16 juuli

Vastavalt Haridus- ja teadusministri 28. augusti 2013 määrusele nr. 25 “Õpilase kutseõppeasutusse vastuvõtu kord” avalikustab Tallinna Polütehnikum kodeeritult vastuvõetud õpilaste nimekirja: õpilase eesnimi, perenime esitäht ja vastuvõtuavalduse number.

Energeetika ja automaatika erialaosakond

Automaatik (õpperühm AA-18, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 27. augustil 2018 kell 10.00

  1. Christo K, 402
  2. Deniel-Gregory V, 295
  3. Genner N, 279
  4. Gerto L, 125
  5. Henrik Hans H, 403
  6. Ignar F, 224
  7. Jarl Marten K, 90
  8. Kenneth E, 314
  9. Kert K, 361
  10. Kevin K, 263
  11. Leho H, 222
  12. Marco V, 82
  13. Margus S, 176
  14. Maria Z, 202
  15. Marius L, 79
  16. Mark B, 245
  17. Markos V, 155
  18. Markus L, 321
  19. Markus M, 406
  20. Markus P, 362
  21. Martin R, 167
  22. Martin U, 123
  23. Mishael H, 315
  24. Nestor L, 404
  25. Rene S, 339
  26. Rico T, 211
  27. Risto S, 88
  28. Rivo K, 382

Automaatik (õpperühm AV-18, õppekeel: vene keel)
Kool algab 27. augustil 2018 kell 10.00

  1. Aleksander P, 309
  2. Aleksandr D, 187
  3. Aleksandr M, 113
  4. Aleksandr L, 96
  5. Arseni T, 388
  6. Artjom T, 100
  7. Artjom B, 185
  8. Bogdan K, 86
  9. Daniil L, 33
  10. Daniil M, 128
  11. Daniil M, 186
  12. Danil T, 243
  13. Danila B, 161
  14. Dmitri A, 59
  15. Edgar K, 253
  16. German J, 156
  17. Igor K, 93
  18. Ilja G, 326
  19. Jandar A, 111
  20. Jegor B, 374
  21. Jegor J, 55
  22. Juri L, 107
  23. Karina-Marjana Z, 347
  24. Maksim D, 312
  25. Maksim T, 188
  26. Mark K, 135
  27. Mihhail A, 162
  28. Nikita B, 375
  29. Nikita J, 69
  30. Roman L, 376
  31. Sergei S, 265
  32. Vassili P, 221
  33. Viktoria J, 192
  34. Vladislav K, 101

Sisetööde elektrik (õpperühm EA-18, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 27. augustil 2018 kell 10.00

  1. Aleksander K, 223
  2. Hannes K, 396
  3. Jan-Eerik K, 342
  4. Joonatan S, 232
  5. Konstantin U, 218
  6. Mark B, 327
  7. Rene K, 198
  8. Renee H, 62
  9. Silver P, 389
  10. Stenbert David P, 372

Sisetööde elektrik (õpperühm EV-18, õppekeel: vene keel)
Kool algab 27. augustil 2018 kell 10.00

  1. Aleksander U, 165
  2. Andrei D, 51
  3. Andrei M, 147
  4. Andrei F, 141
  5. Artur M, 164
  6. Daniil K, 200
  7. Daniil M, 236
  8. Danila T, 71
  9. David A, 21
  10. David U, 168
  11. Demjan K, 282
  12. Denis S, 288
  13. Denis T, 329
  14. Dmitri I, 140
  15. Edvard K, 122
  16. Ilja L, 142
  17. Kristjan K, 75
  18. Lev O, 108
  19. Maksim M, 390
  20. Martin K, 20
  21. Martin K, 65
  22. Matvei P, 153
  23. Mihhail J, 289
  24. Nikita M, 70
  25. Roman K, 13
  26. Stanislav I, 163
  27. Vadim Z, 298
  28. Vladimir B, 139

Meedia erialaosakond

Multimeedia spetsialist (õpperühm MM-18, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 27. augustil 2018 kell 11.00

