Täiendusõppe koolituste info:
Ege Meister, täiendõppejuht, tel. 610 3604, 53 048 233, kursused@tptlive.ee

Avaldus kursusele registreerimiseks:

docx-formaadis: osaleja avaldus eestikeelne / osaleja avaldus venekeelne
pdf-formaadis:  osaleja avaldus eestikeelne/ osaleja avaldus venekeelne

Täidetud ja allkirjastatud avaldus palume saata:
kas postiaadressil: Tallinna Polütehnikum, Pärnu mnt. 57, 10135 Tallinn
või e-posti aadressil: kursused@tptlive.ee

NB! Avaldusele palume lisada ka lühike motivatsioonikiri „Miks ma soovin sellel koolitusel osaleda.“

Euroopa Sotsiaalfondi projektist “Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine” rahastatava täiskasvanute täienduskoolituse sihtrühmadeks on: erialase hariduseta täiskasvanud, keskhariduseta täiskasvanud või aegunud oskustega tööealine elanikkond vanuses 50+.

Vaata lisa: Haridus- ja Teadusministeeriumi täienduskoolituse lehelt.

EL_Sotsiaalfond_horisontaalne

 

2018. aasta sügissemestri koolituskalender

Lõppenud koolitused

5. – 6. september Täienduskoolitus 4. taseme jaotusvõrgu elektrikule – pingaluste (1 kV) tööde teostamine, 20 akad. tundi, eesti keeles.

11. – 14. september Täienduskoolitus 4. taseme jaotusvõrgu elektrikule – operatiivlülitamised jaotusvõrgu seadmetes, 40 akad. tundi, eesti keeles.

Hetkel toimuvad ja eesolevad koolitused

18. – 21. september Täienduskoolitus 4. taseme jaotusvõrgu elektrikule – pingaluste (kuni 20 kV) tööde teostamine, 40 akad. tundi, eesti keeles.

20. – 29. september Infolehtede kujundamise ja küljendamise algõpetus, 30 akad. tundi, eesti keeles. NB! Koolitus on edasi lükatud, täpsem info oktoobri alguses.

24. – 27. september Standardi IPC-A-610 koolitus, 30 akad. tundi, eesti keeles. NB! Rühm on komplekteeritud!

1. – 10. oktoober Adobe Illustrator algõpetus väiketrükiste kujundamiseks ja trükise ülesehituseks, 40 akad. tundi, eesti keeles.

1. – 11. oktoober Programmeeritavad kontrollerid, 30 akad. tundi, vene keeles.

3. – 6. oktoober Digitaalse trükimasina kalibreerimine, 20 akad. tundi, eesti keeles.

8. oktoober – 8. november Ettevalmistus 4. taseme sisetööde elektriku kutseeksamiks, 80 akad. tundi, eesti keeles.

8. – 11. oktoober Standardi IPC-A-620 koolitus, 40 akad. tundi, eesti keeles. NB! Rühm on komplekteeritud!

11. – 19. oktoober Trükiettevalmistus II, 36 akad. tundi, eesti keeles.

15. – 23. oktoober Adobe Illustrator algõpetus väiketrükiste kujundamiseks ja trükise ülesehituseks, 40 akad. tundi, eesti keeles.

17. – 18. oktoober Täienduskoolitus 4. taseme jaotusvõrgu elektrikule – pingaluste (1 kV) tööde teostamine, 20 akad. tundi, eesti keeles.

18. – 27. oktoober Tootefoto sotsiaalmeedias, 30 akad. tundi, eesti keeles.

22. – 25. oktoober Standardi IPC-A-610 koolitus, 30 akad. tundi, vene keeles. NB! Rühm on komplekteeritud!

24. – 27. oktoober Muutuvate andmetega trükkimine ja faili ettevalmistus Adobe Indesigni näitel, 20 akad. tundi, eesti keeles

29. oktoober – 8. november Programmeeritavad kontrollerid, 30 akad. tundi, eesti keeles.

5. – 9. november Standardi J-STD-001 koolitus, 55 akad. tundi, eesti keeles. NB! Rühm on komplekteeritud!

