10 veebr.

PRESSITEADE

8. veebruaril 2012.a. avati Tallinna Polütehnikumis uusima Elioni tehnoloogiaga varustatud labor-arvutiklass, kus IT ja telekommunikatsiooni erialade õpilased saavad testida ja katsetada uusimat tehnoloogiat.

Elioni tehnoloogiadirektor Kalev Reiljan: „Tööandjana peame tõdema, et tänased IT ja telekommunikatsiooni erialade lõpetajad ei oma väga sageli reaalset kokkupuudet tänapäevase tehnoloogiaga. Selleks, et seda viga parandada ehitasime Tallinna Polütehnikumis välja moodsa tehnikaga labor-arvutiklassi“.

Labor-arvutiklassis on olemas erineva raskusastmega ruuterid, digiboksid ja internetitelefonid, mida saab õppida seadistama, hooldama ning  üles ehitama. Lisaks on olemas nn. kohtvõrkude lahendus, millega saab õppida ühendama kahte geograafiliselt eraldi asetsevat kasutuskohta ühte sisevõrku. Seadmed on head õppevahendid arvuti ja arvutivõrkude ning telekommunikatsiooni erialade õpilastele, mille abil saavad nad hea ettevalmistuse tööturule sisenemiseks.

Elioni koostöö erinevate IT ja telekommunikatsiooni erialasid õpetavate koolidega on kestnud juba aastaid, pakkudes erinevate koolide õpilastele oma ettevõtte sees praktika- ning töökohti.

Ingrid Piirsalu
Meediasuhete juht
Elion Ettevõtted AS

Vaata ka Elioni kodulehekülge.