav Fergert, Dmitri Karpov, Natalja Karpovitš, Sergei Kirjanov, Vadim Lovenitski, Maksim Malkov, Vitali Rõtšov,Anastassia Žukova (12)

* Personaalarvutid ja arvutivõrgud * Kristjan Aluoja, Viljar Grauen, Aleksandr Ivanov, Rein Kadastik, Keit Kivisild, Mati Kosemäe, Aivar Leoste, Martin Lillepuu, Stanislav Lomunov, Lauri Mägi, Ken Peedimaa, Tarmo Protsin, Rivo Raaper, Kalle Rahu, Olavi Raudsepp, Jüri Rütman, Lauri Saul, Priit Talisoo, Eiko Vaikjärv(19)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Alar Alajaan, Viljar Arakas, Priit Karind, Ivo Koopuu, Guido Kõiv, Henri Loss, Margus Mets, Kristjan Ojala, Aivar Saarniit, Kert Tamm, Tomas Toomik (11)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Ergo Esken, Tiit Hein, Vilmar Juro, Kaur Kalk, Klemens-Augustinus Kasemaa, Jüri Lints, Rutmar Lohu, Ljubov Nikonorova, Tarvo Puusepp, Erika Sarapuu, Janno Semenov, Roman Školin, Elina Tuvike, Oleg Vahrušev, Sergei Veritšev(15)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Jaan Eller, Eerik Karlov, Tarmo Mitt, Enno Raju, Janek Sirvi, Tarmo Tomingas (6)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Aleksandr Boriss, Vadim Danilov, Mark Kalinitšenko, Anton Litovtšenko, Maksim Nikolajev, Andrei Nikulin, Artur Parik, Aleksander Pelli, Igor Prolisko, Aleksander Rogatõh, Dmitri Romanov, Marek Rozalka, Maksim Rõzenko, Voldemar Saar, Anton Tšaika, Valeri Veškov (16)

Kõ/ * Telekommunikatsiooniseadmed * Jevgeni Danilov, Andrei Bõstrov (2)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Andre Kivi, Rait Kuhlberg (2)

algusesse

2000:

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Siim Aus, Innar Jüriska, Fredi Kleberg, Indrek Käbala, Indrek Reinsalu, Meelis Volmerson (6)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Alesja Goi, Mihhail Ivantšenko, Robert Jaska, Eduard Ljovitšev, Artjom Lovenitski, Sergei Malovitško, Deniss Mitin, Aleksandr Nesterenko, Natalja Norbak-Nurmbach, Roman Teras, Andrei Viršitš (11)

* Personaalarvutid ja arvutivõrgud * Jaanus Kasper, Andrus Kivisaar, Kalmer Koppel, Kristjan Kuldsaar, Toomas Kärner, Einar Laagriküll, Marko Leppik, Rait Maalust, Viljo Marrandi, Klaid Mägi, Peeter Ossip, Ivo Piilend, Meelis Puss, Meelis Pärjasaar, Ragnar Rüütel, Oliver Saarniit, Tauno Tamberg, Marko Tsirk, Marko Tõll, Ahti Viisitamm, Taavi Võsu (21)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Martin Kaitsa, Erkki Kasenurm, Priit Mattisen, Meigo Matsoo, Vassili Mjadelets, Reigo Mäesalu, Eduard Rešetov, Maksim Selivanov, Steven Seller, Ruudi Silmann, Andres Tomingas (11)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Hando Berg-Jürgens, Andrei Birjukov, Rene Einberg, Tiit Hein, Indrek Ilves, Holden Laidla, Avo Moks, Erkki Puumees, Viktor Rägapart, Alar Simmermann, Rando Sinisalu, Indrek Torilo, Priit Trees, Oleg Vanin, Ando Võsuri (15)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Mart Gabrel, Reimo Jaakson, Andrei Kalinin, Peeter Limberg, Riho Luik, Raul Naadel, Ahti Naan, Veiko Piho, Margus Pirk, Marco Post, Siim Tuur (11)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Aleksandr Anišin, Dmitri Dubinin, Mihhail Golubev, Dmitri Hoholko, Nikolai Jašõk, Deniss Kašpirovski, Vladimir Kiškel, Virgo Meriniit, Andres Rozalka, Roman Subrakov, Aleksandr Travkin, Ilja Trubilin, Dmitri Tšassovskihh, German Vimb (14)

* Infotehnoloogia alused (1a) * Petri Asperk, Anna Butel, Nikolai Bõkov, Jekaterina Dmitrijeva, Ruben Gornischeff, Pavel Guzov, Aleksandr Jalak, Janek Jõe, Veiko Kirsti, Jaan Kuusk, Virmo Käis, Kertu Laanepõld, Hannes Lemberg, Artur Pakkas, Rene Piikmann, Madis Pikk, Margo Pärnaku, Helen Püümann, Rene Rõzov, Gerli Sisas, Aleksandr Tšeussov, Aivar Veide (22)

Kõ/ * Telekommunikatsiooniseadmed * Viktorija Tšernõševa, Hillar Vimberg (2)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Roland Mstojan, Oleg Kolesnikov, Margus Vaher (3)

algusesse

2001:

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Alar Aas, Tarmo Bormann, Valdur Englas, Rauno Kapp, Argo Kihulane, Kristo Koppel, Ivar Kruusmaa, Marko Kull, Urmo Lehtsalu, Rait Marken, Rain Palm, Raul Rannala, Rainer Renn, Peeter Vain (14)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Konstantin Beljakov, Dmitri Firsov, Oleg Ignatjev, Ruslan Jussupov, Natalja Ogorodnova, Denis Pisarkov, Aleksandr Radtšenko, Artur Sidorov, Vladislav Skultšus, Jevgeni Tšerešnev, Andrei Vaskin, Roman Veitman (12)

* Personaalarvutid ja arvutivõrgud * Priit Abiram, Jaan Allikvere, Rain Benrot, Maksim Fazõlov, Mait Iljas, Madis Janson, Erki Kaldjärv, Erki Kooskora, Karmo Koppel, Tõnis Kärginen, Andrei Kübar, Tarmo Lemming, Mart Letner, Ahto Luhamäe, Marvo Maar, Andrei Malinovski, Ivo Nellis, Heinar Ojala, Priit Paesalu, Martin Parik, Risto Raaper, Riina Raju, Rain Rauk, Aleksei Trunin, Henno Täht (25)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Argo Aas, Heiti Arro, Mait Aava, Ergo Jeletsky, Tarmo Lääts, Helmet Orgse, Mart Pedak, Indrek Tabun, Toivo Taremaa, Rene Trilljärv, Pavel Martõnov (11)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Andres Aasa, Andrus Dovbnja, Erik Kaup, Andreas Kivi, Tõnu Männik, Priit Paltmann, Rain Randla, Janno Rohtmets, Reigo Rusing, Silvar Schults, Argo Stallmeister, Vilmar Truuts, Vahur Veere (13)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Dmitri Gridin, Pavel Jemeldjazev, Andrei Jeremejev, Dmitri Koparev, Aleksei Lutsenko, Roman Soroka, Stanislav Svintsitski, Aleksei Tšeremkov, Maksim Tšinikin, Oleg Kutšerenko, Urmet Pihlak (11)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Juhan Altsaar, Märt Arm, Maidu Eru, Marko Janno, Andrus Karu, Raido Nairismägi, Konstantin Polutornov, Indrek Saarma, Igor Sentšukov, Margus Septer, Leivo Siim, Bruno Suvi, Krista Tegelmann, Margo Tormet, Veiko Tormet, Jana Turu, Indrek Traks, Aleksandr Filippov (18)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Anna Karavaješnikova, Andrei Melnikov, Nikolai Posohov, Sergei Šabarov, Juri Tatarintsev, Deniss Tseviljev, Jaroslav Tõmtšišin (7)

* Personaalarvutid ja arvutivõrgud * Jaanus Aal, Hanno Aaste, Einar Alliksaar, Kertu Arumetsa, Evelin Elbach, Ivari Hiiemäe, Robert Hudjakov, Andres Kahk, Avo Keinaste, Kristjan Kukkur, Elar Lang, Janar Linros, Kalle Meho, Andri Oras, Hannes Post, Andrei Pugatšov, Anari Põder, Lauri Rooden, Meelis Rääk, Jaan Sarv, Illar Sepp, Robert Sälg, Tiit Undusk (23)

* Telekommunikatsioonseadmed * Erki Arakas, Magnus Ikkonen, Tanel Kuum, Joonas Künstler, Jevgeni Lazartšuk, Kristjan Lepik, Erki Moorits, Samuel Moring, Kristjan Raidma, Tarmo Silberg, Martin Truija (11)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Vladimir Baturin, Argo Ellisson, Aleksandr Frolov, Andrus Junna, Erko Kulu, Indrek Kukk, Ago Kütt, Rainis Laanemets, Mart Leidus, Meelis Malva, Revo Mumm, Marko Nuuma, Vladimir Ostrovski, Uku Poolakese, Venno Press, Renek Rajaste, Andri Ruut, Andres Schkiperov, Siim Suurkivi, Oleg Tovtšenko (20)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Urmas Alliksoo, Madis Alter, Roland Elbre, Teet Järvsalu, Tenno Kesküla, Silver Lipp, Heigo Mölder, Kaupo Mölder, Olari Ots, Rem Sogenbits, Ott Speek, Andres Sykiäinen, Timo Toomson, Sulev Tõniste, Andrei Vatral, Urmas Õunapuu (16)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Anton Balaš, Dmitri Kutšerov, Jevgeni Leontšik, Aleksandr Lutt, Segei Pavlenko, Alex Roost, Vladlen Petrovski, Segei Poljakov, Maksim Sova, Aleksei Šovkun, Andrei Vladimirov, Oleg Zimakov, Dmitri Zorkin (13)

* Infotehnoloogia alused (1a) * Anti Altküla, Veiko Andrijainen, Erki Hallang, Janne Jürgenson, Kati Kala, Tiina Kaldoja, Erik Kraanvelt, Raigo Kõiv, Kairi Laur, Tiit Maalman, Margit Metstak, Marco Müürsalu, Maris-Laura Müürsalu, Rein Paloson, Kairi Pedoksaar, Madis Purde, Kairi Rahu, Martin Roomet, Joel Siniallik, Triin Suvi, Andres Šavel, Oliver Tubarik, Katrin Valdonen (23)

Kõ/ * Telekommunikatsiooniseadmed * Andres Mäesalu, Arvo Aunap (2)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Dmitri Antipov, Kalmer Kaasik, Jüri Karhu, Oksana Koval, Sergei Kedrov, Väino Liiv, Pavel Umbleja, Mihhail Virkepu (8)

algusesse

2002:

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Roland Bondartšuk, Ott Hoolma, Hardo Kasesalu, Paul Kesa, Toomas Kibus, Rene Kruusmann, Riina Laanjõe, Rauno Lübek, Mihkel-Markus Mikk, Enno Muda, Marek Murov, Jarmo Nikland, Alvar Oja, Siim Ots, Magnus Rannaääre (15)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Aleksei Bõdanov, Natalja Dubrova, Viktoria Glušonok, Igor Golovin, Aleksei Golubev, Anton Ivanov, Kirill Jeskov, Tatjana Joganson, Pjotr Krupenin, Andrei Kulik, Roman Matsov, Jevgeni Palkin, Roman Romanov, Sergei Skrobov, Aleksandra Solovjova, Stanislav Zukov, Sergei Tjossov (17)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Jekaterina Golovatenko, Marta Kallas, Raigo Kana, Marko Paju, Tanel Rütkinen, Sven-Erik Sokolov, Oleg Tereštšenkov, Kristjan Valdek (8)

