12 märts

8. ja 9. märtsil 2013 korraldas Sihtasutus Innove koos erinevate partnerite ning Haridus- ja Teadusministeeriumi toel noorte kutsevõistlused “Noor Meister 2013”, millest oodati osa võtma noori, kes õpivad kutse- või rakenduskõrgkoolis vastavat eriala. Need võistlused tõid Eesti Näituste messikeskusesse Tallinnas kokku kõik kutseõppeasutused üle Eesti. Käesoleval aastal juba neljandat korda toimunud võistlused olid seekord uuenenud formaadis, kokku võisteldi 21 erialal, lisaks võistlustele toimusid ka töötoad, seminarid ja kutseharidusmess.

Tallinna Polütehnikumi õpilased olid võistlemas viiel alal: kaheliikmeline võistkond oli mehhatroonikute ja infotehnoloogide, kaks üksikvõistlejat oli veebidisainerite ja elektroonikute ning üks võistleja elektrikute alal. Kahe pingelise võistluspäeva järel võisime rõõmsalt käsi plaksutada: igalt võistlusalalt said meie õpilased medali! Meie õpilaste tulemused olid järgmised:

 • Elektroonik
  I koht ja kuldmedal – Edvard Leo (AA-10)
  II koht ja hõbemedal – Voldemar Juško (AA-10)
 • Elektrik
  I koht ja kuldmedal – Roman Fjodorov (AV-10)
 • Infotehnoloog
  II koht ja hõbemedal (Linuxi spetsialist) – Artur Silver Noobel (PA-10B)
  III koht ja pronksmedal (Microsofti spetsialist) – Regor Veide (PA-10B)
  meeskondlik esikoht
 • Mehhatroonik
  meeskondlik II koht  – Meelis Sinivesi (AA-10) ja Alan Lilleoja (AA-10)
 • Veebidisainer
  III koht – Indrek Jõgi (MS-11).

Kõik võistlustulemused leiad siit.

Lõppkokkuvõtteks võib öelda, on tore, et noorte mõõduvõtt sedavõrd uuendatuna ja atraktiivsena ellu on kutsutud ja väga edukalt ka korraldatud.

Täname kõiki meie kooli õpilasi, kes võistlesid, aitasid töötubasid korraldada, kooli boksis infot jagasid, vabatahtlikena või muidu nõu ja jõuga abiks olid. Suur aitäh teile!