12. – 15. november Standardi IPC-A-620 koolitus, 40 akad. tundi, vene keeles. NB! Rühm on komplekteeritud!

12. – 16. november Arvuti riistvara algajatele, 30 akad. tundi, eesti keeles.

19. – 22. november Standardi IPC-A-610 koolitus, 30 akad. tundi, eesti keeles. NB! Rühm on komplekteeritud!

22. november – 1. detsember Tootefoto sotsiaalmeedias, 30 akad. tundi, eesti keeles.

26. november – 1. detsember Arvuti riistvara algajatele, 30 akad. tundi, vene keeles.

11. – 12. detsember Täienduskoolitus 4. taseme jaotusvõrgu elektrikule -alajaamades pingaluste tööde teostamine, 20 akad. tundi, eesti keeles.

6. – 15. detsember Infolehtede kujundamise ja küljendamise algõpetus, 30 akad. tundi, eesti keeles.

 

2018. aasta täienduskoolituse õppekavad


Täienduskoolitus 4. taseme jaotusvõrgu elektrikule – pingaluste (1 kV) tööde teostamine (õppekava)

Koolituste ajad:
kolmapäev, 5. september – neljapäev, 6. september (koolitus on lõppenud)
kolmapäev, 17. oktoober – neljapäev, 18. oktoober

Tagasi üles


Täienduskoolitus 4. taseme jaotusvõrgu elektrikule – operatiivlülitamised jaotusvõrgu seadmetes (õppekava)

Koolituse ajad:
teisipäev, 11. september – reede, 14. september

Tagasi üles


Ettevalmistus 4. taseme sisetööde elektriku kutseeksamiks (õppekava)

Tunnid toimuvad:
esmaspäev, 8. oktoober – neljapäev, 11. oktoober, iga päev kell 16.15 – 19.30
esmaspäev, 15. oktoober – neljapäev, 18. oktoober, iga päev kell 16.15 – 19.30
esmaspäev, 22. oktoober – neljapäev, 25. oktoober, iga päev kell 16.15 – 19.30
esmaspäev, 29. oktoober – neljapäev, 1. november, iga päev kell 16.15 – 19.30
esmaspäev, 5. november- neljapäev, 8. november, iga päev kell 16.15 – 19.30

Tagasi üles


Trükiettevalmistus II (õppekava)

Tunnid toimuvad:
neljapäev, 11. oktoober, kell 16.00 – 19.00
reede, 12. oktoober, kell 16.00 – 19.00
laupäev, 13. oktoober, kell 10.00 – 16.00
neljapäev, 18. oktoober, kell 16.00 – 19.00
reede, 19. oktoober, kell 16.00 – 19.00
laupäev, 20. oktoober, kell 10.00 – 16.00

Tagasi üles


Arvuti riistvara algajatele (õppekava)

Koolituse ajad:
esmaspäev, 12. november – laupäev, 16. november (eesti keeles)
esmaspäev, 26. november – laupäev, 1. detsember (vene keeles)

Tagasi üles


Programmeeritavad kontrollerid (õppekava)

Tunnid toimuvad:
esmaspäev, 1. oktoober – neljapäev, 11. oktoober, iga päev kell 16.15 – 19.30 (vene keeles)
esmaspäev, 29. oktoober – neljapäev, 8. november, iga päev kell 16.15 – 19.30 (eesti keeles)

Tagasi üles


Infolehtede kujundamise ja küljendamise algõpetus (õppekava)

Tunnid toimuvad:
Esimese koolituse aeg selgub oktoobri alguses.

