07 juuni

Projektijuht Ege Meister ja infotehnoloogia ainete õpetaja Kaupo Nõlvak koos kahe IT eriala õpilasega viibisid 28. maist kuni 1. juunini 2018 Lätis, Daugavpilsi Kutsekoolis. Ege Meister võttis koos teiste kutseõppeasutuste projektijuhtidega Leedust, Poolast, Ukrainast, Venemaalt, Moldaaviast, Gruusiast ja Slovakkiast osa rahvusvahelisest konverentsist “Best Practice Example Exchange for Sustainable Education Development”. Samal ajal toimus õpilastele rahvusvaheline IT võistlus, kus osalejatel tuli sooritada erialane teoreetiline test, panna kokku arvuti ning teisel päeval võistelda strateegilises mängus. Strateegilises mängus tulid meie õpilased auhinnalisele teisele kohale. Järgmisel kevadel on samalaadse võistluse korraldamise järg meie kooli käes.

Ege Meister
Projektijuht

Foto. Kaupo Nõlvak. Konverentsil.