* Personaalarvutid ja arvutivõrgud * Roman Davletberdin, Meelis Hindrikson, Urmo Kanger, Ralf Klasen, Martinus Klemet, Rando Lainesaar, Kaili Laumets, Margus Lehtme, Jaanus Mõsovski, Aivar Naaber, Ingmar Orav, Priit Põder, Tanel Tenso, Rain Timmermann, Kalle Torn, Dina Tšesnokova, Heiki Tähis, Risto Uukkivi, Alvar Valkenklau, Marko Ääremets (20)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Aleksei Gubin, Marko Haidak, Kauri Jaansalu, Kaarel Kelberg, Ivan Kinner, Toomas Korts, Kert Kuuskla, Tarmo Nigols, Marek Zahkna, Meelis Tähtväli, Andres Übner (11)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Natalja Demina, Ivari Ikkonen, Mart Ilves, Erko Laanemets, Veiko Luhaste, Priit Rohtmäe, Sander Voog (7)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Steen Jürgenson, Kaido Kiil, Marko Laanemets, Andres Meikar, Eigo Saare, Kalev Sildos, Ranet Sirkas, Arno Uusküla, Marek Öövel, Eduard Torkin, Ahti Raud, Ahti Tarbe (12)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Andrei Balaš, Dmitri Gornakov, Maksim Handozko, Nail Harrasov, Kirill Ivanov, Sergei Jedigarov, Aleksei Jelinvarenko, Sergei Melnikov, Aleksei Opahhov, Mihhail Panfilov, Anton Sudakov, Pavel Tolpeikin, Anton Tšislov (13)

* Infotehnoloogia alused (1 a) * Hanno-Ivar Ilves, Hanno Kaldma, Kedy Kütt, Merlin Langebraun, Kerly Lember, Martin Mandel, Marko Milistver, Janek Mägi, Loore Ots, Taimi Raudnagel, Hendrik Roosna, Raily Sinivesi, Ott Speek, Siim Trisberg, Lea Turja, Andres Vaagert, Hannes Vaga, Marje Verš, Janar Viidermets, Pille Örd (20)

* Infotehnoloogia automaatjuhtimises (1 a) * Taivo Aus, Sergei Bessonov, Aleksandr Butin, Irina Dontšik, Roman Fjodorov, Julia Forotinskaja, Konstantin Gnativ, Olga Grill, Konstantin Korenev, Lauri Leino, Viktor Položentsev, Irina Semjonova, Ivan Štšebunjajev, Sergei Tero, Kristo Tuulik (15)

Kõ/ * Telekommunikatsiooniseadmed * Indrek Adelman, Kristiina Kenk, Vladislav Titov, Birgit Valgma (4)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Urmas Laius, Roman Piterski, Mihhail Vjurtts (3)

algusesse

2003:

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Dzavanšir Ahmedov, Dmitri Beshlebnõi, Juri Domanitski, Andrei Dorofejev, Igor Gabinet, Aleksei Gridnev, Denis Hljustov, Eduard Iljin, Sergei Kirilkin, Vitali Korotkov, Andrei Lepin, Aleksandr Lugovoi, Andrei Lukas, Aleksei Popov, Andrei Popovitš, Aleksandr Pronjuk, Vladimir Stepenko, Juri Tretjakovski, Valentin Trots, Andrei Voronin, Vladimir Sorokin, Vadim Borovkov (22)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Taavo Idarand, Erik Jürimäe, Priit Kralla, Raido Luik, Ranet Mikko, Martin Muhu, Thomas Nikland, Andre Talvoja, Renee Vorsmann (9)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Ardo Birk, Andres Enop, Mati Jõhvik, Anto Kallas, Rene Lebbin, Mario Metshein, Janek Nozdrenko, Juhan Reintam, Rivo Ruut, Risto Saarjärv, Marek Seil, Tarmo Siirak, Ain Tepp, Madis Voogjärv, Marko Pikkar (15)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Indrek Iva, Taavi Kaevats, Kalmer Lang, Marko Legonkov, Raimo Merman, Raivo Oravas, Kaido Pärt, Peeter Pärtel, Sven Rekkaro, Janno Sannik, Asse Sauga, Jüri Siilivask, Raimo Soomer, Talis Talv, Olga Tjurikova, Urmo Virvelaid, Kaido Kurm, Taivo Murro (18)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Argo Arikas, Vladislav Demtšuk, Margus Kurg, Jevgeni Kuzmin, Toomas Lepasaar, Indrek Lääts, Lembit Mahlapuu, Indrek Rauba, Silver Seemer, Ulmar Tamm, Aleksei Timošenko, Ivar Tross, Vitali Šuba (13)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Rando Iidel, Tõnu Ilves, Aigar Koppel, Leho Kägu, Taavi Lipstok, Taavi Luur, Marek Meetua, Ago Mõlder, Andres Ojalill, Bruno Orgmets, Raido Pank, Erko Püi, Eldar-Oliver Rihm, Allan Varusk, Martin Vislapuu (15)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Raul Esnar, Kirill Miljajev, Aleksandr Nani, Sven Nurk, Karel Pomerants, Marko Raudmäe, Silver Sarapuu, Henri Jürgenson, Ahti Palo, Raido Raudmäe, Siim Tõnisson (11)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Aleksandr Butšinski, Anton Hromov, Andrei Janajev, Vitali Karasevitš, Ivan Kastõrjonok, Jevgeni Kašpirovski, Aleksandr Kohan, Deniss Kuršakov, Dmitri Kuznetsov, Deniss Malõšev, Aleksei Popov, Vitali Sergejev, Eduard Štšetinin, Maksim Tsikin, Pavel Tšepikov, Anderi Tšõbulski (16)

* Infotehnoloogia alused (1 a) * Aare Aan, Marko Heinloo, Regina Kesa, Martin Mõts, Kati Novikov, Indrek Paas, Grete Peterson, Andy Pokk, Mart Potter, Arno Sats, Olev Tamm, Armin Vile, Roman Starikov (13)

Kõ/ * Telekommunikatsiooniseadmed * Kaarel-Hannes Keller, Märt Rohtla, Tõnu Erm (3)

Kõ/ * Telekommunikatsiooniseadmed * Terje-Airi Härmson, Marko Sirtse, Martin Suga, Aleksei Lozovenko (4)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Oleg Plotnikov, Tatjana Botškarjova, Aleksandr Drozdov, Eero Lall, Leino Pärn, Arvo Pärnalaas, Tarmo Roth, Anti Tähe (8)

algusesse

2004:

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Tõnis Alter, Kaido Erik, Juri Fjodorov, Kert Kadak, Arvi Kangas, Kristjan Kivistik, Rene Korniljev, Allan Kuusk, Harti Kõrgend, Taavi Marandi, Marten Nurmsalu, Raiko Rahkama, Timoteus Reimers, Tanel Rennig, Raido Taimsaar, Kimon Tui, Marko Tõõtsu, Virko Vaht, Priit Ülevärva (19)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Aleksei Bagel, Jevgeni Bobrov, Aleksei Borozdin, Anatoli Malinin, Dmitri Pavlov, Artjom Poplavnõi, Pjotr Rommot, Innokenti Sobolev (8)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Priit Aavik, Andrus Aavik, Martin Aedma, Vahur Daum, Kaspar Eding, Sven Eller, Martin Grünthal, Oleg Guskov, Kristjan Huul, Mario Karu, Jarmo Lauren, John-Christer Loit, Kuuno Lotamõis, Priidu Metsamägi, Ahti Michelson, Fred-Marten Mihkelsoo, Tõnis Pihlakas, Kaur Piho, Tanel Pipar, Mauri Raidlepp, Tiit Raudsepp, Mart Roosileht, Vladimir Rõkovanov, Risto Siimpere, Tanel Sillamäe, Märt Suga, Sergei Švets, Doris Toos, Deivis Treier, Aivar Nilisk, Erko Sinisalu (31)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Rain Aduson, Valentina Golender, Erki Katkosild, Dmitri Klimenko, Hannes Kõressaar, Erkky Laus, Tarmo Lepik, Vassil Marjunitš, Mario Mikvere, Oscar Ohov, Marek Petolai, Aivo Piirsalu, Kaspar Prei, Raido Rattameister, Ahto Raudla, Sirli Roosmann, Urmo Sarjas, Marek Silm, Kristo Soovik, Riho Sormunen, Aleksei Šuvalov, Airika Tammar, Janek Targem, Jevgeni Ugolkov, Kadri Uisk, Markus Värkraud, Oliver Simanson (27)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Aleksandr Džankov, Priit Haugas, Taavi Hiir, Mati Männisalu, Paul Oja, Kauri Oras, Aleksandr Potapov, Riho Rein, Gert Roost, Karro Seeme, Raivo Tarbe, Jaan Viil, Ergo Erberg (13)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Lauri Allekand, Marko Andrejev, Priit Hunt, Aivo Juhe, Indrek Kruus, Toomas Kukk, Mihhail Kuntšev, Tofik Mamedov, Jevgeni Mullo, Olari Niit, Peeter Normak, Kaupo Nõlvak, Erki Pernik, Ain Platatsis, Siim Puusepp, Tõnu Tammer, Stanislav Tatarski, Allan Valm, Martin Viisileht, Jana Baljutis, Villi Vilepill (21)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Hannes Iskül, Veiko Pint, Lauri Stern, Egert Vaino (4)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Aleksandr Dubov, Vitali Frolov, Jaanus Jakobson, Timofei Kilin, Pjotr Klobušnjak, Konstatin Lanin, Roman Rjabuhha, Aleksei Štšetinin, Dmitri Kavalerov (9)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Aleksandr Krivoguzov, Janek Krooben, Silver Kärgets, Urmas Madiste, Anatoli Ottšik, Urmas Raudsepp, Dmitri Solopahhov, Dmitri Tusin, Armin Ventsel (9)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Sergei Poljanski, Uno Saaring, Marko Vares (3)

Kõ/ * Telekommunikatsiooniseadmed * Urmas Albu, Olavi Juhkason, Janek Georgijev, Margo Kukke, Jevgeni Pogorelov, Margus Tamberg, Andrus Tori (7)

algusesse

2005:

* Telekommunikatsiooniseadmed * Renat Belski, Veljo Jakovets, Martin Lehari, Erik Lemberg, Martin Lõhmus, Toomas Rohumets, Risto Saaver, Silver Siniavski, Juri Smelov, Alvar Varatu (10)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Kristi-Viivika Aaslaid, Rene Albin, Ahto Andron, Ats Kaasik, Ken Karma, Käthlin Karu, Ahti Kivi, Jaanus Koidla, Tanel Koolmeister, Roman Kovaltšuk, Reivo Kruusla, Marek Lendsaar, Urmo Luts, Ragnar Nakus, Priit Ojaperv, Ranno Reinomägi, Anna Sahharova, Alar Sing, Jevgeni Tkatšov, Thomas Tomson, Indrek Tuula, Aleksandr Vladimirov (22)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Eomois Veiko (1)

* Elektriseadmed ja süsteemid * Kulno Känd (1)

