20 juuli

Vastavalt Haridus- ja teadusministri 28. augusti 2013 määrusele nr. 25 “Õpilase kutseõppeasutusse vastuvõtu kord” avalikustab Tallinna Polütehnikum vastuvõetud õpilaste nimekirja: õpilase eesnimi ja perenime esitäht.

Kool algab 31. augustil.

Energeetika ja automaatika erialaosakond

Automaatik (õpperühm AA-20, õppekeel: eesti keel)

  1. Aleks B.
  2. Brent B.
  3. Artur G.
  4. Joosep G.
  5. Silver K.
  6. Taavet L.
  7. Karl L.
  8. Marcus M.
  9. Jaan M.
  10. Norman P.
  11. Markus R.
  12. Jan R.
  13. Richard S.
  14. Oliver Alex S.
  15. Rasmus S.
  16. Ekke T.
  17. Oleg T.
  18. Jürgen V.
  19. Georgi V.

Automaatik (õpperühm AV-20, õppekeel: vene õppekeeega põhikooli lõpetanud)

  1. Aleksandr A.
  2. David A.
  3. Edgar A.
  4. Artjom A.
  5. Aleksandr A.
  6. Artur B.
  7. Nikita D.
  8. Arseni D.
  9. Ruslan F.
  10. Anatoli F.
  11. Edvard Aleksandr G.
  12. Maksim I.
  13. Kyrylo K.
  14. Vladislav K.
  15. Rodion K.
  16. Daniil K.
  17. Nikita K.
  18. Mark L.
  19. Andrei L.
  20. Nikita M.
  21. Gleb M.
  22. Artjom M.
  23. Filipp N.
  24. Aleksander N.
  25. Milena P.
  26. Georgi R.
  27. Denis R.
  28. Vladislav R.
  29. Pavel S.
  30. Augustin S.
  31. Artur S.
  32. Daniil T.
  33. Igor T.
  34. Ruslan T.
  35. Daniel V.
  36. Eduard V.

Sisetööde elektrik (õpperühm EA-20, õppekeel: eesti keel)

  1. Ardo A.
  2. Aleksandr J.
  3. Henri K.
  4. Markos K.
  5. Kaspar K.
  6. Kevin K.
  7. Tommi L.
  8. Markus L.
  9. Kersti L.
  10. Märten M.
  11. Siim P.
  12. Georgi P.
  13. Marko R.
  14. Kennet R.
  15. Stever S.
  16. Argo S.
  17. Fred S.
  18. Andris T.
  19. Georg-Martin T.
  20. Sandro V.
  21. Marko Õ.

Sisetööde elektrik (õpperühm EV-20, vene õppekeeega põhikooli lõpetanud)

  1. Nikita A.
  2. Artjom A.
  3. Igor A.
  4. Mark D.
  5. Ivan D.
  6. Sergei G.
  7. Jevgeni G.
  8. Kevin-Daniil G.
  9. Aleksandr G.
  10. Aleksandr I.
  11. Andrei I.
  12. Mark J.
  13. Vlad-Leon J.
  14. Boris K.
  15. Valentin K.
  16. Nikita K.
  17. Arseni K.
  18. Andrei L.
  19. German M.
  20. Matvei M.
  21. Elvin M.
  22. Eduard P.
  23. Erik R.
  24. Vladimir S.
  25. Dmitri S.
  26. Valeri S.
  27. Dmitrij S.
  28. Vyacheslav Z.
  29. Dmitri Z.
  30. Aleksandr T.
  31. Sergei T.
  32. Sergei V.
  33. Daniil Y.

Meedia erialaosakond

Multimeedia spetsialist (õpperühm MM-20, õppekeel: eesti keel)

  1. Eliise B.
  2. Christian Chidi E.
  3. Meril Selina F.
  4. Maria G.
  5. Uku H.
  6. Mattias I.
  7. Laura J.
  8. Liina J.
  9. Ryan K.
  10. Sten K.
  11. Aleksander K.
  12. Victoria K.
  13. Marit K.
  14. Kristofer K.
  15. Simona K.
  16. Daniel K.
  17. Kaspar Kermo K.
  18. Andrei K.
  19. Gert Marius Andreas M.
  20. Aleksander M.
  21. Kevin M.
  22. Jesper M.
  23. Mike M.
  24. Annabel N.
  25. Arigo R.
  26. Richard R.
  27. Anna R.
  28. Andris S.
  29. Aleksander S.
  30. Sandra S.
  31. Ronan Sander S.
  32. Rasmus U.
  33. Romet V.

