08 dets.

Viite õppurit kolmest Eesti koolist tunnustati Microsoft Student Partner (MSP) tiitliga. Konkursi läbisid Tallinna Tehnikaülikooli ja Tartu Ülikooli tudengid ning Tallinna Polütehnikumi õpilased.

Tallinna Polütehnikumist tunnustatakse MSP tiitliga arvutite ja arvutivõrkude eriala õppivat Mihkel Sirelit ja elektriseadmete ja süsteemide eriala õppivat Heiki Tähist, kes samas ka õpetab arvutieriala aineid. 

Varem on MSP tiitliga pärjatud IT Kolledži IT süsteemide administreerimise eriala tudengit Kristjan Kongot.

Microsoft Student Partners tunnustusprogramm ühendab tuhandeid tehnoloogiahuvilisi tudengeid üle maailma ning Microsoft Student Partneri tiitleid antakse silmapaistvatele tudengitele igal aastal. Kõik MSP tiitlile kandideerinud tudengid ja õpilased tunnevad suurt huvi tehnoloogia ja Microsofti tarkvara vastu ning võtavad osa Eesti tudengite ühenduse Microsoft User Groupi (MUG.ee) tegevusest.

Microsoft Student Partners on ülemaailmne programm, mille liikmed saavad suhelda Microsofti akadeemilise ringkonnaga, kasutada kõige uuemat Microsofti tarkvara, infomaterjale ja võtta osa erinevatest Microsofti korraldatud koolitustest. Samuti saavad Microsofti partnertudengid kandideerida praktikale Microsofti Redmondi peakontorisse. Järgmine võimalus kandideerimiseks on 2007. aasta sügisel, aga aktiivsetel MUG.ee liikmetel on võimalus ka õppeaasta kestel tiitel välja teenida.