14 juuli

Vastavalt Haridus- ja teadusministri 28. augusti 2013 määrusele nr. 25 “Õpilase kutseõppeasutusse vastuvõtu kord” avalikustab Tallinna Polütehnikum kodeeritult vastuvõetud õpilaste nimekirja: õpilase eesnimi, perenime esitäht ja vastuvõtuavalduse number.

Energeetika ja automaatika erialaosakond

Automaatik (õpperühm AA-17, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 28. augustil 2017 kell 10.00

  1. Andreas A. 276
  2. Andrian Z. 317
  3. Artjom M. 374
  4. Artur T. 29
  5. Egert T. 410
  6. Enrice L. 171
  7. Eric M. 339
  8. Georg Joosep N. 323
  9. Harly H. 360
  10. Henri V. 390
  11. Karl K. 347
  12. Kayko A. 376
  13. Kevin K. 382
  14. Leonard L. 415

Automaatik (õpperühm AV-17, õppekeel: vene keel)
Kool algab 28. augustil 2017 kell 10.00

  1. Aleks J. 208
  2. Aleksandr D. 81
  3. Aleksandr A. 232
  4. Aleksandr K. 381
  5. Aleksandr R. 223
  6. Alexander N. 257
  7. Alina Š. 248
  8. Andrei A. 213
  9. Andres Š. 249
  10. Anna K. 24
  11. Artjom M. 158
  12. Daniel H. 100
  13. Daniel L. 133
  14. Daniil K. 203
  15. Dmitri S. 129
  16. Dmitri M. 156
  17. Dmitri U. 155
  18. Dmitri K. 366
  19. Enrike S. 302
  20. German M. 166
  21. Ilja L. 70
  22. Konstantin S. 19
  23. Ksenija Š. 189
  24. Mihhail D. 7
  25. Nikita A. 359
  26. Nikita M. 164
  27. Oleg K. 181
  28. Pavel D. 65
  29. Radion K. 278
  30. Renat V. 143
  31. Sergei Z. 136
  32. Sergei V. 368
  33. Vadim K. 176
  34. Vjatšeslav H. 401
  35. Vladimir D. 28

Sisetööde elektrik (õpperühm EA-17, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 28. augustil 2017 kell 10.00

  1. Cristopher K. 39
  2. Edgar L. 332
  3. Janek K. 85
  4. Kert R. 57
  5. Martin K. 87
  6. Pavel I. 157
  7. Rasmus S. 321
  8. Reimond J. 177
  9. Sander K. 369
  10. Sten M. 215
  11. Sten R. 231

Sisetööde elektrik (õpperühm EV-17, õppekeel: vene keel)
Kool algab 28. augustil 2017 kell 10.00

  1. Aleksei P. 149
  2. Andrei G. 153
  3. Anton L. 412
  4. Artjom N. 168
  5. Artjom R. 254
  6. Daniil K. 108
  7. Denis K. 67
  8. Dmitry O. 251
  9. Evgeni L. 147
  10. Grigori K. 88
  11. Ilja Š. 60
  12. Ivan T. 11
  13. Jevgeni G. 92
  14. Klim B. 66
  15. Maksim K. 109
  16. Maksim M. 326
  17. Mark T. 192
  18. Meelis O. 380
  19. Nikita R. 104
  20. Nikolai P. 135
  21. Patrik P. 363
  22. Roman T. 255
  23. Roman B. 408
  24. Ruslan K. 163
  25. Timofey Z. 83
  26. Vladimir T. 26
  27. Yury P. 286

Meedia erialaosakond

Multimeedia spetsialist (õpperühm MM-17, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 28. augustil 2017 kell 13.00

