Tallinna Polütehnikum

Üldinfo
  • Pärnu mnt. 57, Tallinn 10135, e-post: info@tptlive.ee

  • +372 6103601

  • E - R kell 8.00 - 16.00. NB! Suvevaheajal E - R kell 10.00 - 14.00

Kaart

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond IT ja telekommunikatsiooni erialaosakond Energeetika ja automaatika erialaosakond Meedia erialaosakond Üldainete õpetajad Tugipersonal

Ametikoht
 
Juhtkond (8)

Kalle Sammal

Direktor
610 3601

Lisainformatsioon: 

A207 (kantselei)

Vastuvõtuaeg:

esmaspäeviti kell 9-10
ja neljapäeviti kell 13-14
eelregistreerimisega kooli kantseleis

Helen Pärk

Direktori asetäitja õppealal
610 3612

Lisainformatsioon: 

A206


- -

Direktori asetäitja arendus- ja haldusalal
610 3603

Lisainformatsioon: 

A204


Natalja Tšurkina

Energeetika ja automaatika erialaosakonna juhataja
610 3627

Lisainformatsioon: 

A103


Toivo Pärnpuu

IT ja telekommunikatsiooni erialaosakonna juhataja
610 3625

Lisainformatsioon: 

A212


Inga Protassova

Meedia erialaosakonna juhataja
610 3626

Lisainformatsioon: 

B213


Andres Ojalill

IT ja elektroonika kompetentsijuht
56 707 246


Rein Tomson

Majandusosakonna juhataja
610 3649

Lisainformatsioon: 

B308

IT ja telekommunikatsiooni erialaosakond (24)

Toivo Pärnpuu

IT ja telekommunikatsiooni erialaosakonna juhataja
610 3625

Lisainformatsioon: 

A212


Jaan Alender

Õpetaja


Heigo-Aulemb Ensling

Õpetaja


Dmitry Fedotov

Õpetaja


Kristo Kaasan

Õpetaja


Ivar Kaljula

Õpetaja


Urmas Krusell

Õpetaja


Jaan Kuus

Õpetaja


Maarja Käsk

Õpetaja
IT ja telekommunikatsiooni erialaosakonna assistent

Lisainformatsioon: 

A212


Kaur Lillepõld

Õpetaja


Tiit Ling

Õpetaja


Traugott Läänmäe

Õpetaja


Ruslan Miklaševitš

Õpetaja


Aleksei Narusberg

Õpetaja


Kirill Nelus

Õpetaja


Kaupo Nõlvak

Õpetaja


Mansur Ongarbayev

Õpetaja


Gunnar Peipman

Õpetaja


Reljo Saarepera

Õpetaja


Mikhail Shenkin

Õpetaja


Tatjana Sinelnik

Õpetaja


Raivo Timm

Õpetaja


Timo Triisa

Õpetaja


Vadim Veeremaa

Õpetaja

Energeetika ja automaatika erialaosakond (14)

Natalja Tšurkina

Energeetika ja automaatika erialaosakonna juhataja
610 3627

Lisainformatsioon: 

A103


Nikolai Jumajev

Õpetaja


Jaan Lepnurm

Õpetaja


Aleksei Lukašin

Õpetaja


Sander Paju

Õpetaja


Vahur Parve

Õpetaja


Roman Petrašvili

Õpetaja


Leonid Poljakov

Õpetaja


Natalia Popova

Õpetaja


Aivar Teinveld

Õpetaja


Kristi Tölp

Õpetaja


Viljar Tölp

Õpetaja


Maksim Tšurkin

Õpetaja


Lembit Vali

Õpetaja

Meedia erialaosakond (20)

Inga Protassova

Meedia erialaosakonna juhataja
610 3626

Lisainformatsioon: 

B213


Allan Aberut

Õpetaja


Andre Allese

Õpetaja


Kristin Braks

Õpetaja


Aivo Brenner

Õpetaja


Stanislav Huttunen

Õpetaja
610 3626


Juho Kalberg

Õpetaja


Ivar Kaselaid

Õpetaja


Erlich Lõwi

Õpetaja


Ingvar Meen

Õpetaja


Hannes Mäeorg

Õpetaja


Herve Rannu

Õpetaja


Terli Rüütli

Õpetaja


Kaspar-Martin Suursalu

Õpetaja


Marje Tammert

Õpetaja


Külli Tammes

Õpetaja


Heiki Terras

Õpetaja


Rain Tirul

Õpetaja


Jelizaveta Tšuvpilo

Õpetaja


Indrek Viiret

Õpetaja

Üldainete õpetajad (34)

