23 dets.

23. detsember 2011. Viimane nädal enne jõuluvaheaega oli nii Tallinna Polütehnikumi õpilaste kui ka õpetajate jaoks väga tegus.

Teisipäeval 20. detsembril laulis Nõmme Rahu kirikus meie kooli vilistlaste kammerkoor “Harmoonia” õpetaja Eve Oja
juhatusel jõululaule. Samal päeval toimus ka võimlas õpetajate ja õpilaste vaheline võrkpallimatš. Ajaloolise matši võitsid 3-0 õpilased, järgmisel aastal loodavad õpetajad revanši võtta. Kõigile käsitööhuvilistele toimus raamatukogus viltimistöötuba, kus õpilastel ja õpetjatel oli võimalus endale ehteid või näpunukke viltida. Rõõmsameelne ja tegus Anneli Endla jagas kõikidele lahkelt oma teadmisi, selgitades ja näidates ette, kuidas ühest tavalisest villatükist saab unikaalne medaljon, kõrvarõngad, rebasekutsikas või porgand.

Kolmapäeval, 21. detsembril kerkis peamaja I korruse torni fotostuudio, kus kogu koolipäeva jooksul oli kõikidel soovijatel võimalik endast jõulukaart teha lasta. Kooli saalis oli jõulukontsert õpetajatele ja kooli töötajatele.

Teisipäevast neljapäevani kestis koolimajamäng ja jõulusurf. Samuti oli kogu nädala jooksul võimalus saata jõulutweete, mida seejärel kuvati
kõikides telerite või projektoritega varustatud klassides.

Oli üks ütlemata tegus nädal!

Äli Teeääre
Huvijuht