  1. Alex S, 283
  2. Anna-Sofija S, 277
  3. Ardi K, 203
  4. Augustin G, 398
  5. Carmelia M, 415
  6. Carolina F, 194
  7. Chris R, 286
  8. David L, 307
  9. Eduard Nikolas T, 130
  10. Eerich I, 34
  11. Enriko S, 360
  12. Evert O, 346
  13. Evgeniy K, 306
  14. Igor A, 209
  15. Jelena A, 256
  16. Kaspar K, 119
  17. Ken P, 229
  18. Mark R, 45
  19. Markus Erik K, 118
  20. Marleen A, 6
  21. Martin H, 57
  22. Martin Leonardo P, 407
  23. Rasmus T, 322
  24. Richard O, 422
  25. Robin O, 264
  26. Romet Roger R, 364
  27. Sander K, 235
  28. Siim Mihkel P, 195
  29. Sofia S, 39
  30. Steven S, 255
  31. Toomas V, 417
  32. Trevor K, 193

Trükitehnoloogia (õpperühm TT-18, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 27. augustil 2018 kell 11.00

  1. Andry K, 401
  2. Anna O, 199
  3. Erik-Eo R, 18
  4. Jaanika P, 91
  5. Joana-Maria I, 317
  6. Johanna-Maria K, 350
  7. Keir Patrick T, 280
  8. Kätlin T, 16
  9. Laura J, 136
  10. Marie G, 257
  11. Markus M, 28
  12. Markus-Taiyo T, 178
  13. Marten V, 138
  14. Martin R, 397
  15. Rebecca P, 259
  16. Robbie Markus K, 23
  17. Ruslan A, 261
  18. Siim H, 11
  19. Stefan S, 248
  20. Alex K, 393
  21. Andreas N, 190
  22. Egert S, 377
  23. Ilian B, 32
  24. Kardo L, 412
  25. Ksenija L, 411
  26. Markus L, 331
  27. Martin M, 287
  28. Mathias M, 367
  29. Rait L, 285
  30. Uljana F, 336

IT ja telekommunikatsiooni erialaosakond

Telekommunikatsiooni spetsialist (õpperühm SA-18, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 27. augustil 2018 kell 12.00

  1. Aleksander S, 173
  2. Andra K, 371
  3. Andres L, 294
  4. Dmitri B, 409
  5. Erki P, 338
  6. Evert S, 311
  7. Hannes V, 271
  8. Henry-Sven S, 325
  9. Jan Erik A, 357
  10. Jarek V, 92
  11. Kardo Werner K, 110
  12. Kaspar K, 124
  13. Kaspar K, 66
  14. Kelly R, 5
  15. Kert L, 344
  16. Lauri S, 48
  17. Marek Henrik L, 323
  18. Maret R, 365
  19. Mark G, 414
  20. Markus S, 38
  21. Martin R, 17
  22. Mehis K, 368
  23. Oliver K, 181
  24. Ozzy R, 89
  25. Poul-Jakob L, 391
  26. Richard R, 262
  27. Ronan I, 373
  28. Tanel T, 132
  29. Tom Richard T, 56
  30. Tristan Gabriel K, 310
  31. Viktorija S, 197

Elektroonikaseadmete tehnik (õpperühm ET-18, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 27. augustil 2018 kell 12.00

  1. Artur A, 251
  2. Ats V, 379
  3. Joosep Tormis V, 117
  4. Kert P, 87
  5. Mairo R, 343

IT-süsteemide nooremspetsialist (õpperühm IT-18E, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 27. augustil 2018 kell 12.00

  1. Artur O, 239
  2. Ave D, 29
  3. Cris Robin L, 381
  4. Dmitri B, 40
  5. Einar K, 120
  6. Fredy V, 133
  7. Hannes Õ, 340
  8. Jaan-Erik J, 36
  9. Jan Erik K, 50
  10. Jarno O, 413
  11. Kasper K, 363
  12. Kert L, 191
  13. Madleen N, 237
  14. Marcus D, 201
  15. Marcus P, 330
  16. Markkus Joosep V, 387
  17. Marko Martin A, 150
  18. Markus H, 345
  19. Markus A, 394
  20. Martin M, 152
  21. Martin A, 109
  22. Mattias T, 7
  23. Oskar V, 64
  24. Otto Georg G, 137
  25. Paul R, 129
  26. Raiko O, 212
  27. Ralf M, 76
  28. Randel M, 208
  29. Rico J, 260
  30. Rita-Diana F, 423
  31. Sten T, 302
  32. Steven T, 12
  33. Timo P, 273
  34. Timo-Tanel V, 144

