21 nov.

Novembri alguses avati Tallinna Polütehnikumis Elioni labor, mille eesmärk on koolitada Elioni praktikante ning potentsiaalseid töötajaid.

Tallinna Polütehnikumi Elioni laboris õpetatakse tudengitele Elioni peamiste teenuste seadmete tööpõhimõtteid. Tehnikumi õppejõude koolitavad Elioni spetsialistid.

Elioni personalidirektori Irene Metsise sõnul on koostöö Tallinna Polütehnikumiga äärmiselt oluline, kuna sealt tuleb Elioni arvestatav hulk tublisid spetsialiste. „Tehnilistesse valdkondadesse on üha raskem leida kompetentseid töötajaid ja koostöö kõrgkoolidega on aidanud seda probleemi oluliselt leevendada,” ütles Metsis. Irene Metsis lisas, et Tallinna Polütehnikumist on tulnud uusi töötajaid peamiselt IT-tehnikuteks, teenuste ja andmesidevõrgu administraatoriteks.

Tallinna Polütehnikumi direktori Kalle Sammali sõnul võimaldab labor tutvustada õpilastele kõige värskemaid seadmeid ja andmesidelahendusi, mis muidu oleks väga keeruline. „Meie õpilased on kindlasti tänu uuele laborile pädevamad ning tööjõuturul hinnatumad,” ütles Sammal.

Elion avas sarnase labori käesoleva aasta kevadel Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakoolis.

Vaata ka Elioni pressiteadet.