Visuaalmeedia spetsialist (õpperühm VM-20, õppekeel: eesti keel)

  1. Triine-Ly F.
  2. Elisa F.
  3. Kelly I.
  4. Emma J.
  5. Keiti-Marii K.
  6. Rasmus K.
  7. Dominic K.
  8. Cathy Kertu K.
  9. Karmen K.
  10. Annymari K.
  11. Alice K.
  12. Mattis Renar K.
  13. Kärt Marii K.
  14. Katerin K.
  15. Lola Marleen K.
  16. Pille-Riin K.
  17. Marite K.
  18. Anna-Maria K.
  19. Diana K.
  20. Kert K.
  21. Jan Lucas L.
  22. Remy L.
  23. Melyna L.
  24. Maris M.
  25. Sten M.
  26. Karina M.
  27. Janelle P.
  28. Miina R.
  29. Maarjos R.
  30. Amina R.
  31. Stefan-Nikolai R.
  32. Sander T.
  33. Taaniel T.
  34. Richard William V.

Trükitehnoloogia (õpperühm TT-20, õppekeel: eesti keel)

  1. Ralf Nicolas A.
  2. Susanne A.
  3. Jaak A.
  4. Mattis Maido B.
  5. Andreas H.
  6. Siret H.
  7. Artur K.
  8. Mirjam-Kristiina K.
  9. Virginia L.
  10. Mai-Liis M.
  11. Riko M.
  12. Hendris M.
  13. Romet N.
  14. Karl-Erik R.
  15. Brigitta R.
  16. Carita R.
  17. Greete S.
  18. Marilee-Cassandra S.
  19. Helena Marie S.
  20. Jekaterina S.
  21. Martin Š.
  22. Marten T.
  23. Sandra Salome U.
  24. Ranet U.
  25. Gether-Grethe V.
  26. Kristjan V.

IT ja telekommunikatsiooni erialaosakond

Telekommunikatsiooni nooremspetsialist (õpperühm SA-20, õppekeel: eesti keel)

  1. Agor A.
  2. Sten D.
  3. Werner H.
  4. Robin I.
  5. Joonas K.
  6. Joosep-Gre K.
  7. Georg Kristjan K.
  8. Marten K.
  9. Joosep K.
  10. Mihkel K.
  11. Henri L.
  12. Raian L.
  13. Aivar L.
  14. Matthias L.
  15. Raiko M.
  16. Ken Egert M.
  17. Sten-Erik M.
  18. Ranno M.
  19. Maksim N.
  20. Alex N.
  21. Andero Aleksander P.
  22. Alar S.
  23. Aleksandr S.
  24. Marten-Mark S.
  25. Axel-Martin T.
  26. Robert T.
  27. Rasmus V.
  28. Karmo V.
  29. Asse V.
  30. Lembit-Johannes V.
  31. Karmo V.
  32. Martin V.
  33. Joel Õ.

Elektroonikaseadmete tehnik (õpperühm LA-20, õppekeel: eesti keel)

  1. Robin Robert A.
  2. Tiit E.
  3. Sven Erik E.
  4. Kaaro K.
  5. Robin K.
  6. Georgi K.
  7. Kaupo K.
  8. Henri K.
  9. Kaspar K.
  10. Ronald K.
  11. Lasse Enki L.
  12. Tanel L.
  13. Henri L.
  14. Aleksandr M.
  15. Raymond M.
  16. Cristofer M.
  17. Daniil N.
  18. Airan N.
  19. Markus P.
  20. Marten P.
  21. Ekke Aron P.
  22. Joosep R.
  23. Roman R.
  24. Alex R.
  25. Rein R.
  26. Ats Sander S.
  27. Kert T.
  28. Marcus V.

