19 mai

Tallinna Polütehnikumis viibisid 24. aprillist kuni 6. maini 2017 Erasmus + programmi „ECVETi koostöös rakendamine – arendades tehnikahariduse tulevikku“  ehk KRATT raames külas kaheksa õpilast ja kaks õpetajat Slovakkia partnerkoolist Handlova kutsekeskkoolist Stredná odborná škola. Külalised võtsid osa erinevatest ainetundidest: elektrotehnika laborist, elektroonika töötoast ja IT-eriala tundidest, lisaks külastasime ka Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskust Mektory ning õpetajatel oli võimalus tutvuda HITSA nutiklassiga. Väga palju põnevust pakkusid samal ajal toimunud Eesti noorte kutsemeistrivõistlused Noor Meister 2017, kus meie külalised meie kooli õpilastele kaasa elasid ja pöialt hoidsid. Täiendavalt tutvustasime Handlova partneritele ka meie ilusat vanalinna, vaatasime alla teletorni tipust, tegime tiiru Kiek in de Köki bastioni käikudes ning Kadriorus. Käesoleva aasta sügisel lähevad meie õpilased sama Erasmus+ programmi raames kaheks nädalaks Slovakkiasse tutvuma Handlova Stredná odborná škola’ga.

Ege Meister
Projektijuht ja inglise keele õpetaja

Projekti kohta loe lähemalt: ECVETi koostöös rakendamine – arendades tehnikahariduse tulevikku

Foto: Ege Meister, erakogu.

Rohkem pilte on meie kooli FB leheküljel.