Teine koolitus:
neljapäev, 6. detsember, kell 18.00 – 21.00
reede, 7. detsember, kell 16.15 – 21.15
laupäev, 8. detsember, kell 11.00 – 18.00
neljapäev, 13. detsember, kell 18.00 – 21.00
reede, 14. detsember, kell 16.15 – 21.15
laupäev, 15. detsember, kell 11.00 – 18.00

Tagasi üles


Digitaalse trükimasina kalibreerimine (õppekava)

Tunnid toimuvad:
kolmapäev, 3. oktoober, kell 16.00 – 19.00
neljapäev, 4. oktoober, kell 16.00 – 19.00
reede, 5. oktoober, kell 16.00 – 19.00
laupäev, 6. oktoober, kell 10.00 – 15.30

Tagasi üles


Tootefoto sotsiaalmeedias (õppekava)

Tunnid toimuvad:

Esimene koolitus:
neljapäev, 18. oktoober, kell 18.00 – 21.00
reede, 19. oktoober, kell 16.15 – 21.15
laupäev, 20. oktoober, kell 11.00 – 18.00
neljapäev, 25. oktoober, kell 18.00 – 21.00
reede, 26. oktoober, kell 16.15 – 21.15
laupäev, 27. oktoober, kell 11.00 – 18.00

Teine koolitus:
neljapäev, 22. november, kell 18.00 – 21.00
reede, 23. november, kell 16.15 – 21.15
laupäev, 24. november, kell 11.00 – 18.00
neljapäev, 29. november, kell 18.00 – 21.00
reede, 30. november, kell 16.15 – 21.15
laupäev, 27. detsember, kell 11.00 – 18.00

Tagasi üles


Täienduskoolitus 4. taseme jaotusvõrgu elektrikule -alajaamades pingaluste tööde teostamine (õppekava)

Koolituse aeg:
teisipäev, 11. detsember – kolmapäev, 12. detsember

Tagasi üles


Täienduskoolitus 4. taseme jaotusvõrgu elektrikule – pingaluste (kuni 20 kV) tööde teostamine (õppekava)

Koolituse aeg:
teisipäev, 18. september – reede, 21. september

Tagasi üles


Adobe Illustrator algõpetus väiketrükiste kujundamiseks ja trükise ülesehituseks (õppekava)

Tunnid toimuvad:

Esimene koolitus:
esmaspäev, 1. oktoober, 16.00 – 20.00
teisipäev, 2. oktoober, 16.00 – 20.00
kolmapäev, 3. oktoober, kell 16.00 – 20.00
neljapäev, 4. oktoober, kell 16.00 – 20.00
esmaspäev, 8. oktoober, kell 16.00 – 20.00
teisipäev, 9. oktoober, kell 16.00 – 20.00
kolmapäev, 10. oktoober, kell 16.00 – 20.00

Teine koolitus:
esmaspäev, 15. oktoober, 16.00 – 20.00
teisipäev, 16. oktoober, 16.00 – 20.00
kolmapäev, 17. oktoober, kell 16.00 – 20.00
neljapäev, 18. oktoober, kell 16.00 – 20.00
reede, 19. oktoober, kell 16.00 – 20.00
laupäev, 20. oktoober, kell 10.00 – 14.00
esmaspäev, 22. oktoober, 16.00 – 20.00
teisipäev, 23. oktoober, 16.00 – 20.00

Tagasi üles


Muutuvate andmetega trükkimine ja faili ettevalmistus Adobe Indesigni näitel (õppekava)

Tunnid toimuvad:
kolmapäev, 24. oktoober, kell 16.00 – 19.00
neljapäev, 25. oktoober, kell 16.00 – 19.00
reede, 26. oktoober, kell 16.00 – 19.00
laupäev, 27. oktoober, kell 10.00 – 15.30

Tagasi üles


Standardi J-STD-001 koolitus

Koolituse aeg:
esmaspäev, 5. november – reede, 9. november (eesti keeles)

Tagasi üles


Standardi IPC-A-620 koolitus

Koolituse ajad:
esmaspäev, 8. oktoober – neljapäev, 11. oktoober (eesti keeles)
esmaspäev, 12. november – neljapäev, 15. november (vene keeles)

Tagasi üles


Standardi IPC-A-610 koolitus

Koolituse ajad:
esmaspäev, 24. september – neljapäev, 27. september (eesti keeles)
esmaspäev, 22. oktoober – neljapäev, 25. oktoober (vene keeles)
esmaspäev, 19. november – neljapäev, 22. november (eesti keeles)

Tagasi üles