23 okt.

22. oktoober 2013. Eesti Elektroonikatööstuse Liit ja Interflux Eesti OÜ korraldasid Tallinna Polütehnikumis rahvusvahelise seminari: BGA Rework ja jootematerjalid.

Seminaril esinesid Eesti Elektroonikatööstuse Liidu tegevjuht Arno Kolk, Andres Leedo (Interflux Eesti OÜ’st), Dietmar Wolpert (Kurtz Ersa GmbH’st), kes rääkis ERSA joote- ja remondijaamadest, tehes pikemalt juttu ERSA BGA remondijaamast HR6000, Ralph Lauwaert (Interflux® Electronics N.V.-st), kes käsitles lähemalt käsijootmise, joodiste, fluxide, erinevate tinapastade ja protsesside teemat  ning Tallinna Polütehnikumi IT ja telekommunikatsiooni erialaosakonna juhataja Andres Ojalill, kes tutvustas, tulenevalt uutest seadustest, kooli koostöövõimalusi ettevõtetega, andis ülevaate IPC koolituskeskuse tegevustest ning arengusuundadest ja tutvustas uute kutsestandardist tulenevat õppekavade võimalusi. Lisaks oli seminaril osalejatel võimalus külastada meie kooli elektroonikatöökoda, kus Andres Ojalill tutvustas töökoja sisustust ning rääkis lähemalt töökoja võimalustest ja arengusuundadest.

Tallinna Polütehnikum on Eesti Elektroonikatööstuse Liidu liige ning elektroonikatööstuse standardite IPC-A-610,  IPC-A-620 ja J-STD-001 tunnustatud ja volitatud koolituskeskus. Vaata lisaks siit.