* Elektriseadmed ja süsteemid * Dmitri Veliki (1)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Priit Hiob, Vallo Kask, Raimo Klemmer, Enn Laanemäe, Sergei Larionov, Meelis Paas, Allan Rüngas, Gleb Sokolov, Indrek Soon, Kuido Säde, Andrei Štšepetov, Juhan Tomingas, Andrei Tšapkovski, Taivo Tuul, Rene Uukareda, Priit Vaindlo, Eduard Vinogradov (17)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Üllar Kalmus,Tanel Kivipõld, Andrus Kraht, Martti Lukki, Taisto Tammearu (5)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Ilmar Ilinõh, Kristjan Jegorov, Tanel Kaus, Meelis Kuusalu, Marili Kuusma, Kaupo Margusonov, Kert Müürsepp, Meelis Noorsalu, Ando Nuude, Margus Rätsepp, Andrei Rudž, Andres Ulmas, Indrek Viimsalu (13)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Aleksander Antonov, Mikhail Borovkov, Roman Ionikan, Aleksei Kisseljov, Nikolai Meštšerjakov, Anton Pavlov, Oleg Priss, Spartak Rasov, Anton Rassõlkin, Roman Rezov, Aleksandr Silin, Jevgeni Dõrlov (12)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Ivan Bilorus, Boriss Družinin, Dmitri Feirik, Stanislav Khatuntsev, Vitali Horošev, Viktor Juršis, Andrei Kovalenko, Mark Loštšilin, Aleksei Moroz, Jevgeni Moskalenko, Alexander Musienko, Andrei Nesterov, Jevgeni Pavlov, Ilja Semjonov, Anatoli Sobolev, Vassili Sujurov, Maksim Titkov, Pavel Truš, Ilja Žogolev (19)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Ruslan Aksberg, Anton Babenko, Tarmo Greenbaum, Lauri Heinaste, Reigo Heinla, Jürgen Jegorov, Veiko Lepp, Martin Madissoon, Melvin Mau, Andrei Nagorski, Kristjan Pillak, Riho Rand, Oliver Solntsev, Kristjan Tamme, Aleksandr Šlõkov (15)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Jüri Aboltõn, Tatjana Baranova, Roman Bibikov, Igor Demjanov, Martin Eerma, Danel Kask, Tajo Kotkas, Margus Kurnikov, Lauri Laan, Marko Leet, Marius Morel, Kairi Onno, Fredy Pihlak, Priit Roosipuu, Mihkel Sakala, Julius Simmulson, Joosep-Kristjan Välk, Rando Õispuu, Roman Šperov, Jevgeni Shumik, Ülo Rander, Einar Tamm (22)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Rain Allikmäe, Martin Borkmann, Marek Einla, Aljona Feller, Taavi Helm, Ardo Jõesar, Denis Kabanov, Margus Kangur, Raiko Karro, Hylle Kook, Andrus Kuklane, Mikk Liblik, Sten Liit, Ivar Mägi, Andrei Paštševski, Martin Pärnapuu, Riivo Rets, Klaarika Soolo, Kaarel Tilk, Märt Varatu, Pärt Veske, Toomas Übner (22)

Kõ/ * Telekommunikatsiooniseadmed * Grigori Eerma, Andrei Timofejev (2)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Veiko Saar, Erik Tootsi (2)

* Postioperaator-infoteenindaja * Annika Esop, Annika Hansman, Lily Haus, Maarja Jakobson, Merje Kelgo, Kaidi Kiigske, Annika Kivilo, Kadri Kroonmäe, Birgit Matson, Helena Merilo, Merle Pilliroog, Maarja Prass, Kristi Pruul, Madlen Ristissaar, Kätlin Saanpere, Kadri Sinimaa, Kristi Sirak, Triin Suurhans, Riin Tamm, Karin Tammela, Victoria Veisalu, Stina Vettik (22)

* Postioperaator * Margarita Altuhova, Annika Hindreus, Klaire Jakobson, Anna Jevstratova, Kristel Kaev, Merlin Kaljuvee, Carol Kirs, Kati Linnas, Keelika Loog, Marelle Mandel, Jaanika Muraševa, Annika Raud, Aili Romanova, Avely Rosen, Helen Tarvo, Ceroly Tõll, Kaija Vinnal (17)

* Telefoniside ja signalisatsiooni elektrik * Ervin Autalu, Juhan Jõema, Mark Kasch, Rain Kase, Raido Kivila, Lauri Nurm, Mirgo Ojaste, Harri Peenemaa, Martin Raju, Siim Rätsep, Martin -Juhani Saarenkunnas, Ilja Ševel, Roman Žuravljov, Taavi Tarimäe, Madis Uuemäe, Vadim Vahter, Martin Veski (17)

* Ofsettrükkija * Risto Kikkas, Bert Kitsing, Tõnis Mahl, Mikk Mölder, Marko Nikanov, Raul Närep, Madis Tammi, Artur Toompuu, Henri Vilu (9)

* Trükiste ettevalmistaja-arvutikujundaja * Laura Barbo, Katrin Eerma, Liisi Elken, Tea Künnapuu, Karl Leht, Marit Matikainen, Merje Pappel, Gerle Põld, Madis Rebane, Merilin Šeptitski, Meriliis Strahov, Maris Tammeveski (12)

* Arvutiteenindus * Aivar Aasma , Egert Arjak, Evelin Hahndorf, Monika Heiden, Merle Kiiver, Indrek Korolkov, Taavi Laaneoks, Maris Laar, Kaidi Leemet, Helen Leis, Ivalo Lindsalu, Lembit Lääne, Svea Maaring, Margus Meesit, Raino Orav, Kristjan Praakle, Margus Rennik, Marju Saar, Ants Saar, Jaak Siim, Natalja Skripljonok, Harry Tammepärg, Ave Valdma, Triin Vevers, Üllar Västrik (25)

* Ofsettrükkija * Avo Allikvee, Martin Aru, Triinu Luuk, Risto Merileet, Tiit Olev, Lauri Perg, Rele Reimand, Kaupo Rõivasepp, Priit Sisa, Eero Viljus (10)

* Trükiste ettevalmistaja-arvutikujundaja * Katrin Jakobson, Liisu Kaidla, Tanel Kalm, Kadri Kudu, Georg Laasik, Õnne-Liina Leetmaa, Ceilin Mõttus, Kristiina Printsmann, Lennart Saidla, Mirjam Urb, Virge Vahesalu (11)

* Elektroonika monteerija * Dmitri Alberg, Roman Boldin, Dmitri Filippov, Aleksei Ojarand, Andrei Orlov, Mark Poljanski, Vassili Prohhorenko, Aleksei Samoilov, Igor Zaikin (9)

Kõ/ * Postitehnik * Julia Farafanova, Ülle Help, Ülle Kalg, Urve Kambek, Ulvi Kendaru, Ljudmila Kurilova, Raini Lain, Merike Leet, Riti Leinatamm, Kaia Luist, Eve Merihein, Anneli Miil, Erika Mäealu, Mare Mägi, Ülle Naruson, Jelena Ossipov, Urve Pihlak, Tatjana Potter, Piret Päll, Marika Raadik, Külli Raamat, Marje Sepp, Evi Taal, Elen Tamm, Diana Toomla, Žanna Ustinina, Anželika Volmer (27)

algusesse

2006:

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Herkki Aasa, Peeter Hunt, Eiko Jõgi, Sander Järv, Kalev Kommer, Valdek Lehto, Kristjan Merila, Tarmo Moones, Jaan Ossip, Urvo Piirsild, Agu Tohver (11)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Andrei Burzak, Andrei Karhu, Sergei Kovtun, Aleksei Molotkov (4)

Kõ/ * Telekommunikatsiooniseadmed * Anders Kivitar, Steve Madison, Sven-Erik Mölder, Anri Niinemägi (4)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Tarmo Verlin, Carinee Vetka (2)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Ilja Karatšarov (1)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Erki Autalu, Kaido Hiieleek, Mihkel Järve, Martin Kesküla, Glenn Laanisto, Aleksander Liin, Hannes Mets, Kalle Mättas, Oliver Piirimets, Reimo Sivren, Juhan Talts, Argo Tammejõgi, Jüri Tšarkov , Kaspar Vallikivi , Jaanus Viikholm (15)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Leo Luud, Toomas Põdra, Alari Preitof, Egon Tangsoo, Klaus Urmet, Tõnu Vahtramäe, Tatjana Vals, Marko Villup (8)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Aleksei Abramov, Marat Assadullin, Stanislav Astramovitš, Aleksei Domorod, Denis Esin, Sergey Ishchenko, Stanislav Limitš, Vitali Navross, Konstantin Onufrijev, Aleksei Samovitš, Andrei Serba, Igor Zorin, Dmitri Tolbin, Aleksei Tsikin, Anton Verner (15)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Anton Ardel, Vladimir Avtonomov, Roman Fedotov, Mihhail Gorski, Ivan Janajev, Artur Juganson, Roman Kotšubei, Alexander Marichev, Aleksandr Morozov, Aleksei Moskalenko, Denis Orehhov, Aleksei Parfjonov, Mihhail Partus, Vadim Poletajev, Ruvim Poljak, Irina Rodionova, Konstantin Sõtko, Aleksandr Smirnov, Jevgeni Sokolov, Jevgeni Stankov, Ravil Tažiahmjatov, Artjom Usitvin, Roman Voronkov, Deniss Šibetski, Maksim Švetskov (25)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Andres Agu, Uku Ansper, Lennart Eesmaa, Taavi Haamer, Arti Iskül, Priit Kalmann, Martin Mehine, Oleg Mihhailov, Arti Palkov, Veiko Pavlitšenko, Timo Pipar, Ardi Priks, Roald Põllu, Priit Raamat, Artjom Sinitsõn, Dimitri Skakalin, Egert Tüll, Oleg Tkatšuk, Raido Vaikre, Jaanus Viikmaa (20)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Jelena Avtonomova, Julia Brok, Ahti Filippov, Žanna Jugai, Erki Kase, Erkki Kildvee, Mihkel Kiviberg, Rando Koppel, Martin Leisberg, Lauri Limbach, Leino Limbach, Mikk Miggur, Peep Oks, Toivo Pärnpuu, Priit Põhjala, Rando Pruul, Mattias Raun, Joel Rillo, Elsa Saks, Andrek Sikka (20)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Maiko Aro, Marti Mäevere, Raigo Salumägi (3)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Jaan Jalas, Kaspar Raudsoo (2)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Alexander Dun, Priit Elvelt, Jalmar Jerlei, Jüri Kalbin, Tiina Karja, Kaido Kõvamees, Raido Kütt, Vitali Kovalik, Madis Kurss, Alo Leppikus, Maksim Solomin, Hallar Tamm, Andre Toode (13)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Vjatšeslav Devjatkin, Meelis Mihhailov, Jekaterina Obrutš (3)

* Postioperaator-infoteenindaja * Aule Arumaa, Triinu Ehrenbusch, Kristel Jakobson, Jekaterina Kohberg, Triin Kõrgmaa, Monika Lindsalu, Olga Martjanova, Anna Minnahmetova, Pille Naber, Kristel Orav, Ülla Saar, Marina Sild, Külli Sizask, Nadežda Sizova, Julia Suvorova, Katrin Tamm, Kristel Tamm, Kelly Tamm, Kaiti Ummelas, Anna-Liisa Väisanen, Evelin Väizene (21)

* Postioperaator * Agnes Aasaleht, Ketrin Etulaid, Liis Jegorov, Egle Juuse, Kristel Karus, Kersti Kiik, Evelin Kipper, Marelle Kontkar, Edilen Lepp, Kaisa Lõbus, Kati Mihhejeva, Deisy Sild, Tiiu Tamm, Liis Tiitma, Gerli Tischler, Kristlin Voolmaa (16)

* Trükiste ettevalmistaja-arvutikujundaja * Grete Bulavko, Jane Danilson, Mari Edel, Skadi Kriel, Jaanus Kuller, Kerli Lepp, Mart Mäelt, Karin Odraks, Liis Raaga, Maarja Vaher (10)

* Ofsettrükkija * Madis Alling, Oscar Edela, Janek Elken, Villem Kask, Adis Käpa, Ragnar Leover, Geron Meier, Tõnis Orro, Siim Pinta, Priit Põldma, Indrek Semm, Mihkel Viitkin, Harry Voogla (13)

* Telefoniside ja signalisatsioon * Nodari Badridze, Benjamin Belts, Tarmo Eerma, Priit Kaljurand, Timo Kasesalu, Jevgeni Levai, Madis Madalik, Mark Maidlo, Meelis Mätlik, Dmitri Oliinõk, Ahti Piik, Jaan Põder, Matti Salumets, Mihkel Sild, Sirkas Paul, Martin Sits, Heiki Taal, Uku Tali, Artur Tarasov, Tevo Topaasia, Marek Vastopä, Jaan Voll (22)

* Trükiste ettevalmistaja-arvutikujundaja * Marleen Armei, Jana Enno, Andrus Künnarpä, Siiri Lõhmussaar, Mauno Meesit, Janne Nael, Küllike Pihlap, Äli Sammelselg, Sirje Sinisoo, Raino Suurna (10)

* Ofsettrükkija * Asser Alre, Julia German, Marko Häelm, Heikki Karilaid, Riho Kiiber, Kairi Käsper, Meele Lille, Liis Nau , Aigar Raudnagel, Silver Saks, Kaspar Sujetov, Kerli Toim, Toomas Truvelt (13)