  1. Allan M. 128
  2. Andre A. 190
  3. Andreas Õ. 330
  4. Andreas Michael J. 130
  5. Elo K. 333
  6. Erki P. 222
  7. Fred S. 173
  8. Fred V. 13
  9. Geethe P. 319
  10. Hans-Marten S. 325
  11. Ivan P. 242
  12. Johan Valdemar L. 288
  13. Juljus P. 191
  14. Kaspar R. 273
  15. Kent S. 379
  16. Kristiine N. 120
  17. Kristjan A. 33
  18. Marko V. 113
  19. Markus M. 196
  20. Markus Henri B. 361
  21. Mattias O. 393
  22. Mihhail P. 358
  23. Otto V. 139
  24. Patrik G. 15
  25. Pert K. 137
  26. Rait-Kristjan A. 9
  27. Randel V. 201
  28. Rasmus T. 407
  29. Rasmus T. 277
  30. Remy V. 183
  31. Rico J. 172
  32. Sandra S. 76
  33. Silver J. 418
  34. Thomas-Christian T. 140

Trükitehnoloogia (õpperühm TT-17, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 28. augustil 2017 kell 13.00

  1. Ally-Cahtryn H. 313
  2. Armin V. 312
  3. Carl N. 353
  4. Egert N. 348
  5. Egert S. 250
  6. Gert Richard S. 367
  7. Hans Erik T. 375
  8. Ilana S. 306
  9. Jelizaveta T. 47
  10. Johanna K. 233
  11. Johannes V. 226
  12. Katharina F. 274
  13. Kristina-Lotta N. 318
  14. Lisett A. 304
  15. Luella B. 197
  16. Marcus J. 121
  17. Martti Mattias S. 282
  18. Patrick A. 117
  19. Raiko L. 41
  20. Richard M. 246
  21. Riggy Theodor H. 362
  22. Samuel B. 74
  23. Sem Karlos K. 335
  24. Sigrit P. 270
  25. Siim Silver Ü. 268
  26. Stiven R. 309
  27. Talvar O. 1

IT ja telekommunikatsiooni erialaosakond

Telekommunikatsiooni spetsialist (õpperühm SA-17, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 28. augustil 2017 kell 11.00

  1. Allan V. 243
  2. Andreas U. 32
  3. Antti Lennart M. 95
  4. Draven M. 77
  5. Georg-Roland L. 405
  6. Henry-Sven S. 179
  7. Kaili V. 21
  8. Karl-Eerik P. 219
  9. Kasper T. 275
  10. Kenert V. 266
  11. Kert K. 351
  12. Kristjan-Ergo M. 272
  13. Mark G. 131
  14. Mark G. 110
  15. Marko H. 404
  16. Markus Rene P. 4
  17. Marten M. 115
  18. Marten T. 400
  19. Martin Patrik V. 112
  20. Nikita S. 386
  21. Rasmus K. 58
  22. Robert P. 388
  23. Ronald R. 355
  24. Ronald Erik S. 301
  25. Sander L. 14
  26. Steven K. 94
  27. Tanel P. 49
  28. Tanel-Toomas R. 294

IT-süsteemide nooremspetsialist (õpperühm IT-17E, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 28. augustil 2017 kell 11.00

  1. Aldur-Leo R. 235
  2. Alex L. 341
  3. Alvar V. 279
  4. Ariel Regina L. 144
  5. Christofher Arko K. 89
  6. Dmitri Z. 111
  7. Egle K. 349
  8. Erkki L. 284
  9. Erko V. 188
  10. Fredy R. 372
  11. Greg-Echerd R. 345
  12. Ian T. 352
  13. Jaanus Martin H. 52
  14. Janek V. 16
  15. Jan-Jordan V. 269
  16. Kardo L. 385
  17. Kardo M. 51
  18. Karl Robert M. 198
  19. Karmen R. 324
  20. Kenert L. 210
  21. Kert L. 206
  22. Kert L. 397
  23. Kevin Andris K. 328
  24. Kevin Marcus A. 212
  25. Marko L. 220
  26. Markus K. 185
  27. Martin N. 365
  28. Martin Milan T. 377
  29. Marven Remy K. 126
  30. Patrick André K. 320
  31. Rico H. 414
  32. Rico L. 298
  33. Robert H. 174
  34. Siim K. 54
  35. Siim S. 59

