Tallinna Polütehnikum on liige järgmistes organisatsioonides

 

Eesti Elektroonikatööstuse Liit

Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liit

Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit

Eesti Inseneride Liit

Eesti Trüki- ja Pakenditööstuse Liit

Eesti Kvaliteediühing

IPC – Rahvusvaheline elektroonikaettevõtteid ühendav assotsatsioon

Eesti e-Kutsekooli konsortsium

Eesti Raadioamatööride Ühing

 

dimg

Microsofti IT-akadeemia programm võimaldab volitatud akadeemilistel asutustel pakkuda õppijatele esmaklassilist haridust Microsofti® arenenud tehnoloogiate valdkonnas. Akadeemiliste partnerite pakutav koolitus valmistab õpilasi ette akadeemiliseks haridusteeks, Microsofti rangeteks sertifitseerimiseksamiteks ning karjäärivõimalusteks võrguhaldurite, tehnilise toe spetsialistide, tarkvara/riistvara väljatöötajate, insener-konstruktorite ja Office`i spetsialistidena.

office365

Microsoft Office 365 haridusasutustele võimaldab akadeemilistel organisatsioonidel pakkuda enda liikmetele juba tuttava Microsoft Office online versiooni koos uue põlvkonna side- ja rühmatöövahenditega.

Pakume enda töötajatele, õpetajatele ja õpilastele tasuta e-posti, saite, dokumentide redigeerimist ja salvestamist veebis, kiirsõnumsidet ning veebikonverentskõnesid.

Tallinna Polütehnikumi Office 365 teenuse kasutamiseks tuleb pöörduda veebiaadressile mail.tptlive.ee ning sisse logida kooli poolt jagatud e-posti aadressiga.

DreamSpark on Microsofti poolt tehnikahariduse toetamiseks loodud programm, mis võimaldab kasutada Microsofti tarkvara õppimise, õpetamise ja teadustöö eesmärkidel.

DreamSpark programm annab õpilastele tasuta ligipääsu Microsofti professionaalsetele arendusvahenditele, eesmärgiga aidata kaasa õpilaste unistuste realiseerumisele ja tehnoloogia arengule või lihtsalt eduka karjääri alustamisele.

Tallinna Polütehnikumi õpilased saavad kasutada DreamSparki tarkvara minnes aadressile:
http://e5.onthehub.com/WebStore/ProductsByMajorVersionList.aspx?ws=1b040362-649b-e011-969d-0030487d8897&vsro=8&JSEnabled=1
ning logides sisse koolist saadud e-posti aadressiga.

DreamSpark programmiga seotud lisaküsimuste ja probleemide korral palume pöörduda andres.ojalill@tptlive.ee