14 sept.

12. september 2012. Tallinna Polütehnikumis toimus Eneta.ee ja SGUG.ee ühisüritus „Windowsi paigaldus: A-st Z-ni“. Päeva jooksul räägiti Windowsi paigaldusvahenditest- ja lahendustest, kohalolnud enam kui 70 kuulajale esinesid meie oma maja inimesed Kaido Järvemets ja Heiki Tähis. Kaido põhitöökoht on küll Stora Enso, kui ühel päeval nädalas käib ta ka meie õpilastele oma teadmisi ja kogemusi jagamas. Heiki on meie kooli IT-juht. Osa valminud demodest tehti Tallinna Polütehnikumis juurutatud paigalduslahendusel, mis baseerub System Center Configuration Manager 2012-l. Päeva kokkuvõtteks võib öelda, et üritus oli igati kordaläinud ja osalejad jäid väga rahule.

Selle ürituse raames tehti Tallinna Polütehnikumis ka esimest korda Echo360 loengusalvestusseadme abil sündmuse salvestus.

Salvestusi saab vaadata: