Pakume tööd infotehnoloogia ainete õpetajatele!

Pakume alates 2018.a. jaanuarist tööd infotehnoloogia ainete õpetajalele. Töö eesti või vene õppekeelega õpperühmadega. Pakutavad ametikohad:

  1. Infotehnoloogia ainete õpetaja eestikeelsetes õpperühmades, osaline või täistööaeg. Lisainfo, õpetatavate ainete valik ja kandideerimine on portaalis CV keskus (tööpakkumine nr 507474) ja  CV.ee (tööpakkumine CVO-3474118-EE).
  2. Infotehnoloogia ainete õpetaja venekeelsetes õpperühmades, osaline või täistööaeg. Lisainfo, õpetatavate ainete valik ja kandideerimine on portaalis CV keskus (tööpakkumine nr 507470) ja CV.ee (tööpakkumine CVO-3474132-EE).

Kandidaatidelt eeldame: vastavust kutseõpetaja kutsestandardis kirjeldatud nõuetele või valmisolekut nende omandamiseks ning erialast haridust ja/või töökogemust.

Pakume: kaasaegset töökeskkonda, koolitust tööandja kulul, arengu- ja sertifitseerimisvõimalust. Võimalus töötada täis- või osalise tööajaga.  Töö sobib ka viimaste kursuste üliõpilastele.

Kandideerimine läbi elektrooniliste keskkondade:  cv.ee ja cvkeskus.ee. Taotluste esitamise tähtaeg on 15. detsember 2017, tööleasumine 8. jaanuaril 2018 või kokkuleppel.

Lisainfo: Helen Pärk, õppealadirektor, tel. 6103612, helen.park@tptlive.ee