16 nov.

Kaks meie kooli  multimeedium (veebidisain) kolmanda kursuse õpilast: Tagne Orav ja Karl Robert Pildre koos projektijuht Ege Meisteri ja inglise keele õpetaja Marina Zotikovaga olid 10. – 13. novembrini 2016 rahvusvahelisel inglise keele olümpiaadil Slovakkias. Olümpiaadi korraldas Transpordi Akadeemia Trenčínis (Dopravná akadémia, Trenčín). Lisaks Tallinna Polütehnikumile osalesid sellel võistlusel veel koolid Lätist, Leedust, Venemaalt, Moldovast, Poolast (kaks kooli), Ukrainast, Ungarist, Gruusiast ja Slovakkiast. Võistlejatel oli vaja sooritada test grammatikast ning ette kanda oma kooli, kodulinna ja riiki tutvustav esitlus. Esitluses hinnati keeleoskust, esitluse kvaliteeti ja esinemisoskust. Meie õpilaste esitlus oli silmapaistev nii esinemis- ja keeleoskuse kui ka kvaliteedi poolest, samuti läks test edukalt ning lõppkokkuvõttes saadi väga tihedas konkurentsis neljas koht. Lisaks võistlustele oli võimalik külastada ka Slovakkia pealinna Bratislavat ja Tšehhi pealinna Prahat. Kokkuvõtteks võib öelda, et õpilaste jaoks oli tegemist väga hea kogemusega: lisaks võistlemisele leidsid nad teistest riikidest juurde palju sõpru.

Ege Meister
Projektijuht ja inglise keele õpetaja

dsc_0225

Foto. Olümpiaadil. Ege Meister, erakogu.

Rohkem pilte leiab meie kooli FB lehelt.