10 apr.

Poolas, Elkis Tallinna Polütehnikumi sõpruskoolis Zespol Szkol nr 5 im. Karola Brzostowskiego, toimusid 6. – 9. aprillini 2017 rahvusvahelised IT võistlused, kuhu olid osalema kutsutud partnerkoolid Eestist, Poolast, Lätist ja Leedust, kokku ligi 50 võistlejat kuuest erinevast kutseõppeasutusest. Tallinna Polütehnikumist osalesid nendel võistlustel kaheksa õpperühmade TA-15E, IT-15V ja IT-15V-IATI õpilast, neid saatsid õpetajad: Ege Meister, Vadim Veeremaa ja Aleksei Talisainen. Võistlused toimusid kokku kahel päeval, neist esimesel olid IT spetsialistide jõukatsumised, kus kõigepealt oli vaja teha teooriatest ning seejärel lahendada praktiline ülesanne. IT spetsialistide võistluse võitis meie kooli õpilane Martin Saar (IT-15V-IAT). Teisel päeval olid kavas võistkondlikud mängud, kus pika ja raske päeva lõpuks said meie õpilased teise koha. Järgmine samalaadne võistlus toimub 2018. aasta aprillis Lätis, Daugavpilsi kutsekoolis.

Ege Meister
projektijuht ja inglise keele õpetaja

Foto. Aleksei Talisainen. Meie võistkond Poolas.