IT-süsteemide nooremspetsialist (õpperühm IT-20E, õppekeel: eesti keel)

  1. Markus A.
  2. Toomas A.
  3. Markus A.
  4. Manfred A.
  5. Rico E.
  6. Grete G.
  7. Christopher H.
  8. Andrei I.
  9. Kermo K.
  10. Kelly K.
  11. Markus K.
  12. Georg K.
  13. Ron L.
  14. Mairold L.
  15. Mark M.
  16. Markus-Toomas M.
  17. Oskar M.
  18. Reivo N.
  19. Daniel O.
  20. Kevin P.
  21. Chris P.
  22. Genri R.
  23. Karl Urmas S.
  24. Gregor S.
  25. Lee Ludvig Joan S.
  26. Sergo S.
  27. Rasmus T.
  28. Taigo T.
  29. Richard Andreas T.
  30. Joel August T.
  31. Risto U.
  32. Siim U.
  33. Tanno V.
  34. Markus V.

IT-süsteemide nooremspetsialist (õpperühm IT-20V, õppekeel: vene õppekeeega põhikooli lõpetanud)

  1. Alina A.
  2. Viktor A.
  3. Semjon B.
  4. Vitaly B.
  5. Nikita B.
  6. Rostislav B.
  7. Artjom D.
  8. Nikita G.
  9. Jana H.
  10. Ivan J.
  11. Maksim J.
  12. Maksim J.
  13. Denis J.
  14. Ronald Richard K.
  15. Aleksandr K.
  16. Denis K.
  17. Artjom K.
  18. Nikita K.
  19. Mikael L.
  20. Vladimir L.
  21. Robert L.
  22. Jevgeni M.
  23. Timofei N.
  24. Artjom P.
  25. Alex R.
  26. Aleksander S.
  27. Denis S.
  28. Felix S.
  29. Andrei S.
  30. Oleg Š.
  31. Jegor Z.
  32. Aleks T.
  33. Artur T.
  34. Artur V.

Tarkvaraarendaja (õpperühm TA-20E, õppekeel: eesti keel)

  1. Tormi A.
  2. Kristofer A.
  3. Savva A.
  4. Mark B.
  5. Aleksander D.
  6. Gregor E.
  7. Daaniel G.
  8. Andreas H.
  9. Jüri K.
  10. Tristjan-Erich K.
  11. Aimar K.
  12. Sander K.
  13. Kevin-Clyde K.
  14. Karl Gustav Adolf L.
  15. Mart L.
  16. Leo Benjamin L.
  17. Riki L.
  18. Kaur L.
  19. Siim L.
  20. Ken-Martin M.
  21. Ahmad M.
  22. Jordan N.
  23. Danel O.
  24. Kert-Jan O.
  25. Kerdo P.
  26. Martin P.
  27. Ivan S.
  28. Vassili S.
  29. Agnessa T.
  30. Laura T.
  31. Ener T.
  32. Mark U.
  33. Gloria V.

Tarkvaraarendaja (õpperühm TA-20V, õppekeel: vene õppekeeega põhikooli lõpetanud)

  1. Jaana B.
  2. Aleks D.
  3. Yevhenii D.
  4. Aleksei F.
  5. Daniel F.
  6. Daniel G.
  7. Mark J.
  8. Gabriel J.
  9. Martin J.
  10. Roman K.
  11. Daniel K.
  12. Daniil K.
  13. Donat K.
  14. Artjom K.
  15. Denis L.
  16. Timur M.
  17. Gennadi N.
  18. Andres Sander N.
  19. Anna P.
  20. Anatoli P.
  21. Artjom P.
  22. Ervin R.
  23. Gurami R.
  24. Dmitri S.
  25. Juri S.
  26. Stanislav S.
  27. Aleks S.
  28. Kirill S.
  29. Aleksander Š.
  30. Daniel U.
  31. Nikita V.
  32. Maksim V.
  33. Darja V.
  34. Nikita V.
  35. Arseni V.