IT-süsteemide nooremspetsialist (õpperühm IT-17V, õppekeel: vene keel)
Kool algab 28. augustil 2017 kell 12.00

  1. Aleksandr K. 80
  2. Aleksandr L. 45
  3. Aleksandr V. 122
  4. Aleksandr P. 152
  5. Alen S. 98
  6. Anna Liisa F. 61
  7. Artjom P. 90
  8. Artjom K. 280
  9. Bogdan J. 38
  10. Boris M. 84
  11. Daniel G. 180
  12. Daniel R. 200
  13. Daniel J. 187
  14. Daniil B. 283
  15. Denis S. 262
  16. Denis B. 141
  17. Deniss B. 107
  18. Dmitri G. 46
  19. Elen R. 125
  20. Jevgeni V. 127
  21. Kirill Š. 241
  22. Kirill K. 221
  23. Konstantin M. 350
  24. Marek M. 207
  25. Mark F. 234
  26. Mihhail T. 75
  27. Nikita B. 36
  28. Nikita G. 290
  29. Nikolai B. 69
  30. Pavel Ž. 182
  31. Roman A. 63
  32. Sergei S. 142
  33. Vadim T. 151
  34. Valter K. 64

Noorem tarkvaraarendaja (õpperühm TA-17E, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 28. augustil 2017 kell 11.00

  1. Eleen M. 394
  2. Elenn May Adeliine P. 292
  3. Gert-Andry K. 216
  4. Gregory Chris H. 398
  5. Hindrek H. 145
  6. Jaan Markus J. 154
  7. Jasper N. 35
  8. Joel Õ. 79
  9. Karl Aleksander K. 20
  10. Kaspar R. 296
  11. Katrin K. 42
  12. Kaur Samuel K. 184
  13. Ken L. 356
  14. Kenno P. 186
  15. Kert M. 169
  16. Ketriin K. 281
  17. Kevin U. 409
  18. Kristel S. 364
  19. Kristiina S. 236
  20. Mait R. 124
  21. Martin P. 293
  22. Matthias L. 138
  23. Oliver S. 259
  24. Oona Elise Marie L. 391
  25. Patrick T. 305
  26. Rasmus K. 116
  27. Roberts Pauls T. 260
  28. Romet M. 395
  29. Siim T. 195
  30. Silver B. 389
  31. Simo Tõnu P. 285
  32. Tom Kristian A. 34
  33. Triinu T. 5
  34. Viktor O. 146
  35. Virko V. 194

Noorem tarkvaraarendaja (õpperühm TA-17V, õppekeel: vene keel)
Kool algab 28. augustil 2017 kell 12.00

  1. Alan T. 263
  2. Aleksandr U. 25
  3. Aleksandr K. 178
  4. Aleksei B. 224
  5. Anastasija G. 162
  6. Andrei Š. 40
  7. Anna T. 53
  8. Anne Š. 27
  9. Artjom H. 217
  10. Artjom T. 72
  11. Artur B. 211
  12. Daniil G. 78
  13. Daniil P. 256
  14. Daniil V. 300
  15. Dmitri P. 93
  16. Dmitri I. 239
  17. Emil T. 264
  18. Ilja H. 175
  19. Jevgeni Š. 82
  20. Kirill B. 31
  21. Kristina R. 337
  22. Marat M. 315
  23. Martin Y. 23
  24. Martin A. 244
  25. Matvei P. 342
  26. Maxim Z. 86
  27. Maxim Henry D. 209
  28. Mihhail L. 346
  29. Mihhail N. 322
  30. Mihkel O. 240
  31. Nikita P. 101
  32. Nikita K. 134
  33. Nikolai P. 62
  34. Pavel P. 193
  35. Vitali K. 105
  36. Vlad F. 297