* Fotograaf * Anželika Dmitrijeva, Anneli Erik, Ege Hokkonen, Gert Kelu, Triin Kokk, Joel Leis, Helin Loik, Marianne Loorents, Mihkel Maripuu, Oliver Matkur, Liisi Matvere, Gerli Niilo, Maarja Noormets, Cisse Noormets, Grete Ojamaa, Olger Ojaste, Kristi Paurson, Marina Puškar, Ave Saal, Grete Teearu, Kadi Teeäär, Veronika Teppan, Triin Turu, Urmi Uuspõld, Tanel Verk, Karin Viil (26)

* Arvutiteenindus * Aimar Alesmaa, Reigo Atla, Ivo Blank, Vallo Huugen, Janno Jürgens, Alo Kaare, Jelena Katśina, Eik Lattu, Andrei Mokrov, Elyna Nevski, Tõnis Paalme, Viljar Pipenberg, Rasmus Tamm, Nelli Ulm (14)

* Arvutiteenindus * Karoline Karlis, Liina Koit, Ille Laurimäe, Marion Liik, Ruslan Makarenkov, Ilja Ollõkainen, Marika Peterson, Kristi Pross, Annika Reinik, Mikk Rätsep, Mihkel Susi, Raili Tuube (12)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Viktor Nõrkovski (1)

algusesse

2007:

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Mati Elias, Jan Erikson, Tarmo Lemmats, Einar Metsaru, Alar Müür, Vjatšeslav Pedask, Roman Rattiste, Tarmo Rist, Rein Ruus, Kalev Samm, Meliko Siniorg, Vladimir Todesk, Enn Uustallo (13)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Jevgeni Gluhhankov, Dmitri Kobozev, Alexey Makarov, Jelena Ossadtšenko, Nikolai Petrõkin, Vladimir Tšuprina, Dimitri Vertuhov (7)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Maksim Timofejev (1)

Kõ/ * Telekommunikatsiooniseadmed * Jelena Juhkova, Markus Valdmaa (2)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Tarmo Hints, Urmas Põldmaa (2)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Ivar Valm (1)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Tarmo Koppel, Ronald Kulmar, Sten Leima, Raido Liiksmann, Siim Mürk, Aleksei Nikitin, Marko Ohlo, Ahto Pärnamets, Illimar Sarapuu, Ailar Tähe (10)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Harri Jõgis, Sten Kadakas, Randar Kasearu, Alari Kummel, Stanislav Reinjärv, Anton Veermets, Pjotr Vronski (7)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Sergei Aksjonov, Jevgeni Baskin, Tatjana Demjanets, Dmitri Korobkov, Vadim Kuznetsov, Jevgeni Lomov, Maksim Melnikov, Vladimir Mišenkin, Andrei Molodtsov, Andrei Sittšenko, Jüri Sjomin, Aleksandr Šleimovitš, Alexander Tsurenkov, Igor Užakin (14)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Sergei Bildjukevitš, Andrei Bizjukov, Viktor Dobrõnin, Maksim Kitas, Jevgeni Klimenko, Roman Klištšenko, Sergei Kostjuk, Boriss Mihhailov, Roman Moiseikov, Aleksei Nužin, Jevgeni Samohval, Igor Treskov, Pavel Tšurilov, Sergei Veršuta (14)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Martin Hallang, Laimutis Šitkauskas (2)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Martšello Gopka, Margus Koiduste, Lauri Kulbas, Meelis Kurnikov, Kaido Lubi, Anton Narusberg, Valeri Pavljuk, Edward Rebane, Ülari Rebane, Mait Sarapuu, Liina Sepp, Siim Tiilen, Valdar Vaht (13)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Danil Bugajenko, Avelina Greštšuk, Johannes Haravee, Tauri Jaanus, Juri Kuzmin, Risto Mikker, Siim Metsamägi, Raido Muld, Daniel Vasser (9)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Anti Roots (1)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Anton Melnikov (1)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Andrei Oleštšenko (1)

* Postioperaator-infoteenindaja * Birgit Andermann, Julia Andrušik, Alina Arro, Urmala Grossfeldt, Mariina Karro, Anna-Liisa Leiar, Veronika Malõškina, Ilona Miliste, Jaanika Naan, Maria Ossadtšaja, Karmel Päll, Annika Pärn, Angela Pärt, Liis Saksakulm, Kristina Samorodni, Kairit Suigussaar, Regina Švedova, Liis Tamm, Kristina Tsõbulskaja, Kai Tänover, Kristiina Ungru (21)

* Postioperaator * Anni Alliksoon, Anu Ehatamm, Leila Govodžajeva, Grete Grauberg, Sandra Haljastamm, Kaia Kask, Liisi Kits, Julia Klim, Lutšika Klim, Kairi Kohlberg, Mariam Kuub, Arina Kvade, Katre Kütt, Triin Lepp, Sandra Metsis, Dina Mikfeldt, Catriin Niitsoo, Signe Salmus, Jaana Savolainen, Marina Serobjan, Nele Viital (21)

* Trükiste ettevalmistaja-arvutikujundaja * Tanel Aab, Vallo Kivimaa, Evelin Linholm, Ragnar Markus, Mikk Metsniit, Gerli Naarits, Bruno Palmik, Teele Tammik, Katri Veiert, Anna Vronskaja, Heike Välimets (11)

* Ofsettrükkija * Rauno Hurt, Heiki Kraus, Priit Lauri, Erik Liivranna, Martin Mölder, Mark Tali, Sander Tartu, Hannes Truumäe, Indrek Vaher, Kaspar Viil (10)

* Telefoniside ja signalisatsioon * Argo Alus, Janno Antoi, Rustam Badim, Jevgeni Bentsa, Allan Dikii, Germo Engso, Gevin Kuusk, German Lari, Priidik Liiv, Renee Maja, Priit Mägi, Jaanus Nigul, Artur Palm, Joosep Post, Siim Reinsalu, Gunnar Saare, Rivo Suuder, Evert Tismus, Vahur Vaht, Roman Võsandi (20)

* Trükiste ettevalmistaja-arvutikujundaja * Õnne Aasrand, Janno Grossmann, Kadri Kilter, Ivi Lipp, Maris Mette, Martin Perens, Lennart Rikk, Helvi Roman, Triin Ruukel, Ergo Sander, Katrin Sisask, Priidu Teder, Mihkel Teinveld, Maarja Tomingas, Ilja Tulit (15)

* Ofsettrükkija * Siimon Arro, Joel Idavain, Jevgeni Javorskihh, Kätlin Kook, Erki Melnits, Svetlana Pašina, Erko Ruukel, Eno Tepp, Ansa Vadi, Kristian Vigel (10)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Kaido Kase, Rein Kukk, Marek Ruuto, Tambet Toomemäe (4)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Oleg Gorbanjov, Konstantin Kivimäe, Sergei Liukonen, Aleksei Plotnikov, Aleksandr Zolin (5)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Aleksei Bitov, Mihhail Nikitn (2)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Andrus Saik (1)

algusesse

2008:

Tõ/ * Koosteelektrik * Erki Apri, Kadri Karu, Matis Kiipus, Urmas Lilienberg, Martin Lillepuu, Heli Riiberg, Veiko Viirlaid (7)

Tõ/ * Fleksotrükkal * Tõnu Kängsepp, Raimo Plaat, Aarne Põder, Kristjan Raag, Marek Taal (5)

Tõ/ * Ofsettrükkal * Illar Neider, Vahur Udso (2)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Vitali Burzak, Elvis Genno, Edgar Glivenko, Siim Haaring, Magnus Kivinukk, Siim Koolmeister, Kaido Leidorp, Andrei Poštaritsa, Tõnis Uesson, Aivar Vilu (10)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Illona Grigorjeva, Hardi Hall, Kaarel Järv, Rain Lillepuu, Hendrik Lindvere, Antti Pelli, Rando Pokk, Ivo Randpere, Tarmo Saluste, Jüri Sepp, Ragnar Suu, Tauri Tarbe, Rait Udumäe, Aleksandr Volgin (14)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Konstantin Belov, Oleg Borodkin, Roman Bugrõšev, Igor Istomin, Maksim Istomin, Roman Karcha, Aleksei Kastõrjonok, Pjotr Luptov, Dmitri Makuhha, Aleksei Osadtši, Vjatseslav Pavlenko, Jevgeni Petrov, Aleksandr Rajevski, Stanislav Sokolov, Dmitri Sokolov, Aleksei Staršov, Boriss Šekov, Dmitri Vergeitšik (18)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Sergei Arabkin, Dmitri Artamonov, Dmitri Botškov, Ilja Gošev, Igor Migunov, Andrejus Musatovas, Sergei Pahharev, Igor Savotškin, Aleksandr Sirkunen, Andrei Sorokin, Jevgeni Šohh, Petram Šubin, Juri Tuzov (13)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Villem Koit, Kalev Kuusik, Lauri Laanson, Mait Lõhmus, Lauri Lille, Villu Matverk, Dmitri Põstogov, Roland Sentifolie, Taavi Siibek, Tanel Siibek, Hanno Sirel, Kalev Vallsalu, Rein Viidemaa, Romen Viljanski, Oscar Õun (15)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Alan Aavik, Kristjan Karri, Julia Kirillova, Vladimir Lõhmus, Margus Migur, Loori Paadik, Reiner Prukner, Taavi Sannik, Reijo Sirila, Jana Sykiäinen, Reedik Tuuling, Ilian Vronski (12)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Pavel Krõlov, Mihhail Kulakov, Ruslan Makarenkov, Tauri Täheväli, Viktor Usanov, Vladimir Vanderflit (6)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Ilja Minin (1)

* Postioperaator-infoteenindaja * Julia Dulova, Lisann Haljas, Helen Ilves, Hanna Ilves , Karin Jaškov, Gerli Kiivet, Karine Kolk, Signe Kõrve, Emilia Laneman, Katerina Lepp, Jandra Linde, Merlin Mahla, Margarita Mamutova, Annika Mäetam, Carmen Neerot, Kätlin Nõu, Marja-Liisa Nõu, Anželika Paulauskyte, Helen Saagim, Elina Salus, Aurelie Sander, Triinu Sikk, Ave Suitso, Ailen Sullakatko, Rena Tauk, Marina Tšubova, Tiina Veske, Liis Vohli (28)

* Telefoniside ja signalisatsioon * Lauri Kendaru, Akop Kodžaminasijan, Aleksandr Kovtun, Margus Kuusmann, Deniss Lavrov, Andro Lepik, Lauri Lindvere, Mihkel Lipp, Vjatšeslav Lovjagin, Tõnis Matvejev, Taavi Pajumägi, Reimo Poll, Indrek Pärn, Rein Püüman, Rauno Rattassep, Kaarel Rebane, Sören Saarikko, Raivo Tamme, Tanel Terasmaa, Timo Tohver, Marko Õunap (21)

* Trükiste ettevalmistaja-arvutikujundaja * Galina Gavrilova, Rain Kõrgmaa, Raivo Nilsk, Ilja Obuhhov, Andre Ojakäär, Marko Pilliroog, Tõnu Rääk, Toomas Saar, Simmo Sedrik, Helen Suurman, Kaire Vakar, Oskari-Kauko Värä (12)

* Ofsettrükkija * Erko Andre, Meelis Anni, Mihkel Ennok, Sander Janov, Timo Küppar, Hergo Laaneoks, Helery Mitt, Rait Randmäe, Rait Salumaa, Rauno Saul, Rauno Tähve (11)

* Trükiste ettevalmistaja-arvutikujundaja * Katrin Aben, Ave Iskül, Vallo Jürimets, Tiina Kont, Maret Müür, Simo Saali, Kertu Virma (7)

