12 märts

7. ja 8. märtsil 2014 toimusid Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses SA Innove eestvedamisel juba viiendad noorte kutsemeistrivõistlused Noor Meister, kus seekord võtsid omavahel mõõtu üle 300 kutseõppuri 24 erialal. Lisaks võistlustele oli võimalik ka kutseõppeasutustes õpetatavates ametites kätt proovida kümnes erinevas töötoas ning kutseharidusmess, kus 32 ametikooli üle Eesti tutvustasid oma koolides õpitavaid erialasid.

Tallinna Polütehnikumi õpilased olid kaasa löömas multimeedia ja robootika töötoas, lisaks tegutseti nii kogu võistluste fotograafidena kui ka filmigrupina, veel pakkus külastajatele silmailu näitus meie kooli fotograafide töödest. Kümme meie kooli õpilast olid konkurentsi pakkumas kuuel võistlusalal: kaheliikmeline võistkond infotehnoloogide ja mehhatroonikute, kaks üksikvõistlejat oli veebidisainerite ja elektroonikute ning üks võistleja elektrikute ja graafilise disaini alal. Kõik meie võistlejad olid tublid ja kuigi päris igalt alal medalit ei saadud, olid tulemused väga head:

Elektroonik

  • I koht – Jaan Ojasild (AA-11)
  • II koht – Reigo Trummalt (SA-11)

Infotehnoloog

  • I koht (Linuxi spetsialist) – Tauri Toel (PA-11A)
  • II koht (Microsofti spetsialist) – Gert Järv (PA-11A)
  • meeskondlik I koht

Veebidisainer

  • III koht – Indrek Jõgi (MS-11).

Täname kõiki meie kooli õpilasi, kes võistlesid, aitasid töötubasid korraldada, kooli boksis infot jagasid, vabatahtlikena või muidu nõu ja jõuga abiks olid. Suur aitäh teile!

Sirli Päike
Huvijuht

Rohkem pilte leiad meie kooli FB leheküljelt.