Для поступающих – Приём документов на русском языке.

 

Dokumentide vastuvõtt 2021/2022. õppeaastaks on lõppenud.

Eriala Teleoperaator, tase 4, vestlused toimuvad detsembri keskpaigas, õppetöö algab veebruaris 2022.

 

Küsimuste tekkimisel küsige nõu vastuvõtukomisjoni telefonilt 610 3623 (vastab tööpäeviti 9.00 – 13.00) või kooli kantseleist, telefon 610 3601 (vastab tööpäeviti kell 10.00 – 13.00).

Eelnev haridus:
Erialaosakond:
Õppevorm:

Sisetööde elektrik »

  Milleta ei tööta ükski tehnikavidin, kuid mille peale me igapäev ei mõtle? Saagu valgus ja valgus saigi! Tahaksid, et elekter oleks kogu aeg olemas?

Automaatik »

  Kas Sulle meeldib idee, et kõik toimib ainult nupule vajutusega – või isegi ilma? Siis oled Sa sündinud automaatikuks! Nutikas automaatik nuputab niikaua, kui on oma elu mugavaks muutnud. Vajutad nuppu ja tuba läheb soojaks,

Telekommunikatsiooni nooremspetsialist »

  Kas Sa kruvisid lapsena lahti kodus oleva vana raadio või vaatasid sisse oma arvutile või telekale või kitarri asemel tundus hoopis põnevam helipult? Või hoopiski küsisid vanematelt, kuidas tuleb vanaisa hääl telefoni sisse

Tarkvaraarendaja »

  Kas Sa juba tead, mis üritus on GameDev Days? Kui said pihta, et „Dev“ on lühend sõnast Development ja see tähendab arendust, siis tasub Sul edasi mõelda tarkvaraarendaja põnevale, kuid keerulisele elukutsele.

IT-süsteemide spetsialist »

  Kas oled kunagi mõelnud kuidas MacGyver kõikidest olukordadest nutikalt välja tuli? Kui Sa nüüd googeldasid ja otsisid infot, kes on see salapärane Mac-Gyver ning leidsid erinevaid linke, pilte, klippe ja viiteid erinevates keeltes, siis võib olla infotehnoloogia just see valdkond, mis Sulle sobiks.

Elektroonikaseadmete tehnik »

  (NB! Õppetöö algus eeldatavalt 2022.a.) Sa tahaksid teada, kuidas töötab lüliti või mis ülesanne on pistikul? Ja see, mis on arvuti sees, tundub hoopis põnevam kui arvutiga mängimine või internetis ringi uitamine?

Visuaalmeedia spetsialist »

  Sind ahvatleb fotograafia? Ja siis tahaks osata veebilehte teha? Ja kujundamisoskus kuluks vägagi ära? Ja kui ise veel kujundatu välja trükkida oskaks?

Multimeedia spetsialist (veebiarendaja) »

  On Sul tunne, et tahaksid kõike teha – veebilehti, fotosid ja filme, kujundusi ja 3D graafikat, heli- ja videopilti ja ….? Aga kui Sinu unistus on luua ägedaid veebilehti ja tahad, et Sul oleksid nii head IT-oskused kui ka teadmised programmeerimisest

Fotograaf »

  Oled unistanud fotograafi glamuursest elust? Vale mõte! Sa oled unistanud fotograafi raskest ja keerulisest elukutsest. Olla originaalne, olla mõjus ja olla hinnatud.

Teleoperaator »

  Sind võlub telemaailm? Tahaksid teada, kuidas tehakse Terevisiooni või pikki, tunde kestvaid otseülekandeid? Võid tahad koos oma kaameraga olla hoopis põnevate sündmuste keskel

Sisetööde elektrik, 5. tase (jätkuõpe) »

Oled olnud hea käega elektrik ja juhendanud kolleege? Kaalud edasiõppimist, aga kõrgkooli minna ei julge? Ülemus on ka maininud, et Sul on soont olla tööde juht objektil, aga tajud, et haridust napib?

Jaotusvõrgu elektrik, 5. tase (jätkuõpe) »

Sulle meeldib Su töö, sest Sa tead, et Sinust ja Su kolleegidest sõltub see, kas kodudesse jõuab elekter? Tahaksid edasi õppida, aga Sind on vaja objektil?

Jaotusvõrgu elektrik, 4. tase (jätkuõpe) »

  Elektritööd siseruumides ei ole enam Sinu jaoks põnevad? Sind võluvad mastid ja avarus. Suurte elektrikatkestuste korral hakkavad käed sügelema ja Sa tahaksid minna koos jaotusvõrgu meestega objektile?

Tootmisautomaatik (jätkuõpe) »

Õppida ei ole kunagi hilja! Tootmisautomaatiku eriala on Sulle, kes Sa oled varasemalt õppinud automaatikuks, elektrikuks, sisetööde elektrikuks või mehhatroonikuks ja nüüd oled otsutanud oma oskusteprofiili nüüd laiendada.

Printmeedia eriala: Trükiettevalmistaja »

  Kuidas panna värvid särama? Sulle meeldivad ilusad ja korrektsed trükised, Sul on kätt ja silma ning Sulle meeldib arvutiga joonistada ja kujundada, siis trükiste ettevalmistajaks õppimine on hiiglama hea mõte.

Printmeedia eriala: Trükkal »

  Kui Sa oled mõelnud, et kuidas saab pilt T-särgile või kommipaberile? Või kui Sulle meeldivad trükitud plakatid, kaunid pakendid, kui Sa usud, et paberil olevad raamatud ja ajalehed-ajakirjad on ägedamad nende e-sõsaratest, siis trükitööstus on Sinu tulevik.


SISSEASTUMISEL ESITATAVAD DOKUMENDID:

Dokumentide vastuvõtt 2021/2022. õppeaastaks  on lõppenud.

 

  • vanema või eestkostja kirjalik nõusolek vabas vormis, kui õpilaskandidaat on alaealine (vaata näidist);
  • haridust tõendav dokument  ja hinneteleht;
  • üks dokumendifoto;
  • passi või ID-kaardi või sünnitunnistuse koopia;
  • välismaalasest õpilaskandidaadi puhul dokument, milles on märge alalise või kehtiva tähtajalise elamisloa või elamisõiguse kohta (Haridus- ja Teadusministri määrus nr. 25, 28.08.2013, §4 lõige 1 punkt 7)

NB! Õpilastel on võimalus saada õppetoetusi.

  • Kutsekeskharidusõppe lõpetanud võivad soovi ja võimete korral jätkata õpinguid kõrgkoolides.
  • Koolil on oma söökla, staadion ja spordisaal.
  • Tegutseb amatöörraadiosaatja, spordi- ja huvialaringid.
  • Õpilaskodu võimalus (kutsekeskharidusõppes (statsionaarses päevaõppes põhihariduse baasil) õppijatele).

ÕPPIMINE TALLINNA POLÜTEHNIKUMIS ON TASUTA!

Jälgi infot internetis, helista, küsi lisa, tule ja vaata!

Kontakt ja lisainfo:
Pärnu mnt. 57, Tallinn, tel. 610 3601, 610 3623
www.tptlive.ee
info@tptlive.ee

Algusesse