12 nov.

6. ja 7. novembril 2013 toimusid Tallinna Polütehnikumis kooli 98. aastapäeva eel koolisisesed kutsevõistlused. Võisteldi kokku kuuel erialal: trükitehnoloogia, multimeedium (veebispetsialist), fotograafia, elektroonika, elektrik ja infotehnoloog; võisltema asus ligi 70 õpilast, keda lisaks meistritiitlile ootab ees ka ettevalmistus üleriigiliseks Noor Meister 2014 kutsemeistrivõistlusteks. Kõik võistlusülesanded olid praktilised ja nende lahendamiseks tuli jääda etteantud aja piiridesse.

Võistluste tulemused:

Trükitehnoloogia:

Offsettrükkal:

  • I KOHT – Gristel Jaanus (TA-11L)
  • II KOHT – Uku Eller (TA-11L)
  • III KOHT – Mari-Liis Loopere (TA-12L)

Kujundusgraafika/trükiettevalmistaja:

  • I KOHT – Iris Jaaska (TS-12E)
  • II KOHT – Elar Kosseson (TS-12E)
  • III KOHT – Elisabeth-Grete Talviste (TA-11E)

Eripreemiad ja üllatusauhind:

  • Parim tehniline teostus – Sten Koll (TA-11E)
  • Parim kujundus – Robin Bleur Pallasma (TA-11E)
  • Üllatusauhind – Laura Repp (TS-12E) ja Robin Bleur Pallasma (TA-11E)

Multimeedium (veebidisain):

  • I KOHT – Martin Märss (MS-12)
  • II – IV KOHT – Enn-Erik Simmer (MA-12), Kevin Lehtla (MA-12), Taavi Rikanson (MS-12)

Fotograafia:

  • Üldvõit – Risto Hännikäinen (FS-12)
  • Parim tehniline teostus – Teevi Zeemann (FS-12)
  • Parim idee – Kristi Kullerkupp (FS-12)
  • Eripreemia – Joanna Jõhvikas (FS-12)
  • Tänukiri – Rasmus Kosseson (FS-12) ja Teesi Zeemann (FS-12)

Elektrik:

  • I KOHT – Daniil Lõssenko (EV-12)
  • II KOHT – Vladsilav Zarri (EV-12)
  • III KOHT – Leonid Poljakov (EV-12)

Elektroonika:

  • I KOHT – Reigo Trummalt (SA-11)
  • II KOHT – Ants Volmerson (AA-11)
  • III KOHT – Rait Kurrikoff (AA-11)

Infotehnoloogia:

  • Tänukiri: Gert Järv (PA-11A), Martin Arusalu (PA-11A) ja Jaago Piibeleht (PA-11A)

Siinkohal SUUR TÄNU kõikidele juhendajatele: Marko Levin, Peeter Russow, Ivar Kaselaid, Marje Tammert, Marge Robam, Rain Tirul, Elina Malleus, Tarmo Teder, Heiki Terras, Toivo Pärnpuu, Madis Männik, Ivar Kaljula, Raivo Timm, Natalja Tšurkina ja Aivar Teinveld.

Selleks korraks on koolisisesed võistlused lõppenud ja algamas on ettevalmistus tuleva aasta märtsikuus toimuvatele Noor Meister 2014 kutsemeistrivõistlustele.

Sirli Päike
Huvijuht

Võistluste meeleolukaid hetki piltide näol vaata meie kooli Facebooki lehelt.