15 juuli

Vastavalt Haridus- ja teadusministri 28. augusti 2013 määrusele nr. 25 “Õpilase kutseõppeasutusse vastuvõtu kord” avalikustab Tallinna Polütehnikum kodeeritult vastuvõetud õpilaste nimekirja: õpilase eesnimi, perenime esitäht ja vastuvõtuavalduse number.

Energeetika ja automaatika erialaosakond

Automaatik (õpperühm AA-19, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 2. septembril 2019 kell 10.00

  1. Aleksander R, 545
  2. Annika L, 402
  3. Artur O, 537
  4. Daniel G, 177
  5. Edgar I, 262
  6. Elias H, 153
  7. Fred T, 15
  8. Henri L, 441
  9. Hergo A, 22
  10. Karl Kevin B, 137
  11. Kert P, 233
  12. Kristofer L, 394
  13. Tanel V, 437
  14. Tanel L, 376

Automaatik (õpperühm AV-19, õppekeel: vene keel)
Kool algab 2. septembril 2019 kell 10.00

  1. Albert L, 381
  2. Aleksei S, 214
  3. Alex B, 73
  4. Anton M, 284
  5. Arseni Š, 447
  6. Artjom D, 211
  7. Deniel-Gregory V, 141
  8. Denni G, 359
  9. Dmitri P, 310
  10. Egor T, 121
  11. Erik O, 205
  12. Erik-German I, 158
  13. Evgeny K, 326
  14. Georgi Vadim B, 424
  15. Ilja M, 412
  16. Ivan S, 256
  17. Jaroslav Z, 421
  18. Karina S, 316
  19. Kirill G, 547
  20. Leonid B, 534
  21. Maksim M, 240
  22. Martin K, 479
  23. Mihhail V, 463
  24. Nikita Georg K, 524
  25. Rodion G, 74
  26. Roland G, 139
  27. Roman D, 392
  28. Sergei L, 209
  29. Stefan Domenik I, 123
  30. Svjatoslav B, 466
  31. Valentin K, 127
  32. Victor A, 438
  33. Viktor B, 257
  34. Vlad K, 122
  35. Yury S, 72Aleksander R, 545

Sisetööde elektrik (õpperühm EA-19, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 2. septembril 2019 kell 10.00

  1. Adele Margarita P, 35
  2. Ervin K, 192
  3. Felor V, 42
  4. Jaan K, 41
  5. Janar K, 430
  6. Jesse P, 492
  7. Karl Ilmar L, 525
  8. Karl Martin K, 497
  9. Ken Erik M, 43
  10. Ken Marcus A, 33
  11. Martin K, 193
  12. Mattias T, 159
  13. Ralf P, 365
  14. Rasmus L, 351
  15. Robin S, 311
  16. Robin P, 385
  17. Roman E, 71
  18. Urmas Õ, 44

Sisetööde elektrik (õpperühm EV-19, õppekeel: vene keel)
Kool algab 2. septembril 2019 kell 10.00

  1. Alik J, 364
  2. Artjom N, 66
  3. Daniel S, 279
  4. Daniel S, 510
  5. Daniil N, 538
  6. Daniil G, 219
  7. Dimitri Z, 11
  8. Dmitry K, 225
  9. Georgi P, 114
  10. Igor V, 379
  11. Igor S, 397
  12. Ilja M, 340
  13. Jaroslav O, 246
  14. Khariton D, 243
  15. Kirill G, 152
  16. Maksim S, 132
  17. Maksim B, 425
  18. Maksim K, 275
  19. Roland G, 155
  20. Vladimir G, 260
  21. Vladimir M, 187

Meedia erialaosakond

Multimeedia spetsialist (õpperühm MM-19, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 2. septembril 2019 kell 11.00