IT-süsteemide nooremspetsialist (õpperühm IT-18V, õppekeel: vene keel)
Kool algab 27. augustil 2018 kell 13.00

  1. Albert K, 146
  2. Aleksandr B, 174
  3. Artjom A, 278
  4. Artjom K, 204
  5. Astrid N, 244
  6. Daniil K, 14
  7. Daniil L, 134
  8. Danila K, 106
  9. Denis K, 149
  10. Denis L, 359
  11. Elizaveta K, 44
  12. Erik K, 238
  13. Evelin Š, 175
  14. Ilja J, 216
  15. Jevgeni S, 46
  16. Joann B, 217
  17. Kirill J, 102
  18. Kirill M, 303
  19. Kirill N, 10
  20. Konstantin Z, 143
  21. Kristjan E, 304
  22. Mark K, 254
  23. Nikita I, 246
  24. Nikita M, 74
  25. Nikita Georg K, 293
  26. Pavel Z, 1
  27. Roland L, 337
  28. Sergei K, 319
  29. Sofia J, 148
  30. Viktoria J, 234
  31. Yakiv S, 189

Noorem tarkvaraarendaja (õpperühm TA-18E, õppekeel: eesti keel)
Kool algab 27. augustil 2018 kell 12.00

  1. Albert K, 284
  2. Andero V, 341
  3. Andre L, 272
  4. Artur H, 61
  5. Erik Ü, 81
  6. Georg Daniel V, 296
  7. Georgi K, 80
  8. Harald V, 370
  9. Harlis V, 226
  10. Hendrik M, 151
  11. Henri Martin H, 206
  12. Jan-Marcus V, 15
  13. Jens Marten L, 60
  14. Kalle Rasmus R, 266
  15. Karen T, 179
  16. Kaspar K, 305
  17. Kaur Kristjan R, 154
  18. Kaur-Gabriel R, 392
  19. Kristjan P, 126
  20. Maksim U, 416
  21. Marten K, 354
  22. Oliver T, 355
  23. Oskar Otto S, 37
  24. Ott K, 231
  25. Sammo R, 169
  26. Sandra Susanna K, 4
  27. Siim R, 115
  28. Silvaliis K, 424
  29. Sten U, 258
  30. Tarmo R, 3
  31. Tomi Markus A, 84
  32. Uku-Siim N, 103
  33. Virgo F, 42

Noorem tarkvaraarendaja (õpperühm TA-18V, õppekeel: vene keel)
Kool algab 27. augustil 2018 kell 13.00

  1. Alek R, 83
  2. Aleksander M, 85
  3. Aleksander T, 182
  4. Aleksandr N, 98
  5. Alex Christian S, 351
  6. Andrey A, 43
  7. Andrey E, 116
  8. Anneli K, 290
  9. Artjom M, 292
  10. Artur S, 172
  11. Bogdan-Aleksandr T, 383
  12. Daniil R, 97
  13. Daniil P, 275
  14. Daniil G, 63
  15. Igor P, 8
  16. Ilja I, 213
  17. Ilja S, 269
  18. Jan S, 219
  19. Jevgeni B, 104
  20. Konstantin R, 72
  21. Kristjan L, 114
  22. Leon R, 49
  23. Maksim P, 99
  24. Mark S, 220
  25. Martin S, 54
  26. Matvei G, 157
  27. Mihail I, 356
  28. Mihhail V, 291
  29. Nikita S, 228
  30. Ruslan F, 127
  31. Saveli N, 205
  32. Timur K, 67
  33. Victoria T, 170
  34. Vjatšeslav B, 112