12 märts

Erasmus+ programmi partneritena külastasid märtsi teisel nädalal meie kooli11 õpetajat Tšehhi Střední průmyslová škola, Frýdek-Místek, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky koolist. Nädala jooksul tutvusid külalised meie kooliga, külastasid erinevaid tunde ning andsid vene keele, inglise keele ja robootika tunde. Partnerkooli õpetajad olid väga huvitatud meie õpilaste praktikavõimalustest, seetõttu külastasime meie pikaajalise koostööpartneri ABB tehast, kus meile anti põhjalik ülevaade nii ettevõttest kui ka erinevatest praktikaprojektidest nii meie kui ka Tallinna Tehnikaülikooli õpilastele. Külaskäigu ABB-s lõpetas meeleolukas ekskursioon tehase madalpinge tsehhis, mida juhatas meie enda vilistlane. Lisaks tutvustasime külalistele meie vanalinna, käisime Tallinna Teletornis, tegime Tallinna mitmeid vaatamisväärsusi tutvustava bussisõidu ning viisime nad vaatama meie Rahvusooper Estonia balletti. Viimasel päeval tegime külastusest kokkuvõtte ning täpsustasime projektikohtumiste ajakava. Aprilli keskel sõidab kaks meie õpetajat Tšehhi vastukülaskäigule.

Ege Meister
projektijuht

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Foto. Ege Meister, erakogu.