26 jaan.

Hispaanias, Bilbao kutsekoolis Politeknika Ikastegia TXORIERRI toimus 19. – 22. jaanuarini 2016 Erasmus+ projekti nr. 2015-1-PT01-KA201-013007, „Engineer for the Future“ esimene töökohtumine.  Kohal olid kõik projekti partnerid kuuest erinevast riigist: Portugalist, Hispaaniast, Kreekast, Itaaliast, Küproselt ja Eestist, meie koolist osalesid projektijuht Ege Meister ja IT juht Toivo Pärnpuu. Tavapäraselt esimesele kokkusaamisele tutvustasid kõik partnerite esindajad oma kooli või asutust ning ühiselt täpsustati projekti eesmärgid, pandi paika tööülesanded ning lepiti kokku 2016. aasta töökohtumised – juulikuus Kreekas ning detsembrikuus Küprosel. Lisaks jagati osalevate partnerite vahel ära tööülesanded; meie kooli eriülesandeks jäi uudiskirja väljaandmine kõikidest partnerite poolt läbiviidud ettevõtmistest või tegevustest.

Projekti kohta loe lähemalt: Erasmus+ koostööprojekt „Engineer for the Future“ (Engine4F).

bilbaoFoto: Ege Meister, erakogu. Projekti partnerid.

Ege Meister
projektijuht