* Fotograaf * Kaia Kaskla, Sergei Katšan, Liina Kurs, Laura Kuum, Lauri Laan, Eiko Lainjärv, Kauri Lemberg, Triin Maasik, Heidi Mänd, Mardo Männimägi, Inga Paas, Tiina Praakle, Sander Preedin, Triin Rebane, Kristi Reimets, Maiken Staak, Kristjan Sulõnd, Olavi Sõna, Svetlana Zaitseva, Anni Talvik, Triin Tenso, Virge Hanna Viertek, Renna Vilipus (23)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Reigo Peeduli (1)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Boriss Errapart, Madis Hunt, Janar Kõrgessaar, Priit Luhamägi, Olev Mäeots, Veiko Nuggis, Viljar Puik, Priit Reispärk, Ain Talvik, Janar Toming (10)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Juri Petrov, Aleksei Volkov (2)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Andrei Miklin (1)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Andrei Sirel, Aleksei Stupak (2)

algusesse

2009:

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Joosep Laas, Rene Laas, Aleksei Lukašin, Denis Oništšenko, Lennart Paide, Raido Talviste, Kristjan Tõnson, Jaanus Uustalu (8)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Jevgeni Botšarov, Valentin But, Eduard Jalonen, Vladimir Javljanski, Mihhail Kovrahh, Denis Reshetnikov, German Sarantšuk, Timur Savossin, Vjatšeslav Sobolev (9)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Riho Briker, Hillar Indla, Endrik Kalliver, Tõnis Kuusalu, Margus Leetna, Kaupo Leht, Ruslan Mamedov, Dmitri Matasov, Henri Peegel, Henri Purde (10)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Dmitri Alõvajev, Ivan Frantsov, Sergei Glogus, Stanislav Igolnitsõn, Jakov Kitajev, Ilja Ljah, Jevgeni Meštšerjakov, Jevgeni Nazander, Aleksandr Prisada, Aleksander Soloviev, Nikolai Šleimovitš, Daniil Tseviljev, Jevgeni Tšigrinov, Stanislav Tänav, Ilja Virkunen, Dmitry Votintsev (16)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Indrek Grahv, Siim Liimand, Egor Kuleshov (3)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Konstantin Bilozor, Aili Kõva, Juri Mahhankov, Anton Šatunov, Danil Vlasenko (5)

* Postioperaator-infoteenindaja * Tiina Alamaa, Liis Alas, Maris Altma, Henriette Feil, Enelin Koel, Ele-Riin Koobas, Relika Lepp, Meelika Luhaorg, Regina Piho, Eleri Rattasepp, Hedi Roosioja, Olga Rudko, Ingrid Saks, Sirli Salumaa, Ingrid Uuselu, Elen Valli, Jelena Virro (17)

* Trükitehnoloogia: ofsettrükkija, trükiste ettevalmistaja, arvutikujundaja * Britt Bärendson, Malle Erapart, Rain-Sander Kala, Erik Kalda, Indrek Lehismets, Sille Martma, Eike Meresmaa, Anu Põld, Marju Püümets, Raigo Rahula, Martti Soomann, Olga Tšetšulina, Helen Veevo (13)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Kristo Ader, Jass Jaup, Erki Kople, Jane Kuus, Magnus Leivalt, Toomas Lemsalu, Kalev Paju, Kristjan Puusepp, Hannes Rapp, Kristjan Traks (10)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Maidu Ago, Anna Andreas, Erkko Eigo, Rivo Kivisaar, Imre Miilberg, Joel Muruvee, Janari Olle, Velmar Piibeleht, Siim Sarv, Jaanus Vallmann (10)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Rasmus Aav, Imre Blauhut, Mats Heinsalu, Vadim Ložkin, Jakov Motšenov, Gunnar Mägi, Vassili Prohhorenko, Andrei Somov, Ilmar Telga (9)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Ilmir Aizatullin, Martin Paas, Indrek Pomerants, Aivar Teinveld, Silver Vasar, Priit Visnapuu (6)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Tarmo Ivainen (1)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Aleksei Burikin, Andrei Iljin, Viktor Lidvanski, Nikolai Maistruk, Aleksandra Smirnova, Eduard Zolotnikov, Igor Zõkov (7)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Vassili Val (1)

Kõ/ * Arvutid ja arvutivõrgud * Raido Lust, Aleksander Meos, Rein Mänd, Martin Preismann, Frederick Rang, Alvin Vann (6)

algusesse

2010:

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Oleg Ardassov, Mihkel Heinaste, Paul-Erik Krumm, Leo Laur, Jevgeni Lipin, Ott-Kaarel Purru, Jaan Reigo, Hiljar Undrits, Vallo Vaarmets, Vaane Vaatemäe, Vaiko Vaikla, Taavi Vaimel, Villem Vergi, Andrus Voolma, Henri Zukker, Kristjan Ööpik (16)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Kaarel Antonov, Kristian Dreiak, Holger Indla, Leito Loitme, Maido Madison, Ainar Pillerpau, Jürgen Pisar, Jaan Reinok, Viktor Reinok, Holger Sepp, Daniil Štšedrin, Roman Tsvelõh, Riho Uusjärv (13)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Valeri Aksjonov, Jevgeni Bukatov, Timur Haliulin, Stanislav Jankovski, Vladimir Kolesnik, Juri Kondratjev, Artjom Kutuzov, Artur Makarov, Ilja Mašarov, Andrei Nartov, Konstantin Pavlov, Anton Semigailo, Aleksei Skvortsov, Leonid Šagin, Juri Trostjanski (15)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Artjom Artjomenko, Vitalii Artemenko, Dmitri Glušonok, Andrei Jazõkov, Yaroslav Kovalevskiy, Mykola Loiko, Lauri Sarvi, Artjom Semjonov, Andrey Shulepov, Pavel Sildveer, Nazari Stõk, Maksim Vlassov (12)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Sander Avingo, Kristo Gumbälis, Kaarel Kern, Pekka Kotsalainen, Ando-Siim Kuldkepp, Rainer Kullarand, Andres Kuusk, Aimo Kõva, Aivo Liinsoo, Hardo Lillepea, Kristjan Pensa, Raido Raidma, Martin Rämson, Rando Virronen, Aleksandr Vlasenko (15)

* Telefoniside ja siganlisatsioon * Tom Pihu (1)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Kunnar Alev, Sander Joon, Eero Jämsä, Tõnis Keel, Janek Kople, Ra Mänd (Ment), Joonas Mätlik, Madis Mätlik, Rene Pärnpuu, Felix-Daniel Ruusmaa, Joonas Rääk, Karl Erik Sahtel, Martin Vene (13)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Matis Alliksoo, Urmas Kaarn, Georg Kahest, Kalmer Kaljuste, Alo Konno, Rainer Kordmaa, Silver Kullarand, Silver Kurg, Tauri Piir, Ragnar Plint, Taavi Podžuks, Rajur Pool, Heiki Põldaru, Mikk Pärast, Viljar Rooda, Linda Suuder, Martin Tedremäe, Kertu Vakar, Sergei Vladimirov (19)

* Trükitehnoloogia: ofsettrükkija, trükiste ettevalmistaja, arvutikujundaja * Auli-Signi Kärdi (1)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Vladimir Jevdokimov, Pavel Ljutkin (2)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Sander Truubon (1)

* Trükitehnoloogia * Mari Kikkerpuu, Kai-Liis Kirss, Kristjan Klaats, Kadi Liivak, Lembit Loopmann, Ruslan Makarenkov, Karin Nipper, Siim Piirsalu, Sigrid Pohl, Igor Semjonov, Kristina Süvari, Natalja Šamanova, Liis Teras, Helen Väin (14)

* Fotograafia * Hella-Liisa Aavik, Maia Ennok, Hedi Jaansoo, Silja Kaigu, Tuuli Korsar, Katre Kõrgema, Krissi Kõrv, Ken Liivik, Eti Lillemäe, Evelin Lillepuu, Ivo Luht, Mariann Lukka, Pilleli Läets, Marielle Mikson, Krista Märtens, Sten Oja, Marianne Orro, Antti Parve, Marit Pere, Kristjan Rosin, Jelena Rudi, Külli Rummel, Ruwe Saare, Kaarin Sander, Tõnis Tuuga, Helina Tõnström, Svetlana Voinova (27)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Imre Laal, Mihkel Merimaa, Rainer Orav, Andres Prunbach, Rene Rosin, Jaana Rubin, Maria Tamsalu (7)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Konstantin Anstal, Mihail Joonasing, Maksim Kopõtnik, Pjotr Ridnjak, Aleksandr Rogovtsov (5)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Martin Abel (1)

Kõ/ * Arvutid ja arvutivõrgud * Kalev Algo, Priit Heinsaar, Kalle Kadakas, Rene Karjus, Silver Liiv, Kaido Orav, Tauno Poks, Aivo Raidma, Margus Reinaru, Karl Poolakese (10)

Kõ/ * Arvutid ja arvutivõrgud * Jevgeni Dudakov, Kirill Jegoruškin, Antonina Juhkam, Jelena Kallassoo, Jelena Krõman, Olga Legiec, Kirill Otsalu, Dmitri Popov, Stanislav Russakov, Andrei Smirnov, Sergei Tukmakov, Aleksandr Volgin, Dmitri-Bogdan Viikmann (13)

algusesse

2011:

* Telekommunikatsiooniseadmed * Sten-Allan Lättemägi (1)

* Telefoniside ja siganlisatsioon * Artur Kivik, Mario Paju, Kristjan Tammaru, Jorge Veeoja (4)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Jaan Akk, Talis Gilden, Marko Juuse, Olle Kask, Mati Kullimaa, Toomas Laasi, Karl-Viktor Lestal, Tauno Lonks, Mihkel Malvik, Lennart Niine, Riho Orav, Priit Orgla, Henn Raa, Roman Tšernõšov, Madis Varend, Veiko Viigipuu, Martin Vodi (17)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Aleksandr Dubrovski, Vladilen Fjodorov, German Geller, Nikita Jemeljanov, Alexey Khudobkin, Kalle Kurvits, Boriss Kutepov, Dmitri Maruhh, Dmitri Moltšanov, Viktar Sakovich, Kirill Savtšenko, Rodion Šilov, Aleksandr Šišikin, Vladislav Titanov, Aleksandr Uvarov, Andrei Volkov, Reino Värinen (17)

Kõ/ * Elektriseadmed ja -süsteemid * Reno Aanja (1)

Kõ/ * Arvutid ja arvutivõrgud * Maaris Laidmets (1)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Mihhail Artjomenko, Revo Domnin, Aleksei Ivanjuk, Allar Kaare, Karl Kraht, Martin Laul, Simo Lindmaa, Tanel Lomp, Risto Matt, Imre Mülla, Arno Pillerpau, Krisbin Reimann, Keio Saviauk, Madis Säkk, Juhan Tamme, Andreas Taniel, Artjom Zakurakin, Ailar Vadi (18)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Vassili Beljanski, Oleg Blinnikov, Vladimir Domashkevich, Yury Frolov, Dmitri Gmõr, Vladislav Ivanov, Anton Izmailov, Sergei Kazanak, Ustin Kiselev, Artjom Kononenkov, Mark Nikolajev, Roman Popovkin, Albert Sakov, Vjatšeslav Sakovitš, Andrei Semenkov, Artjom Zumer, Aleksandr Tiškevitš, Artjom Tšibissov, Edurad Ushakov, Aleksandr Vizžatši (20)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Henry Hermlin (1)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Heiko Heinsalu, Kaspar Käär, Argo Kuppart, Raul Seegel, Tauri Tammesson, Kristo Teesalu, Andre Truuts, Aleksei Uškalov, Valter Vaht, Maiko Veitmaa (10)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Andrei Belogortsev, Maksim Boldõrev, Kirill Konovalov, Sergei Kozlov, Akim Ovsjannikov, Vjatšeslav Sedakov, Pavel Zazulin, Alexander Tsvetkov, Kirill Tšehhonadski, Sergei Uustalu (10)

* Telekommunikatsiooniseadmed *Gert Heinmets, Sigrid Kruusma, Aleksei Kulakov, Sander Lang, Magnus Lepp, Kert Pallo, Ilona Tšerepannikova, Andreas Türk, Jaanus Vilepaju, Rain Õun (10)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Mikk Aava, Jürgen Abiline, Ants Altmäe, Kaupo Aun, Renno East, Andres Elliku, Olga Loiko, Martin Pajuri, Kaur Peri, Siim Poks, Sten Reimer, Sander Saarm, Deniss Suhhanov, Jürgen Viljaste (14)