  1. Adam A, 53
  2. Ander A, 276
  3. Andree R, 429
  4. Arti T, 461
  5. Chris Marcus S, 406
  6. Dmitrij A, 474
  7. Egert T, 171
  8. Eliise-Marie R, 468
  9. Emilia C, 194
  10. Georg Julius K, 449
  11. Helena P, 400
  12. Henry L, 30
  13. Jonas T, 51
  14. Juhan Jakob K, 253
  15. Karl Marten T, 179
  16. Karl-Robert J, 342
  17. Kaspar T, 106
  18. Kert-Morris U, 238
  19. Kevin Andreas H, 496
  20. Klaus L, 467
  21. Kristjan S, 393
  22. Kristjan-Paul H, 46
  23. Madis P, 303
  24. Markus M, 45
  25. Meelis M, 173
  26. Raul B, 63
  27. Richard Ingvarsson S, 451
  28. Seiu Siim R, 263
  29. Simar E, 535
  30. Valentin N, 319

Visuaalmeedia spetsialist (õpperühm VM-19, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 2. septembril 2019 kell 11.00

  1. Anette Loore K, 181
  2. Anita O, 519
  3. Armin A, 77
  4. Egle-Riin K, 147
  5. Elis L, 239
  6. Emma Viktoria K, 182
  7. Gella A, 21
  8. Hans F, 305
  9. Josef J, 83
  10. Krislin K, 513
  11. Kristian K, 442
  12. Kristin R, 258
  13. Laura V, 229
  14. Markus K, 235
  15. Marthen L, 454
  16. Olga K, 129
  17. Oskar K, 130
  18. Ralf-Hindrek J, 514
  19. Ranno R, 329
  20. Rasmus R, 488
  21. Robin A, 518
  22. Robin S, 363
  23. Ronan M, 82
  24. Siim L, 418
  25. Siim-Gabriel Õ, 228
  26. Sofia Katarina S, 540
  27. Stellah S, 432
  28. Vanessa K, 267
  29. Veronica P, 154
  30. Vilge L, 500

Trükitehnoloogia (õpperühm TT-19, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 2. septembril 2019 kell 11.00

  1. Andero T, 542
  2. Andero M, 371
  3. Andre L, 80
  4. Anna S, 333
  5. Annaliisa S, 504
  6. Avigeya K, 144
  7. Daniil T, 283
  8. Daria S, 231
  9. Elizaveta D, 20
  10. Filipp Š, 69
  11. Helena M, 201
  12. Jekaterina M, 145
  13. Johannes M, 186
  14. Kaspar K, 456
  15. Ken-Martin J, 373
  16. Kerstin E, 298
  17. Kristi K, 374
  18. Laura-Liisa K, 386
  19. Lorii H, 313
  20. Marc Andero K, 405
  21. Marcus L, 76
  22. Martin V, 517
  23. Nele L, 494
  24. Oliver K, 507
  25. Otto M, 85
  26. Paula T, 18
  27. Ranar S, 543

IT ja telekommunikatsiooni erialaosakond

Telekommunikatsiooni nooremspetsialist (õpperühm SA-19, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 2. septembril 2019 kell 12.00

  1. Aleksander R, 420
  2. Anders K, 195
  3. Cristen K, 96
  4. Daniel L, 286
  5. Daniil Emilian Z, 208
  6. Deevid K, 372
  7. Enar A, 473
  8. Francis S, 532
  9. Gerbert K, 265
  10. Hendrik L, 390
  11. Jan Julius Ü, 94
  12. Jani K, 107
  13. Jarl Marten K, 14
  14. Joonas K, 95
  15. Karl K, 341
  16. Karl Erik K, 377
  17. Kevin S, 185
  18. Kevin H, 90
  19. Lars Hansen K, 148
  20. Mario A, 36
  21. Marten-Jürgen K, 314
  22. Martin R, 57
  23. Martin Kristjan K, 344
  24. Olaf Erik V, 516
  25. Ralf N, 56
  26. Raul K, 522
  27. Rikardo V, 28
  28. Romet Tristan T, 320
  29. Sten Tristan T, 300
  30. Steven T, 120
  31. Taavi T, 455
  32. Taavi V, 308

IT-süsteemide nooremspetsialist (õpperühm IT-19E, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 2. septembril 2019 kell 12.00

