22 okt.

Eestis tunnustatakse Microsoft Student Partner (MSP) tiitliga igal õppeaastal entusiastlikke tehnoloogia ja disaini erialade tudengeid, kelle roll on esindada Microsofti oma koolis. Käesoleva aasta sügisel tunnustati MSP tiitliga viite Eesti kooli õppurit, konkursi läbisid Tallinna Tehnikaülikooli, Tallinna Polütehnikumi, Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Maaülikooli ja Tartu Ülikooli tudengid. Tallinna Polütehnikumist tunnusti MSP tiitliga arvutite ja arvutivõrkude eriala õpilast Sander Sootsi.

Tallinna Polütehnikumi õpilasi on varemgi MSP tiitliga tunnustatud: 2006. aastal said selle tiitli arvutite ja arvutivõrkude erialal õppinud Mihkel Sirel ja elektriseadmete ja süsteemide eriala õppinud Heiki Tähis, kes samas ka õpetas arvutieriala aineid.

Microsoft Student Partners on rahvusvaheline tunnustusprogramm, mis ühendab tuhandeid tehnoloogiahuvilisi tudengeid üle maailma. Kõik MSP tiitlile kandideerinud tudengid ja õpilased tunnevad suurt huvi tehnoloogia ja Microsofti tarkvara vastu ning võtavad osa Eesti tudengite ühenduse Microsoft User Groupi (MUG.ee) tegevusest. Programmi liikmed saavad suhelda Microsofti akadeemilise ringkonnaga, kasutada kõige uuemat Microsofti tarkvara, infomaterjale ja võtta osa erinevatest Microsofti korraldatud koolitustest.