09 märts

6. ja 7. märtsil 2015 toimusid SA Innove eestvedamisel Eesti Näituste messikeskuses Tallinnas juba kuuendad (uuendatud formaadis, iseseisva võistlusena kolmandad) noorte kutsemeistrivõistlused Noor Meister, kus seekord võtsid omavahel mõõtu ligi 350 kutsekooli õpilast kokku 25 erialal. Lisaks võistlustele oli külastajatel võimalus ka kümnes erinevas töötoas kutseõppeasutustes õpetatavates ametites kätt proovida ning osa saada ka kutseharidusmessist, kus 30 ametikooli üle Eesti tutvustasid omi erialasid.

Tallinna Polütehnikumi õpilased aitasid korraldada multimeediumi ja robootika töötubasid, lisaks tegutseti võistlustel fotograafidena ning külastajatele pakkus silmailu näitus meie kooli fotograafiaeriala õpilaste töödest.

Kutsemeistrivõistlustel osales 11 meie kooli õpilast, püüdes säravaimat medalit ja tiitlit “Noor Meister 2015” kuuel võistlusalal: infotehnoloog (nii Linuxi kui ka Microsofti spetsialist), mehhatroonik, veebidisainer, elektroonik, elektrik ja graafiline disainer. Kahe pingelise võistluspäeva järel võisime rõõmsalt käsi plaksutada: ainult ühe erandiga said meie õpilased igalt võistlusalalt medali, enamus neist kuldsed!

Elektroonik

  • I koht – Filip Fjodorov (PV-12)
  • II koht – Nikita Korzin (AV-12)

Elektrik

  • III koht – Leonid Poljakov (EV-12)

Infotehnoloog – Linuxi spetsialist

  • I koht – Keijo Kapp (PA-12A)

Infotehnoloog – Microsofti spetsialist

  • I koht – Kristo Kruuser (PA-12A)

Mehhatroonik

  • II koht – Maksim Ivanov/Henry-Emil Valtin (mõlemad AA-12)

Veebidisainer

  • I koht – Hendry Sadrak (MA-12)

Suur tänu kõikidele võistlejatele ja nende juhendajatele!

Aitäh kõikidele meie kooli õpilastele, kes aitasid töötubasid korraldada, kooli boksis infot jagasid, vabatahtlikena või muidu nõu ja jõuga abiks olid.

Tutvu ka meie kooli FB leheküljega, pilte vaata albumist Noor Meister 2015.