Arvutid ja arvutivõrgud * Aleksandr Gabitov, Fredy Lumi, Matten Mätlik, Lauri Piisang, Fred Proos, Nils Suhov, Kaido Tarma, Nikita Tikhomirov, Ainar Traks, Aadi Vatsel, Matis Vene (11)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Dmitri Batõrjev, Vladislav Kanšin, Dmitri Kolesnikov, Mark Litvinenko, Jekaterina Maiorova, Viktor Pavlov, Andrei Rakitjanski, Aleksandr Rogov, Pavel Savkin, Aleksei Severjanov (10)

* Trükitehnoloogia: ofsettrükkija, trükiste ettevalmistaja, arvutikujundaja * Sander Hansen, Margus Mahl, Anete Marga, Gerly Roon, Olivia Sillandi, Kristen Vahter, Relika Viilas, Rolf Vilu (8)

* Trükitehnoloogia* Annika Auulik, Kristo Golubov, Rainer Hinno, Katri Jürimäe, Ave Kärner, Raine Laas, Martti Lepmets, Madis Mark, Margit Meier, Piret Mänd, Toomas Pikkmaa, Elina Poll, Kätlin Põdra, Toomas Püss, Alla Rajur, Kristel Sarapuu, Eliko Sõmer, Tõnis Tõnström, Taisto Toim, Liina-Maria Vaker, Julia Voinova, Kristi Vokk (22)

algusesse

2012

* Telefoniside ja siganlisatsioon * Martin Hainsalu, Andres Ipits, Kristjan Roosiväli (3)

* Trükitehnoloogia: ofsettrükkija, trükiste ettevalmistaja, arvutikujundaja * Kristjan Õun (1)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Joel-Matthias Looris, Mihkel Munak (2)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Dmitri Raiski (1)

Kõ/ * Arvutid ja arvutivõrgud * Rauno Avel, Vladimir Iljunin, Kaarel Pajula, Ivar Purre, Eliise Saar (5)

Kõ/ * Arvutid ja arvutivõrgud * Svetlana Aleksejeva, Maksim Baturin, Robert Erm, Igor Iljitšjov, Aleksei Jelizarov, Natalja Kingissepp, Dmytro Maryshev, Andrey Mikheev, Renat Mingazin, Denis Pervuškin. Natalia Pustovaya, Aleksander Tesla, Aleksandr Vlasjuk (13)

Kõ/ * Nõrkvoolusüsteemide paigaldaja * Roman Bušujev, Vaho Hamer, Artjom Kapitan, Rene Mühlberg, Märt Nurk, Ilmar Ränkel, Mait Teinberg (7)

Kõ/ * Tarkvara ja andmebaaside haldus * Kaspar Aas, Kristo Kress, Iti Liivik, Rein Mänd, Heli Raun (5)

Kõ/ * Tarkvara ja andmebaaside haldus * Natalja Lipovetskaja (1)

* Elektrik * Jarmo Ader, Kristian Freirik, Tanel Jermann, Asko Kaljura, Harry Mitt, Henry Niinlaub, Glen Patrick Olt, Juhan Piilberg, Ainar Pärn, Alex Roosileht, Taavi Tihane, Siim-Kristjan Tääkre (12)

* Elektrik * Andres Artjomenko, Aleksei Dmitrijev, Artur Hännile, Andrei Iljin, Andrei Kašuba, Kirill Kitai, Artjom Kosjakin, Andrei Kulikov, Pavel Plukas-Polonskiy, Dmitri Popovkin, Mihhail Stõtsjuk, David Šumilov, Johann Vasard (13)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Sven Kihlevelt, Andres Mandre, Mart Nõmmerga, Markko-Olari Ojakallas, Kristen Põder, Arvo Talalaev, Ott Tomingas, Urmas Toomas, Erik Veber (9)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Vassili Beljajev, Artjom Bugajov, Pavel Fishkov, Aleksei Gerassimov, Andrei Jakunin, Nikita Kopnin, Aleksander Liivak, Konstantin Lunev, Sergei Maksimenko, Anton Mihailik, Sergei Ovtšinnikov, Mikhail Skorobogatov, Aleksandr Tšerepannikov, Andrei Zajev, Nikolai Žukov, Pavel Žukov (16)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Gerret Aasmäe, Jaan Kalder, Rando Lehtmäe, Triinu Lepp, Sergei Lodi, Sander Mandre, Lilija Medvedeva, Martin Ohlo, Henry Piralli, Mario Saarik, Sander Stantšits, Rainer Terve, Kristi Tölp, Viljar Tölp (14)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Vladimir Busel, Dmitri Gussarov, Dmitri Kalinin, Aleksandr Kudrjavtsev, Igor Kuzmenko, Aleksandr Kuzmin, Vyacheslav Loychits, Maxim Medvedev, Artjom Meos, Andrei Mihhin, Timofei Perevoznjuk, Konstantin Pologenki, Maksim Prihhodko, Sergei Saulenko, Oleg Sirotjuk, Jan Sobol, Dmitri Stsimborski, Ainar Zibbo, Maksim Volkov (19)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Ulf Anso, Erti-Chris Eelmaa, Reigo Hein, Ragnar Kruberg, Maksim Medvedovski, Martin Migur, Mihkel Paloson, Heino Perm, Jörgen Rootsmann, Toomas Suls, Argo Suursaar, Kuldar Teinmann, Heigo Teppo, Marten Tikman (14)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Lauri Aberut, Hendrik Asso, Rainar Kalde, Kristian Kalm, Roland Kontson, Maarja Käsk, Lauri Laks, Hendri Mikita, Reigo Mänd, Tanel Männik, Lennart Raudam, Teele Reede, Tanel Tamme, Tõnis Tammeorg, Kaarel Urva, Helen Vaupere, Kert Vilt (17)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Eero Pihelgas (1)

* Telekommunikatsiooniseadmed * Andre Adler, Kaspar Hall, Tauri Kollo, Keivo Kruus, Karel Meier, Heigo Milk, Andre Padu, Silver Roosipuu, Freddi Turmann, Jere Henri Töyryvuo, Ilja Velikihh (11)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Dmitri Bogdanovitš, Antons Fronovics, Jüri Häng, Aleksandr Jelohhin, Juri Kulikov, Allan Lents, Deniss Lutovinov, Roman Mergenjov, Mihhail Naumov, Vitali Potselujev, Mark-Felix Šabalin, Vadim Šalabai (12)

* Trükitehnoloogia * Anžela Dragantšuk, Andres Järv, Markus Mihkel Kaljuste, Mona Kase, Aleksandra Medvedeva, Ksenija Medvedeva, Anett Mill, Madis Miller, Marec Pärast, Sander Siim, Rando Vaarpuu, Boriss Vasiljev (12)

* Trükitehnoloogia * Alari Heinsoo, Hendrik Igalaan, Heiko Jaagura, Jürgen Joa, Kadi Kohtla, Margarita Kustova, Lars-Erik Lunden, Marko Meus, Kaarel Mölder, Kerstin Nurmik, Triin Paalo, Laura Reinola Alan Reiss, Ingvar Tornberg, Mihkel Türpsal, Aliisa Vigel, Kerry Vilgo, Vahur Vogt, Heisi Väljak, Erki Ööbik (20)

* Fotograafia * Domino Arielle Carroll, Age Dupikov, Katrin Elias, Ingvar Toomas Heamägi, Andreas Jupits, Jaana Juur, Katrina Jõks, Maily Kaljuvald, Karl Kasepõld, Laura Lendla, Ellen Loitmaa, Elina Malleus, Kete-Li Movileanu, Mariel Mõisavald, Liina Notta, Laura Oks, Henri Pira, Liina Pley, Heiki Rebane, Sten-Erik Remmel, Maili Rooden, Kätlin Penelope Russak, Linda Zagorska, Ružena Vakulenko, Lilika Võsu, Kärt Ülper (26)

Kõ/ * Elektrik * Karl Aas, Harry Haabel, Heikko Hartikhainen, Alari Kaare, Toomas Kuurajärv, Anti Männisalu, Jürmo Nelson, Katherina Piil, Robin Pilk, Jüri Radutski, Taavi Rannu, Olev Seemann, Villu Soosalu, Veiko Talirand (14)

Kõ/ * Elektrik * Andrei Grekovitš, Aleksei Jakovlev, Denis Karachevskiy, Aleksandr Konõšev, Olga Parol, Vadim Rubinov, Dmitry Vasylyk (7)

Kõ/ * Elektrik * Aleksandr Filin (1)

Kõ/ * Tarkvara ja andmebaaside haldus * Frederick Rang (1)

Kõ/ * Tarkvara ja andmebaaside haldus * Mihhail Martšenko (1)

Kõ/ * Arvutid ja arvutivõrgud * Priit Kongi (1)

Kõ/ * Arvutid ja arvutivõrgud * Pavel Mikhaylov (1)

algusesse

2013

* Arvutid ja arvutivõrgud * Caupo Helvik, Madis Männik, Timo Triisa; Tõnis Nõgisto; Ivar Rohuväli (5)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Deniss Gubanov, Pavel Jerjomenko, Oleg Kiviljov, Dmitri Plotnikov; Roman Komkov, Sander Vergeles (6)

* Telekommunikatsiooniseadmete spetsialist * Roman Holm, Henrik-Aksel Härma, Hardy Kehlmann, Martin Kilp, Hans-Cris Loime, Aleksandr Rõžikov, Mikkel Vill, Venno Vipp (8)

* Automaatik * Andži Britševski, Richard Havi, Siimo Salm, Märt Samma, Artur Setškov, Kirill Zakurakin (6)

* Automaatik * Daniel Bednarz, Viktor Bušujev, Nikita Evtyugov, Deniss Gerega, Aleksei Golubev, Martin Gut, Dmitri Kazatškov, Pavel Korotajev, Pavel Kuusik, Jevgeni Matvejev, Anton Okrut, Vladislav Orel, Anton Petrušin, Valeriya-Mariya Razumova, Kirill Safronov, Anton Teras, Maksim Šušpanov, Pavel Žolobov; Kirill Guljajev, Nikolai Kondrašev, Sergei Sosnin (22)

* Tööstus- ja soojusautomaatika süsteemid * Vassili Valinkevitš; Sergei Rudz (2)

Kõ/ * Tarkvara ja andmebaaside haldus * Allan Albert, Kairi Lilleväli, Hele Sõukand (3)

Kõ/ * Tarkvara ja andmebaaside haldus * Stanislav Korjus (1)

Kõ/ * Arvutid ja arvutivõrgud * Bjorn Haruoja, Helle Pondre (2)

Kõ/ * Arvutid ja arvutivõrgud * Andrei Butel, Denis Nebõlitsõn; Vitali Dambajev, Aleksei Šipunov (4)

Kõ/ * Nõrkvoolusüsteemide paigaldaja * Aija Klinduhhova, Ott Merila, Raivo Purre, Targo Õigus (4)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Sander Ankur, Simo Nigu (2)

* Elektriseadmed ja -süsteemid * Nikita Saloid (1)

* Elektrik * Raido Ader, Raimond Kannel, Mario Kull, Sander Meri, Raimo Müür, Jan Erik Sundja (6)

* Elektrik * Sergei Dmitriev, Artur Hrisanfov, Kirill Katajev, Vadim Krjukov, Stanislav Kulik, Jevgeni Metelitsa, Andrei Mitrofanov, Sergei Sevrjukov, Maksim Stasevitš (9)

* Elektrik * Lars-Lauris Uueküla (1)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Fred Korts; Edgar Kivit, Klaus Tali (3)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Vladislav Bernjakov, Jegor Bogomolov, Pavel Borunov, Andrei Dubinko, Vadim Pahomov, Aleksandr Skaletski, Maxim Vasiliev, Dmitri Viktorov (9)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Ago Ahas, Arlend Sõmer, Jüri Vinnal; Joonas Laanela, Arturas Matšenas (5)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Sergei Grišin, Dmitri Rõhlinski (2)