Liivia Agu

Õpetaja


Kadri Agu

Õpetaja


Anastasia Stacey Andros

Õpetaja


Hilja Kattago

Õpetaja


Madis Kraav

Õpetaja


Lea Kreinin

Õpetaja


Hergi Kruusimaa

Õpetaja


Jonna Kubu

Õpetaja


Elena Kudashova

Õpetaja


Rutt Kukk

Õpetaja


Julia Kähri

Õpetaja

Lisainformatsioon: 

lapsehoolduspuhkusel


Reeli Liivat-Oorschot

Õpetaja


Reeli Liivik

Õpetaja


Viive Lussmaa

Õpetaja


Merje Meerits

Õpetaja


Svetlana Mihhailova

Õpetaja


Alla Nikitina

Õpetaja


Eve Oja

Õpetaja


Kalle Rea

Õpetaja


Pille Reins

Õpetaja


Vitali Retšnoi

Õpetaja


Siiri Salin

Õpetaja


Eva Saul

Õpetaja


Jaanika Stackhouse

Õpetaja


Irina Stassenko

Õpetaja


Helena Sten-Kopra

Õpetaja


Inna Tammet

Õpetaja


Hanna Toom

Õpetaja


Jüri Trei

Õpetaja


Toivo Treufeldt

Õpetaja


Klea Vaher

Õpetaja


Terje Varul

Õpetaja


Elen Viikmann

Õpetaja


Marina Zotikova

Õpetaja

Tugipersonal (33)

Aide Teetlaus

Kantseleijuht-direktori abi
610 3601

Lisainformatsioon: 

A207 (kantselei)


Merle Juhanson

Õppekoordinaator-korraldusjuht
610 3610
56890853

Lisainformatsioon: 

A205 (õpetajate tuba)


Margit Paulin

Raamatupidaja-finantsist
610 3608

Lisainformatsioon: 

A203


Lembit Kukk

Praktikajuht
610 3614

Lisainformatsioon: 

A214


Ege Meister

Täiendõppejuht
610 3604

Lisainformatsioon: 

A111A


Kersti Sammal

Infojuht
610 3621

Lisainformatsioon: 

A213


Kaisa Liimets

Huvijuht
610 3635

Lisainformatsioon: 

B116


Cathy Ojaste

Koolipsühholoog


Viivika Volt

Sotsiaalpedagoog
610 3615

Lisainformatsioon: 

A313


Jelena Arhangelskaja

Sotsiaalpedagoog

Lisainformatsioon: 

B100


Anu Baum

Projektijuht (IT Akadeemia)


Helen Nurmela

Projektijuht (turundusspetsialist)
610 3635

Lisainformatsioon: 

B113


Maarja Käsk

Õpetaja
IT ja telekommunikatsiooni erialaosakonna assistent

Lisainformatsioon: 

A212


Tiina Keel

Õppesekretär
610 3620

Lisainformatsioon: 

A112

Vastuvõtuaeg:

E ja N kell 8.00 - 16.00

Maret Vaher

Assistent-vastuvõtuspetsialist
610 3623

Lisainformatsioon: 

A112


Elle Hummal

Õppesekretär
610 3620

Lisainformatsioon: 

A112

Vastuvõtuaeg:

T ja R kell 10.30 - 15.30

Helene Soobik

Sessiooniõppe tehniline töötaja
610 3623

Lisainformatsioon: 

lapsehoolduspuhkusel


Pille Raud

Raamatukogu juhataja
610 3628

Lisainformatsioon: 

B113


Aita Mägi

Raamatukoguhoidja
610 3628

Lisainformatsioon: 

B113


Uku Kuusemets

Arvutitehnik
610 3629

Lisainformatsioon: 

B321


Sirje Teinveld

Õpilaskodu juhataja
53013677

Lisainformatsioon: 

Sõpruse pst. 184, III korrus


Toomas Mürk

Projektijuht (EL hanked)


Ivo Kaunissaar

Remonditööline-laborant

Lisainformatsioon: 

B321


Vadim Redko

Laborant

Lisainformatsioon: 

B321


Ants Kuusik

Remonditööline


Enn Tali

Remonditööline


Nadežda Dontšik

Riietehoidja


Vladimir Dontšik

Riietehoidja


Krista Kleinert

Õpilaskodu valvur

Lisainformatsioon: 

Sõpruse pst. 184, III korrus


Anu Kureniit

Õpilaskodu valvur

Lisainformatsioon: 

Sõpruse pst. 184, III korrus


Urve Sukmit

Õpilaskodu valvur

Lisainformatsioon: 

Sõpruse pst. 184, III korrus


Ene Lääne

Õpilaskodu valvur

Lisainformatsioon: 

Sõpruse pst. 184, III korrus


Titan Security

Valvetöötaja
58292439

Lisainformatsioon: 

A106

Võta meiega ühendust

Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Tallinna Polütehnikum

Üldinfo
  • Pärnu mnt. 57, Tallinn 10135, e-post: info@tptlive.ee

  • +372 6103601

  • E - R kell 8.00 - 16.00. NB! Suvevaheajal E - R kell 10.00 - 14.00

Kaart