  1. Andree-Jan M, 487
  2. Christofer K, 480
  3. Erik P, 16
  4. Gregor-Jan P, 291
  5. Hendrik J, 324
  6. Jarko L, 104
  7. Jasper Hugo L, 49
  8. Jonathan Francis K, 40
  9. Kevin E, 489
  10. Kevin L, 482
  11. Kevin S, 23
  12. Kristjan N, 110
  13. Kristo A, 428
  14. Laura L, 346
  15. Marcus Jeremy P, 113
  16. Markus H, 157
  17. Markus Marten F, 485
  18. Mart M, 37
  19. Mathias-Robyn R, 490
  20. Nail H, 50
  21. Pärtel L, 486
  22. Rainer F, 515
  23. Rasmus K, 439
  24. Robin S, 60
  25. Robin P, 126
  26. Siim R, 149
  27. Sten-Kristjan P, 368
  28. Sven P, 184
  29. Theo Markus T, 2
  30. Vladislav A, 189

IT-süsteemide nooremspetsialist (õpperühm IT-19V, õppekeel: vene keel)
Kool algab 2. septembril 2019 kell 13.00

  1. Albert K, 493
  2. Aleksandr K, 464
  3. Aleksandr S, 102
  4. Aleksandr Z, 269
  5. Andrei H, 232
  6. Arseni N, 347
  7. Dana G, 134
  8. Daniil B, 356
  9. Daniil H, 91
  10. Daniil Z, 170
  11. Dmitri K, 252
  12. Dmitri M, 254
  13. Dmitry S, 450
  14. Edvard I, 218
  15. Erik K, 7
  16. Erik K, 459
  17. Feodor T, 168
  18. Gleb Y, 221
  19. Gregori Z, 175
  20. Igor M, 370
  21. Ivan K, 88
  22. Jelissei H, 306
  23. Mark F, 264
  24. Martin K, 407
  25. Mihhail D, 191
  26. Mihhail K, 222
  27. Mähämmät N, 115
  28. Nikita H, 345
  29. Nikita V, 58
  30. Nikita S, 180
  31. Roman K, 369
  32. Tomas A, 34
  33. Uljana K, 331
  34. Viktor K, 307
  35. Vladislav T, 353

Tarkvaraarendaja (õpperühm TA-19E, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 2. septembril 2019 kell 12.00

  1. Allan L, 357
  2. Allan L, 352
  3. Andreas L, 151
  4. Andreas P, 207
  5. Andres T, 111
  6. Artur A, 321
  7. Asko M, 183
  8. Günther Damon J, 188
  9. Hardi R, 55
  10. Harri L, 68
  11. Ilia L, 526
  12. Ingela Elizabeth R, 146
  13. Jan K, 206
  14. Karl Erik P, 116
  15. Karl Marten M, 9
  16. Kevin K, 295
  17. Kristjan H, 395
  18. Kuldar K, 511
  19. Kuldar Rainer T, 54
  20. Magnus K, 100
  21. Marken V, 32
  22. Mart R, 5
  23. Marten V, 531
  24. Martin M, 440
  25. Matten M, 350
  26. Oliver M, 509
  27. Pearu Armas J, 404
  28. Rasmus S, 237
  29. Risto S, 19
  30. Ruslan N, 92
  31. Siim S, 355
  32. Sten P, 366

Tarkvaraarendaja (õpperühm TA-19V, õppekeel: vene keel)
Kool algab 2. septembril 2019 kell 13.00

  1. Aleksandr N, 469
  2. Aleksei Š, 131
  3. Alexander D, 255
  4. Andrei Š, 135
  5. Anton N, 89
  6. Anton S, 226
  7. Arseny M, 248
  8. Artjom J, 380
  9. Artjom G, 99
  10. Artur S, 199
  11. Artur B, 133
  12. Artur I, 465
  13. Bogdan P, 223
  14. Daniel M, 336
  15. Daniil D, 142
  16. Dmitri P, 150
  17. Elina N, 281
  18. Georgi J, 354
  19. Grigori K, 210
  20. Igor S, 198
  21. Ilja T, 160
  22. Marcus-Aurelius T, 530
  23. Marjana I, 241
  24. Mark N, 287
  25. Mihhail B, 285
  26. Nikita R, 59
  27. Nikita S, 304
  28. Nikita M, 277
  29. Oleg K, 234
  30. Olesja S, 125
  31. Pavel M, 411
  32. Saveli B, 112
  33. Simeon F, 169
  34. Vadim I, 164
  35. Vyacheslav P, 4