* Trükitehnoloogia * Liis Hallik, Evelyn Kapp, Kevin-Gregori Kubjas, Kärol Kuusk, Kenneth Lehtla, Anita Nugis, Edgar Puusepp, Tiina Pärtel, Erika Reose, Kadri Tael (10)

* Trükitehnoloogia * Ele-Reet Ehelaid, Rando Järv, Karin Kukk, Andre Küngas, Karin Lappo, Tiina Liiv, Hele-Riin Mägi, Mai-Liis Paap, Alla Rajur, Jorma-Maanus Tahk, Eero Vabamägi, Kairi Vaarmets, Anastasia Zovmer (13)

Kõ/ * Elektrik * Teet Aumeister, Aaro Eesalu, Anneliis Haavik, Tõnis Juhkam, Maiko Mõtsar, Oliver Palling, Indrek Ploom, Taavo Taelma, Raido Teekel, Simo Vahtra (10)

Kõ/ * Elektrik * Eduard Belevitš, Igor Botkov, Valeria Saber, Andrei Smirnov, Andrei Stepanov, Juri Valjajev (6)

Kõ/ * Arvutid ja arvutivõrgud * Erik Proomann (1)

Kõ/ * Arvutid ja arvutivõrgud * Olga Abramova (1)

Kõ/ * Nõrkvoolusüsteemide paigaldaja * Erik Varend (1)

Kõ/ * Tarkvara ja andmebaaside haldus * Taavi Kirsip, Jüri Merkulov, Priit Metsma, Mari-Leen Noorkõiv, Sten Ojaperv, Indrek Pruul, Siret Siilbaum, Sigrid Suvi, Piret Vogt, Ville Hiis-Hommuk, Andres Paju, Kaili Saag, Olev Taal (13)

Kõ/ * Tarkvara ja andmebaaside haldus * Irina Kovtun, Maria Melšina, Juri Narusberg, Natalia Šilova, Jevgenia Tkatšova, Marina Javir, Svetlana Volokonskaja (7)

algusesse

2014

Kutsekeskharidusõpe

* Arvutid ja arvutivõrgud * Erik Jaanimäe, Steven Murekas, Anne-Ly Nguyen Thien, Anno Põhjala, Taaniel Sülla, Mikk Staub, Indrek Taal; Andres Keil, Kristin Vaarmann, Regor Veide; Daniil Denissov, Andres Gavriljuk, Maksim Kitšigin, Vitali Ldinin, Aivar Lindebaum, Aleksei Petrogradov, Sergei Stukov; Vadim Pilipenko (18)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Kristo Karu, Kristen Teder, Oscar August Heinla, Jonathan Jürisson, Madis Mägi, Artur Silver Noobel, Aare Pajuste, Keilo Kirpu, Victoria Bagacheva, Jaroslav Dejev, Konstantin Jemeljanov, Daniil Sintsov, Jevgeni Skamnitski, Artem Zovmer, Artjom Možeiko, Aleksei Valjuškin (16)

* Telekommunikatsiooniseadmete spetsialist * Matis Himbek, Rauno Juuse, Toomas Kalm, Kristjan Limbach, Cristofer Martin, Erik Tamme (7)

* Automaatik * Jaanus Endla, Voldemar Juško, Ringo Karro, Kuldar Klaasberg, Karl-Henri Kuus, Edvard Leo, Alan Lilleoja, Holger Roosioja, Meelis Sinivesi, Oliver Tammik, Tailo Ülenõmm; Denis Filippov, Roman Fjodorov (kiitusega), Maksim Kisõlitšak, Ilja Lavrentjev, Vjatšeslav Nekrasov, Nikita Rõndin, Jevgeni Zinovjev, Jevgeni Tsvok, Aleksandr Tšhailo; Toomas Park (21)

* Elektrik * Anton Kaat, Nikita Bardakov, Nikita Gaidai, Roman Gavrilov, Roman Gridjuško, Aleksei Karzubov, Pavel Kožokin, Max Leidmaa, Viktor Masljonov, Eduard Moskvitšjov, Lev Nikitenko, AlbertRõbakov, Konstantin Voltšek (13)

* Trükitehnoloogia * Kairit Edovald, Raido Kislov, Sten Koll, Robin Bleur Pallasma, Elisabeth-Grete Talivee, Uku Eller , Joanna Ivask, Gristel Jaanus, Toomas Kelo, Alfred Košljak, Triinu Läte, Mariann Maar, Simo Sappinen, Gerli Marmor, Valentin Šmeljov (15)

Kutseõpe keskhariduse baasil

* Multimeedium (veebispetsialist) * Anne Kase, Johan Laiv, Viktor Linnasaar, Annike Paist, Helen Tärn (5)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Hanno-Ivar Ilves, Krista Krull, Heiki Raudsepp, Hendrik Savest; Anna Gulakova, Oksana Kuzmenko, Natalja Marinen, Ljudmila Nikolajenko, Jelena Pantšuk, Maxim Pasechnik, Julia Šalavina (11)

* Arvutid ja arvutivõrgud *Ardo Piipuu, Aleksandr Tšekatovski, Viktorija Filippova (3)

* Nõrkvoolusüsteemide paigaldaja * Igor Durmanenko, Katherina Piil, Andrei Šubin (3)

* Elektroonikaseadmete koostaja * Annika Adson, Sergei Jakovenko, Karel Jalg, Anneli Keskla, Veniamin Larionov, Andrey Soldatov, Klaarika Uude; Natalja Adamskaja, Grigori Berg, Maria Boguš, Alla Erfurt, Mihhail Ivantšenko, Jelena Kallassoo, Sergei Karpovitš, Tatjana Koženkova, Olga Kurbatova, Olga Lebedeva, Nikolay Lyubeev, Alla Maslennikova, Maria Mikhayliva, Jekaterina Mokrik, Elviira Nikolajeva, Jekaterina Nitrošer, Svetlana Obrubskaja, Vitali Petrištšev, Georgy Pligovka, Julia Sazonova, Julija Sergejeva, Jekaterina Šipulina, Aleksandra Ulm, Julia Uustalu, Ljudmila Vassilkevitš; Sergei Jazev (33)

* Tarkvara ja andmebaaside haldus * Ermo Võsu; Pavel Ozerov (2)

* Trükitehnoloogia * Kristi Aksiim, Liisi Anzov, Anni Artov, Iiris Jaaska, Elar Kosseson, Olga Kostap, Heleri Kuris, Anete Marga, Anna-Maria Mihelson, Birgit Pihlamäe, Laura Repp, Rauno Roosilill, Anneli Tamm, Kärt Tera, Anneli Vorms, Vadim Kostap (16)

* Fotograafia * Merike Bremet, Marianna Gunja, Risto Hännikäinen, Sadu-Triste Juurikas, JoannaJõhvikas, Kerly Karv, Rasmus Kosseson, Jelena Kull, Kristi Kullerkupp, Laura Lants, Marta Meos, Tiina Mõniste, Rauno Oolberg, Teddy Puusepp, Liisi Päeva, MartinReinberg, MeriliReinpalu, Pille-Riin Sepp, Betti Säre, Teesi Zeemann, Teevi Zeemann, Toomas Tatar, Maike Tubin, MerlinViir, JürgenVoolaid (25)

* Elektrik * Teet Aan, Oliver Brenner, Renar Ehrstein, Martin Kroot, Triinu Krull, Allar Nurk, Ain Rass, Tarmo Saar, Janis Sarkans, Alar Viikmaa, Fjodor Lõžin, Artjom Novikov, Jevgeni Žuravljov, Aleksandr Vaske, Andrei Verbenets, Aleksander Vorobjov (16)

Teise taseme kutseõpe

* Elektroonikakoostude koostaja * Alina Anton, Aljona Bakšutova, Olga Balahnitšova, Jevgeni Botšenkov, Julia Ekimova, Polina Elbert, Anastasiia Grigoreva, Vadim Kalinin, Jelena Kaloidis, Jelena Karpovitš, Oxana Kodyaeva, Nadežda Mahnatš, Sergey Metropolskiy, Jelena Mihnevitš, Kirill Mitrofanov, Jana Pantelejeva, Svetlana Roskvas, Vjatšeslav Ruljov, Larissa Ryabets, Svetlana Serova, Ekaterina Starostina, Natalja Špongolts, Jekaterina Tšernova, Viktoria Vassiljeva, Valentin Volkov (25)

algusesse

2015

Kutsekeskharidusõpe

* Automaatik * Jaan Ojasild (kiitusega), Sten Vau, Ants Volmerson; Janno Natka; Edgar Bajev, Emil Golovnjov, Vassili Grigorjev, Vladimir Kuznetsov, Mark Lipatov, Erik Ruus, Gleb Safronov, Dmitry Shkarbanov, Aleksandr Simak, Ruslan Sokalski, Vladimir Zhukov, Jevgeni Tukan, Anton Ussenko (17)

* Elektrik * Dmitri Iljin; Antoni Havi (2)

* Telekommunikatsiooniseadmete spetsialist * Madis Anni, Aleksandr Gasna, Andres Hokkonen, Erik Kaldma, Karl Villem Konsa, Andri Lehtla, Andrei Lihhovenkov, Gert Pärni, Artur Sutula, Jaan Tammiste, Steven Targama, Reigo Trummalt, Marten Väster (13)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Martin Arusalu, Gert Järv, Hans Kärtner, Andre Reino; Dmitri Fomitšjov, Andres Möll, Siim Niinsalu; Boris Brokan, Oleg Dudašov, Alexandr Kislov, Sabina Leja, Roman Levitski (kiitusega), Vladimir Margassov, Deniss Stepanov, Stefan Volmre; Mark Siispool, Anna Kolodchenko (17)

* Multimeedium (veebispetsialist) * Kender Adler, Dmitriy Andronik, Erko Elblaus, Ilja Grunin, Karenn Kaareste, Stiina Kadi Kaus, Karl Aleksander Kiviväli, Kevin Lehtla, Kert Mesila, Oliver Remma, Helari Saaremäe, Sander Tammeleht, David Tina (13)

* Trükitehnoloogia * Aleksander Karu, Aivar Knuut, Doris Nõukas, Enar Teesalu, Karl Oskar Toovere, Terje Uustal, Mari-Liis Loopere (kiitusega), Terli Rüütli, Merilin Aberut, Nele Leppind, Sander Palm (11)

* Elektrik * Johannes-Joonas Joa, Ergo Saar, Rando Valdenberg, Jegor Doroštšenko, Vitali Koroljov, Sergei Kriulin, Daniil Lõssenko, Mihhail Plehhanov, Leonid Poljakov, Vladislav Zarri, Andrei Vaskin, Maksim Lipin (12)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Mihkel Kivimäe, Kuldar Kuul, Jaago Piibeleht, Kaur Rohumäe, Andres Tammejõe (kiitusega), Martin Ahmatov, Pavel Bogatski, Roman Härm, Jelena Komarova, Nikita Kožemjatšenko, Irina Mir, Aleksei Rusin, Maksim Zelentsov, Rasmus Kastein, Kalev Vaher, Samat Sabirov (16)

Kutseõpe keskhariduse baasil

* Multimeedium (veebispetsialist) * Ken Jõela, Ott Kaldma, Roland Mandzolo Boula, Martin Märss, Janar Post, Taavi Rikanson, Evert Saar, Martin Viirand, Vanessa Vorteil (9)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Jürgen Janson, Ott Valk; Inga Kolins, Alesja Molodtsova, Boris Natškebija, Aleksandr Zaporožets (6)

* Nõrkvoolusüsteemide paigaldaja * Andres Kruusimäe, Aron Matikainen, Heiki Mäesalu, Margus Perle, Kender Tasa (5)

* Elektroonikaseadmete koostaja * Natalja Aktšurina, Viktoria Benedenko, Ekaterina Bolshakova, Marina Grib, Ljubov Jereštšenko, Julia Klimova, Inessa Koobak, Aleksandr Leibjuk, Marina Markina, Natalia Menšova, Maija Suvorova (11)

