08 dets.

Tallinna Polütehnikum osales detsembri esimesel nädalavahetusel Eesti Näituste messikeskuses toimunud noorte infomessil Teeviit 2015. 4. ja 5. detsembril toimunud messil oli meie kool oma esinduse välja pannud koguni kahes boksis: kooli tutvustav pind koos veebiarenduse töötoa ja fotonurgaga ning ühine boks koos Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liiduga. Tallinna Polütehnikumi esindasid meie enda õpilased ja vilistlased, tutvustades erialasid, õppimis- ja sportimisvõimalusi ning rääkisid ka kooli traditsioonidest ja õpilasomavalitsuse tööst. Lisaks korraldasid nad ka veebiarenduse töötoa ning kõikidel soovijatel oli võimalus kohapeal oma fotoga kalender valmis teha.

Aitäh kõigile abilistele!

Kaisa Liimets
Tallinna Polütehnikumi huvijuht

teeviit2015

Foto: Kairit Leibold (FS-15). Teeviidal.

Rohkem pilte on meie kooli FB-leheküljel albumis: “Teeviit 2015”