23 dets.

Tallinna Polütehnikumi Õpilasesindus korraldas taaskord huvitava ja tegevusterohke jõuluootuse nädala.

Esmaspäeval, 14. detsembril toodi – juba traditsiooniks saanuna – peamaja teise korruse fuajeesse ning ehiti ka ära kooli jõulukuusk. Teisipäeval, 15. detsembril oli meie kooli õpilastel ja õpetajatel suurepärane võimalus kuulata zoosemiootik Aleksei Turovskit, kelle huvitav loeng toimus heategevusliku jõululaada raames. Kolmapäeval, 16. detsembril korraldati heategevuslik jõululaat, mille eesmärgiks oli raha kogumine Tallinna Loomaaia projektile „Jääkaru uus kodu“. Jõululaadal oli kogu kooliperel võimalus kaubelda, võtta osa jõululoosist, mille läbiviimist toetasid ka Rahva Raamat, Marilyn Kerro, Bamba Billiard Club ja Billy Boy, kuulata „tänavamuusikuid“, teha endast jõulupilt või mängida erinevates töötubades (Xbox, robootika). Neljapäeval, 17. detsembril sai teoks ilusaima jõuluklassi valimine, kus kõiki rühmi oodati tegema oma koduklassis kaunis  jõulukompositsioon. Ilusaima jõuluklassi tiitlid said õpperühmad MM-14 ja TT-14, lisaks said eriauhinna klassi kaunistamise eest õpetajad Liidia Raja ja Reet Pihl. Ilusaima jõuluklassi žüriise kuulusid Tallinna Polütehnikumi õpilasesinduse kultuuritoimkonna juhataja Sandra Sander ja õigus- ja sotsiaaltoimkonna juhataja Ruslan Miklaševics. Reedel, 18. detsembril toimus õpilasesinduse ja Filmiringi koostöös TPT TV viies otsesaade, millega võeti kokku I poolaasta tegemised.

Esmaspäeval, 21. detsembril külastasid  Tallinna Polütehnikumi õpilasesinduse esimees Siim Sander Saar ning õigus- ja sotsiaaltoimkonna juhataja Ruslan Miklaševics Tallinna Loomaaeda, et anda üle jõululaadalt kogutud annetus – jääkaru uue kodu toetuseks anti üle 262, 98 eurot.

Jõuluootuse nädala lõpetas teisipäeval, 22. detsembril toimunud jõulukontsert kooli töötajatele, kus kontsertkavas esinesid polütehnikumi õpilased, õhtujuhtide kandvas rollis olid Johanna Martsoo ja Tõnis Harma. Lisaks toimus ka kooli töötajate tervisekõnni ja sammulugemise võistluse “Käi Jala 2015” autasustamine.

12366338_1204967819516901_8249390556435985686_n

Fotol Aleksei Turovski.

Kaisa Liimets
Tallinna Polütehnikumi huvijuht