* Elektrik * Mario Markus, Illar Jõgisoo (2)

* Trükitehnoloogia * Domino Arielle Carroll, Birgit Karras, Jana Kindlam, Elerin Klukas, Ellen Loitmaa, Kerli-Helen Oissar, Hanna Maria Pinsel, Nele Pohla, Herve Rannu, Viktoria Dimitrijeva (10)

* Multimeedium (veebispetsialist) * Marko Stefan Lehiste (1)

* Elektrik * Meelis Bauman, Tõnis Kotkas, Riho Lust, Andrus Muuga, Raul Rooso, Silver Siivard, Kaupo Vaher, Aleksandr Bondar, Andrei Jakovlev, Vladimir Kalintšenko, Igor Metso, Maksim Ošotin, Anton Sapunkov, Jossif Sednev, Valeriy Zrelov, Anton Teras, Ilja Torpašev, Vitali Yarmolenka (18)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Maire Ainso, Kristjan Peterson, Linard Ibragimov (3)

Neljanda taseme kutseõpe

* Elektriseadmete koostaja * Toomas Braun, Jaanus Gussev, Ilja Krõlov, Marko Lillepuu, Jevgeni Lisovoi, Alexander Paramonov, Mare Pello, Sergei Romanets, Vahur Suurküla, Alo Suursild, Karel Teinveld, Aivar Vals (12)

* Teleoperaator * Raiko Allik, Timo Arbeiter, German Golub, Martin Paju, Oliver Pant, Maria Vita (6)

* Trükiste järeltöötlusseadmete operaator * Kristi Aksiim, Gaspar Bibikov, Helena Israel, Kersti Kibuspu, Rando Lindal, Martin Luure, Ivar Maine, Viktoria Parker, Markel Peedo, Anne-Krõõt Pikson, Innar Proode, Merike Raudsepp, Roland Reismaa, Rauno Roosilill, Anu Saar, Annika Safronov, Andres Suigusaar, Katja Ševtsenko, Toomas Teder, Vladimir Tsudajev, André Vätson (21)

Kolmanda taseme kutseõpe

* Elektroonikakoostude koostaja (osakutse elektroonikakoostude koostaja) * Alina Anton, Olga Balahnitšova, Jevgeni Botšenkov, Julia Ekimova, Anna Drozd, Anastasiia Grigoreva, Vadim Kalinin, Jelena Kaloidis, Jelena Karpovitš, Nadežda Mahnatš, Sergey Metropolskiy, Jelena Mihnevitš, Kirill Mitrofanov, Svetlana Roskvas, Vjatšeslav Ruljov, Larissa Ryabets, Ekaterina Starostina, Natalja Špongolts, Tatjana Zaitseva, Jekaterina Tšernova, Victoria Vasilieva, Valentin Volkov (22)

* Elektroonikakoostude koostaja (osakutse kaablikoostude koostaja) * Alina Anton, Olga Balahnitšova, Anna Drozd, Julia Ekimova, Anastasiia Grigoreva, Vadim Kalinin, Jelena Kaloidis, Jelena Karpovitš, Nadežda Mahnatš, Sergey Metropolskiy, Jelena Mihnevitš, Kirill Mitrofanov, Ene Rebane, Ekaterina Starostina, Natalja Špongolts, Tatjana Zaitseva, Jekaterina Tšernova, Victoria Vasilieva (18)

* Elektroonikakoostude koostaja (osakutse elektroonikakoostude koostaja) * Jelena Dmitrenko, Alla Erfurt, Margarita Klevtsova, Tatjana Koženkova, Olga Kurbatova, Olga Lebedeva, Sergei Vassetškin, Elena Yakovleva (8)

* Elektroonikaseadmete remontija * Alina Anton, Olga Balahnitšova, Anna Drozd, Julia Ekimova, Anastasiia Grigoreva, Vadim Kalinin, Jelena Kaloidis, Jelena Karpovitš, Jelena Mihnevitš, Kirill Mitrofanov, Ekaterina Starostina, Natalja Špongolts, Tatjana Zaitseva, Jekaterina Tšernova, Victoria Vasilieva (15)

Teise taseme kutseõpe

* Elektroonikakoostude koostaja * Jelena Andrijanova, Jelena Dmitrenko, Diana Društšits, Aleksei Fadejev, Vladimir Habarov, Julia Hvalina, Zoja Jeršova, Irina Kavun, Margarita Klevtsova, Svetlana Kuznetsova, Julia Mälk, Natalja Ponomarjova, Galina Zjuzkova, Tatjana Taranenko, Dmitry Tarasov, Viktoria Tšetskaja, Allan Vaino, Sergei Vassetškin, Elena Yakovleva; Maksim Petuhhov (20)

* Elektroonikakoostude koostaja * Aleksander Aleksejev, Jelena Andropova, Julia Bogdanova, Oksana Essen, Nadežda Fjodorova, Vitaly Frolov, Julia Gorškova, Marina Mihhailova, Vladimir Popov, Jekaterina Richter (10)

algusesse

2016

Kutsekeskharidusõpe

* Automaatik * Evald Hertman, Maksim Ivanov (kiitusega), Rasmus Nurmsalu, Deniss Skrabutenas, Henry-Emil Valtin (kiitusega), Paul Villumson, Andres Basmanov, Nikita Bogdanov, Nikita Divin, Oleksii Inno (kiitusega), Vjatšeslav Ivanov, Nikita Korzin (kiitusega), Vladislav Moisejev, Jegor Monogarov, Artur Papilov, Maksim Sakovitš, Armand Žukov, Ignati Vatolin (18)

* Elektrik * Mihkel Kaasik, Pyotr Konovalov, Renee Rannaoja, Georgi Jaštšenko (4)

* Telekommunikatsiooniseadmete spetsialist * Ants-Andre Läns, Konstantin Merkulov, Oliver Noor, Sander Ratassepp, Gert Margus Raimond Reisa, Sander Rohulaid (6)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Frederik Annus, Kaupo Ehtnurm, Marko Jaanus, Keijo Kapp (kiitusega) , Kristo Kruuser (kiitusega), Erik Madisson, Saamuel Pedosk, Vitali Antonov, Igor Dinovski, Filip Fjodorov (kiitusega), Roman Hulapov, Sergei Jakomo, Dmitri Kiriljuk (kiitusega), Anton Kuksov, Artur Laptev, Jana Motovilova (kiitusega), Anton Poplavnõi, Kristian Vlassenko, Tauri Toel, Marko Kuusik, Mark Steinberg (21)

* Elektrik * Artur Balõšev, Kaspar Eduvald, Kert-Gaido Kitsingi (kiitusega), Tair Lääne, Mihkel Normak, Rolan Orusaar, Andrei Dmitritšenkov, Andrei Ehvik, Daniil Golub, Igor Gurenko, Kirill Kontsenebin, Oleg Lozinski, Aleksandr Maiste, Vadim Pokincereda, Sergei Rjabtsev, Edgar Silickis, Jevgeni Semenjuk, Vadim Vürts, Semjon Tšeban (19)

* Automaatik * Tõnu Säre, Vladimir Ševtšenko (2)

* Elektroonikaseadmete koostaja * Carlo Randar Aavekukk, Rain Arro, Jarmo Soots (3)

* Telekommunikatsiooniseadmete spetsialist * Mikk Arro (1)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Erki Tõnne, Jean-Kristjan Fliess, Carl-Martin Kaupmees, Rasmus Saarepera, Frank Westholm, Roman Ishutin, Roman Vldaimirov, Ergo Suislepp, Ivan Ksenofontov (9)

* Trükitehnoloogia * Nele Jalakas, Ksenija Kalnitskaja, Älian Käärik, Krista Pokk, Aljona Sõtšjeva, Rando Talviste, Henrik Udam, Niktia Andronik (8)

* Multimeedium (veebispetsialist) * Diana Aizatullina, Argus Eesmaa, Andre-Harlet Elvisto, Richard Kaarna, Sergei Šuvalov, Taur Tärnov, Tõnis Kaarjärv (7)

Kutseõpe keskhariduse baasil

* Multimeedium (veebispetsialist) * Liisi Elken, Nadežda Garmoza, Joonas Kaustel, Kristina Kivisild, Kertu Kristmann, Robert Lepa, Rene Mesikäpp, Tiina-Katre Musting, Mark Ohlau, Marie-Helene Skukovski (10)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Artto Aunap, Teemar Hiir , Kristjan Kaar, Lehor Kallas, Katrin Kivi, Tanel Levkoi, Jaanus Truuväärt, Tauno Vürmer, Maksim Klepov, Andrei Tšugunnikov (10)

* Nõrkvoolusüsteemide paigaldaja * German Korotin, Kalver Kurg, Allar Õunapuu (3)

* Fotograaf * Agnes Aus, Liis Auväärt, Ruta Badina, Keiri Kallas, Grete-Maria Kesa, Katrina Kilk, Dagni Kolga, Kadri Lahtmaa, Celin Lannusalu, Nadežda Martõnenko, Merilin Meripõld, Höije Nuuter, Petra Maria Poola, Kerli Põld, Erika Renel, Tatjana Rukavitsõna, Aivi Tugedam, Oliver Vijar (18)

* Multimeedium (veebispetsialist) * Toomas Käär, Maria Laanejärv, Kristo Leesmann, Liis Pannal, Diane Parmas, Sander Püüa, Heleri Roosnurm, Riho Väljak, Kaspar Martin Suursalu (9)

* Trükitehnoloogia * Jevgenia Andruško, Kätlin Hallik, Maarja Karu, Keterin Kõlu, Kristjan Laidla, Triin Lepp, Kristjana Liivamägi, Reta Reinmaa, Dagne Rämman, Sander Seero, Kristina Vesi, Lea-Liis Vitsberg (12)

* Elektrik * Oleg Filippov, Karl-Stig Jaago, Sten Lepamaa, Janno Mikk, Kristiina Veldemann, Reio Viks, Ivan Ottšik, Aleksandr Petrov, Elvira Sorokina, Ilya Zhogolev (10)

* IT-süsteemide spetsialist * Lauri Hämäläinen, Lembit Idol, Hendrik Jaanimägi, Maarja Pärnpuu, Ivo Rahnel, Andres Sild, Siim Stokkeby, Jaanus Udam, Sergei Rodkin, Edgar Selihov, Andrei Veeremaa (11)

* Arvutid ja arvutivõrgud * Jevgeni Grigorjev, Arp Jersmann (2)

Neljanda taseme kutseõpe

* Teleoperaator * Maris Rumberg (1)

* Trükiste järeltöötlusseadmete operaator * Kaiu Klaus, Siim Lekko, Taido Reins, Risto Reiss, Taavi Tammekivi (5)

* Teleoperaator * Andre Allese, Agnes Aus, Tiina Kasuk, Mia Liina Lepik, Hannes Mäeorg, Höije Nuuter, Marion Pettai, Maike Tubin, Kristo Veinberg, Indrek Viiret (10)

* Elektroonikaseadmete tehnik * Olga Balahnitšova, Anna Drozd, Anastasiia Grigoreva, Vadim Kalinin, Jelena Kaloidis, Jelena Karpovitš, Jelena Mihnevitš, Ekaterina Starostina, Natalja Špongolts, Tatjana Zaitseva, Victoria Vasilieva (11)

Kolmanda taseme kutseõpe

* Elektroonikakoostude koostaja (osakutse elektroonikakoostude koostaja) * Jelena Andropova, Oksana Essen, Marina Mihhailova (3)

* Elektroonikakoostude koostaja (osakutse kaablikoostude koostaja) * Jelena Andropova, Alla Erfurt, Oksana Essen, Margarita Klevtsova, Tatjana Koženkova, Olga Kurbatova, Sergei Vassetškin (7)

* Elektroonikaseadmete remontija * Jelena Andropova, Alla Erfurt, Oksana Essen, Margarita Klevtsova, Olga Kurbatova, Sergei Vassetškin (6)

algusesse

jätkub…